SiteGround vs DreamHost 2020: Porovnejte ceny, funkce a další

SiteGround vs DreamHost 2020: Porovnejte ceny, funkce a další

SiteGround vs DreamHost 2020: Porovnejte ceny, funkce a další

SiteGround a DreamHost jsou dva z našich nejlepších doporučených hostitelů: spravedlivé ceny, hodnota a skvělé celkové vlastnosti. Na konci dne doporučujeme SiteGround jako celkového vítěze. Čtěte dále a uvidíte proč.

CENY  |  HODNOTAPODPĚRA, PODPORA  |  UPTIME  |  RYCHLOST  |  FUNKCE  |  ZÁVĚR  


SiteGround je jednou z nejrychleji rostoucích hostingových společností na světě a pravděpodobně nejlepším hostitelem pro většinu lidí. S dokonalou zákaznickou podporou, skvělými funkcemi a nízkými cenami je o této globální hostingové společnosti hodně líto.

4.8

Recenzent

4.9

Uživatelé (79 hlasů)

VS

DreamHost je další z těch velkých, levných společností poskytujících sdílený hosting, které byly navždy tady. Společnost byla založena v roce 1996 a má několik spokojených zákazníků, kteří budou silní více než 20 let. Pokud hledáte levný hosting na velkém trhu, DreamHost je jedním z nejlepších.

3.9

Recenzent

3.8

Uživatelé 

Ceny

Skóre: 4,5

Cena SiteGround začíná směšně nízkou cenou za funkce, které získáte. Jedinou stížností od většiny uživatelů je skutečnost, že ceny po prvním roce vyskočí na plnou cenu, téměř dvojnásobně. SiteGround nabízí po většinu času úžasné slevy – takže vždy najdete dobré řešení. Vše od SiteGround sdílené po vyhrazený hosting je velmi přijatelná cena.

StartUpGrowBigGoGeek
Prodejní cena3,95 $ / měsíc5,95 $ / měsíc7,95 $ / měsíc
Normální cena11,95 $ / měsíc11,95 $ / měsíc34,95 $ / měsíc
Nejlepší proZačátečnícistředně pokročilíKlady

Zobrazit ceny

Skóre: 4,5

DreamHost bývala dražší než ostatní sdílené počítače, ale teď jsou tam s nejlevnějšími. S ročním sdíleným hostingovým plánem se můžete dostat do dveří za pouhých 2,59 $ měsíčně. Pokud nechcete závazek, můžete jít měsíčně pouze za 4,95 $ / měsíc. Nejlepší část? DreamHost na vás po počátečním období nezvýší cenu – jsou všude levné a spravedlivé.

SharedDreamPressVPS Business
Roční cena2,59 $ / měsíc16,95 $ / měsíc27,50 $ / měsíc
Měsíční cena4,95 $ / měsíc19,95 $ / měsíc30,00 $ / měsíc
Nejlepší proZačátečníciMezilehlé stránky WordPressPěstování malých podniků

Zobrazit ceny

Hodnota

Skóre: 5,0

Na trhu nenajdete lepší hodnotu hostingu než SiteGround, nemůžeme dostatečně zpívat jejich chválu. S podporou 24/7, denními zálohami a SSL zdarma, SiteGround pokrývá všechny základy, které musíte začít.

Důrazně doporučujeme upgradovat na plán GrowBig – dostanete neomezený weby, zdvojnásobte úložiště a pracovní postup WordPress (věřte nám, že to chcete). Kromě toho získáte bezplatnou migraci, což ušetří spoustu potíží. Naší jedinou stížností na hodnotu SiteGround je omezené místo na disku, které se může rychle zaplnit.

Skóre: 4,5

Pokud jde o hodnotu, DreamHost je jedním z nejlepších. Nízké ceny v kombinaci s užitečnými funkcemi a mimořádně velkorysou 97denní zárukou vrácení peněz jsou pro malé podniky vítězstvím.

Navíc nabízejí neomezenou šířku pásma, bezplatné názvy domén, certifikáty SSL zdarma a kompenzují vám poklesy za provozuschopnost. Opravdu poskytují jednu z největších dostupných dohod o úrovni služeb.

Ve srovnání s Bluehost a HostGator, DreamHost vyjde silný. Jediným hostitelem, který má lepší hodnotu, může být SiteGround.

Zákaznická podpora

Skóre: 5,0

Zákaznická podpora SiteGround je opravdu epická. Podpora 24/7/365 získáte telefonicky, e-mailem a chatem. Agenti podpory jsou přátelští, nápomocní a opravdově jdou nad rámec řešení vašich problémů.

Podívejte se na naši úplnou recenzi SiteGround a podívejte se na chválu, kterou jejich zákazníci zpívají – to vše jde na podporu. Popraskali ten cookie. Pokud jste začátečník, podpora by měla být vaší prioritou číslo 1, takže jděte s SiteGrounem přes jakýkoli jiný hostitel pro tento aspekt. 

Více informací

Skóre: 3,5

Jednou z oblastí, kde DreamHost prostě není dokonalý, je zákaznická podpora. Podpora je poskytována prostřednictvím e-mailu a živého chatu, nebo můžete požádat o zpětné volání. Hmm, něco jako škrabka na hlavu. Nemají podporu 24/7/365, kterou většina hostingových společností má.

Kromě toho, i když jste na webu jako potenciální zákazník, bylo vám řečeno, abyste se v pracovní době vrátili. Realita je taková, že podpora hostingu je nepřetržitá práce – a DreamHost není na šňupání.

Více informací

Hosting Uptime

Skóre: 5,0

SiteGround slibuje 99,99% dostupnosti, což je asi tak dobré, jak to dostane. Testování třetí stranou potvrzuje a ukazuje rozmezí od 99,95% do 100% měsíc po měsíci.

SiteGround nabízí proaktivní monitorování pomocí vlastního softwaru a AI, které pomáhají odrazit agresivní útoky na robot. S aplikací SiteGround si nedělejte starosti, mají to pokryté.

Skóre: 4,0

Zprávy z celé webové show DreamHost uptime docela silné na 99,99% až 100%.

Nejlepší část? Jejich 100% záruka dostupnosti. Pokud z nějakého důvodu váš web nefunguje, připíšou vám na váš účet jeden den bezplatného hostování za každou hodinu, kdy je nefunkční.

Dobrá věc je, že jejich provozuschopnost v uplynulém roce byla v průměru asi 99,98% – takže neočekávejte potřebu hotovosti v tomto úvěru.

Rychlost

Skóre: 4,5

SiteGround nabízí několik úrovní optimalizace rychlosti: optimalizace CDN, cloudflare, dynamické ukládání do mezipaměti a memcaching. Všechny tyto funkce pomáhají zlepšit rychlost vašeho webu pomocí technologie postavené na platformě SiteGround.

Jejich tým zákaznické podpory je navíc vždy k dispozici, aby mu pomohl a nabídl tipy, jak urychlit váš web. Tam mohou být rychlejší hostitelé, ale to je jeden z nejlepších pro hodnotu.

Skóre: 4,0

DreamHost má skvělé zprávy o rychlosti a je pevně v top 25% hostitelů, pokud jde o dobu načítání. Nezaměřují se na to jako na hlavní rys, ale nevidíte mnoho stížností od zákazníků.

V plánu DreamPress optimalizovali své databáze pouze pro WordPress a implementovali Memcache. Určitě tedy mají na paměti rychlost. Nezapomeňte si povídat s jejich podporou, pokud vás to zajímá.

Funkce

Skóre: 5,0

SiteGround má některé z nejlepších funkcí ze všech hostitelů. Nabízejí nejen vlastní nástroje, které vám usnadní život, ale využívají také technologie cPanel, Cloudflare a další technologie třetích stran..

Mezi mé oblíbené funkce patří funkce WordPress, technologie memcached speed a celá řada možností upgradu, které poskytuje SiteGround.

Zobrazit všechny funkce

Skóre: 4,0

Libra za libru, DreamHost nabízí některé z nejlepších funkcí jakékoli levné hostingové společnosti. Jejich nejlevnější sdílený plán zahrnuje bezplatnou doménu, neomezenou šířku pásma, předinstalovanou WordPress a bezplatný certifikát SSL. Jejich hosting DreamPress WordPress je silným návrhem hodnoty pro plně vybavený hosting WordPress, který může konkurovat na určité úrovni s WP Engine a Kinsta.

Nezískáte bezplatnou migraci a chybí vám telefonická podpora 24/7, kterou nabízejí další hostitelé, takže je musíme ukotvit. Celkově – skvělý hostitel, skvělé funkce.

Zobrazit všechny funkce

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector