Porównując Amazon Web Services (AWS) vs GoDaddy: koszt czy wygoda? Hosting – Porównaj ceny i plany – maj 2020

Porównanie usług Amazon Web Services (AWS) z GoDaddy jest jak porównywanie jabłek z pomarańczami.


Lub jak porównanie promu kosmicznego (AWS) z samolotem komercyjnym (GoDaddy). Obaj przeniosą cię na cały świat, ale jeden jest o wiele bardziej złożony, z dużo większym potencjałem, a drugi jest bardzo przystępny.

GoDaddy jest uproszczony dla początkujących, Amazon Web Services (AWS) jest przeznaczony dla programistów i zaawansowanych użytkowników. Nawiasem mówiąc, możesz uzyskać wszystkie korzyści związane ze skalą i ceną AWS, ale z zarządzanym wsparciem, przechodząc z Cloudways.

Uwaga: Od 2020 r. Można uzyskać GoDaddy Managed WordPress Hosting za jedyne 1 USD / miesiąc za pomocą tego linku (specjalny kupon GoDaddy Managed WordPress Hosting). To jest POKAZ SCREAMINGU i nie powinien trwać bardzo długo.

AWS vs GoDaddy: Ceny

Porównując ceny AWS i GoDaddy, należy wiedzieć, że ceny różnią się znacznie.

GoDaddy pobiera stały miesięczny koszt, nawet 1 USD miesięcznie, z cenami promocyjnymi.

AWS oferuje wiele opcji – zarówno na minutę, jak i stałą cenę za pomocą Amazon LIghtsail.

Ogromną zaletą jest to, że Amazon oferuje bezpłatny hosting przez pierwszy rok. Obecnie jest to bardzo ograniczone bezpłatne rozwiązanie hostingowe, ale jest to świetny sposób na rozpoczęcie pracy.

AWS vs Godaddy: Funkcje

Jako początkujący spróbuj spojrzeć na te opcje AWS i nie daj się przytłoczyć:

opcje hostingu aws

Podczas gdy hosting GoDaddy jest nieco prostszy:

godaddy opcje hostingu

Teraz GoDaddy zawiera nieco więcej szczegółów niż tylko te trzy opcje, ale pokazuje, że są one skoncentrowane na przeciętnym kreatorze witryn mom n pop.

Obsługa klienta

GoDaddy i AWS są ukierunkowane na dwa różne rynki, więc ich obsługa jest inna.

GoDaddy obsługuje przede wszystkim przez telefon i naprawdę koncentruje się na pomocy małym firmom i prywatnym właścicielom witryn.

AWS jest przeznaczony dla firm, dlatego należy dodać obsługę AWS wraz z wsparcie biznesowe w wysokości 100 USD / mc.

AWS oferuje wiele wsparcia ze swoimi produktami. Blogi, link do kontaktu, fora dyskusyjne, pomoc, czaty na żywo i wsparcie umożliwiają każdemu kontakt z przedstawicielem.

GoDaddy ma pamięć online, wsparcie produktu, przesyłanie zgłoszeń do pomocy technicznej i transfer domeny. Obsługa klienta z obu stron jest prawie równa, z różnymi opcjami dla Ciebie. Trudno powiedzieć, który z nich jest lepszy, ponieważ oferują bardzo różne rodzaje wsparcia. Jeśli chcesz natychmiast się z kimś połączyć, lepszym rozwiązaniem będzie AWS. Jeśli potrzebujesz wsparcia dla produktów, GoDaddy byłby lepszym wyborem.

Prędkość

Oba zapewniają szybkie prędkości prowadzenia witryny. Szybkość AWS wydaje się być szybsza niż GoDaddy, ponieważ możesz szybciej połączyć się z przedstawicielem. Jeśli patrzysz na szybkość, z jaką chcesz, aby Twoja witryna działała, GoDaddy ma kilka szybkich prędkości, abyś mógł zacząć działać. Prędkości różnią się w zależności od potrzeb, ale będą działać, aby pomóc Ci w drodze. Żadna z nich nie jest okropną opcją, więc dobrze sobie z nimi poradzisz. Jeśli szukasz bezpłatnej rocznej subskrypcji z AWS, prędkość będzie znacznie wolniejsza niż potrzebujesz.

Wartość

Jeśli możesz sobie pozwolić na cenę AWS, wartość byłaby lepsza. Ponieważ zyskujesz o wiele więcej miejsca na dysku dzięki AWS, być może warto zapłacić wyższą cenę. Za niższą cenę cena GoDaddy ma lepszą cenę.

GoDaddy może nie zapewniać najlepszych funkcji, ale na pewno jest łatwiej w portfelu. Wszystko zależy od twoich potrzeb, aby osiągnąć swoje cele. GoDaddy ma więcej domen przeniesionych lub usuniętych, co oznacza, że ​​możesz łatwiej stracić domenę witryny. Dzięki AWS nie musisz się tym martwić.

funkcje

1 TB przepustowości, którą zyskujesz dzięki AWS, zapewnia dużą prędkość. 1 TB miejsca na dysku, które zyskujesz dzięki AWS, jest doskonałą funkcją AWS. GoDaddy ma nieograniczoną przepustowość, więc nie przekraczaj swojej przepustowości. 100 GB miejsca na dysku

nie jest jednak idealny do przechowywania dużej ilości informacji. Liczba transferów do iz GoDaddy oznacza, że ​​możesz znaleźć nazwę domeny szybciej niż AWS. Z drugiej strony oznacza to, że możesz także szybciej stracić domenę GoDaddy. Wydaje się, że więcej osób lubi AWS w porównaniu z GoDaddy, ale oboje oferują doskonałe produkty.

Czas pracy

AWS ma wyjątkową dostępność, oferując do 100%.

GoDaddy ma prawie to samo, ale zajmują drugie miejsce na 99,94%.

Witryny hostowane przez AWS działają dłużej niż GoDaddy, ale różnica jest prawie nieznaczna. Przyczyną może być po części fakt, że GoDaddy obsługuje jednocześnie prawie milion różnych witryn. AWS hostuje mniej niż 3000 dziennie. Ta rozbieżność nie spowoduje awarii witryny w żadnej z witryn hosta. Oba uzyskasz prawie takie same wyniki, ale AWS jest lepszą opcją, jeśli szukasz lepszego czasu pracy.

Wniosek

Wszyscy znają GoDaddy, to Wal-Mart hostingu. Jest tańszy (choć nie najtańszy na dłuższą metę), dobrze sobie radzi i ma dobre wsparcie. Robią to po swojemu, ale GoDaddy jest do tego przyzwyczajony.

AWS jest idealny dla doświadczonych programistów i administratorów systemów, ale nie dla zwykłego właściciela firmy. ZA doskonała hybryda co zapewnia najlepszą szybkość AWS i ceny w połączeniu z obsługą klienta Cloudways, nowa platforma hostingowa wykorzystująca technologię AWS z własnym wewnętrznym zespołem administratorów IT, aby pomóc Ci uzyskać jak najlepszy zwrot z inwestycji oraz obsługę klienta.

Jeśli chcesz porównać AWS z innym niedrogim hostem, sprawdź nasz post Amazon AWS vs Bluehost. Lub sprawdź nasz post Bluehost vs GoDaddy, aby zobaczyć, jak ci gospodarze budżetu stoją ramię w ramię!

Przypomnienie: Od 2020 r. Można uzyskać GoDaddy Managed WordPress Hosting za jedyne 1 USD / miesiąc za pomocą tego linku (specjalny kupon GoDaddy Managed WordPress Hosting). To jest POKAZ SCREAMINGU i nie powinien trwać bardzo długo.

Zaktualizuj dziennik

11 marca 2020 r .: Recenzja i drobne zmiany
2 września 2019:
Zaktualizowano datę kuponu, dodano informacje o Cloudways.
30 kwietnia 2018 r .: Małe aktualizacje, w tym ceny wsparcia AWS. Bardziej czytelne nagłówki.
25 lutego 2018 r .: 
W zestawie specjalny kupon GoDaddy Managed WordPress Hosting.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map