SiteGround vs Bluehost 2020: Porównaj ceny, funkcje i więcej

SiteGround vs Bluehost 2020: Porównaj ceny, funkcje i więcej

SiteGround vs Bluehost 2020: Porównaj ceny, funkcje i więcej

TLDR; Jeśli decydujesz się między SiteGround a Bluehost, zalecamy SiteGround jako najlepszego hosta o ogólnej wartości. Otrzymasz wsparcie na najwyższym poziomie, lepsze funkcje i ogólnie hosting wyższej jakości. Bluehost ma pewne zalety cenowe. Czytaj dalej, aby uzyskać pełny podział.

CENNIK  |  WARTOŚĆWSPARCIE  |  UPTIME  |  PRĘDKOŚĆ  |  FUNKCJE  |  WNIOSEK  


SiteGround jest jedną z najszybciej rozwijających się firm hostingowych na świecie i prawdopodobnie najlepszym hostem dla większości ludzi. Dzięki nienagannej obsłudze klienta, wspaniałym funkcjom i niskim cenom ta globalna firma hostingowa może polubić wiele.

4.8

Recenzent

4.9

Użytkownicy (79 głosów)

VS

Bluehost jest jedną z najpopularniejszych firm hostingowych na całym świecie, ale czy jest dla Ciebie odpowiedni? Dzięki rozpoznawaniu nazw i lepszej obsłudze klienta jest to dobry wybór dla początkujących.

4.5

Recenzent

4.6

Użytkownicy (12 głosów)

cennik

Wynik: 4,5

Ceny SiteGround zaczynają się absurdalnie nisko za oferowane funkcje. Jedną skargą większości użytkowników jest fakt, że ceny podskakują do pełnej ceny po pierwszym roku, prawie dwukrotnie. SiteGround oferuje niesamowite zniżki przez większość czasu – dzięki czemu zawsze możesz znaleźć dobrą ofertę. Wszystko, od SiteGround udostępnionego do dedykowanego hostingu, jest bardzo przystępną ceną.

StartUpGrowBigGoGeek
Cena sprzedaży3,95 USD / mies5,95 USD / mies7,95 USD / mies
Normalna cena11,95 USD / mc11,95 USD / mc34,95 USD / mies
Najlepszy dlaPoczątkującyPośredniPlusy

Zobacz cennik

Wynik: 4,5

Bluehost ma jedne z najbardziej przystępnych cen na poziomie podstawowym, a hosting dzielony jest najpopularniejszy po najniższych cenach. Odliczyliśmy pół punktu za wycenę z powodu 3-letniego okresu wymaganego do najlepszej oferty, ale ogólnie jest to tak tanie, jak to możliwe:

SharedWordPressVPS
Cena sprzedaży2,95 USD / mc19,95 USD / mc18,99 USD / mc
Normalna cena7,99 USD / mies29,99 USD / mies29,99 USD / mies
Najlepszy dlaPoczątkującyWordPressBiznes

Zobacz cennik

Wartość

Wynik: 5,0

Nie znajdziesz lepszej wartości hostingu na rynku niż SiteGround, nie możemy wystarczająco pochwalić ich pochwał. Dzięki obsłudze 24/7, codziennym kopiom zapasowym i darmowemu SSL, SiteGround obejmuje wszystkie podstawy, których potrzebujesz, aby rozpocząć.

Zdecydowanie zalecamy aktualizację, aby przejść do planu GrowBig – dostaniesz bez limitu strony internetowe, dwukrotnie więcej miejsca i WordPress (zaufaj nam, że tego chcesz). Ponadto otrzymujesz bezpłatną migrację, co oszczędza wiele kłopotów. Naszą jedyną skargą dotyczącą wartości SiteGround jest ograniczone miejsce na dysku, które może szybko się zapełnić.

Wynik: 4,5

Naszym zdaniem Bluehost ma ogromną wartość. Ceny zaczynają się już od 2,95 USD / mc (cena promocyjna), dlatego nadal otrzymujesz wsparcie bardzo dużej firmy z oczekiwaną obsługą klienta i jakością usług. Niektóre z najważniejszych funkcji zawartych w najniższej cenie startowej, które zwiększają tę wartość, to niezmierzona przepustowość, bezpłatny certyfikat SSL i 50 dysków SSD w pamięci.

Uważamy, że dzielony hosting Plus jest lepszą opcją bez limitu uwzględnione strony internetowe, nieograniczone miejsce na dane i nieograniczone domeny. Przechodząc do innych planów, zobaczysz ogólnie świetną wartość wydanych pieniędzy. Naprawdę nie dostaniesz funkcji super premium, ale wartość będzie bardzo wysoka. 

Obsługa klienta

Wynik: 5,0

Obsługa klienta SiteGround jest naprawdę niesamowita. Otrzymujesz wsparcie 24/7/365 przez telefon, e-mail i czat. Pracownicy wsparcia są przyjaźni, pomocni i naprawdę robią wszystko, aby rozwiązać Twoje problemy.

