Hosting A2 vs GoDaddy.com – Porównaj ceny i plany – maj 2020

Porównując dwie znane, znane firmy hostingowe, może być trudno znaleźć indywidualne cechy i cechy każdej firmy. Gdy obie firmy oferują szeroką gamę pakietów, podobne gwarancje dostępności i opcje, które można dostosować, czynią decyzję jeszcze trudniejszą.


Gdy zrozumiesz, czego Twoja firma potrzebuje do Twojej witryny, znacznie łatwiej będzie Ci podjąć decyzję dotyczącą idealnego hosta witryny. Porównanie funkcji firmy, prędkości, czasu pracy i przestojów oraz dopasowanie opcji do budżetu pomoże podjąć najlepszą możliwą decyzję.

Hosting A2

Od początku 2003 r. A2 Hosting od zawsze stanowi najwyższy wybór pod względem jakości hostingu. Kilka źródeł uważa swoje nieograniczone miejsce na dysku i nieograniczoną przepustowość za bardzo cenione funkcje.

 • Ceny: A2 Hosting oferuje wiele opcji hostingu.
  • Hosting współdzielony: pakiety zazwyczaj zaczynają się od 7,99 USD, ale A2 Hosting oferuje kod kuponu, który obniża cenę do 3,92 USD miesięcznie.
  • Hosting VPS: Pakiet podstawowy zaczyna się od 5 USD miesięcznie.
  • Hosting dla sprzedawców: od 19,99 USD przed kuponami, ale ich dostępne kody zwykle obniżają cenę do 13,19 USD miesięcznie.
  • Dedykowany hosting: zdyskontowana cena 119,99 USD miesięcznie spada do 99,59 USD miesięcznie po zastosowaniu kuponu.
 • Obsługa klienta: A2 oferuje całodobową obsługę klienta za pośrednictwem połączeń telefonicznych, biletów na serwery lub czatów na żywo, klienci chwalą ich obsługę.
 • Szybkość: wysokowydajna platforma SwiftServer umożliwia hostingowi A2 oferowanie pakietów Turbo, które ładują strony do 20 razy szybciej. A2 Hosting oferuje także dyski półprzewodnikowe na wszystkich kontach klientów.
 • Wartość: firma obejmuje dyski SSD, dostęp do cPanel dla wszystkich klientów hostingu współdzielonego oraz szeroką gamę konfigurowalnych opcji dla klientów hostingu i odsprzedaży.
 • Funkcje: Mają wysoki poziom bezpieczeństwa z ochroną antywirusową, automatyczną kopią zapasową na serwerze, w zestawie cPanel oraz wieloma opcjami oprogramowania, integracji platform i nie tylko..
 • Przestoje / Uptime: A2 Hosting obiecuje klientom 99,9 procent czasu nieprzerwanej pracy i pozwala klientom wybierać swoje centrum danych z prywatnych witryn w Michigan, Amsterdamie i Singapurze.

Idź Tato

Dzięki ponad 14 milionom klientów na całym świecie, GoDaddy zapewnia wysokiej jakości obsługę klienta od prawie 20 lat. Dzięki niezwykle rozsądnym cenom w wielu krajach i 99,9-procentowej dostępności, GoDaddy jest bardzo popularnym wyborem dla wielu różnych klientów.

 • Ceny: GoDaddy ma bardzo niskie ceny i często prowadzi sprzedaż i promocje. Istnieje kilka poziomów opcji hostingu.
  • Hosting współdzielony: oferują plany hostingu dla systemów Linux i Windows, których cena zaczyna się od 3,99 USD; zazwyczaj plany zaczynają się od 7,99 USD miesięcznie.
  • Hosting w chmurze: Twój pierwszy miesiąc jest bezpłatny, a następnie 20 GB planu kosztuje 5 USD miesięcznie; dzięki najwyższemu planowi otrzymasz 80 GB za nie więcej niż 80 USD miesięcznie.
  • Hosting dla sprzedawców: oferują dwa programy dla sprzedawców: podstawowy plan dla maksymalnie 25 klientów, który zaczyna się od 8,99 USD miesięcznie, oraz program dla profesjonalnych sprzedawców, który obsługuje nieograniczoną liczbę klientów od 14,99 USD miesięcznie.
  • Dedykowany hosting: Dedykowane plany IP zaczynają się od 5,99 USD miesięcznie.
  • Wirtualne prywatne serwery: plany Linuksa zaczynają się od 24,99 USD miesięcznie, w sprzedaży od 29,99 USD miesięcznie; Plany systemu Windows zaczynają się od 34,99 USD miesięcznie, w porównaniu z 39,99 USD normalnie.
 • Obsługa klienta: GoDaddy oferuje wsparcie telefoniczne 24/7 dla wielu różnych lokalizacji i języków. Mają także czat i szczegółową bazę danych, w której można wyszukiwać informacje. Istnieją aktywne fora klientów i blogi dla dodatkowej pomocy.
 • Szybkość: GoDaddy nie jest najszybszym hostem na rynku, ale zapewnia wysoką wydajność.
 • Wartość: GoDaddy ma wieloletnie doświadczenie. Ich ceny są bardzo niskie i zapewniają wysokiej jakości obsługę klienta oraz silne funkcje dla klientów na całym świecie. Niektóre pakiety mogą również oferować reklamy lub zdjęcia stockowe.
 • Funkcje: Oprócz wsparcia w zakresie budowy witryn internetowych i ich wiedzy specjalistycznej w zakresie aukcji domen, zapewniają hostowaną pocztę e-mail, witrynę internetową, logo i projektowanie witryn eCommerce, a także samouczki zrób to sam, zabezpieczenia i inne opcje hostingu i serwera w ramach ich program Pro.
 • Przestoje / Uptime: GoDaddy nie publikuje wiele na temat swoich przestojów i przestojów, ale gwarantuje 99,99 procent czasu przestoju, zachowując standardy branżowe. Posiadają centra danych i lokalizacje na całym świecie i mają długą historię niezmiennie dobrej obsługi.

Co jest najlepsze dla Ciebie?

Chociaż obie firmy hostingowe są nastawione na małe firmy, istnieją duże różnice między A2 a GoDaddy. Oba mają unikalne funkcje i specjalizacje, które pozwalają im świadczyć usługi dla dużych i małych firm oraz programy, które mogą pomieścić użytkowników o wszystkich mocnych stronach i umiejętnościach.

GoDaddy to dobra opcja dla osób o ograniczonym budżecie lub niewielkim doświadczeniu. Mają programy dla sprzedawców, partnerów i organizacji non-profit. Obsługują ponad 65 milionów domen, zapewniając transfery, nowe rozszerzenia, domeny osobiste i usługi wyszukiwania zbiorczego. Narzędzie do tworzenia stron internetowych zrób to sam ma pomóc nowemu użytkownikowi w uruchomieniu się i uruchomieniu w krótkim czasie.

A2 jest lepiej przygotowany dla średnich firm, które mają doświadczony personel i pewną wiedzę na temat projektowania stron internetowych i potrzeb hostingowych. Ponad 30 spersonalizowanych pakietów hostingowych i szeroka gama funkcji w cenie sprawiają, że A2 jest solidną, niezawodną opcją.

Aby poznać więcej opcji hostingu, sprawdź nasz post A2 Hosting vs. Siteground.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map