Porovnání webových služeb Amazon (AWS) a GoDaddy: Cena nebo pohodlí? Hosting – Porovnejte ceny a plány – květen 2020

Porovnání Amazon Web Services (AWS) s GoDaddy je jako srovnávání jablek s pomeranči.


Nebo jako porovnání raketoplánu (AWS) s komerčním letadlem (GoDaddy). Oba vás zavedou do celého světa, ale jeden je mnohem složitější, má mnohem větší potenciál, zatímco druhý je velmi přístupný.

GoDaddy je zjednodušený pro začátečníky, Amazon Web Services (AWS) je pro vývojáře a pokročilé uživatele. Kromě toho můžete získat všechny výhody měřítka a ceny AWS, ale s řízenou podporou tím, že půjdete s Cloudways.

Poznámka: Od roku 2020 můžete s tímto odkazem získat speciální GoDaddy Managed WordPress Hosting za pouhých $ 1 / měsíc (speciální GoDaddy Managed WordPress Hosting kupón). Jedná se o SCREAMING DEAL a neočekává se, že bude trvat velmi dlouho.

AWS vs GoDaddy: Ceny

Když porovnáváte ceny AWS a GoDaddy, je třeba vědět, že ceny se liší jinak.

GoDaddy účtuje fixní měsíční cenu, již od 1 $ měsíčně, s propagační cenou.

AWS nabízí více možností – minutou i pevnou cenou Amazon LIghtsail.

Jednou z obrovských výhod je, že Amazon nabízí první hostování zdarma. Nyní je to velmi omezené řešení hostování zdarma, ale je to skvělý způsob, jak začít.

AWS vs Godaddy: Funkce

Jako začátečník zkuste prozkoumat tyto možnosti AWS a neohromit se:

aws možnosti hostování

Vzhledem k tomu, že hosting GoDaddy je o něco jednodušší:

možnosti webhostingu godaddy

Nyní GoDaddy jde trochu podrobněji než jen tyto tři možnosti, ale ukazuje se, že jsou zaměřeny na vašeho průměrného tvůrce webových stránek.

Zákaznická podpora

GoDaddy a AWS se zaměřují na dva různé trhy, a proto je jejich podpora jiná.

GoDaddy provádí svou podporu především prostřednictvím telefonu a opravdu se zaměřuje na pomoc malým podnikům a majitelům osobních webových stránek.

AWS je určen pro podniky, takže s ohledem na to musíte přidat podporu AWS pomocí podpora podnikání přichází na $ 100 / mo.

AWS nabízí s jejich produkty velkou podporu. Blogy, odkaz na nás, diskusní fóra, nápověda, živé rozhovory a podpora umožňují komukoli se spojit se zástupcem.

GoDaddy má úložiště online, podporu produktů, odesílá lístky podpory a převádí doménu. Zákaznická podpora z obou stran je přibližně stejná, s různými možnostmi pro vás. Je obtížné říci, který z nich je lepší, protože nabízejí velmi odlišné typy podpory. Pokud se potřebujete okamžitě spojit s někým, byla by lepší volba AWS. Pokud potřebujete podporu produktů, GoDaddy by byla lepší volbou.

Rychlost

Oba poskytují rychlé rychlosti pro provoz vašich webových stránek. Rychlost AWS se zdá být rychlejší než GoDaddy, protože se můžete rychleji spojit se zástupcem. Pokud se díváte na rychlost, jakou potřebujete, aby váš web fungoval, GoDaddy má několik rychlých rychlostí, aby vás uvedl do chodu. Rychlosti se liší podle vašich potřeb, ale budou pracovat, aby vás na vaší cestě. Ani to není hrozná možnost, takže s jednou z nich bude dobré. Pokud hledáte předplatné na rok zdarma s AWS, rychlost bude mnohem pomalejší, než budete potřebovat.

Hodnota

Pokud si můžete dovolit cenu AWS, hodnota by byla lepší. Protože s AWS získáváte mnohem více místa na disku, může se stát, že bude stát za vyšší cenu. Za nižší cenu má GoDaddy lepší cenu.

S GoDaddy nemusíte mít ty nejlepší funkce, ale v peněžence je to určitě snazší. Vše záleží na vašich potřebách k dosažení vašich cílů. GoDaddy má převedeno nebo smazáno více domén, což znamená, že můžete snáze ztratit doménu svého webu. S AWS se o to nemusíte starat.

Funkce

1TB šířky pásma, kterou získáte u AWS, vám poskytuje velkou rychlost. 1 TB diskového prostoru, který získáte u AWS, je vynikající funkcí u AWS. GoDaddy má neomezenou šířku pásma, takže nepřekračujete svou šířku pásma. 100 GB místa na disku

není však ideální pro ukládání mnoha informací. Počet převodů dovnitř a ven z GoDaddy znamená, že můžete najít název domény rychleji než AWS. To znamená, že také můžete rychle ztratit svou doménu GoDaddy. Zdá se, že si AWS užívá více lidí ve srovnání s GoDaddy, ale oba nabízejí vynikající produkty.

Uptime

AWS má vynikající provozuschopnost a nabízí až 100%.

GoDaddy má téměř totéž, ale na druhém místě je 99,94%.

Weby hostované AWS fungují déle než GoDaddy, ale rozdíl je téměř zanedbatelný. Důvod může být zčásti proto, že GoDaddy hostí téměř milion různých webů současně. AWS hostí méně než 3000 denně. Tento rozpor nezpůsobí selhání vašeho webu na žádném hostitelském webu. U obou získáte téměř stejné výsledky, ale AWS je lepší volbou, pokud hledáte lepší provozuschopnost.

Závěr

Každý ví, GoDaddy, je to Wal-Mart hostování. Je to na levnějším konci (i když ne nejlevnějším dlouhodobém), dělá práci v pohodě a má dobrou podporu. Dělají věci svým vlastním způsobem, ale GoDaddy je na to zvyklý.

AWS je ideální pro zkušené vývojáře webu a sys administrátory, ale ne pro každodenní majitele firmy. A perfektní hybrid To vám dává nejlepší rychlost a ceny AWS v kombinaci s podporou zákazníků Cloudways, nová webhostingová platforma, která využívá technologii AWS s vlastním interním IT administrátorským týmem, aby pomohla získat nejlepší třesk pro vaše peníze a zákaznickou podporu.

Pokud chcete porovnat AWS s jiným dostupným hostitelem, podívejte se na náš příspěvek Amazon AWS vs Bluehost. Nebo se podívejte na náš příspěvek Bluehost vs GoDaddy a zjistěte, jak tito hostitelé rozpočtu stojí hlava po hlavě!

Připomenutí: Od roku 2020 můžete s tímto odkazem získat speciální GoDaddy Managed WordPress Hosting za pouhých $ 1 / měsíc (speciální GoDaddy Managed WordPress Hosting kupón). Jedná se o SCREAMING DEAL a neočekává se, že bude trvat velmi dlouho.

Aktualizace protokolu

11. března 2020: Recenze a malé úpravy
2. září 2019:
Aktualizováno datum kupónu, přidány informace o Cloudways.
30. dubna 2018: Malé aktualizace v celém textu, včetně cen podpory AWS. Čitelnější záhlaví.
25. února 2018: 
Zahrnutý speciální kupón GoDaddy Managed WordPress Hosting.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map