Srovnání Amazon Web Services (AWS) vs. SiteGround Hosting 2020

Srovnání Amazon Web Services (AWS) vs. SiteGround Hosting 2020

Srovnání Amazon Web Services (AWS) vs. SiteGround Hosting 2020

Porovnání SiteGround a AWS je docela zvláštní.


Vážně se jedná o dva zcela odlišné typy služeb.

AWS je určen pro zkušené vývojáře, kteří vědí, jak nastavit a provozovat technický hosting, který SiteGround je velmi uživatelsky přívětivý a postavený pro malé a střední podniky.

Takže snížit na pronásledování. Vývojář? Vybrat AWS.

Podnikatel nebo obchodník? Zvolte SiteGround.

Porovnáme méně známou možnost a hostující powerhouse, které získaly fantastické recenze a splnily potřeby mnoha spokojených zákazníků.

Amazon Web Services (AWS)

Společnost Amazon Web Services, kterou provozuje společnost Amazon.com, která je hnací silou maloobchodního prodeje a zábavy online, začala fungovat jako oddělení v roce 2006 se službami infrastruktury informačních technologií. Teď to nazýváme cloud computing. Mnohé společnosti díky tomu, že se mohly vzdát serverů na místě, zjistily, že dávají přednost cloud computingu kvůli své flexibilitě a výkonu založenému na výsledcích..

 • Ceny: Vytvoření účtu pomocí Amazon Web Services je zdarma a nabízí uživatelům bezplatnou úroveň po dobu 12 měsíců od data registrace. Poskytují také další bezplatné služby, které pokračují i ​​po roce. Poté nabízejí průběžné ceny za více než 50 cloudových služeb. Za prvních 12 měsíců uživatelé dostávají:
  • Amazon EC2: Přizpůsobitelná výpočetní kapacita, která zahrnuje 750 hodin za měsíc v případě použití instance Linux, RHEL nebo SLES t2.micro nebo 750 hodin za měsíc v případě použití instance t2.micro v systému Windows.
  • Amazon S3: Škálovatelná infrastruktura pro ukládání dat s nízkou latencí, která zahrnuje 5 GB úložiště, 20 000 požadavků na získání a 2 000 požadavků na putování.
  • Amazon RDS: Relační databázová služba nabízí pět různých databází a zahrnuje 750 hodin používání instance Amazon RDS Single-AZ db.t2.micro, 20 GB pro zálohování a 10 000 000 I / O.
  • AWS IoT: To umožňuje 250 000 publikovaných nebo doručených zpráv za měsíc.
  • Amazon EC2 Container Register: 500 MB úložiště každý měsíc.
 • Zákaznická podpora: Amazon Web Services nabízí čtyři úrovně služeb, přičemž do všech účtů je zahrnuta základní podpora 24/7/365. Tyto podpůrné služby zahrnují technickou podporu, často kladené dotazy na produkt, svépomocná centra a formulář podpory. Pro zvýšení poplatků nabízí Amazon Web Services také vývojáře, obchodní a podnikové třídy podpory.
 • Rychlost: Rychlosti nejsou snadno dostupné a mohou se mezi regiony značně lišit.
 • Hodnota: Mnoho uživatelů Amazon Web Services oceňuje, že jim program umožňuje platit za služby, které skutečně používají. Poplatky jsou za gigabajty a za přenos dovnitř a ven z úložiště dat.
 • Vlastnosti: Mnoho uživatelů je spokojeno s doplňky, které poskytuje Amazon Web Services, včetně požadavků na smazání, obnovení dat Glacier, bezplatný příchozí přenos dat a také odchozí do Amazonu EC2 v Severní Virginii. Všichni ostatní obdrží první 1 GB odchozího přenosu zdarma.
 • Prestoje / prostoje: Každý den publikují Amazon Web Services up-to-the-minute dostupnost služeb pro své regiony. Ukazují také přerušení služeb, ke kterým došlo za poslední rok.
 • Chcete-li prozkoumat všechny své možnosti hostování, podívejte se na náš příspěvek AWS vs. GoDaddy.

SiteGround Hosting

Společnost SiteGround byla spuštěna v Bulharsku a poskytuje hosting již více než 12 let. Buduje nejen cenově dostupné balíčky, které splňují širokou škálu potřeb, ale buduje týmové prostředí s ručně vyráběnou filozofií, což znamená, že vytvářejí vlastní vysoce kvalitní řešení. Poskytují přidanou hodnotu zaměstnancům i zákazníkům, dávají zaměstnancům zábavné, kreativní prostředí a poskytují uživatelům 10 GB místa na disku, neomezenou šířku pásma, vysoké rychlosti a oceněné služby

 • Ceny: Plány SiteGround mohou přijít o něco vyšší než ostatní hostitelé webových stránek, ale většina zákazníků se zajímá o podrobnosti, které SiteGround zahrnoval do každé úrovně..
  • Sdílený hosting: Pravidelná cena 9,95 USD, kuponové kódy nižší než 3,95 USD.
  • Cloud Hosting: začíná na 60 USD měsíčně.
  • Reseller Hosting: Úvěrový plán, který se rovná jednomu roku hostování, je při každém nákupu 11 nebo více kreditů až 42 $ za každý kredit.
  • Dedikovaný hosting: Plány serverů USA vyhrazené začínají na 229 USD měsíčně.
 • Zákaznická podpora: Neexistuje jediná sekunda, kterou by zástupci zákaznických služeb nebyli k dispozici pro okamžitý chat, okamžité telefonické odpovědi a lístky, na které bude zodpovězeno do 10 minut. Zástupci servisu jsou schopni často řešit technické problémy, řešit technické problémy, rychle splnit požadavky zákazníků a překonat očekávání.
 • Rychlost: Všechny plány hostování zahrnují jednotky SSD a vylepšený výkon s NGINX, HTTP / 2, PHP7 a CDN zdarma. SiteGround napsal nejméně 800 pravidel WAF k opravě zranitelností v nulovém dni a zvyšuje rychlost ukládáním webů WordPress a Joomla do mezipaměti.
 • Hodnota: Existuje tolik podrobností a funkcí, stejně jako vysoká úroveň zákaznické podpory, které SiteGround více než vynahradí za mírně vyšší náklady na měsíční balíčky.
 • Funkce: SiteGround poskytuje témata a návody pro weby WordPress, Magento a Joomla a nabízí bezplatné denní zálohy. Bez ohledu na to, jaké téma webu vyberete, SiteGround poskytuje vylepšený, uživatelem integrovaný cPanel s extra funkcemi, asistovanou tvorbou a migrací webových stránek a bezproblémovým nastavením.
 • Prestoje / uptime: Společnost se může pochlubit roční 99,96565 procentní roční uptime a 99,999 procentní měsíční uptime sazbou. SiteGround také obsahuje test rychlosti, který vám umožní zkontrolovat rychlost načítání webu v reálném čase. Uživatelé z celého světa si mohou vybrat z datových center v Amsterdamu, Chicagu, Londýně a Singapuru. Více než 90 procent problémů s výkonem serveru je okamžitě vyřešeno, říká SiteGround, a to díky vývoji softwaru, který zahrnuje automatickou detekci v reálném čase a automatickou okamžitou reakci, která obvykle nevyžaduje žádnou lidskou interakci.

Zobrazit všechny možnosti Siteground zde

Co je pro vás nejlepší?

Porovnání Amazon Web Services a SiteGround je jako srovnávání jablek s pomeranči. Amazon Web Services je ve své podstatě levnou možností cloudového úložiště, které uživatelům pomáhá spravovat data. Hostingová služba vám pomůže udržet nízké náklady, protože platíte pouze za to, co potřebujete, ale je velmi důležité znát a porozumět všem aspektům vývoje webu. Je to skvělé pro vývojáře webu a aplikací, kteří vědí, co dělají, ale jiná pole, která by raději pracovala se šablonami a motivy, by to mohla považovat za výzvu. SiteGround je tradičnější webhostingová společnost, díky čemuž je lepší volbou pro společnosti elektronického obchodování, obchodníky a majitele malých podniků, kteří pravidelně nepracují ve vývoji webu. Společnost je také solidní volbou pro vývojáře, kteří ocení flexibilitu a možnosti přizpůsobení. Chcete-li porovnat webhosting mezi podobnými poskytovateli hostingu, podívejte se na náš příspěvek Siteground vs. GoDaddy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector