Hosting A2 vs Hosting SiteGround w porównaniu do maja 2020 z rabatem

A2 Hosting i SiteGround są świetni gospodarze do porównania do siebie.


Obaj mają świetne wsparcie, długi czas pracy i krzyczą dobre ceny za jakość.

Według naszych badań oba są uważane za jednych z najszybszych hostów internetowych.

Najlepszą rzeczą w tych dwóch markach hostingowych jest to, że wytyczają one własną ścieżkę, a nie część globo-corp hostingowego, który tak naprawdę nie dba o swoich klientów.

Więc dokonujesz dobrego wyboru zmiana wielkości SiteGround vs A2 Hosting, zajmijmy się tym, co je wyróżnia.

Hosting A2 vs SiteGround A Wsparcie B Szybkość C Funkcje D Wartość E Przejrzystość SiteGround Recenzja redakcyjna 4.8 Recenzent 4.9 254 głosów54.5554.5ABCDEA2 Hosting Recenzja redakcyjna 4.6 Recenzent 4.5 2 głosów55544ABCDE

Przejdźmy więc do sedna: oba mają podobne doświadczenie w branży, oferują 99,99% czasu nieprzerwanej pracy z gwarancją zwrotu pieniędzy od 30 do 45 dni, a także wiele opcji, które można dostosować do wszystkich umiejętności i przedziałów cenowych.

Więc oboje mają tam podstawy. Ale gdzie istnieje ogromne zróżnicowanie między nimi: szybkość i obsługa klienta.

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli szukasz najszybszego hosta internetowego, wybierz A2 Hosting; Jeśli szukasz najlepszego hosta dla funkcji i obsługi klienta, skorzystaj z SiteGround.

Hosting A2: najważniejsze zalety, wady i zalety

Od początku 2003 roku A2 Hosting podkreślał przede wszystkim ich szybkość, do 20 razy większą niż rywale. Firma z siedzibą w Michigan oferuje nieograniczone miejsce na dysku i nieograniczoną przepustowość.

A2 Ceny hostingu

A2 Hosting oferuje całkiem sporo przejrzystych opcji cenowych. Najniższe punkty cenowe w każdej opcji zaczynają się od rozsądnych miesięcznych cen wejścia:

 • Hosting współdzielony: 7,99 USD – ale kod kuponu obniża go do 3,92 USD
 • Hosting VPS: 5 USD
 • Reseller Hosting: 19,99 – użyj kodu kuponu, aby doprowadzić go do 13,19 USD
 • Hosting dedykowany: 119,99 USD przed kuponem – co daje 99,59 USD

Obsługa klienta

Kompetentni, przyjaźni technicy są dostępni 24 godziny na dobę, każdego dnia. Niezależnie od tego, czy wpisujesz bilet na serwer, czatujesz online, czy dzwonisz na jego linię pomocy, otrzymali oni wysokie noty za swoją usługę. Aby ulepszyć swoją usługę, A2 Hosting pozwala wybrać najbliższy serwer.

Pojawiły się skargi z powolnymi odpowiedziami, w zależności od pory dnia. Osobiście miałem świetne doświadczenia z ich wsparciem.

Był jeden wielki problem, który mieli podczas ostatniej awarii A2 Hosting. Ale od tego czasu wyzdrowiali.

Prędkość

A2 Hosting reklamuje wysokowydajną platformę SwiftServer, która pozwala im oferować pakiety Turbo. Serwery te ładują strony do 20 razy szybciej, z mniejszą liczbą klientów na każdym serwerze i większą ilością zasobów przydzielonych do poszczególnych kont. Wszystkie ich konta hostingowe zawierają dyski półprzewodnikowe, które co minutę mogą wykonywać tysiące funkcji wejścia / wyjścia.

Wartość

Jeśli chodzi o ilość usług i wsparcia, A2 Hosting oferuje ogromną wartość. W zestawie dysk SSD, dostęp do cPanel dla wszystkich klientów hostingu współdzielonego oraz wiele innych opcji dostępnych w zależności od potrzeb.

funkcje

A2 Hosting oferuje funkcje oparte na CPanel, wsparcie dla wszystkich, od początkujących po zaawansowanych programistów i konsultantów. Zapewniają automatyczne tworzenie kopii zapasowych na serwerze, ochronę antywirusową oraz różnorodne oprogramowanie i opcje programistyczne dla różnych branż.

Optymalizują szybkość i bezpieczeństwo, a wiele funkcji jest dostępnych. Dzięki temu ich hosting jest przyjazny dla początkujących, co jest bardzo pomocne.

Jednym minusem jest to, że ich funkcje mogą być nieco przytłaczające, ponieważ ich interfejs użytkownika nie jest idealny. Ale wykonuje to zadanie.

Przestoje / przestoje:

Posiadają prywatne serwery z centrami danych w Michigan, Amsterdamie i Singapurze. A2 Hosting gwarantuje dostępność na poziomie 99,9%. Oferują również testy prędkości wysyłania i pobierania z każdego centrum danych.

Mieli ostatnio dużą awarię centrum danych, ale od tamtej pory wszystko poszło gładko.

SiteGround Hosting: najważniejsze zalety, wady i zalety

SiteGround, założone przez byłych prawników i specjalistów IT w Bułgarii w 2003 roku, oferuje mnóstwo opcji hostingu, nieograniczoną przepustowość oraz wielokrotnie nagradzaną obsługę, szybkość i wsparcie.

Osobiście kochamy SiteGround. Ogólnie są niedrogie, super przyjazne i bogate w funkcje ze wszystkim, czego potrzebujemy.

Ceny SiteGround

Plany SiteGround są droższe, jeśli chodzi o hosting budżetowy, ale wielu recenzentów docenia wszystkie dodatki, które mają nieco wyższą cenę. Mają kilka poziomów dla każdej z czterech opcji hostingu.

 • Hosting współdzielony: Regularnie wyceniany na 9,95 USD, kody kuponów spadają do 3,95 USD
 • Hosting w chmurze: zaczyna się od 60 USD miesięcznie
 • Reseller Hosting: plan kredytowy, który wynosi jeden rok hostingu, wynosi zaledwie 42 USD za każdy kredyt przy zakupie 11 lub więcej kredytów.
 • Hosting dedykowany: ich plany serwerów dedykowanych w USA zaczynają się od 229 USD miesięcznie

Obsługa klienta

Są dostępne w każdej sekundzie do natychmiastowego czatu, natychmiastowych odpowiedzi telefonicznych i biletów, które, jak mówią, średnio około 10 minut na pierwszą odpowiedź.

SiteGround jest szokujący, jak szybko reagują. To naprawdę niewiarygodne.

Dostajesz bilety pomocy technicznej wypełnione szybciej, niż możesz powiedzieć „serwer”, a dbałość o szczegóły wykracza poza to.

Pomagają w sprawach, których nie potrzebują, i posuwają się nawet do rozwiązania problemów związanych z WordPress. łał.

Prędkość

SiteGround oferuje dyski półprzewodnikowe we wszystkich planach hostingowych i oferuje zwiększoną wydajność dzięki NGINX, HTTP / 2, PHP7 i bezpłatnemu CDN.

Mają wtyczkę SiteGround SuperCacher z wieloma poziomami buforowania i szybkości. Możesz wybrać poziom wdrożenia, który chcesz, aby to dziecko mruczało tak szybko, jak to możliwe.

Wartość

Chociaż ceny mogą być nieco wyższe niż w przypadku innych hostów, mnogość opcji SiteGround dla programistów i użytkowników o różnych umiejętnościach zapewnia wysoki poziom wartości.

Ogólnie rzecz biorąc, wartość SiteGround jest niewiarygodna. Łączy się z Bluehost i łatwo go zdejmuje!

funkcje

Oferta hostingu dla różnych aplikacji i usług, zawiera motywy Joomla, WordPress i Magento, a także samouczki dla każdego z nich. Obejmują one bezpłatne codzienne kopie zapasowe.

Przestoje / Uptime: SiteGround oferuje status w czasie rzeczywistym, który pozwala przetestować stan twojej witryny w czasie rzeczywistym. Oferują one 99,9965 procent rocznego wskaźnika dostępności i 99,999 procent miesięcznego wskaźnika dostępności. Centra danych znajdują się w Chicago, Londynie, Amsterdamie i Singapurze, a ich oprogramowanie minimalizuje przestoje, zapewniając automatyczne wykrywanie w czasie rzeczywistym i automatyczną natychmiastową reakcję. Rozwiązują ponad 90 procent problemów z wydajnością serwera natychmiast, bez konieczności interwencji człowieka.

Hosting SiteGround vs A2: Porównanie prędkości

Porównaliśmy SiteGround i A2 Hosting na dwóch stronach o niemal identycznej treści, z podobnymi motywami, zarówno przez StudioPress, jak i z podobną ilością treści i tekstu. Oto wyniki:

siteground vs a2 hosting test prędkości finał

siteground vs a2 hosting test prędkości finał SiteGround vs A2 Hosting test prędkości

Po lewej stronie mamy SiteGround z łączną oceną 94%, a po prawej Hosting A2 z łącznym wynikiem 97%.

Należy pamiętać, że jest to włączone wtyczki buforowania dostarczane przez każdy host. W przypadku SiteGround korzystaliśmy z SG SuperCacher z prawie zawsze włączonym buforowaniem, a dzięki Hostingowi A2 wybraliśmy plan Turbo, do 20x szybciej.

Na poziomie praktycznym są to świetne wyniki i naprawdę pokazuje, że oba są gwiezdne. Prędkości są tak bliskie, że niekoniecznie musiałbym wybierać między innymi wyłącznie na podstawie niewielkiej różnicy prędkości.

SiteGround vs A2 Hosting: co jest dla Ciebie najlepsze?

Zarówno Hosting A2, jak i SiteGround oferują unikalne funkcje, które mogą pomieścić firmy każdej wielkości. Obaj są bardziej nastawieni na programistów lub osoby mające doświadczenie w tworzeniu witryn internetowych, ale oferują kompleksową obsługę klienta i pomoc poprzez samouczki i rozwiązywanie problemów dla użytkowników o wszystkich mocnych stronach i umiejętnościach.

Chociaż cena nie powinna być czynnikiem decydującym, Hosting A2 jest skierowany do małych firm, firm zajmujących się handlem elektronicznym i osób fizycznych. Szeroka gama funkcji oferowanych w niższej cenie sprawia, że ​​jest to solidna, niezawodna opcja. Oferują 30 różnych spersonalizowanych pakietów hostingowych, w tym opcje CMS, CRM, planowania, aukcji, edukacji, handlu elektronicznego i tworzenia stron internetowych. Uzyskaj zniżkę na hosting A2 tutaj.

SiteGround to opcja jakości dla programistów, którzy chcą większej elastyczności i opcji dostosowywania, marketerów, którzy liczą na stały czas przestoju i krótkie przestoje, oraz sprzedawców, którzy szukają niezawodnych produktów w rozsądnej cenie. Mają zaawansowane możliwości techniczne i szybką obsługę klienta, aby utrzymać witryny. Zażądaj 60% zniżki na SiteGround tutaj.

Podsumowanie recenzji hostingu A2

Poniżej znajduje się podsumowanie naszej pełnej recenzji A2 Hosting.

A2 Hosting Przegląd redakcyjny 4.6 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Użytkownicy (2) głosów) Plusy

 1. Niesamowita obsługa klienta
 2. Najszybsze prędkości na rynku
 3. Przyjazność dla użytkownika
 4. Świetne funkcje w cenie
 5. Lokalni bohaterowie

Cons

 1. Nie najsilniejszy czas bezczynności
 2. Nie dla łowców okazji
 3. Obsługa klienta ma swoje dni wolne

Podsumowanie A2 hosting jest tak szybki i tak niezawodny, że naprawdę pod tym względem przewyższają konkurencję. Ponadto mają nowoczesny charakter, który zapewnia odświeżające wrażenia z hostingu. Jeśli potrzebujesz narzędzi programistycznych, które faktycznie rozumieją Twój przepływ pracy, oraz przedstawicieli obsługi klienta, którzy naprawdę mogą Cię poznać, gdzie jesteś, A2 może być dla Ciebie hostem. Czy wspominaliśmy, że są naprawdę bardzo szybkie? Wsparcie5Speed5Features5Value4Transparency4

Podsumowanie przeglądu SiteGround

Poniżej znajduje się podsumowanie naszej pełnej recenzji SiteGround.

Przegląd redakcyjny SiteGround 4.8 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Użytkownicy (254 głosów) Wyświetl ceny Plusy

 1. Niezwykle szybkie wsparcie
 2. Świetne ceny
 3. Mnóstwo funkcji
 4. Zgodność z SiteGround WordPress

Cons

 1. Ukryte ograniczenia
 2. Tylko roczne ceny
 3. Hakowanie / ograniczenia bezpieczeństwa

PodsumowanieSiteGround jest jednym z najlepiej polecanych hostów dla marketerów, programistów i właścicieli witryn, którzy szukają równowagi między ceną a wartością. Ceny SiteGround obejmują wszystkie bezpłatne narzędzia, których mógłby potrzebować przeciętny właściciel witryny. Dostajesz zespół wsparcia z siedzibą głównie w Bułgarii, ale nie jest to problem dla większości anglojęzycznych obywateli świata. Ich personel pomocniczy jest jednym z najszybszych w okolicy, reaguje w ciągu 5-15 minut o dowolnej godzinie. Funkcje hostingowe SiteGround WordPress oraz funkcje git WordPress, których nie oferuje wiele hostów korzystających z okazji. Wsparcie5Speed4.5Features5Value5Transparency4.5

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map