WP Engine vs GoDaddy: Porovnání cen, funkcí a rychlosti – 2020

WP Engine vs GoDaddy: Porovnání cen, funkcí a rychlosti – 2020

WP Engine vs GoDaddy: Porovnání cen, funkcí a rychlosti – 2020

Pokud porovnáváte GoDaddy s WP Engine, porovnáváte jablka s pomeranči.


GoDaddy je o slevových cenách, v měřítku.

WP Engine je mnohem kvalitnější služba specifická pro WordPress.

Ano, GoDaddy nyní nabízí Managed WordPress Hosting, ale je to spíše marketingové jméno, než cokoli, co konkuruje tomu, co nabízí WP Engine.

WP Engine vs GoDaddy Pricing

Většina lidí se obvykle rozhodne spíše na základě počátečních nákladů než podle celkové hodnoty.

Chápeme, že cenové body mohou být pro mnoho uživatelů stavem zlomení nebo zlomení, proto se snažíme tyto informace prezentovat před čímkoli jiným. Jak již bylo řečeno, musíme zmínit, že cena je pouze jednou součástí služby, kterou získáte, takže pokud můžete utratit trochu více a získat lepší hodnotu, důrazně doporučujeme jít touto cestou.

Nakonec je mantra „dostanete, za co zaplatíte“ stejně platná pro hostingové služby, jako pro cokoli jiného.

Abychom se ujistili, že toto srovnání je co nejrovnější, díváme se spíše na hostingové balíčky GoDaddy WordPress než na jejich standardní hostingové plány. Tímto způsobem můžete vidět, jak se hromadí na základě podobných faktorů.

Stručný přehled cen GoDaddy Hosting

 • Základní plán: 3,99 $ za měsíc začít, 7,99 $ za měsíc obnovit
 • Luxusní plán: 4,49 $ za měsíc začít, 9,99 $ obnovit
 • Konečný plán: 7,99 $ za měsíc začít, 14,99 $ obnovit
 • Plán vývojáře: 13,99 $ na start, 24,99 $ na obnovu

Cena motoru WP

 • Osobní: 34 $ měsíčně (sleva s naším odkazem)
 • Profesionální: 99 $ měsíčně
 • Obchod: 249 $ měsíčně
 • Pojistné: požádejte je o stanovení ceny

Jak vidíte, WP Engine je mnohem více než GoDaddy, což může pro některé lidi stačit, aby se tomu úplně vyhýbaly. Jak jsme však zmínili výše, hodnota může být mnohem lepším ukazatelem, kterou možnost byste si měli vybrat, takže nepředpokládejte, že GoDaddy je chytřejší volba, protože stojí méně. Jak již bylo řečeno, Go Daddy je ve srovnání se samotnou cenou mnohem nákladově efektivnější.

Vítěz: Pojď tati

Záruka vrácení peněz

Pokud jde o vytváření webových stránek, musíte si udělat čas, abyste zjistili, jak vše programovat, a ujistěte se, že se vše spojuje. Jako takový si můžete vybrat plán, abyste zjistili, že potřebujete něco jiného po několika dnech vyzkoušení. Naštěstí mnoho hostingových služeb nabízí záruku, což znamená, že pokud budete muset zrušit svou službu v určitém časovém rámci, vrátí vám peníze bez jakýchkoli potíží. V takovém případě vám program WP Engine poskytne až šedesát dní, abyste si to rozmysleli, zatímco GoDaddy nabízí čtyřicet pět.

Vítěz: WP Engine

Zákaznická podpora

Než se podíváme na různé funkce a výhody, které získáte u každého hostitele, nejprve se musíme podívat, jak dobře jsou jejich podpůrné systémy. Bez ohledu na to, jak jste dobrý v budování webových stránek, budete nakonec muset mluvit s někým v technické podpoře, takže je nezbytné, abyste k nim měli vždy přístup a mohli rychle reagovat. S ohledem na to existují čtyři primární metody, které hostitelé používají k poskytování podpory, takže se podívejme, jak se každý hostitel hromadí.

Telefonická podpora

Pokud jde o volání na podpůrnou horkou linku, nechcete čekat navždy, než se dostanete k živé osobě. Je také nejlepší, když můžete volat kdykoli ve dne nebo v noci, takže pokud na svém webu pracujete uprostřed večera, můžete se i nadále obrátit na pomoc, pokud se něco pokazí. Obě služby nabízejí telefonickou podporu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Vítěz: kravata

Živý chat

Pro většinu lidí je čekání na čekání jednou z nejhorších věcí, a proto je funkce živého chatu obvykle mnohem lepší cestou. Tímto způsobem můžete svůj problém vyřešit v reálném čase, nemusíte se však obávat nepříjemného ticha nebo špatné hudby ve výtahu. Oba weby mají spolehlivé funkce live chatu, ačkoli GoDaddy není vždy online, takže se musíte ujistit, že se jich snažíte dosáhnout v běžné pracovní době. Vzhledem k tomu, že na svých webových stránkách pracuje mnoho lidí ve všech nočních hodinách, jedná se o značnou nevýhodu.

Vítěz: WP Engine

E-mailem

Pokud jde o podpůrné systémy, nemůžete být o nic jednodušší, než mít e-mail. To je pro případ, kdy máte problém, který není nutné vyřešit okamžitě. I přesto nechcete čekat na odpověď několik dní, takže je nezbytné, aby se služba k vám okamžitě vrátila. WP Engine má opět slušnou e-mailovou službu, ale z jakéhokoli důvodu GoDaddy nemá funkci e-mailu. I když můžete volat v kteroukoli denní dobu a chatovat během běžné pracovní doby, zdá se zvláštní, že nemůžete poslat e-mail, aby byl váš problém vyřešen..

Vítěz: WP Engine, samozřejmě

Fóra

Konečnou metodou, kterou mohou hostitelé poskytovat podporu své klientele, je dostatek tutoriálů a dalších informací týkajících se běžných problémů, aby lidé mohli vyhledat řešení jejich problému, aniž by museli s někým mluvit nebo čekat na odpověď. WP Engine i GoDaddy mají takové systémy zavedeny, ale GoDaddy má k dispozici mnohem komplexnější sadu nejčastějších dotazů a instruktážních informací..

Vítěz: Pojď tati

Rychlost

Při určování hodnoty hostingové služby je jedním z nejlepších způsobů, jak toho dosáhnout, zjistit, jak dobře zvládne rychlosti načítání. V dnešní rychle se rozvíjející společnosti se vše, co trvá načtení déle než několik sekund, může cítit jako navždy, a proto je tak důležité, aby vám váš hostitel nezdržel žádné zpoždění. Pokud dojde k problémům s načítáním, vaše publikum odrazí vaši stránku a získáte špatnou pověst.

Abychom mohli porovnat rychlost obou webů, podívali jsme se na nezávislé testy provedené ostatními, abychom zjistili, jak dobře se hromadí. Zde jsou výsledky.

Pojď tati

 • Nejlepší rychlost:31 sekund
 • Nejhorší rychlost:97 sekund
 • Průměrný: 10 sekund

WP Engine

 • Nejlepší rychlost: 503 milisekund
 • Nejhorší rychlost:58 sekund
 • Průměrný: 872 milisekund

Jak vidíte, WP Engine je mnohem spolehlivější a konzistentnější, zatímco GoDaddy má podstatně široký rozsah chyb. Protože se nemusíte starat o to, zda lidé budou mít potíže s načítáním vašeho webu, zdá se, že WP Engine je lepší volbou. Zdá se, že příčinou lepších výsledků je to, že WP Engine je věnován jedné službě, zatímco GoDaddy dělá víc než jen hosting WordPress, takže jeho servery musí reagovat na různé typy dat..

Vítěz: WP Engine

Uptime

Spolu s dobami načítání se také chcete ujistit, že se váš web nerozpadne, a proto většina hostitelů nabízí tzv. Záruku dostupnosti. Chceme vám zajistit klid, že vaše stránka bude vždy k dispozici a nebude podléhat problémům s připojením k síti, bez ohledu na to, kde na světě lidé přistupují na váš web. S ohledem na to nabízí WP Engine záruku, zatímco GoDaddy ne. To znamená, že pokud někdy narazíte na výpadky na serverech GoDaddy, nebudou vás kompenzovat, takže to může být pro některé.

Při porovnání obou služeb jsou oba vynikající v poskytování vysokého procenta dostupnosti, ale výhoda je u WP Engine. Nejen, že tento web má konzistentnější 100% hodnocení dostupnosti, ale fakt, že dostanete záruku, je pěkný dotek.

Vítěz: WP Engine

Hodnota

Nyní, když jsme viděli, co můžete očekávat, pokud jde o výkon a spolehlivost, pojďme se podívat na základní balíčky, které získáte s každou hostitelskou službou. Abychom udrželi věci spravedlivé a vyvážené, budeme porovnávat pouze tyto dva weby na hostování WordPress. To znamená, že pokud se rozhodnete pro standardní sdílený hosting na GoDaddy, můžete získat mírně odlišné balíčky v závislosti na vašich potřebách.

Pojď tati

 • Základní: Jeden web, 25 000 návštěvníků měsíčně, 10 GB úložiště, bezplatná doména, balíček SFTP
 • Luxusní: Jeden web, 100 000 návštěvníků měsíčně, 15 GB úložiště, bezplatná doména, SEO plugin
 • Ultimátni: Dva weby, 400 000 návštěvníků měsíčně, 30 GB úložiště, bezplatná doména, jeden certifikát SSL
 • Vývojář: Pět webových stránek, 800 000 návštěvníků měsíčně, 50 GB úložiště, bezplatná doména, jeden certifikát SSL

WP Engine

 • Osobní: Jeden web, 25 000 návštěvníků měsíčně, 10 GB úložiště, přenos dat zdarma, certifikáty SSL zdarma
 • Profesionální: Deset webových stránek, 100 000 návštěvníků měsíčně, 20 GB úložiště, přenos dat zdarma, certifikáty SSL zdarma
 • Obchod: Dvacet pět webových stránek, 400 000 návštěvníků měsíčně, 30 GB úložiště, přenos dat zdarma, certifikáty SSL zdarma
 • Pojistné: 150 webových stránek, jeden milion návštěvníků měsíčně, úložiště 100-300 GB, přenos dat zdarma a certifikáty SSL
 • Podnik: 150 webových stránek, pět milionů návštěvníků měsíčně, úložiště 400 GB-1 TB, přenos dat zdarma a certifikáty SSL

Jak můžete vidět, WP Engine poskytuje mnohem větší hodnotu než GoDaddy.

Jak jsme však viděli výše, cenové body jsou mnohem vyšší, takže dává smysl, abyste mohli dělat více. Jakmile však u každého programu překročíte základní balíčky, je snadné vidět, že WP Engine nabízí mnohem více. Skutečnost, že pro své weby získáte neomezený přenos dat a bezplatné certifikáty SSL, bez ohledu na nastavení plánu, znamená, že WP Engine je již lepší volbou. Jedinou hlavní výhodou, kterou GoDaddy má, je skutečnost, že s každým plánem můžete získat bezplatnou doménu.

V opačném případě se vážně omezíte výběrem GoDaddy jako svého hostitele WordPress.

Vítěz: WP Engine

Závěr

Pokud jde o hosting WordPress, je zřejmé, že WP Engine má lepší funkce, větší spolehlivost a lepší služby zákazníkům. Pokud však nechcete nebo nepotřebujete pro svůj web používat WordPress, GoDaddy má spoustu dalších funkcí a výhod, ke kterým máte přístup, což z něj dělá více dobře zaokrouhlený hostitel.

Vítěz: WP Engine pro WordPress, GoDaddy pro cokoli jiného

Chcete-li prozkoumat všechny své možnosti hostování, podívejte se na náš srovnávací příspěvek WP Engine vs. HostGator.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector