Hosting AWS vs. HostGator Hosting – Porównaj ceny i plany – maj 2020

Znalezienie się na szczycie każdej wspaniałej listy nie jest po prostu wydarzeniem. Aby mieć swoje imię na liście, musisz być bardzo dobry we wszystkim, co robisz. HostGator znalazł się na liście największych w tym roku firm hostingowych. Niezwykła usługa, jaką zapewniają za tak niskie koszty, odgrywa ogromną rolę w tej nagrodzie. Ponieważ oferują one płatne hostingowe plany, klienci mogą wypróbować usługę HostGator bez zobowiązań z abonamentu rocznego. Nie wymagają żadnych opłat początkowych ani innych niepotrzebnych opłat, dzięki czemu można mieć witrynę internetową za mniej niż 10,00 USD.


Wszystkie witryny HostGator są silnie chronione przez niestandardową regułę zapory. Każda hostowana przez nich witryna jest zabezpieczona przed atakami hakerów DDoS. Framework HostGator został uznany za zgodny przez Departament Handlu USA i uzyskał certyfikat Safe Harbor wydany przez Komisję Europejską.

Istnieje kilka funkcji i dodatków udostępnianych przez HostGator, dzięki którym ich usługi są jeszcze bardziej wartościowe. Każda witryna, którą prowadzą, ma nieograniczoną liczbę kont e-mail. Zapewniają miejsce na dysku dla każdego oferowanego planu. Każdy plan jest również wyposażony w łatwy w obsłudze kreator stron, dzięki czemu każdy może stworzyć i rozwinąć wygląd strony. Dają klientom kredyty reklamowe, z których można korzystać za pośrednictwem AdWords, Facebooka, Google’a i Bing / Yahoo. Zapewniają pomocne filmy i porady SEO, które umożliwiają rozpoznanie witryny zarówno w Google, jak i Bing. Dostępny jest także skaner do czarnej listy Google i złośliwego oprogramowania.

Niezależnie od tego, czy wykonujesz swoją najlepszą pracę przez całą noc, czy wstajesz i wcześnie rano, HostGator zawsze będzie miał kogoś do pomocy. Są znani z przyjaznej obsługi klienta, którą zapewniają 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Są one dostępne za pośrednictwem czatu na żywo, systemu biletów i przez telefon. HostGator dostarczył także ponad 650 artykułów pomocy i ponad 500 samouczków wideo.

Aby zobaczyć, jak HostGator pasuje do innych usług hostingowych, zapoznaj się z naszym postem SiteGround vs. HostGator.

Amazon Web Services, znany również jako AWS, to platforma usług internetowych oparta na chmurze. Dostarczają klientom aplikacje i inne narzędzia potrzebne do tworzenia i opracowywania aplikacji online, śledzenia danych internetowych, obsługi przestrzeni serwerowej i wszystkich innych zadań w celu rozwoju obecności online. Klienci mają wiele opcji do wyboru zgodnie z ich indywidualnymi celami i tym, co starają się osiągnąć za pośrednictwem strony internetowej. Jeśli klient potrzebuje dodatkowych serwerów w celu zapewnienia dużej korporacyjnej bazy danych lub tworzenia i przetwarzania wielu aplikacji, dostępna jest dodatkowa przestrzeń dyskowa. Firma może przyspieszyć informacje potrzebne do wysyłania lub odbierania za pośrednictwem usług dostarczania treści świadczonych przez AWS. Zwiększy to zarówno przychody, jak i wyeliminuje przestoje. Monitorowanie wykorzystania danych i ich skuteczności to usługi świadczone przez AWS, które dostarczają w czasie rzeczywistym informacji zwrotnych na temat wydajności danej witryny. Dzięki temu klient jest świadomy wszelkich zmian, które mogłyby poprawić jego witrynę i jej skuteczność.

Podstawowy pakiet dostarczany przez AWS zawiera bezpłatny hosting. Jednak ten pakiet nie obejmuje pomocy i dostępne wsparcie dla płacących klientów Amazon Web Service. Należy zauważyć, że większość klientów, którzy zaczynają od pakietu podstawowego, bardzo szybko się aktualizuje. Wydaje się, że jest to stały trend w przypadku każdego pakietu zapewnianego przez AWS. Plany te mogą przekraczać 45 USD miesięcznie w zależności od użytkowania. HostGator oferuje miesięczne pakiety już od 4,00 $, które są standardowo dostarczane wraz z zespołem wsparcia 24/7. Oferują również długą listę innych funkcji tego planu.

Biorąc to pod uwagę, liczby są nadal niezwykle korzystne dla AWS. Według datanyze.com, HostGator zajmuje 36 miejsce, jeśli chodzi o liczbę witryn hostowanych, podczas gdy Amazon Hosting Services zajmuje 2 miejsce. Według badań przeprowadzonych przez Datanyze, HostGator odpowiada za 17 570 stron. Host AWS ponad 1 milion. W kwietniu 2016 roku AWS dodało ponad 38 000 witryn, a HostGator zwiększył ich liczbę tylko o 634.

Ja osobiście nie mam doświadczenia w żadnej z tych dwóch firm. Stworzyłem opinię na temat kilku artykułów, które przeczytałem. AWS ma znacznie lepsze liczby niż GatorHost. Są także międzynarodową firmą, która poświęciła wiele czasu i wysiłku swojej marce i reputacji. Podoba mi się pomysł pomocy i wsparcia, które zapewnia HostGator, niezależnie od pakietu wybranego przez klienta. Myślę, że ktoś z branży marketingowej lub deweloperskiej doceniłby wsparcie dostępne w HostGator. Gdybym był właścicielem małej firmy, chętniej zainwestowałbym swój czas i pieniądze w podobnie myślącą firmę. Moim osobistym doświadczeniem zawsze była lepsza współpraca z mniejszymi firmami. Większe korporacje bywają zastraszające i nie zawsze okazują ten sam poziom szacunku i uznania dla nas, mniejszych facetów

Aby zobaczyć, jak AWS radzi sobie z innymi usługami hostingowymi, sprawdź nasz post AWS vs. BlueHost. Aby poznać więcej opcji hostingu, zapoznaj się z naszym postem DreamHost vs. IPage.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map