Sprawdź naszą pełną recenzję SiteGround, aby zobaczyć pochwały ich klientów – wszystko sprowadza się do wsparcia. Złamali ten plik cookie. Jeśli jesteś początkującym, wsparcie powinno być Twoim priorytetem nr 1, więc skorzystaj z SiteGroun nad innym hostem dla tego aspektu. 

Więcej szczegółów

Wynik: 3,5

Obsługa klienta Bluehost to mieszana torba. Niektórzy nowi recenzenci nigdy nie mieli problemu, inni opowiadali o długim oczekiwaniu i uzyskaniu słabego wsparcia.

Dzięki obsłudze 24/7 przez telefon i czat na żywo – zawsze możesz ich złapać. W przeciwieństwie do innych, bardziej premium wsparcia, możesz nie uzyskać najwyższej jakości technologii ani najszybszej usługi.

Więcej szczegółów

Hosting Uptime

Wynik: 5,0

SiteGround obiecuje 99,99% czasu sprawności, co jest prawie tak dobre, jak to tylko możliwe. Potwierdzają to testy innych firm, pokazujące zakres od 99,95% do 100% miesiąc po miesiącu.

SiteGround oferuje proaktywne monitorowanie dzięki niestandardowemu stosowi oprogramowania i sztucznej inteligencji, aby pomóc odeprzeć agresywne ataki botów. Nie martw się o przestoje z SiteGround, oni to mają.

Wynik: 4,5

Raporty w Internecie pokazują, że czas działania Bluehost jest dość wysoki – od 99,99% do 100%.

Jednak trudno jest ustalić, czy oferują one jakąś konkretną gwarancję dostępności HostGator (firma siostrzana) robi. Ich strona umowy o czasie pracy serwera obiecuje jedynie niejasne obietnice krótszych niż 15 minut przestojów, zanim zostaną naprawione. 

Na wspólnej stronie hostingu nie ma żadnych odniesień do konkretnej obietnicy dostępności. Tak więc nawet przy ogólnie świetnych raportach czasu pracy przy minimalnym przestoju, zadokowujemy je o pół punktu z powodu braku przejrzystości w tej kwestii.

Prędkość

Wynik: 4,5

SiteGround oferuje wiele poziomów optymalizacji prędkości: optymalizację CDN, Cloudflare, dynamiczne buforowanie i memcaching. Wszystko to pomaga poprawić szybkość Twojej witryny dzięki technologii SiteGround.

Ponadto ich zespół obsługi klienta jest zawsze dostępny, aby pomóc i udzielić wskazówek, jak przyspieszyć witrynę. Mogą istnieć szybsze hosty, ale jest to jeden z najlepszych pod względem wartości.

Wynik: 3,5

Bluehost poczynił znaczne postępy w zakresie prędkości w ostatnich latach. Kiedyś było wiele skarg użytkowników, ale zmodernizowali swój sprzęt, aby wziąć to na poważnie.

Musisz jednak tylko przejść do Świergot aby zobaczyć mnóstwo skarg. Teraz wiele problemów z szybkością wynika z ogólnej konfiguracji witryny, a nie tylko z hostingu, więc weź to pod uwagę. Bluehost ma również mnóstwo klientów, więc na pewno będą jakieś skargi. 

Bluehost wyróżnił wyróżnienia w naszym najszybszym wpisie porównawczym dotyczącym hostingu. Sprawdź ten post, jeśli potrzebujesz najwyższej prędkości witryny.

funkcje

Wynik: 5,0

SiteGround ma jedne z najlepszych funkcji spośród wszystkich hostów. Nie tylko oferują własne niestandardowe narzędzia ułatwiające życie, ale także wykorzystują cPanel, Cloudflare i inne technologie innych firm.

Do moich ulubionych funkcji należą: WordPress, technologia memcached Speed ​​oraz cała gama opcji aktualizacji, które zapewnia SiteGround.

Zobacz wszystkie funkcje

Wynik: 3,5

Bluehost ma wszystkie podstawowe funkcje potrzebne do rozpoczęcia pracy, a także bardzo przystępny sposób na rozpoczęcie pracy dla blogerów. Obejmują one bezpłatny protokół SSL od Let’s Encrypt, który jest koniecznością, a także niezmierzoną przepustowość.

Jednak w porównaniu do innych firm, takich jak SiteGround i A2 Hosting, Bluehost nie ma kilku dodatkowych funkcji, które są bardzo pomocne. Jednym ze skarg jest fakt, że musisz płacić za migracje, co jest denerwujące.

Musisz także uaktualnić niektóre z droższych planów wspólnych, takich jak Choice Plus i Pro, aby uzyskać kopie zapasowe witryn – które są krytyczne dla każdej witryny.

Zobacz wszystkie funkcje

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector