SiteGround vs HostGator 2020: Porównaj ceny, funkcje i więcej

SiteGround vs HostGator 2020: Porównaj ceny, funkcje i więcej

SiteGround vs HostGator 2020: Porównaj ceny, funkcje i więcej

Szybkie podejście: jeśli decydujesz się na SiteGround i HostGator, zalecamy SiteGround jako najlepszy host o ogólnej wartości. Otrzymasz wsparcie na najwyższym poziomie, lepsze funkcje i ogólnie hosting wyższej jakości. HostGator jest oferowany na początku w niższej cenie, ale przy porównywaniu poszczególnych funkcji wygrywa SiteGround.

CENNIK  |  WARTOŚĆWSPARCIE  |  UPTIME  |  PRĘDKOŚĆ  |  FUNKCJE  |  WNIOSEK  


SiteGround jest jedną z najszybciej rozwijających się firm hostingowych na świecie i prawdopodobnie najlepszym hostem dla większości ludzi. Dzięki nienagannej obsłudze klienta, wspaniałym funkcjom i niskim cenom ta globalna firma hostingowa może polubić wiele.

4.8

Recenzent

4.9

Użytkownicy (79 głosów)

VS

HostGator, z ponad milionem hostowanych stron internetowych, jest gigantem. HostGator to świetny startowy host dla osób szukających taniego hostingu z wieloma zaawansowanymi funkcjami.

3.8

Recenzent

4.2

Użytkownicy (11 głosów)

cennik

Wynik: 4,5

Ceny SiteGround zaczynają się absurdalnie nisko za oferowane funkcje. Jedną skargą większości użytkowników jest fakt, że ceny podskakują do pełnej ceny po pierwszym roku, prawie dwukrotnie. SiteGround oferuje niesamowite zniżki przez większość czasu – dzięki czemu zawsze możesz znaleźć dobrą ofertę. Wszystko, od SiteGround udostępnionego do dedykowanego hostingu, jest bardzo przystępną ceną.

StartUpGrowBigGoGeek
Cena sprzedaży3,95 USD / mies5,95 USD / mies7,95 USD / mies
Normalna cena11,95 USD / mc11,95 USD / mc34,95 USD / mies
Najlepszy dlaPoczątkującyPośredniPlusy

Zobacz cennik

Wynik: 4,5

HostGator ma duży wybór planów, od hostingu po okazyjnych binach po wysokiej jakości hosting VPS. HostGator bardzo agresywnie wycenia ceny, oferując ogromne rabaty, gdy chcą zdobyć udział w rynku. Ich ambicją jest twoja korzyść:

SharedWordPressVPS
Cena sprzedaży2,75 USD / mc5,95 USD / mies29,95 USD / mies
Normalna cena10,95 USD / mc14,95 USD / mies89,95 USD / mies
Najlepszy dlaPoczątkującyWitryny WordPressWitryny wzrostu

Zobacz cennik

Wartość

Wynik: 5,0

Nie znajdziesz lepszej wartości hostingu na rynku niż SiteGround, nie możemy wystarczająco pochwalić ich pochwał. Dzięki obsłudze 24/7, codziennym kopiom zapasowym i darmowemu SSL, SiteGround obejmuje wszystkie podstawy, których potrzebujesz, aby rozpocząć.

Zdecydowanie zalecamy aktualizację, aby przejść do planu GrowBig – dostaniesz bez limitu strony internetowe, dwukrotnie więcej miejsca i WordPress (zaufaj nam, że tego chcesz). Ponadto otrzymujesz bezpłatną migrację, co oszczędza wiele kłopotów. Naszą jedyną skargą dotyczącą wartości SiteGround jest ograniczone miejsce na dysku, które może szybko się zapełnić.

Wynik: 4,5

HostGator oferuje niesamowitą wartość za cenę. Szczerze mówiąc, nie jest tak silny, jak SiteGround, który jest ogólnie ulubionym, ale HostGator zaprowadzi Cię bardzo dobrze.

Ma bardzo dużą wartość ogólną, ponieważ za to, co płacisz, dostajesz mnóstwo funkcji, takich jak bezpłatne migracje, nieokreślona przepustowość i wsparcie 24/7/365.

Tam, gdzie nie widzimy dużej wartości, pobieramy opłaty za dodatki, które inni obejmują za darmo, takie jak kopie zapasowe – które są krytyczne dla zdrowia Twojej witryny. Chcą też naliczać dodatkowe opłaty za jeszcze lepszy czas pracy, który naszym zdaniem powinien być podstawową funkcją wszystkich planów, bez względu na to, jak tanio.

Obsługa klienta

Wynik: 5,0

Obsługa klienta SiteGround jest naprawdę niesamowita. Otrzymujesz wsparcie 24/7/365 przez telefon, e-mail i czat. Pracownicy wsparcia są przyjaźni, pomocni i naprawdę robią wszystko, aby rozwiązać Twoje problemy.

Sprawdź naszą pełną recenzję SiteGround, aby zobaczyć pochwały ich klientów – wszystko sprowadza się do wsparcia. Złamali ten plik cookie. Jeśli jesteś początkującym, wsparcie powinno być Twoim priorytetem nr 1, więc skorzystaj z SiteGroun nad innym hostem dla tego aspektu. 

Więcej szczegółów

Wynik: 3

HostGator sprawdza wszystkie pola na powierzchni dzięki ich wsparciu: 24/7 i 365 dni w roku. Przez czat i telefon. Ale klienci opowiadają inną historię.

Istnieje wiele skarg na powolne reakcje, niekompetentny personel i ogólne wsparcie częściowe. Wiele osób nie ma żadnych skarg, dlatego zalecamy przetestowanie ich wsparcia przed zakupem.

Więcej szczegółów

Hosting Uptime

Wynik: 5,0

SiteGround obiecuje 99,99% czasu sprawności, co jest prawie tak dobre, jak to tylko możliwe. Potwierdzają to testy innych firm, pokazujące zakres od 99,95% do 100% miesiąc po miesiącu.

SiteGround oferuje proaktywne monitorowanie dzięki niestandardowemu stosowi oprogramowania i sztucznej inteligencji, aby pomóc odeprzeć agresywne ataki botów. Nie martw się o przestoje z SiteGround, oni to mają.

Wynik: 4,5

Przy ponad 99,5% dostępności, w zależności od źródła, nie ma na co narzekać z HostGator.

Ponadto HostGator oferuje bezpłatny miesiąc hostingu, jeśli spadną poniżej 99,9% gwarancji.

Zadokowaliśmy ich o pół punktu, ponieważ zdarzały się sporadyczne skargi od użytkowników, a my wolimy widzieć 99,99% czasu dostępności dla najlepszych w swojej klasie dostawców.

Prędkość

Wynik: 4,5

SiteGround oferuje wiele poziomów optymalizacji prędkości: optymalizację CDN, Cloudflare, dynamiczne buforowanie i memcaching. Wszystko to pomaga poprawić szybkość Twojej witryny dzięki technologii SiteGround.

Ponadto ich zespół obsługi klienta jest zawsze dostępny, aby pomóc i udzielić wskazówek, jak przyspieszyć witrynę. Mogą istnieć szybsze hosty, ale jest to jeden z najlepszych pod względem wartości.

Wynik: 3,0 

Hosting współdzielony zwykle ma problemy z szybkością, wyłącznie w oparciu o niższy koszt hostingu. HostGator jest zdecydowanie na środku stawki, jeśli chodzi o szybkość. Podczas wyszukiwania Świergot, nie widzisz tylu skarg, ile innych współdzielonych hostów, takich jak Bluehost, co jest dobrym anegdotycznym znakiem.

Jeśli szukasz szybszego produktu HostGator, sprawdź hosting HostGator Cloud. Jeśli chcesz jeszcze szybszego współdzielonego hostingu, który nie rozbije banku, zdecydowanie zalecamy A2 Hosting lub SiteGround. Będziesz z nimi znacznie szczęśliwszy.

funkcje

Wynik: 5,0

SiteGround ma jedne z najlepszych funkcji spośród wszystkich hostów. Nie tylko oferują własne niestandardowe narzędzia ułatwiające życie, ale także wykorzystują cPanel, Cloudflare i inne technologie innych firm.

Do moich ulubionych funkcji należą: WordPress, technologia memcached Speed ​​oraz cała gama opcji aktualizacji, które zapewnia SiteGround.

Zobacz wszystkie funkcje

Wynik: 4,0

HostGator jest często porównywany do Bluehost pod względem cen i funkcji, a ogólnie HostGator wygrywa tutaj.

Między dwiema firmami HostGator został stworzony dla bardziej profesjonalnych użytkowników. Porównując HostGator z innymi firmami hostingowymi, musisz o tym pamiętać.

Podoba nam się fakt, że migracje są uwzględnione, mają instalacje jednym kliknięciem, są na cPanel i oferują 99,9% gwarancję czasu działania. Nadal lubimy innych hostów, takich jak SiteGround, lepiej pod względem funkcji, ale HostGator ma wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć.

Zobacz wszystkie funkcje

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector