DreamHost vs GoDaddy 2020: Porównaj ceny, funkcje i więcej

DreamHost vs GoDaddy 2020: Porównaj ceny, funkcje i więcej

DreamHost vs GoDaddy 2020: Porównaj ceny, funkcje i więcej

DreamHost i GoDaddy: dwa niezwykle popularne hosty z milionami klientów. DreamHost ma bardzo lojalnych klientów i oferuje świetną jakość za uczciwą cenę. GoDaddy ma wsparcie telefoniczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i promocję hostingu 1 USD miesięcznie, którą trudno pokonać. Z którym powinieneś iść?

CENNIK  |  WARTOŚĆWSPARCIE  |  UPTIME  |  PRĘDKOŚĆ  |  FUNKCJE  |  WNIOSEK  


DreamHost to kolejna z tych dużych, tanich firm oferujących hosting współdzielony, która istnieje od zawsze. Firma została założona w 1996 roku i ma kilku zadowolonych klientów, którzy mają ponad 20 lat. Jeśli szukasz taniego hostingu na rynku masowym, DreamHost jest jednym z najlepszych.

3,9

Recenzent

3.8

Użytkownicy 

VS

GoDaddy nie wymaga przedstawiania – jest to prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalny dostawca hostów i nazw domen na świecie. To powiedziawszy, to trochę jak McDonald’s hostingu – tani, masowy rynek, ale nie wyjątkowo dobry. W porównaniu do dowolnego innego hosta, drugi host zazwyczaj wygrywa. Biorąc to pod uwagę, jeśli jesteś lojalnym domeną GoDaddy, warto trzymać się ich przy małych projektach i wyjątkowej pomocy telefonicznej.

3.4

Recenzent

4.1

Użytkownicy (26 głosów)

cennik

Wynik: 4,5

DreamHost był kiedyś droższy niż inne współdzielone hosty, ale teraz są tam z najtańszymi. Dzięki rocznemu wspólnemu planowi hostingowemu możesz dostać się do domu za jedyne 2,59 USD miesięcznie. Jeśli nie chcesz tego zobowiązania, możesz iść miesięcznie za jedyne 4,95 USD / mc. Najlepsza część? DreamHost nie podnosi ceny po początkowym okresie – są tanie i uczciwe dookoła.

SharedDreamPressVPS Business
Cena roczna2,59 USD / mies16,95 USD / mc27,50 USD / mc
Cena za miesiac4,95 USD / mc19,95 USD / mc30,00 $ / mies
Najlepszy dlaPoczątkującyPośrednie strony WordPressRosnące małe firmy

Zobacz cennik

Wynik: 5,0

Ceny GoDaddy są bardzo niskie i idealne dla początkujących. Dzięki promocjom oferującym ekonomiczny hosting za jedyne 1 USD miesięcznie, hosting jest praktycznie bezpłatny. Należy jednak zwrócić uwagę na stawki za odnowienie. Po upływie pierwszego okresu ekonomiczny hosting rośnie aż do 8,99 USD miesięcznie, więc uważaj na blokadę.

EconomyDeluxeUltimate
Cena sprzedaży1,00 USD / mc7,99 USD / mies12,99 USD / mies
Normalna cena8,99 USD / mies11,99 USD / mc16,99 USD / mies
Najlepszy dlaPoczątkującyMały biznesWitryny o dużym ruchu

Zobacz cennik

Wartość

Wynik: 4,5

Jeśli chodzi o wartość, DreamHost jest jednym z najlepszych. Niskie ceny w połączeniu z przydatnymi funkcjami i wyjątkowo hojną 97-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy to korzyść dla małych firm.

Ponadto oferują nieograniczoną przepustowość, bezpłatne nazwy domen, bezpłatne certyfikaty SSL i wynagradzają spadki w czasie dostępności. Zapewniają one jedną z największych dostępnych umów o gwarantowanym poziomie usług.

W porównaniu do Bluehost i HostGator, DreamHost jest mocny. Jedynym hostem z lepszą ofertą wartości może być SiteGround.

Wynik: 4,0

Wartość GoDaddy jest całkiem dobra jak na to, co dostajesz. Płacisz obniżone ceny za hosta na rynku masowym. Na przykład to, co otrzymujesz z abonamentem Economy (teraz w sprzedaży za 1 USD / mc) to 1 strona internetowa, niepomierna przepustowość i 100 GB przestrzeni dyskowej oraz darmowa domena. Nawet gdy cena wzrośnie do pełnej ceny 8,99 USD / mc, nadal jest to przyzwoita wartość. Biorąc to pod uwagę, zalecamy przejście na Deluxe, ponieważ otrzymujesz nieograniczoną liczbę stron internetowych i przestrzeni dyskowej (z uzasadnionego powodu).

Wszystkie plany obejmują wsparcie 24/7, co jest koniecznością, a także monitorowanie bezpieczeństwa i ochronę przed atakami DDoS.

Dwa duże problemy z tymi wspólnymi planami hostingu GoDaddy: brak darmowego certyfikatu SSL, który staje się standardem branżowym, a także ograniczenie 1 GB do baz danych. Jeśli korzystasz z WordPressa i masz zdjęcia wysokiej jakości, możesz szybko przekroczyć ten limit bazy danych. Z tych dwóch powodów dokujemy GoDaddy pełnym punktem.

Obsługa klienta

Wynik: 3,5

Jednym z obszarów, w którym DreamHost nie jest idealny, jest obsługa klienta. Wsparcie zapewnia e-mail i czat na żywo lub możesz poprosić o oddzwonienie. Hmm, coś w rodzaju drapaka. Nie mają wsparcia 24/7/365, które ma większość firm hostingowych.

Ponadto, nawet będąc na stronie jako potencjalny klient, możesz wrócić w godzinach pracy. W rzeczywistości obsługa hostingu to praca 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – a DreamHost nie jest zbyt zajęty.

Więcej szczegółów

Wynik: 4,0

GoDaddy szczyci się wsparciem telefonicznym 24/7, co ma sens dla ich klientów na rynku masowym. Jednym ze słabych punktów był fakt, że telefon był jedynym sposobem na ich złapanie. Od tego czasu zmienili to i teraz oferują wsparcie czatu, które preferuje wielu nerdów internetowych.

Wsparcie telefoniczne jest zazwyczaj wyższej jakości, ponieważ podążają za nim i mogą szybciej odpowiedzieć na pytania. Odkryłem, że obsługa czatu łączy się szybko, ale musisz przeskoczyć kilka obręczy, w tym wprowadzić swój numer PIN i czekać na ich odpowiedź. Jakość wsparcia to zazwyczaj szybkie odpowiedzi, w przeciwieństwie do SiteGround, gdzie zapewniają pełne rozwiązania. Ogólnie dobre wsparcie, ale nie doskonałe. 

Więcej szczegółów

Hosting Uptime

Wynik: 4,0

Raporty w internecie pokazują, że czas pracy DreamHost jest dość wysoki – od 99,99% do 100%.

Najlepsza część? Ich 100% gwarancja bezawaryjności. Jeśli z jakiegoś powodu Twoja strona nie działa, zasilą twoje konto jednym dniem darmowego hostingu za każdą godzinę, kiedy nie działa.

Dobrą rzeczą jest to, że ich czas sprawności w ubiegłym roku wynosił średnio około 99,98% – więc nie oczekuj potrzeby spłaty tego kredytu.

Wynik: 3,5

Czas pracy GoDaddy jest dość dobry, często na poziomie 99,95% lub lepszym. Opinie użytkowników w Internecie są mieszane, ale zwykle czas przestoju / przestoju nie jest głównym problemem.

GoDaddy ma gwarancja czasu pracy serwera (ostrzeżenie – żargon prawny!) – ale obejmuje tylko 99,90% (brakuje tam .09) – co oznacza, że ​​twój hosting może być wyłączony przez 43 minuty w miesiącu, i uważają to za normalne. Wyobraź sobie swoją stronę internetową podczas kluczowego okresu zakupów przez prawie godzinę! Co więcej, GoDaddy daje tylko 5% zwrotu kredytu – które mogą być tylko grosze. Uważamy, że powinny mieć wyższe standardy i kredyt przez cały miesiąc.

Prędkość

Wynik: 4,0

DreamHost ma świetne raporty na temat prędkości i znajduje się w top 25% hostów, jeśli chodzi o czas ładowania. Nie koncentrują się na tym jako głównej funkcji, ale nie widać wielu skarg od klientów.

W swoim planie DreamPress zoptymalizowali swoje bazy danych tylko dla WordPress, a także zaimplementowali Memcache. Z pewnością mają na myśli prędkość. Pamiętaj, aby porozmawiać z ich pomocą, jeśli jest to dla Ciebie bardzo ważne.

Wynik: 3,5

GoDaddy plasuje się na środku stawki, jeśli chodzi o testy prędkości. Próbują odsprzedać cię do swojego ostatecznego planu, aby uzyskać większą moc obliczeniową i szybkość, co źle mnie ociera. Plany ekonomiczne również potrzebują prędkości!

Na Świergot GoDaddy dostaje sporą liczbę skarg, ale szczerze mówiąc spodziewał się więcej od tak popularnego gospodarza.

GoDaddy nie znalazł się na liście naszego najszybszego hostingu. Sprawdź ten post, jeśli chcesz iść ze zwycięzcą.

funkcje

Wynik: 4,0

DreamHost oferuje najlepsze funkcje każdej taniej firmy hostingowej. Najtańszy wspólny plan obejmuje bezpłatną domenę, nieograniczoną przepustowość, wstępnie zainstalowany WordPress i bezpłatny certyfikat SSL. Ich hosting DreamPress WordPress to silna propozycja wartościowa dla w pełni funkcjonalnego hostingu WordPress, który może konkurować na pewnym poziomie z WP Engine i Kinsta.

Nie otrzymujesz darmowych migracji i brakuje Ci całodobowej pomocy telefonicznej oferowanej przez innych hostów, więc musimy zadbać o to. Ogólnie rzecz biorąc – świetny gospodarz, świetne funkcje.

Zobacz wszystkie funkcje

Wynik: 3,5

Nie jest wielkim fanem funkcji GoDaddy w podstawowych planach. Większość osób zaczyna teraz swoje witryny na WordPress, i chociaż GoDaddy ma hosting WordPress, ponownie musisz uaktualnić, aby na przykład uzyskać WordPress. W planach ekonomicznych GoDaddy nie otrzymujesz darmowego SSL, nie masz kopii zapasowych i nie przeprowadzają migracji.

Podczas gdy GoDaddy ma pewne niestandardowe narzędzia, które zbudowali, dla tak dużej firmy spodziewałbym się, że będą oferować więcej funkcji niż mniejszy, bardziej zgrabny host, taki jak SiteGround – ale muszą zarobić. Ogólnie rzecz biorąc, funkcje są w porządku, nie świetne.

Zobacz wszystkie funkcje

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector