SiteGround vs Bluehost 2020: Porovnejte ceny, funkce a další

SiteGround vs Bluehost 2020: Porovnejte ceny, funkce a další

SiteGround vs Bluehost 2020: Porovnejte ceny, funkce a další

TLDR; Pokud se rozhodujete mezi SiteGround a Bluehost, doporučujeme SiteGround jako nejlepší host s celkovou hodnotou. Získáte špičkovou podporu, lepší funkce a celkově vyšší kvalitu hostingu. Bluehost má některé cenové výhody. Přečtěte si o úplném členění.

CENY  |  HODNOTAPODPĚRA, PODPORA  |  UPTIME  |  RYCHLOST  |  FUNKCE  |  ZÁVĚR  


SiteGround je jednou z nejrychleji rostoucích hostingových společností na světě a pravděpodobně nejlepším hostitelem pro většinu lidí. S dokonalou zákaznickou podporou, skvělými funkcemi a nízkými cenami je o této globální hostingové společnosti hodně líto.

4.8

Recenzent

4.9

Uživatelé (79 hlasů)

VS

Bluehost je jednou z nejpopulárnějších hostingových společností na celém světě, ale je to pro vás to pravé? Díky rozpoznání jména a lepší podpoře zákazníků je to solidní volba pro začátečníky.

4.5

Recenzent

4.6

Uživatelé (12 hlasů)

Ceny

Skóre: 4,5

Cena SiteGround začíná směšně nízkou cenou za funkce, které získáte. Jedinou stížností od většiny uživatelů je skutečnost, že ceny po prvním roce vyskočí na plnou cenu, téměř dvojnásobně. SiteGround nabízí po většinu času úžasné slevy – takže vždy najdete dobré řešení. Vše od SiteGround sdílené po vyhrazený hosting je velmi přijatelná cena.

StartUpGrowBigGoGeek
Prodejní cena3,95 $ / měsíc5,95 $ / měsíc7,95 $ / měsíc
Normální cena11,95 $ / měsíc11,95 $ / měsíc34,95 $ / měsíc
Nejlepší proZačátečnícistředně pokročilíKlady

Zobrazit ceny

Skóre: 4,5

Bluehost má jedny z nejdostupnějších cen vstupních úrovní, přičemž sdílený hosting je nejoblíbenější za nejnižší ceny. Odečteli jsme o půl bodu za ceny kvůli 3-letému období požadovanému pro nejlepší řešení, ale celkově je to asi tak levné, jak to jde:

SharedWordPressVPS
Prodejní cena2,95 $ / měsíc19,95 $ / měsíc18,99 $ / měsíc
Normální cena7,99 $ / měsíc29,99 $ / měsíc29,99 $ / měsíc
Nejlepší proZačátečníciWordPressPodniky

Zobrazit ceny

Hodnota

Skóre: 5,0

Na trhu nenajdete lepší hodnotu hostingu než SiteGround, nemůžeme dostatečně zpívat jejich chválu. S podporou 24/7, denními zálohami a SSL zdarma, SiteGround pokrývá všechny základy, které musíte začít.

Důrazně doporučujeme upgradovat na plán GrowBig – dostanete neomezený weby, zdvojnásobte úložiště a pracovní postup WordPress (věřte nám, že to chcete). Kromě toho získáte bezplatnou migraci, což ušetří spoustu potíží. Naší jedinou stížností na hodnotu SiteGround je omezené místo na disku, které se může rychle zaplnit.

Skóre: 4,5

Podle našeho názoru je Bluehost obrovská hodnota. S cenou začínající na pouhých 2,95 USD / měsíc (promo cena) stále získáte podporu velmi velké společnosti s očekávanou podporou zákazníků a kvalitou služeb. Některé z nejlepších funkcí zahrnutých v cenové kalkulaci startéru typu rock-bottom, které zvyšují hodnotu, jsou neměřená šířka pásma, certifikát SSL zdarma a 50 SSD v úložišti.

Domníváme se, že sdílený hosting Plus je lepší řešení neomezený webové stránky, neomezené úložiště a neomezené domény. Při přechodu na jiné plány uvidíte celkově velkou hodnotu za peníze, které utratíte. Pravděpodobně nebudete mít super prémiové funkce, ale hodnota bude velmi vysoká. 

Zákaznická podpora

Skóre: 5,0

Zákaznická podpora SiteGround je opravdu epická. Podpora 24/7/365 získáte telefonicky, e-mailem a chatem. Agenti podpory jsou přátelští, nápomocní a opravdově jdou nad rámec řešení vašich problémů.

Podívejte se na naši úplnou recenzi SiteGround a podívejte se na chválu, kterou jejich zákazníci zpívají – to vše jde na podporu. Popraskali ten cookie. Pokud jste začátečník, podpora by měla být vaší prioritou číslo 1, takže jděte s SiteGrounem přes jakýkoli jiný hostitel pro tento aspekt. 

Více informací

Skóre: 3,5

Zákaznická podpora Bluehost je smíšená taška. Někteří nedávní recenzenti nikdy neměli problém, jiní mají příběhy o dlouhém čekání a získání podpůrné podpory.

S nepřetržitou podporou prostřednictvím telefonu i živého chatu – můžete se jich vždycky zbavit. Na rozdíl od jiných, vyšší prémiové podpory však nemusíte získat nejkvalitnější techniku ​​ani nejrychlejší službu.

Více informací

Hosting Uptime

Skóre: 5,0

SiteGround slibuje 99,99% dostupnosti, což je asi tak dobré, jak to dostane. Testování třetí stranou potvrzuje a ukazuje rozmezí od 99,95% do 100% měsíc po měsíci.

SiteGround nabízí proaktivní monitorování pomocí vlastního softwaru a AI, které pomáhají odrazit agresivní útoky na robot. S aplikací SiteGround si nedělejte starosti, mají to pokryté.

Skóre: 4,5

Zprávy z celé webové show Bluehost uptime docela silné na 99,99% až 100%.

Je však těžké zjistit, zda nabízejí nějakou konkrétní záruku dostupnosti HostGator (sesterská společnost) ano. Jejich stránka dohody o uptime serveru slibuje pouze neurčité sliby kratší než 15 minut před opravou. 

Jejich sdílená hostitelská stránka neodkazuje na konkrétní příslib uptime. Takže i s celkově skvělými zprávami o provozuschopnosti s minimálními prostoji jsme je ukotvili o půl bodu kvůli nedostatečné transparentnosti v této záležitosti.

Rychlost

Skóre: 4,5

SiteGround nabízí několik úrovní optimalizace rychlosti: optimalizace CDN, cloudflare, dynamické ukládání do mezipaměti a memcaching. Všechny tyto funkce pomáhají zlepšit rychlost vašeho webu pomocí technologie postavené na platformě SiteGround.

Jejich tým zákaznické podpory je navíc vždy k dispozici, aby mu pomohl a nabídl tipy, jak urychlit váš web. Tam mohou být rychlejší hostitelé, ale to je jeden z nejlepších pro hodnotu.

Skóre: 3,5

Bluehost dosáhl v posledních letech výrazného pokroku. Dříve existovalo mnoho stížností uživatelů, ale upgradovali hardware tak, aby to bral vážně.

Musíte však pouze přejít na Cvrlikání vidět spoustu stížností. Nyní mnoho problémů s rychlostí přichází z celkového nastavení vašeho webu a nejen z hostování, takže to nezapomeňte vzít v úvahu. Bluehost má také spoustu zákazníků, takže musí být nějaké stížnosti. 

Bluehost udělal čestné uznání v našem nejrychlejším příspěvku pro porovnání webhostingu. Zkontrolujte, zda příspěvek, pokud potřebujete maximální rychlost na webu.

Funkce

Skóre: 5,0

SiteGround má některé z nejlepších funkcí ze všech hostitelů. Nabízejí nejen vlastní nástroje, které vám usnadní život, ale využívají také technologie cPanel, Cloudflare a další technologie třetích stran..

Mezi mé oblíbené funkce patří funkce WordPress, technologie memcached speed a celá řada možností upgradu, které poskytuje SiteGround.

Zobrazit všechny funkce

Skóre: 3,5

Bluehost má všechny základní funkce, které potřebujete, abyste mohli začít, a velmi cenově dostupný způsob, jak začít blogery začít. Zahrnují zdarma SSL z Let’s Encrypt, což je nutnost, stejně jako neměřenou šířku pásma.

Když však porovnáte s jinými společnostmi, jako jsou SiteGround a A2 Hosting, Bluehost postrádá některé další funkce, které jsou velmi užitečné. Jednou stížností je skutečnost, že za migraci musíte platit, což je nepříjemné.

Musíte také upgradovat na některé z dražších sdílených plánů, jako jsou Choice Plus a Pro, abyste získali zálohy stránek – které jsou pro každý web kritické.

Zobrazit všechny funkce

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector