SiteGround vs GoDaddy 2020: Porovnejte ceny, funkce a další

SiteGround vs GoDaddy 2020: Porovnejte ceny, funkce a další

SiteGround vs GoDaddy 2020: Porovnejte ceny, funkce a další

Pojďme na to hned: pokud se rozhodujete mezi SiteGround a GoDaddy, doporučujeme SiteGround jako nejlepší host s celkovou hodnotou. Získáte špičkovou podporu, lepší funkce a celkově vyšší kvalitu hostingu. GoDaddy vás může svádět s jejich sladkým, ztrátovým vůdcem $ 1 / mo hosting, aby vás dostal do dveří, ale při porovnání podle jednotlivých funkcí, SiteGround vyhrává ruce dolů.

CENY  |  HODNOTAPODPĚRA, PODPORA  |  UPTIME  |  RYCHLOST  |  FUNKCE  |  ZÁVĚR  


SiteGround je jednou z nejrychleji rostoucích hostingových společností na světě a pravděpodobně nejlepším hostitelem pro většinu lidí. S dokonalou zákaznickou podporou, skvělými funkcemi a nízkými cenami je o této globální hostingové společnosti hodně líto.

4.8

Recenzent

4.9

Uživatelé (79 hlasů)

VS

GoDaddy nepotřebuje úvod – je to pravděpodobně nejuznávanější poskytovatel hostitelů a doménových jmen na světě. Jak již bylo řečeno, je to něco jako hosting McDonald’s – levný, masový trh, ale ne výjimečně dobrý. Ve srovnání s jiným hostitelem obvykle vyhrává druhý hostitel. Jak již bylo řečeno, pokud jste loajální majitel domény GoDaddy, stojí za to se s nimi držet pro malé projekty a vynikající telefonickou podporu.

3.4

Recenzent

4.1

Uživatelé (26 hlasů)

Ceny

Skóre: 4,5

Cena SiteGround začíná směšně nízkou cenou za funkce, které získáte. Jedinou stížností od většiny uživatelů je skutečnost, že ceny po prvním roce vyskočí na plnou cenu, téměř dvojnásobně. SiteGround nabízí po většinu času úžasné slevy – takže vždy najdete dobré řešení. Vše od SiteGround sdílené po vyhrazený hosting je velmi přijatelná cena.

StartUpGrowBigGoGeek
Prodejní cena3,95 $ / měsíc5,95 $ / měsíc7,95 $ / měsíc
Normální cena11,95 $ / měsíc11,95 $ / měsíc34,95 $ / měsíc
Nejlepší proZačátečnícistředně pokročilíKlady

Zobrazit ceny

Skóre: 5,0

Ceny GoDaddy jsou velmi nízké a skvělé pro začátečníky. S promo nabídnutím ekonomického hostingu za pouhých 1 $ / měsíc je hosting prakticky zdarma. Jedna věc, na kterou si musíte dát pozor, jsou obnovovací sazby. Po uplynutí prvního období vyskočí ekonomika hostingu až na 8,99 $ měsíčně, takže si dejte pozor na uzamčení.

EconomyDeluxeUltimate
Prodejní cena1,00 $ / měsíc7,99 $ / měsíc12,99 $ / měsíc
Normální cena8,99 $ / měsíc11,99 $ / měsíc16,99 $ / měsíc
Nejlepší proZačátečníciSmall BusinessMísta s vysokým provozem

Zobrazit ceny

Hodnota

Skóre: 5,0

Na trhu nenajdete lepší hodnotu hostingu než SiteGround, nemůžeme dostatečně zpívat jejich chválu. S podporou 24/7, denními zálohami a SSL zdarma, SiteGround pokrývá všechny základy, které musíte začít.

Důrazně doporučujeme upgradovat na plán GrowBig – dostanete neomezený weby, zdvojnásobte úložiště a pracovní postup WordPress (věřte nám, že to chcete). Kromě toho získáte bezplatnou migraci, což ušetří spoustu potíží. Naší jedinou stížností na hodnotu SiteGround je omezené místo na disku, které se může rychle zaplnit.

Skóre: 4,0

Hodnota GoDaddy je docela dobrá pro to, co dostanete. Platíte zvýhodněnou cenu za hostitele masového trhu. Například, co dostanete s plánem Economy (v prodeji nyní za 1 $ / měsíc), je 1 web, neměřená šířka pásma a 100 GB úložného prostoru a bezplatná doména. I když cena vyskočí na plnou cenu 8,99 $ / měsíc, je to stále slušná hodnota. Jak již bylo řečeno, doporučujeme vám přejít na Deluxe, protože získáte neomezené množství webových stránek a úložiště (v rozumných případech).

Všechny plány zahrnují podporu 24/7, což je nezbytně nutné, stejně jako monitorování bezpečnosti a ochrana DDoS.

Dva velké problémy s těmito sdílenými hostingovými plány GoDaddy: žádný bezplatný certifikát SSL, který se stává průmyslovým standardem, a limit 1 GB na databáze. Pokud používáte WordPress a máte nějaké vysoce kvalitní fotografie, můžete tento databázový limit rychle překročit. Z těchto dvou důvodů dokážeme GoDaddy dokovat v plné míře.

Zákaznická podpora

Skóre: 5,0

Zákaznická podpora SiteGround je opravdu epická. Podpora 24/7/365 získáte telefonicky, e-mailem a chatem. Agenti podpory jsou přátelští, nápomocní a opravdově jdou nad rámec řešení vašich problémů.

Podívejte se na naši úplnou recenzi SiteGround a podívejte se na chválu, kterou jejich zákazníci zpívají – to vše jde na podporu. Popraskali ten cookie. Pokud jste začátečník, podpora by měla být vaší prioritou číslo 1, takže jděte s SiteGrounem přes jakýkoli jiný hostitel pro tento aspekt. 

Více informací

Skóre: 4,0

GoDaddy se pyšní svou telefonickou podporou 24/7, což zcela dává smysl pro jejich zákaznickou základnu na velkém trhu. Jedním ze slabých míst byla skutečnost, že telefon byl jediný způsob, jak se jich zbavit. Od té doby to změnili a nyní nabízejí podporu chatu, což mnozí internetoví blbci dávají přednost.

Telefonická podpora je obvykle vyšší kvalita, protože se dostanou do pronásledování a mohou rychleji odpovídat na vaše otázky. Zjistil jsem, že podpora chatu se rychle spojuje, ale musíte přeskočit nějaké obruče, včetně zadání čísla PIN a čekání na jejich odpověď. Kvalita podpory je obvykle rychlá reakce, na rozdíl od SiteGround, kde poskytují úplná řešení. Celkově dobrá podpora, ale ne perfektní. 

Více informací

Hosting Uptime

Skóre: 5,0

SiteGround slibuje 99,99% dostupnosti, což je asi tak dobré, jak to dostane. Testování třetí stranou potvrzuje a ukazuje rozmezí od 99,95% do 100% měsíc po měsíci.

SiteGround nabízí proaktivní monitorování pomocí vlastního softwaru a AI, které pomáhají odrazit agresivní útoky na robot. S aplikací SiteGround si nedělejte starosti, mají to pokryté.

Skóre: 3,5

Provozní doba GoDaddy je přiměřeně dobrá, často na 99,95% nebo lepší. Recenze od uživatelů z celého webu jsou smíšené, ale obvykle není provozuschopnost / výpadek považována za hlavní problém.

GoDaddy má záruka dostupnosti serveru (varování – legální žargon!) – ale vztahuje se pouze 99,90% (chybí tam 0,09) – což znamená, že váš hosting může být mimo provoz po dobu 43 minut měsíčně, a považují to za normální. Představte si svůj web během kritického nákupního období téměř hodinu! GoDaddy navíc dává pouze vám 5% zpětný kredit – což mohou být jen haléře. Myslíme si, že by měli mít vyšší standardy a úvěry celý měsíc.

Rychlost

Skóre: 4,5

SiteGround nabízí několik úrovní optimalizace rychlosti: optimalizace CDN, cloudflare, dynamické ukládání do mezipaměti a memcaching. Všechny tyto funkce pomáhají zlepšit rychlost vašeho webu pomocí technologie postavené na platformě SiteGround.

Jejich tým zákaznické podpory je navíc vždy k dispozici, aby mu pomohl a nabídl tipy, jak urychlit váš web. Tam mohou být rychlejší hostitelé, ale to je jeden z nejlepších pro hodnotu.

Skóre: 3,5

Pokud jde o testování rychlosti, GoDaddy spadne do středu balení. Snaží se vás upřednostnit ke svému konečnému plánu, aby získali více výpočetní síly a rychlosti, což mi špatně tře. Ekonomické plány potřebují také rychlost!

Na Cvrlikání GoDaddy sice získává slušné množství stížností, ale upřímně očekával více pro hosta této populární.

GoDaddy nevytvořil seznam našich nejrychlejších webhostingů. Zkontrolujte, zda tento příspěvek, pokud chcete jít s vítězem.

Funkce

Skóre: 5,0

SiteGround má některé z nejlepších funkcí ze všech hostitelů. Nabízejí nejen své vlastní nástroje, které vám usnadní život, ale využívají také technologie cPanel, Cloudflare a další technologie třetích stran..

Mezi mé oblíbené funkce patří funkce WordPress, technologie memcached speed a celá řada možností upgradu, které poskytuje SiteGround.

Zobrazit všechny funkce

Skóre: 3,5

Není velkým fanouškem funkcí GoDaddy v základních plánech. Většina lidí v těchto dnech spouští své weby na WordPressu, a zatímco GoDaddy má hostování WordPress, znovu musíte upgradovat, abyste například dostali inscenování WordPress. Pokud jde o plány hostování ekonomiky GoDaddy, nezískáte zdarma SSL, nezískáte zálohy a nedělá migrace.

Zatímco GoDaddy má nějaké vlastní nástroje, které vytvořil, pro společnost tak velkou bych očekával, že nabídnou více funkcí než menší, scrappier host, jako je SiteGround – ale musí vydělat. Celkově jsou funkce v pořádku, ne skvělé.

Zobrazit všechny funkce

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector