SiteGround vs HostGator 2020: Porovnejte ceny, funkce a další

Rychlé převzetí: Pokud se rozhodujete mezi SiteGround a HostGator, doporučujeme SiteGround jako nejlepší host s celkovou hodnotou. Získáte špičkovou podporu, lepší funkce a celkově vyšší kvalitu hostingu. HostGator přichází s nižší cenou na začátku, ale při porovnání na základě jednotlivých funkcí, SiteGround vyhraje.

CENY  |  HODNOTAPODPĚRA, PODPORA  |  UPTIME  |  RYCHLOST  |  FUNKCE  |  ZÁVĚR  


SiteGround je jednou z nejrychleji rostoucích hostingových společností na světě a pravděpodobně nejlepším hostitelem pro většinu lidí. S dokonalou zákaznickou podporou, skvělými funkcemi a nízkými cenami je o této globální hostingové společnosti hodně líto.

4.8

Recenzent

4.9

Uživatelé (79 hlasů)

VS

Hostgator je hostitelem více než 1 milionu webových stránek. HostGator je skvělým startovacím hostitelem pro ty, kteří hledají levný hosting s mnoha pokročilými funkcemi.

3.8

Recenzent

4.2

Uživatelé (11 hlasů)

Ceny

Skóre: 4,5

Cena SiteGround začíná směšně nízkou cenou za funkce, které získáte. Jedinou stížností od většiny uživatelů je skutečnost, že ceny po prvním roce vyskočí na plnou cenu, téměř dvojnásobně. SiteGround nabízí po většinu času úžasné slevy – takže vždy najdete dobré řešení. Vše od SiteGround sdílené po vyhrazený hosting je velmi přijatelná cena.

StartUpGrowBigGoGeek
Prodejní cena3,95 $ / měsíc5,95 $ / měsíc7,95 $ / měsíc
Normální cena11,95 $ / měsíc11,95 $ / měsíc34,95 $ / měsíc
Nejlepší proZačátečnícistředně pokročilíKlady

Zobrazit ceny

Skóre: 4,5

HostGator má velký výběr plánů, vše od sdíleného hostování do koše až po cenově dostupný hosting VPS. HostGator je velmi agresivní, pokud jde o jejich ceny, rozdávající obrovské slevy, protože se snaží získat podíl na trhu. Jejich ambicí je vaše výhoda:

SharedWordPressVPS
Prodejní cena2,75 $ / měsíc5,95 $ / měsíc29,95 $ / měsíc
Normální cena10,95 $ / měsíc14,95 $ / měsíc89,95 $ / měsíc
Nejlepší proZačátečníciWeby WordPressRůstová místa

Zobrazit ceny

Hodnota

Skóre: 5,0

Na trhu nenajdete lepší hodnotu hostingu než SiteGround, nemůžeme dostatečně zpívat jejich chválu. S podporou 24/7, denními zálohami a SSL zdarma, SiteGround pokrývá všechny základy, které musíte začít.

Důrazně doporučujeme upgradovat na plán GrowBig – dostanete neomezený weby, zdvojnásobte úložiště a pracovní postup WordPress (věřte nám, že to chcete). Kromě toho získáte bezplatnou migraci, což ušetří spoustu potíží. Naší jedinou stížností na hodnotu SiteGround je omezené místo na disku, které se může rychle zaplnit.

Skóre: 4,5

HostGator nabízí úžasnou hodnotu za svou cenu. Po pravdě řečeno, není to tak silné jako SiteGround, což je celkem oblíbené, ale HostGator vás za přijatelnou cenu dostane do dveří.

Celkově má ​​velmi silnou hodnotu, protože za to, co platíte, získáte spoustu funkcí, jako je bezplatná migrace, neměřená šířka pásma a podpora 24/7/365.

Tam, kde nevidíme silnou hodnotu, se účtují poplatky za doplňky, které ostatní zdarma zahrnují, jako jsou zálohy – které jsou rozhodující pro zdraví vašeho webu. Chtějí také účtovat navíc za ještě lepší provozuschopnost, což by podle našeho názoru mělo být základní součástí všech plánů, bez ohledu na to, jak levné.

Zákaznická podpora

Skóre: 5,0

Zákaznická podpora SiteGround je opravdu epická. Podpora 24/7/365 získáte telefonicky, e-mailem a chatem. Agenti podpory jsou přátelští, nápomocní a opravdově jdou nad rámec řešení vašich problémů.

Podívejte se na naši úplnou recenzi SiteGround a podívejte se na chválu, kterou jejich zákazníci zpívají – to vše jde na podporu. Popraskali ten cookie. Pokud jste začátečník, podpora by měla být vaší prioritou číslo 1, takže jděte s SiteGrounem přes jakýkoli jiný hostitel pro tento aspekt. 

Více informací

Skóre: 3

HostGator kontroluje všechny krabice na povrchu s jejich podporou: 24/7 a 365 dní v roce. Chatem a telefonem. Ale zákazníci vypráví jiný příběh.

Existuje mnoho stížností na pomalé reakce, nekompetentní zaměstnance a celkovou dílčí podporu. Existuje spousta lidí, kteří nemají žádné stížnosti, proto doporučujeme před nákupem vyzkoušet jejich podporu.

Více informací

Hosting Uptime

Skóre: 5,0

SiteGround slibuje 99,99% dostupnosti, což je asi tak dobré, jak to dostane. Testování třetí stranou potvrzuje a ukazuje rozmezí od 99,95% do 100% měsíc po měsíci.

SiteGround nabízí proaktivní monitorování pomocí vlastního softwaru a AI, které pomáhají odrazit agresivní útoky na robot. S aplikací SiteGround si nedělejte starosti, mají to pokryté.

Skóre: 4,5

Díky více než 99,5% dostupnosti, v závislosti na zdroji, není na hostGator moc stížností.

HostGator navíc nabízí bezplatný měsíc hostingu, pokud klesne pod 99,9% záruka.

Zakotvili jsme je o půl bodu, protože došlo k občasným stížnostem uživatelů a také dáváme přednost 99,99% dostupnosti pro nejlepší poskytovatele ve své třídě.

Rychlost

Skóre: 4,5

SiteGround nabízí několik úrovní optimalizace rychlosti: optimalizace CDN, cloudflare, dynamické ukládání do mezipaměti a memcaching. Všechny tyto funkce pomáhají zvýšit rychlost vašeho webu pomocí technologie postavené na platformě SiteGround.

Jejich tým zákaznické podpory je navíc vždy k dispozici, aby mu pomohl a nabídl tipy, jak urychlit váš web. Tam mohou být rychlejší hostitelé, ale to je jeden z nejlepších pro hodnotu.

Skóre: 3,0 

Sdílený hosting má obvykle problémy s problémy s rychlostí, čistě na základě nižších nákladů na hosting. HostGator je pevně uprostřed balení, pokud jde o rychlost. Při hledání Cvrlikání, nevidíte tolik stížností jako ostatní sdílené hostitelé, jako je Bluehost, což je dobré neoficiální znamení.

Pokud hledáte rychlejší produkt HostGator, podívejte se na hosting HostGator Cloud. Pokud však chcete ještě rychlejší sdílený hosting, který banku nezlomí, důrazně doporučujeme buď A2 Hosting nebo SiteGround. Budete s nimi mnohem šťastnější.

Funkce

Skóre: 5,0

SiteGround má některé z nejlepších funkcí ze všech hostitelů. Nabízejí nejen své vlastní nástroje, které vám usnadní život, ale využívají také technologie cPanel, Cloudflare a další technologie třetích stran..

Mezi mé oblíbené funkce patří funkce WordPress, technologie memcached speed a celá řada možností upgradu, které poskytuje SiteGround.

Zobrazit všechny funkce

Skóre: 4,0

HostGator je často porovnáván s Bluehostem kvůli cenám a vlastnostem a celkově zde HostGator získává výhru.

Mezi oběma společnostmi byl HostGator postaven pro více profesionálních uživatelů. A když porovnáváte HostGator s jakoukoli jinou sdílenou hostingovou společností, musíte to mít na paměti.

Líbí se nám skutečnost, že jsou zahrnuty migrace, mají instalace jedním kliknutím, jsou na cPanelu a nabízejí 99,9% dostupnost za provoz. Stále se nám líbí další hostitelé jako SiteGround lépe pro funkce celkově, ale HostGator má to, co potřebujete, abyste mohli začít.

Zobrazit všechny funkce

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map