Amazon Web Services (AWS) vs. SiteGround Hosting Porównanie 2020

Porównanie SiteGround vs AWS jest trochę dziwne.


Poważnie, są to dwa zupełnie różne rodzaje usług.

AWS jest przeznaczony zarówno dla doświadczonych programistów, którzy wiedzą, jak skonfigurować i obsługiwać hosting techniczny, który SiteGround jest bardzo łatwy w obsłudze i przeznaczony dla małych i średnich firm.

Więc przejdźmy do sedna sprawy. Deweloper? Wybierać AWS.

Przedsiębiorca czy marketer? Wybierz SiteGround.

Porównujemy mniej znaną opcję i potęgę hostingową, które otrzymały fantastyczne recenzje i spełniły potrzeby wielu zadowolonych klientów.

Amazon Web Services (AWS)

Prowadzone przez Amazon.com, potęgę sprzedaży detalicznej i rozrywki online, Amazon Web Services rozpoczął działalność jako dział w 2006 roku z usługami infrastruktury informatycznej. Teraz nazywamy to chmurą obliczeniową. Dzięki możliwości rezygnacji z serwerów na miejscu wiele firm odkryło, że wolą przetwarzanie w chmurze ze względu na jego elastyczność i wydajność zorientowaną na wyniki.

 • Ceny: Utworzenie konta w Amazon Web Services jest bezpłatne i oferuje użytkownikom bezpłatny poziom przez 12 miesięcy od daty rejestracji. Zapewniają również inne bezpłatne usługi, które będą kontynuowane po roku. Następnie oferują ceny zgodne z rzeczywistym użyciem dla ponad 50 usług w chmurze. Przez pierwsze 12 miesięcy użytkownicy otrzymują:
  • Amazon EC2: Zmienna pojemność obliczeniowa, która obejmuje 750 godzin miesięcznie użycia instancji Linux, RHEL lub SLES t2.micro lub 750 godzin miesięcznie użycia instancji Windows t2.micro.
  • Amazon S3: skalowalna infrastruktura do przechowywania danych o niskim opóźnieniu, która obejmuje 5 GB przestrzeni dyskowej, 20 000 żądań otrzymania i 2000 żądań sprzedaży.
  • Amazon RDS: Relacyjna baza danych oferuje pięć różnych baz danych i obejmuje 750 godzin korzystania z instancji db.t2.micro w usłudze Amazon RDS Single-AZ, 20 GB na kopie zapasowe i 10 000 000 operacji we / wy.
  • AWS IoT: Pozwala to na 250 000 opublikowanych lub dostarczonych wiadomości miesięcznie.
  • Rejestr kontenerów Amazon EC2: 500 MB pamięci miesięcznie.
 • Obsługa klienta: Amazon Web Services oferuje cztery poziomy usług, z podstawową obsługą 24/7/365 na wszystkich kontach. Te usługi wsparcia obejmują wsparcie techniczne, często zadawane pytania dotyczące produktu, centra samopomocy oraz formularz wsparcia. W celu zwiększenia opłat Amazon Web Services oferuje również programistów, klasy wsparcia dla przedsiębiorstw i przedsiębiorstw.
 • Szybkość: Prędkości nie są łatwo dostępne i mogą się znacznie różnić w zależności od regionu.
 • Wartość: Wielu użytkowników Amazon Web Services docenia fakt, że program pozwala im płacić w drodze, za usługi, z których faktycznie korzystają. Opłaty są naliczane za gigabajt i za transfer do iz pojemnika do przechowywania danych.
 • Funkcje: Wielu użytkowników jest zadowolonych z dodatków oferowanych przez Amazon Web Services, w tym żądań usunięcia, przywracania danych Glacier, bezpłatnego transferu danych przychodzących, a także wychodzących do Amazon EC2 w Północnej Wirginii. Wszyscy inni otrzymają pierwsze 1 GB transferu wychodzącego za darmo.
 • Przestoje / Uptime: Każdego dnia Amazon Web Services publikuje co do minuty dostępność usług dla swoich regionów. Pokazują także przerwy w świadczeniu usług, które miały miejsce w ciągu ostatniego roku.
 • Aby poznać wszystkie opcje hostingu, sprawdź nasz post AWS vs. GoDaddy.

SiteGround Hosting

Uruchomiona w Bułgarii witryna SiteGround od ponad 12 lat zapewnia hosting, nie tylko budując niedrogie pakiety, które spełniają różnorodne potrzeby, ale także budując środowisko zespołowe z ręcznie opracowaną filozofią, co oznacza, że ​​tworzą własne wysokiej jakości rozwiązania. Zapewniają wartość dodaną zarówno pracownikom, jak i klientom, zapewniając pracownikom zabawne, kreatywne środowisko i dając użytkownikom 10 GB miejsca na dysku, nieograniczoną przepustowość, wysokie prędkości i wielokrotnie nagradzaną obsługę

 • Ceny: Plany SiteGround mogą być nieco wyższe niż w przypadku innych hostów witryn internetowych, ale większość klientów zachwyca się szczegółami, które SiteGround zawiera na każdym poziomie.
  • Hosting współdzielony: Regularnie wyceniony na 9,95 USD, kody kuponów niższe niż do 3,95 USD.
  • Hosting w chmurze: zaczyna się od 60 USD miesięcznie.
  • Reseller Hosting: plan kredytowy, który wynosi jeden rok hostingu, wynosi zaledwie 42 USD za każdy kredyt przy zakupie 11 lub więcej kredytów.
  • Hosting dedykowany: plany serwerów dedykowanych w USA zaczynają się od 229 USD miesięcznie.
 • Obsługa klienta: nie ma ani jednej sekundy, aby przedstawiciele obsługi klienta nie byli dostępni do czatu, natychmiastowych odpowiedzi telefonicznych i biletów, na które odpowiedziano w ciągu około 10 minut. Przedstawiciele serwisu są w stanie i często rozwiązują problemy techniczne, szybko wypełniają żądania klientów i przekraczają oczekiwania.
 • Szybkość: wszystkie plany hostingowe obejmują dyski półprzewodnikowe, a także zwiększoną wydajność dzięki NGINX, HTTP / 2, PHP7 i bezpłatnemu CDN. SiteGround napisał co najmniej 800 reguł WAF, aby naprawić luki zero-day i poprawia szybkość, buforując strony WordPress i Joomla.
 • Wartość: Jest tak wiele szczegółów i funkcji, a także wysoki poziom obsługi klienta, że ​​SiteGround zrekompensuje nieco wyższy koszt miesięcznych paczek.
 • Funkcje: SiteGround zapewnia motywy i samouczki dla witryn WordPress, Magento i Joomla oraz oferuje codzienne bezpłatne kopie zapasowe. Niezależnie od wybranego motywu witryny, SiteGround zapewnia ulepszone, zintegrowane z użytkownikiem cPanel z dodatkowymi funkcjami, wspomagane tworzenie i migrację stron internetowych oraz bezproblemową konfigurację.
 • Przestoje / Uptime: Firma może pochwalić się 99,9965 procent rocznym czasem sprawności i 99,999 procent miesięcznym czasem sprawności. SiteGround ma również test prędkości, który pozwala sprawdzić prędkość ładowania witryny w czasie rzeczywistym. Użytkownicy z całego świata mogą wybierać spośród centrów danych w Amsterdamie, Chicago, Londynie i Singapurze. SiteGround twierdzi, że ponad 90 procent problemów z wydajnością serwerów rozwiązuje się natychmiast, dzięki ich rozwojowi oprogramowania, które obejmuje automatyczne wykrywanie w czasie rzeczywistym i automatyczną natychmiastową reakcję, która zazwyczaj nie wymaga interakcji ze strony człowieka.

Zobacz wszystkie opcje Siteground tutaj

Co jest najlepsze dla Ciebie?

Porównywanie Amazon Web Services i SiteGround jest naprawdę jak porównywanie jabłek z pomarańczami. Zasadniczo Amazon Web Services to tania opcja przechowywania w chmurze, która pomaga użytkownikom zarządzać danymi. Usługa hostingowa pomaga obniżyć koszty, ponieważ płacisz tylko za to, czego potrzebujesz, ale bardzo ważne jest poznanie i zrozumienie wszystkich aspektów rozwoju sieci. Jest to świetne rozwiązanie dla twórców stron internetowych i aplikacji, którzy wiedzą, co robią, ale inne dziedziny, które wolą pracować z szablonami i motywami, mogą stanowić wyzwanie. SiteGround jest bardziej tradycyjną firmą hostingową, dzięki czemu jest lepszym wyborem dla firm zajmujących się handlem elektronicznym, marketerów i właścicieli małych firm, którzy nie pracują regularnie przy tworzeniu stron internetowych. Firma jest również solidną opcją dla programistów, którzy cenią sobie elastyczność i opcje dostosowywania. W celu porównania hostingu między podobnymi dostawcami hostingu sprawdź nasz post Siteground vs. GoDaddy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map