Porovnáno 12 nejlepších poskytovatelů hostingu WordPress (květen 2020)

Porovnáno 12 nejlepších poskytovatelů hostingu WordPress (květen 2020)

Porovnáno 12 nejlepších poskytovatelů hostingu WordPress (květen 2020)

Jak ve světě hostování WordPress víte, co je pro vás nejlepší?


Necítí se ohromující?

Jak správně vybrat?

Podle našeho názoru je nejlepší podívat se na hostingové společnosti prostřednictvím objektivu toho, co se jim daří.

nejlepší wordpress hosting

Svět možností hostování WordPress je posílen společnostmi, které nabízejí vše od volby sdíleného hostování na základní úrovni až po vyhrazené hostingové servery WordPress na podnikové úrovni. Pro osobu nebo organizaci, která se právě snaží identifikovat nejlepší hosting WordPress pro své potřeby, může být proces výběru někoho matoucí..

V této recenzi hostingu se podíváme na to, kdo nabízí nejlepší možnost v celé řadě různých webů, které hostují výklenky, které mají pro zákazníky největší význam. Až to uděláme, vysvětlíme také některé terminologie, které se v oboru běžně používají, a co má co do činění s potřebami vašich hostingových služeb..

Nejlepší pro všechny: SiteGround

siteground

Cena vstupní úrovně: 11,95 $ měsíčně

Doba odezvy: 500 ms

Uptime: 100%

Zobrazit plány SiteGround

SiteGround nabízí zákazníkům sady WordPress tři sady levných hostingových plánů. Jejich úroveň spouštění hostuje jediný web, nabízí 10 GB úložného prostoru a přijímá 10 000 návštěv. Vrstvy GrowBig a GoGeek nabízejí neomezené množství webových stránek a ještě více prostoru a návštěvníků měsíčně.

Ještě důležitější je, že SiteGround je webhostingový poskytovatel, který poskytuje rychlost, dostupnost a funkce. Hosting na bázi PHP je předinstalovaná a systém také obsahuje modul pro migraci webů, který urychluje proces přemístění. Také prodávají domény, takže proces párování adresy URL webových stránek s vaším konkrétním nastavením hostování je hračkou. Zákaznickou podporu můžete také získat nepřetržitě:

 • E-mailem
 • Telefon
 • Problémy s lístky
 • Podpora chatu

Nevýhodou je, že SiteGround není určen výhradně k hostování webových stránek WordPress. Zvládají jiné typy hostování webových stránek a také nejsou velkým hráčem v spravování hostovaných webů WordPress. V rovnováze však SiteGround nabízí nejlepší kombinaci rychlosti, ceny a funkcí pro všechny uživatele kromě výkonného uživatele.

Přečtěte si celou recenzi SiteGround

Nejlepší pro digitální firmy: Kinsta

kinsta

Cena vstupní úrovně: 30 $ měsíčně

Doba odezvy: 235 ms

Uptime: 99,8%

Zobrazit plány Kinsta

Kinsta se účtuje jako společnost postavená zkušenými vývojáři ve prospěch agentur pro digitální marketing, grafických designérů, štíhlých začínajících společností, podnikatelů a vlastních designérských týmů. Společnost si získala místo v srdci mnoha marketingových a designérských komunit tím, že nabízí výkonný balíček hostingových služeb takovým způsobem, který je činí dostupnými lidem, kteří nemají doktoráty v oblasti informatiky. Nejdůležitější je však, že Kinsta je součástí malé skupiny poskytovatelů, kteří se zaměřují výhradně na to, aby se stali hostitelskými společnostmi specifickými pro WordPress..

V Kinsta najdete:

 • Sdílený hosting
 • Cloud hosting
 • Možnosti spravovaného účtu

Podpora úrovně 1 je k dispozici snadno a technicky důvtipní odborníci na WordPress čekají na pomoc. Neprodávají však doménová jména, takže se budete muset vypořádat s poněkud chaotickým úkolem připojení domény na web. Na druhé straně je však Kinsta velmi snadné:

 • Nastavení pracovních míst
 • Převeďte jeden web na účet zákazníka
 • Automaticky provádějte denní zálohy

Mají také po ruce technický personál, který vám pomůže s provedením migrace webu, a tato služba je poskytována bezplatně. Pokud hledáte společnost, která se zaměřuje na pomoc jako konstruktér, rychle vytvořte web WordPress a předejte ho někomu jinému, je těžké porazit Kinstu..

Přečtěte si celou recenzi Kinsta

Nejlepší pro podniky s vysokým růstem: WP Engine

wpengine

Cena vstupní úrovně: 35 $ ​​měsíčně

Doba odezvy: 650 ms

Uptime: 100%

Zobrazit plány motorů WP

WP Engine dostal svůj začátek jako první z největších hostingových společností WordPress a není divu, že si zachovává dobrou pověst v očích časných inženýrů, kteří ji přijali. Společnost se vzdálila od základního uživatele jako svého cíle, což je důkazem jeho relativně vysokých cenových nabídek na základní úrovni. Poměrně rychle se rozšiřují, další úroveň je 115 USD měsíčně a nejvyšší úroveň stojí 290 USD měsíčně a je postavena pro ty, kteří mají vysoké požadavky na provoz.

Ty představují opravdu dobré nabídky, pokud chcete rychle rozšířit až stovky tisíc návštěvníků za měsíc. Všechny balíčky s modulem WP Engine zahrnují hostování na více místech a společnost má k dispozici globální datová centra. Pro lidi, kteří začínají, však může být cena trochu strmá.

Zákaznická podpora ve společnosti WP Engine není skvělá, zejména na nejnižší úrovni. Společnost nabízí pouze 24/7 telefonickou podporu pro dvě vyšší úrovně. Jedná se o americkou společnost, která se dlouhodobě věnuje marketingovému prostoru WordPress, což může pro zákazníky, kteří si cení zkušeností, hodně znamenat. 60denní záruka vrácení peněz od společnosti WP Engine je také příjemným vhazováním pro ty, kteří chtějí zahájit projekty bez rizika..

Přečtěte si celou recenzi motoru WP

Nejlepší pro designéry: Setrvačník

setrvačník

Cena vstupní úrovně: 23 $ měsíčně

Doba odezvy: 700 ms

Uptime: 99%

Zobrazit plány setrvačníků

Flywheel patří mezi novější třídy hostingových společností WordPress, které kladou důraz na přístupnost a přátelství. V tomto případě se zaměřují na poskytování platformy pro designéry a marketingové agentury. Spravovaná hostingová stránka firmy je zcela jejich problémem a chtějí, abyste mohli věnovat veškerou svou energii navrhování skvělých webů..

Ceny jsou o něco lepší než podobné subjekty ve stejné třídě. Struktura odstupňovaných cen se řídí podobným vzorem větších webhostingových společností, jako je WP Engine, a Flywheel také nabízí:

 • Zdarma SSL certifikát
 • Zdarma migrace stránek
 • Pracovní místa
 • Přístup k řadě témat
 • Podpora odborníků znalých v PHP 7 a WordPress
 • Četné vzdělávací zdroje pro své zákazníky

Časy odezvy bývají časově pomalejší než u některých velkých hráčů, ale 700 ms je stále lepší než doporučené minimum 1 000 ms. Jedním z největších plusů však je, že společnost je výhradně odhodlána poskytovat spravované hostingové plány WordPress. A je to. Nenabízejí nic jiného.

Stejně jako ostatní konkurenti, kteří cílí na agentury a zaměstnávají místa zastávky, je převod účtu hostingu na klienta hračkou. Pokud se cítíte jako nejvíce návrhář, obchodník nebo jako součást agentury, jedná se o hostitelskou platformu, na kterou se budete chtít podívat při prvním hledání. Je to tak blízko k řešení WordPress na jedno kliknutí, jaké najdete.

Přečtěte si celou recenzi setrvačníku

Nejlepší pro WooCommerce: LiquidWeb

Liquweb

Cena vstupní úrovně: 29 dolarů měsíčně pro WordPress a 39 dolarů měsíčně pro WooCommerce

Doba odezvy: 152 ms

Uptime: 100%

Zobrazit plány WordPress LiquidWeb

WooCommerce je plug-in pro WordPress, který umožňuje uživatelům vytvářet plně funkční webové stránky elektronického obchodování. Vzhledem k potenciálním výzvám, jak takový web zprovoznit, je dobré mít tam řízený tým podpory, který vám pomůže s vyžehlením věcí. Liquid Web má také pověst tím, že je vývojovým serverem přátelským řešením. Pokud máte obavy o přístup k maticím a šroubům na webu WordPress, Liquid Web je velmi lákavá možnost hostování.

Pokud řešíte projekt, jako je tento, pravděpodobně to děláte s podporou někoho, kdo ví, jak kódovat. Budou rádi, když se dozví, že LiquidWeb také poskytuje přístup k:

 • Servery VPS
 • Cloud hosting
 • Dedikované servery
 • Clustery serverů

Liquid Web je v některých ohledech protikladem toho, co se společnosti jako Flywheel a Kinsta snaží být. Spíše než aby všechno bylo pro designéry velmi snadné, nabízejí rychlost, výkon a nízký přístup. Můžete si zašpinit ruce například:

 • SSH shell
 • Balíček SSL certifikátů zdarma
 • Git verze ovládání
 • Přímý přístup k databázi MySQL, která řídí WordPress

Zároveň je tu spousta automatizace a podpory. Například pluginy a jádro WordPress jsou pravidelně aktualizovány. Zahrnuta je také údržba stránek. K dispozici je ovládací panel, který usnadňuje správu webů a poskytuje uživatelům přístup k analytice jejich webů.

Pokud se chcete seriózně zabývat motorem WP a elektronickým obchodem, Liquid Web má co nabídnout. Každý, kdo provozuje malý podnik v internetovém obchodě, by měl začít hledat na webu Liquid Web.

Přečtěte si celou recenzi na Liquid Web

Nejlepší pro levné a rychlé: A2 Hosting

a2hosting

Cena vstupní úrovně: 3,92 $ měsíčně

Doba odezvy: 1730 ms

Uptime: 99%

Prohlédněte si hostingové plány A2

A2 Hosting nabízí špínu-levný balíček, který nemá žádná omezení na přenos dat nebo návštěvníky. Fyzická paměť i pro méně levné plány je bolestně nízká, i když, mezi 512 MB a 2 GB, jsou čísla, která ostatní poskytovatelé hostingu WordPress již téměř deset let využívali. Kromě spravované podpory DNS a migrace webu není k dispozici ani bezplatná podpora pro přímou práci s vaším webem.

Společnost prodává domény a poskytuje také VPS hosting a dedikované servery. Vaše cesta k upgradu je však zcela na vás, abyste se vypořádali s něčím, co lze očekávat za cenu.

Jejich servery nikdy nebudou obviněny z toho, že jsou blesky rychle, ale za cenu to není hrozné. Je zde zahrnut e-mail hosting a lidé, kteří se chtějí dostat na své servery jako administrátoři, mohou používat cPanel. Na svém webu můžete kromě WordPress využít i jiný CMS. Nabízejí také možnost výběru z datových center v USA, Evropě a Asii. I s ohledem na tuto skutečnost neočekávejte velké doby načítání stránky.

Pokud se staráte o starší kód WordPress, A2 Hosting obsahuje alespoň jednu zajímavou možnost. Umožňují vám vybrat verze PHP, které sahají až k 5,5. Budete také mít podporu pro MySQL, Node.JS, SSH GIT, Python a Ruby. Pokud jste jako vývojář poněkud kompetentní, je to hodně co nabídnout pro webhostingový balíček WordPress, který je tak levný.

Tento balíček bychom nedoporučovali každému, kdo nemá technicky zdatné. Návrháři, obchodníci a agentury by měli být opatrní, pokud nemají kodér, se kterým dobře spolupracují.

Přečtěte si celou recenzi hostingu A2

Nejlepší pro možnosti cloudového hostingu nejvyšší úrovně: Cloudways

cloudway

Cena vstupní úrovně: Poněkud nejasné

Doba odezvy: 580 ms

Uptime: 100%

Zobrazit Cloudways plány

Uvedení špičkové technologie webhostingu do práce může být výzvou pro lidi, kteří nemají vývojové ani programové zázemí. Cloudways je webhostingová služba, jejímž cílem je poskytnout svým zákazníkům snadný přístup k technologiím, jako jsou:

 • AWS
 • Google Cloud
 • Digitální oceán

To vše je podloženo úrovní technické, administrativní a zákaznické podpory, která je nutná k tomu, aby projektantům, agenturám a ostatním nevyvinutým vývojářům pomohla pracovat s tolika výpočetní silou. Získáte moderní softwarový zásobník, který využívá:

 • Lehké prostředí Nginx
 • MariaDB

Uživatelé, kteří se chtějí držet starého WordPress ekosystému Apache a MySQL, budou také rádi, že zde Cloudways nabízí hostingové plány, které také řeší jejich potřeby..

Jednou velkou nevýhodou společnosti Cloudways je, že společnost nedělá skvělou práci, když nakreslí čáru přímo ze své cenové struktury do konkrétního plánu hostování webových stránek WordPress. To se stává ještě více spletitým, když si uvědomíte, že některé možnosti, například použití AWS, sledují strukturu měření poskytovatele cloudu. Amazon například používá metodu fakturace hodin za hodinu CPU, díky níž je stanovení cen variabilní a nepředvídatelné.

S cloudovými způsoby získáte nastavení webového hostování WordPress, které využívá moderní technologie cloud computingu k zajištění rychlosti a stability. Pokud hledáte nejlepší hosting dostupný pro WP engine v cloudu, je těžké porazit Cloudways. Nepředvídatelná cenová struktura však může odvést spoustu lidí.

Přečtěte si celou recenzi Cloudways

Nejlepší pro vstupní úroveň: Bluehost

Bluehost

Cena vstupní úrovně: 7,99 $ měsíčně

Doba odezvy: 410 ms

Uptime: 99,99%

Zobrazit plány Bluehost

Bluehost je v tomto oboru starý pohotovostní režim pro mnoho lidí, kteří provozují alespoň jeden účet hostování blogů WordPress. Nabízejí bezplatné doménové jméno pro první rok a samozřejmě to také znamená, že prodávají domény. Můžete také získat zdarma SSL certifikát. To je náhoda pro lidi, kteří chtějí mít všechny své věci na jednom hosting účtu.

Na spodním konci máte 50 GB úložiště SSD. Za zhruba dvojnásobek ceny však můžete přejít na jeden z jejich high-end hostingových plánů a získat neměřené úložiště a neomezené weby na jeden účet. Budete mít také přístup k síti pro doručování obsahu, která vám pomůže spravovat statické soubory, jako jsou obrázky, stránky PDF a HTML. Bluehost je také jednou z pouhých tří hostingových společností, které WordPress.org doporučilo jako partnera.

Pokud hledáte variantu na základní úrovni, která vám poskytne spoustu peněz, Bluehost je skvělá volba. Získáte solidní rychlost a dostupnost a váš web bude bezpečný a pravidelně aktualizovaný. Je to obzvláště dobrá volba, pokud chcete dělat věci, jako jsou názvy domén parků nebo produkovat více marketingových webů.

Přečtěte si celou recenzi Bluehost

Nejlepší pro levné cloudové nasazení: HostGator WordPress Cloud

hostgator

Cena vstupní úrovně: 5,95 $ měsíčně

Doba odezvy: 1400 ms

Uptime: 100%

Zobrazit plány hostGator

HostGator je webhostingový pohotovostní režim, který existuje zhruba od roku 2002 a mnoho uživatelů jej důvěřuje. Cloud nabízející poskytovatelům přímý cenotvorba a plány lze snadno rozšiřovat s růstem malých podniků. Doby odezvy jsou dílčí, ale doba provozu je vynikající.

Pokud hledáte nudný a jednoduchý hostingový plán za slušnou cenu, HostGator bude víc než jen dokončit práci. Hostgator používá osvědčený cPanel jako svůj dashboard. Není to skvělé prostředí pro lidi bez vývojového prostředí, ale je to v pořádku, pokud máte někoho zběhlého ve starých ovládacích panelech používaných většinou starších poskytovatelů hostování webových stránek. Nebudete mít ohromující rychlý hostingový balíček WordPress, ale udělá to.

Přečtěte si celou recenzi HostGator

Nejlepší pro řízený podnik: Pagely

čestný

Cena vstupní úrovně: 199 $ měsíčně

Doba odezvy: 1400 ms

Uptime: 100%

Zobrazit Pagely plány

Pokud vám tato cena $ 199 za měsíc pro nejlevnější nastavení od společnosti Pagely poskytne nějakou pauzu, pravděpodobně nejste jejich cílovým zákazníkem. Společnost Pagely se zabývá poskytováním nejlepších VPS pro WordPress podnikovým zákazníkům. Jejich nabídky jdou na tisíce za měsíc a nabízejí měření šířky pásma počínaje stovkami GB.

Tato konfigurace má být vysoce bezpečná a důkladně spravovaná. Tým podpory je připraven pomoci zákazníkům 24/7.

Pokud hledáte špičkové řešení, které vám umožní přístup k cloudové architektuře AWS, Pagely je skvělá volba. Nejsou nejlepším přítelem startupů a malých podniků, ale určitě jsou to společnosti, na které budete chtít mít na paměti, jak rostou vaše požadavky. Nakonec můžete zasáhnout množství provozu, kde je levnější koupit „levný“ balíček Pagely, než udržovat eskalaci s high-end balíčky jiných poskytovatelů..

Přečíst celou recenzi Pagely

Nejlepší pro Dirt Cheap: EasyWP podle NameCheap

namecheap 2019-červen

Cena vstupní úrovně: 3,88 $ měsíčně

Doba odezvy: 350 ms

Uptime: 99,9%

Zobrazit Namecheap Plány

Když levný pro vás prostě není dost dobrý, je tu NameCheap. Získáte zdarma doménové jméno a bezplatnou pomoc s migrací stránek, a to není nic. Nabízejí sdílené hostingové balíčky, které poskytují očekávaný výkon.

Uptime je vlastně docela slušné pro společnost, která není vždy fér v hodnocení hostování WordPress, stejně jako reakce. V podstatě nebudete dost peněz za čtyři babky, ale v tomto cenovém segmentu byste to mohli udělat ještě horší. Pokud nejste spokojeni, můžete také relaxovat s vědomím, že nabízejí 30denní záruku vrácení peněz.

Přečíst celou recenzi

Nejlepší pro majitele domén: GoDaddy WordPress

Pojď tati

Cena vstupní úrovně: 9,99 $ za měsíc

Doba odezvy: 800 ms

Uptime: 99,8%

Zobrazit plány GoDaddy

GoDaddy vyřezal obrovský segment trhu doménových jmen před lety. Není divu, že jeho nabídka zahrnuje hostování blogů WordPress. Mají mnoho drag-and-drop řešení, a to může být přesvědčivé pro lidi, kteří již mají domény s nimi.

Společnost není ve skutečnosti nejlevnější nebo nejrychlejší. V žádném případě nejsou opravdu špičkové. Pokud s nimi však máte více domén, má veškerá vaše práce na jednom hostingovém účtu své přednosti.

Přečtěte si celou recenzi GoDaddy

Hostingové funkce WordPress, které je třeba zvážit před nákupem

Všimněte si některých témat, která se vyvíjejí u různých poskytovatelů hostingu. Některé společnosti jsou zaměřeny na lidi, kteří potřebují surovou energii a rychlost, zatímco jiní se snaží prodat služby špíny levně. jiní se zaměřují na konkrétní segmenty, jako jsou ty, které cílí na agentury a designéry tím, že nabízejí:

 • Prezentace webových stránek
 • Publikace jedním kliknutím
 • Bezplatná migrační pomoc
 • Bezplatné domény a certifikáty SSL

Pokud se obáváte, že vývojář bude mít nad webem kontrolu, budete se také muset starat o věci, jako je přístup SSH a FTP, dostupnost tradičních ovládacích panelů, jako jsou Plesk a cPanel, ovládací prvky verzí Git a přístup k podkladovým databáze.

Předinstalované pluginy jsou také velkým problémem. Doplňky WordPress nejsou nikdy snadné zvládnout sami. Možná máte něco, co skvěle fungovalo v PHP 5.1, ale nyní používá kód, který byl ve verzi 7.3 zastaralý. Předinstalace a pravidelná automatická aktualizace zásuvných modulů je nejjednodušší způsob, jak se těmto konfliktům vyhnout.

Cena není všechno, ale na tom záleží. Ještě důležitější je, být schopen držet špičku ve vodě a vidět, jak to vypadá, je dobrý nápad. Dávejte pozor na záruku vrácení peněz.

Je také užitečné pochopit některé základní pojmy. Pojďme se na pár z nich podívat.

Co je to sdílený hosting WordPress?

Sdílený hosting je obecně považován za absolutní low-end hostingových plánů. Sdílený hostingový systém je jedinou instancí na serveru, který poskytuje hostování na všech webových stránkách prostřednictvím jediného operačního systému. To znamená, že sdílíte paměťový prostor a cykly CPU s weby jiných lidí.

Více informací o tom, že sdílíte také prostor pro systém souborů s ostatními. Díky tomu je celé nastavení zranitelnější. V žádném případě nedávejte web elektronického obchodování ani nic, co shromažďuje citlivá uživatelská data ve sdíleném nastavení hostingu. Tento přístup by měl být používán pouze pro holé minimum webových stránek, které je třeba nabídnout za co možná nejnižší cenu. Pokud chcete zveřejnit blog WordPress o vlacích, zblázněte se sdíleným hostingem.

Sdílené možnosti jsou také často omezeny. Pravděpodobně nebudete moci nainstalovat své vlastní doplňky nebo dokonce témata. Většina vám nedovolí přístup na úrovni SSH, takže vývojáři na ně pravděpodobně mohou zapomenout. Přizpůsobitelnost je omezená a obvykle je také obtížné škálovat hostingový balíček ve sdíleném prostředí.

Pravděpodobně uvíznete při migraci, když narazíte na limity svého hostitele. Horší je, že můžete objevit limity svého hostitele i za pomalého dne pro váš web. Pamatujte, že vaše zdroje jsou zdrojem každého. Zpomalení nebo dokonce zhroucení všech ostatních webů na sdíleném hostiteli vyžaduje pouze jednoho uživatele.

Co je to WordPress Cloud Hosting?

Obchodní budova, mrakodrap vzhlédl

Cloud hosting je navržen tak, aby využíval masivní serverové farmy k nasměrování tun zdrojů na úkoly. Díky tomu je miláčkem davu strojového učení a je také velmi populární ve společnostech, které poskytují Software as-a-Service (SaaS). V podstatě je WordPress pouze další možností SaaS.

Co je skvělé na cloud hostingu je, že můžete rychle škálovat zdroje nahoru nebo dolů. To může být skutečným tvůrcem rozdílů pro společnosti, které mají sezónní požadavky. Pokud během prázdninového nákupního období očekáváte masivní provoz, cloudové hostingové řešení zajistí, že budete mít zdroje potřebné ke zvládnutí zátěže. Podobně můžete zvýšit rychlost téměř okamžitě pouhým upgradováním účtu.

Hlavní nevýhodou cloudového hostingu je měření cen. Zejména AWS je známá nepředvídatelnými účty. Je dobré se před registrací zeptat na předvídatelné ceny. Například jediný nezjištěný útok odmítnutí služby vás může nechat viset s obrovským účtem.

Co je to WordPress VPS Hosting?

VPS je zkratka pro virtuální soukromý server. VPS funguje v podstatě jako nezávislý stroj, ale ve skutečnosti je rozdělen na větší počítač.

Na první pohled se to může zdát jako sdílený hosting, ale není to tak. Rozdíl je v tom, že na VPS je pro váš virtuální stroj vyřezána část paměti, paměti a CPU. Má svůj vlastní operační systém a souborový systém, které neovlivňují účty ostatních. To znamená, že váš hostingový účet je mnohem bezpečnější a stabilnější na nejhorším VPS než na nejlépe sdíleném účtu.

VPS je dobrá volba, pokud nemáte peníze na větší účet. Není to tak dobré jako mít vyhrazený hostitelský stroj, ale zřídka si všimnete rozdílu, pokud nedostanete bombardováni stovkami požadavků za sekundu.

Co je to WordPress Managed Hosting?

Podařilo se hostit velké množství pro každého, kdo nemá mnoho zkušeností s vývojem. Dokonce i vývojáři mají rádi spravované účty, protože to znamená, že ve společnosti má někdo, kdo je připraven je zachránit, když se vyskytnou potíže. Pokud pracujete na nespravovaném účtu, nejste o nic lepší, než kdybyste provozovali webový server ve své kanceláři.

Jednou z velkých věcí, kterou byste měli mít na paměti u spravovaných hostingových účtů, je to, že na kvalitě týmu podpory záleží hodně. Spousta společností bude říkat, že nabízejí řízenou podporu, ale to vám nepomůže, pokud vám trvá 40 minut, než dostanete odpověď od člověka, zatímco je na vašem serveru označen virus na serveru Google..

Obecně platí, že společnosti, které si účtují za to, že jsou za netechnology světa, dělají lepší práci s řízeným hostingem WordPress. Designéři a agentury nebudou dlouho trpět nedostatkem podpory. Jenom vytáhnou sázky a jdou do jiné společnosti.

Je bezplatný hosting WordPress skutečný?

Jsou k dispozici bezplatné možnosti? Ano. Nejedná se o nelegitimní děti Bigfoot a Loch Ness Monster.

Jsou však dobří? Ne.

Vraťte se a přečtěte si sekci sdílený hosting. Nyní držte všechny myšlenky z této sekce ve své hlavě a představte si, že všechny možné věci fungují horším způsobem.

Na pomoc vám nebude čekat řízený tým podpory. Ve skutečnosti budete mít štěstí, když získáte pomoc od chatbotu založeného na AI. Ano, máte jeden špatný den s bezplatným hostováním a budete si přát dny, kdy můžete hovořit s anglickým mluvčím, který není rodným jazykem, v call centru na druhé straně planety..

Bezplatný hosting WordPress je jen těžké. Ani jednou. Váš kód vám neudělal nic špatného, ​​aby si to zasloužil.

Poznámka k rychlosti

rychlost, mnichov, světla

Rychlost se také hodně počítá. Chcete-li být naprosto jasné, načtěte časy pro webové stránky po celém světě jsou hrozné. Hlavní maloobchodníci a automobilové značky mají weby, jejichž načítání trvá 9 až 11 sekund. Většina pokynů pro výkon naznačuje, že uživatelé začnou webové stránky opustit poté jen tři sekundy. Pouze obsah vraha udržuje lidi kolem 10 sekund.

Při pohledu na rychlosti, které jsme uvedli, se 1 000 milisekund (ms) převede na jednu celou sekundu. Při první recenzi byste si mohli myslet: „Cool, všechny tyto rychlosti jsou pod třemi sekundami. Jsem nastaven! Dejte mi nejlevnější! “

Tady je problém: doba odezvy vám pouze řekne, jak dlouho trvá prohlížeč a server, aby zpracovaly tzv. Požadavek HELO. To pouze informuje prohlížeč Chrome, Firefox, Edge, Opera nebo Safari o tom, že existuje a bude zobrazen specificky požadovaný zdroj. Jinými slovy, tak dlouho trvá, než server zvedne telefon a řekne: „Ahoj, dosáhli jste stránky WordPress spuštěné v zásobníku LAMP.“

Když do hromady přidáte WordPress, přidáváte výpočetní čas. Kód PHP pro modul WP trvá několik milisekund, než se každý úkol zpracuje. Zahoďte některé plug-iny a téma, aby bylo ještě pomalejší. Pokud je na stránce spuštěn Javascript, například z analytického balíčku mimo web, přidáváte nyní celé sekundy.

Najednou se zdá být relevantní rozdíl mezi dobou načítání 200 ms a dobou načítání 1 400 ms. Obzvláště pokud provozujete těžké nastavení, může tato sekunda znamenat rozdíl mezi návštěvníky, kteří uvidí váš obsah nebo odejdou.

Závěry

Nalezení hostitele WordPress je vyvážením. Samozřejmě chcete za svůj dolar získat co nejvíce podpory, rychlosti a funkčnosti. To bude samozřejmě omezeno přesně tím, kolik dolarů si můžete dovolit vyslat v daném měsíci.

Obecně byste měli zkoumat možnosti jako:

 • VPS
 • Dedikované servery
 • Vyhrazený hosting WordPress
 • Hostitelé v cloudu

Nic z toho není dokonalým řešením, ale obecně překonávají vše, co vidíte ve volných nebo sdílených sektorech.

Měli byste také vzít soupis svých požadavků. Vlastní vývojář, který udržuje jediný web v provozu a bude mít velmi odlišné potřeby než návrhář v agentuře. Vývojář chce mít jediné nastavení, na které bude mít spoustu kontroly nad věcmi, jako jsou SSH, FTP, MySQL a Git. Návrhář, na druhé straně, může nesmírně těžit z nastavení, které jim umožňuje předat účet mimo zámek, akcie a barel klientovi během několika měsíců.

Krátkým sebehodnocením však můžete rychle stanovit své požadavky. Vytvořte písemný kontrolní seznam a přečtěte si obsah tohoto článku. Nezapomeňte také zahrnout dread line line item. Porovnáním svého kontrolního seznamu se silnými a slabými stránkami každé hostitelské společnosti zjistíte, která z nich je pro vaše potřeby nejvhodnější.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector