DreamHost vs HostGator 2020: Porównaj ceny, funkcje i więcej

DreamHost vs HostGator 2020: Porównaj ceny, funkcje i więcej

DreamHost vs HostGator 2020: Porównaj ceny, funkcje i więcej

Dwóch siwych weteranów w świecie goszczącym: DreamHost i HostGator. DreamHost pozostaje niezależny i oferuje świetną jakość za uczciwą cenę. HostGator oferuje bezpłatne migracje i więcej godzin wsparcia, również przy bardzo niskich cenach. Ogólnie będzie blisko – porównajmy.

CENNIK  |  WARTOŚĆWSPARCIE  |  UPTIME  |  PRĘDKOŚĆ  |  FUNKCJE  |  WNIOSEK  


DreamHost to kolejna z tych dużych, tanich firm oferujących hosting współdzielony, która istnieje od zawsze. Firma została założona w 1996 roku i ma kilku zadowolonych klientów, którzy mają ponad 20 lat. Jeśli szukasz taniego hostingu na rynku masowym, DreamHost jest jednym z najlepszych.

3,9

Recenzent

3.8

Użytkownicy 

VS

HostGator, z ponad milionem hostowanych stron internetowych, jest gigantem. HostGator to świetny startowy host dla osób szukających taniego hostingu z wieloma zaawansowanymi funkcjami.

3.8

Recenzent

4.2

Użytkownicy (11 głosów)

cennik

Wynik: 4,5

DreamHost był kiedyś droższy niż inne współdzielone hosty, ale teraz są tam z najtańszymi. Dzięki rocznemu wspólnemu planowi hostingowemu możesz dostać się do domu za jedyne 2,59 USD miesięcznie. Jeśli nie chcesz tego zobowiązania, możesz iść miesięcznie za jedyne 4,95 USD / mc. Najlepsza część? DreamHost nie podnosi ceny po początkowym okresie – są tanie i uczciwe dookoła.

SharedDreamPressVPS Business
Cena roczna2,59 USD / mies16,95 USD / mc27,50 USD / mc
Cena za miesiac4,95 USD / mc19,95 USD / mc30,00 $ / mies
Najlepszy dlaPoczątkującyPośrednie strony WordPressRosnące małe firmy

Zobacz cennik

Wynik: 4,5

HostGator ma duży wybór planów, od hostingu po okazyjnych binach po wysokiej jakości hosting VPS. HostGator bardzo agresywnie wycenia ceny, oferując ogromne rabaty, gdy chcą zdobyć udział w rynku. Ich ambicją jest twoja korzyść:

SharedWordPressVPS
Cena sprzedaży2,75 USD / mc5,95 USD / mies29,95 USD / mies
Normalna cena10,95 USD / mc14,95 USD / mies89,95 USD / mies
Najlepszy dlaPoczątkującyWitryny WordPressWitryny wzrostu

Zobacz cennik

Wartość

Wynik: 4,5

Jeśli chodzi o wartość, DreamHost jest jednym z najlepszych. Niskie ceny w połączeniu z przydatnymi funkcjami i wyjątkowo hojną 97-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy to korzyść dla małych firm.

Ponadto oferują nieograniczoną przepustowość, bezpłatne nazwy domen, bezpłatne certyfikaty SSL i wynagradzają spadki w czasie dostępności. Zapewniają one jedną z największych dostępnych umów o gwarantowanym poziomie usług.

W porównaniu do Bluehost i HostGator, DreamHost jest mocny. Jedynym hostem z lepszą ofertą wartości może być SiteGround.

Wynik: 4,5

HostGator oferuje niesamowitą wartość za cenę. Szczerze mówiąc, nie jest tak silny, jak SiteGround, który jest ogólnie ulubionym, ale HostGator zaprowadzi Cię bardzo dobrze.

Ma bardzo dużą wartość ogólną, ponieważ za to, co płacisz, dostajesz mnóstwo funkcji, takich jak bezpłatne migracje, nieokreślona przepustowość i wsparcie 24/7/365.

Tam, gdzie nie widzimy dużej wartości, pobieramy opłaty za dodatki, które inni obejmują za darmo, takie jak kopie zapasowe – które są krytyczne dla zdrowia Twojej witryny. Chcą też naliczać dodatkowe opłaty za jeszcze lepszy czas pracy, który naszym zdaniem powinien być podstawową funkcją wszystkich planów, bez względu na to, jak tanio.

Obsługa klienta

Wynik: 3,5

Jednym z obszarów, w którym DreamHost nie jest idealny, jest obsługa klienta. Wsparcie zapewnia e-mail i czat na żywo lub możesz poprosić o oddzwonienie. Hmm, coś w rodzaju drapaka. Nie mają wsparcia 24/7/365, które ma większość firm hostingowych.

Ponadto, nawet będąc na stronie jako potencjalny klient, możesz wrócić w godzinach pracy. W rzeczywistości obsługa hostingu to praca 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – a DreamHost nie jest zbyt zajęty.

Więcej szczegółów

Wynik: 3

HostGator sprawdza wszystkie pola na powierzchni dzięki ich wsparciu: 24/7 i 365 dni w roku. Przez czat i telefon. Ale klienci opowiadają inną historię.

Istnieje wiele skarg na powolne reakcje, niekompetentny personel i ogólne wsparcie częściowe. Wiele osób nie ma żadnych skarg, dlatego zalecamy przetestowanie ich wsparcia przed zakupem.

Więcej szczegółów

Hosting Uptime

Wynik: 4,0

Raporty w internecie pokazują, że czas pracy DreamHost jest dość wysoki – od 99,99% do 100%.

Najlepsza część? Ich 100% gwarancja bezawaryjności. Jeśli z jakiegoś powodu Twoja strona nie działa, zasilą twoje konto jednym dniem darmowego hostingu za każdą godzinę, kiedy nie działa.

Dobrą rzeczą jest to, że ich czas sprawności w ubiegłym roku wynosił średnio około 99,98% – więc nie oczekuj potrzeby spłaty tego kredytu.

Wynik: 4,5

Przy ponad 99,5% dostępności, w zależności od źródła, nie ma na co narzekać z HostGator.

Ponadto HostGator oferuje bezpłatny miesiąc hostingu, jeśli spadną poniżej 99,9% gwarancji.

Zadokowaliśmy ich o pół punktu, ponieważ zdarzały się sporadyczne skargi od użytkowników, a my wolimy widzieć 99,99% czasu dostępności dla najlepszych w swojej klasie dostawców.

Prędkość

Wynik: 4,0

DreamHost ma świetne raporty na temat prędkości i znajduje się w top 25% hostów, jeśli chodzi o czas ładowania. Nie koncentrują się na tym jako głównej funkcji, ale nie widać wielu skarg od klientów.

W swoim planie DreamPress zoptymalizowali swoje bazy danych tylko dla WordPress, a także zaimplementowali Memcache. Z pewnością mają na myśli prędkość. Pamiętaj, aby porozmawiać z ich pomocą, jeśli jest to dla Ciebie bardzo ważne.

Wynik: 3,0 

Hosting współdzielony zwykle ma problemy z szybkością, wyłącznie w oparciu o niższy koszt hostingu. HostGator jest zdecydowanie na środku stawki, jeśli chodzi o szybkość. Podczas wyszukiwania Świergot, nie widzisz tylu skarg, ile innych współdzielonych hostów, takich jak Bluehost, co jest dobrym anegdotycznym znakiem.

Jeśli szukasz szybszego produktu HostGator, sprawdź hosting HostGator Cloud. Jeśli chcesz jeszcze szybszego współdzielonego hostingu, który nie rozbije banku, zdecydowanie zalecamy A2 Hosting lub SiteGround. Będziesz z nimi znacznie szczęśliwszy.

funkcje

Wynik: 4,0

DreamHost oferuje najlepsze funkcje każdej taniej firmy hostingowej. Najtańszy wspólny plan obejmuje bezpłatną domenę, nieograniczoną przepustowość, wstępnie zainstalowany WordPress i bezpłatny certyfikat SSL. Ich hosting DreamPress WordPress to silna propozycja wartościowa dla w pełni funkcjonalnego hostingu WordPress, który może konkurować na pewnym poziomie z WP Engine i Kinsta.

Nie otrzymujesz darmowych migracji i brakuje Ci całodobowej pomocy telefonicznej oferowanej przez innych hostów, więc musimy zadbać o to. Ogólnie rzecz biorąc – świetny gospodarz, świetne funkcje.

Zobacz wszystkie funkcje

Wynik: 4,0

HostGator jest często porównywany do Bluehost pod względem cen i funkcji, a ogólnie HostGator wygrywa tutaj.

Między dwiema firmami HostGator został stworzony dla bardziej profesjonalnych użytkowników. Porównując HostGator z innymi firmami hostingowymi, musisz o tym pamiętać.

Podoba nam się fakt, że migracje są uwzględnione, mają instalacje jednym kliknięciem, są na cPanel i oferują 99,9% gwarancję czasu działania. Nadal lubimy innych hostów, takich jak SiteGround, lepiej pod względem funkcji, ale HostGator ma wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć.

Zobacz wszystkie funkcje

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector