Recenze Bluehost May 2020: Je Bluehost prostě levný nebo dobrý?

Co je Bluehost?

Většina lidí, kteří slyšeli o jakékoli hostingové společnosti, pravděpodobně slyšeli o Bluehost.


Podcasters a vůdci internetového marketingu to rádi propagují, ale je to dobré?

Společnost Bluehost byla založena v roce 2003 a je soukromou společností hostující společnost Endurance International Group. Se svými sesterskými společnostmi HostMonster, FastDomain a iPage vlastní skupina téměř dva miliony domén. Speciality služby jsou v Provo, Utahu, Bluehost VPS a dedikovaných serverových hostingových plánech.

Jak dobrý je hosting Bluehostingu?

Největším prodejním místem společnosti Bluehost je dobře jejich prodejní místo.

Ceny Bluehostingu (začínající kolem 2,95 USD) jsou jedny z nejnižších na trhu a přicházejí standardně se všemi základními funkcemi, které by mohl požadovat od poskytovatele sdíleného hostingu.

Vyplatí se porovnat s jinými podobnými hostiteli rozpočtu, protože nabízejí širokou škálu plánů s určitými zvláštními výhodami. Možná budete chtít dávat pozor na pár věcí, které naši vědci našli. Provozní doba a rychlosti jsou výrazně nižší než většina konkurentů (zejména konkurenti s vyššími cenami) a zákaznický servis Bluehost není tak užitečný, jak by člověk doufal. Viz oficiální stránka Bluehost Review 3.6 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Uživatelé (18 hlasy) Pros

 • Některé z nejlevnějších cen
 • Spousta funkcí
 • Dobré pro začátečníky
 • Skvělé bezpečnostní funkce pro rozpočet hosting

Nevýhody

 • Rychlost může být problém
 • Uptime není zaručena
 • Některé problémy s podporou

Shrnutí Protože Bluehost je tak velký a sdílí zdroje se sesterskými společnostmi, může nabídnout některé z nejlevnějších cen za hosting. A za neuvěřitelně nízké ceny plány Bluehost pokrývají většinu základů, jako je hosting WordPressu, VPS, solidní bezpečnostní funkce a spoustu bezplatných nástrojů pro zavedení. Ale na konci dne dostanete, za co platíte. Zákaznický servis Bluehostingu chybí, provozuschopnost je ošuntělá a jejich rychlost ponechává mnoho přání. Webmasteři s nízkým rozpočtem, kteří nepředpokládají velké množství vstupenek na provoz nebo podporu, najdou s cenou Bluehost vše, co hledají. Pokud je však pro vás důležitá větší spolehlivost, vyplatí se vydělat další hotovost pro hostitele, který je více orientovaný na zákazníka, jako je SiteGround nebo WP Engine. Podpora3.5Speed2.5Vlastnosti4Value4.5 Transparentnost3.5

Naše oficiální recenze Bluehost

Hledáte levný, žádný zážitek z hostování, který pokryje všechny vaše základní potřeby? Pak je Bluehost pro vás vynikající volbou.

Ceny Bluehostingu jsou jedny z nejnižších na trhu, mají 30denní záruku vrácení peněz a zahrnují výběr nejpoužívanějších nástrojů pro vytváření webových stránek a zabezpečení. Ale pokud váš webový projekt vyžaduje hroty serveru, záruku dostupnosti, vysoké rychlosti a komplexní zákaznický servis, Bluehost pravděpodobně není vaše nejlepší sázka.

Utratte trochu více peněz, abyste získali mnohem větší spolehlivost.

Highhost Bluehost

 • Velmi cenově dostupné ceny již od 2,95 $ / měsíc (se slevou)
 • Instalace WordPress jedním kliknutím – ideální pro nové weby
 • Podpora 24/7 – která se za poslední rok zlepšila
 • Vřele doporučujeme podcastery jako Pat Flynn
 • Stejně jako všechny sdílené hostitele, pokud máte velké stránky, vás mohou zpomalit
 • Cloud hosting a další upgrady k dispozici
 • Úložiště e-mailů je v základním plánu velmi omezené
 • Webové stránky omezené na pouze 1 v základním plánu
 • 30denní vrácení peněz, pokud se vám nelíbí

Bluehost Pros

Bluehost má vynikající představu o tom, co průměrný zákazník potřebuje jako výchozí od svého poskytovatele webhostingu. Největší předností společnosti Bluehost je, že pokrývají všechny tyto základny za neuvěřitelně nízkou cenu. A s 2 miliony domén po celém světě je to jednoznačně vynikající prodejní místo.

1. Bluehost cPanel – předefinování demonstrace

Než utratíte desetník za online služby – včetně hostingu – nebylo by hezké vědět přesně, za co platíte? Bluehost hosting vám dává skutečnou chuť, jaké to je být jedním z jejich zákazníků tím, že vám dává demo přístup k plně funkční cPanel. Vzhledem k tomu, že cPanel je to, co budete používat pro správu celého webu, ukázat vám, že vám bude tato verze programu odříznuta, bude vám poskytnuta služba. Kompletní ukázka je chytrý tah, protože funkce v cPanel jsou robustní a uživatelsky přívětivé. Než se rozhodnete pro nákup, přesně víte, do čeho se dostanete.

2. Šifrování vojenské třídy & Další zabezpečení

Než budete někdy posílat data hostitelské společnosti, nechcete vědět, jak je to bezpečné? Bluehost hosting má vše, co je aktuální, pod kapotou svých serverů. Díky sdíleným a vyhrazeným SSL certifikátům, denním zálohám a bezpečnému procesu FTP ví hosting Bluehost, co to znamená, aby vaše data byla v bezpečí. Pokud o tom přemýšlíte, může to být jedna z prodejních funkcí vašeho produktu, protože vaši zákazníci chtějí vědět, zda jsou jejich osobní a soukromé finanční informace v dobrých rukou, než vám dají desetník.

Bluehost má některé z nejlepších bezpečnostních funkcí mezi nízkonákladovými webhostingovými společnostmi. Například jejich konkurent HostGator je o něco dražší, ale ve své doručené poště má vážný nedostatek ochrany před nevyžádanou poštou a viry a vaše data zálohují pouze jednou týdně. Ještě dražší možnost, SiteGround, postrádá zabezpečení proti hackerům. Bluehost opravdu jde nad rámec zabezpečení za cenu.

3. Nakonec – freebies, které můžete použít

Bluehost si uvědomuje, že většina lidí spouští základní webové stránky s cílem rozšířit své marketingové úsilí a přítomnost značky. Součástí vašeho plánu Bluehost je tedy závidění bezplatného elektronického obchodování, nákupního košíku, e-mailu a marketingových aplikací. Google Apps a CloudFlare jsou dva příklady a všechny tyto aplikace se hladce integrují a jsou neuvěřitelně uživatelsky přívětivé. Nemusíte být vývojářem, abyste zjistili bezplatné aplikace, které budou nepochybně užitečné pro jakoukoli malou firmu.

4. Snadné nástroje pro návrh

Bluehost hosting vás umístí na sedadlo řidiče, pokud jde o design vašich webových stránek, a dělají to tak snadné, že nemusíte mít žádné zkušenosti. Najednou, nájem web designer může být součástí vaší marketingové strategie, ale teď to nemusí být. Plány Bluehost poskytují bezplatný software pro návrh webových stránek s technologií drag-and-drop, což vám umožní snadno navrhnout web. Tento druh softwaru se doslova nazývá WYSIWYG – to, co vidíte, je to, co získáte. Znamená to, že nemusíte být zdatní v počítačovém programování, abyste svůj web přizpůsobili tak, jak chcete.

5. Bluehost VPS je ve skutečnosti cenově dostupný

VPS hosting je vždy dražší než sdílené hostingové plány, protože máte zaručené zdroje soukromého serveru. Ale tam, kde většina hostingových společností účtuje neuvěřitelně vysoké ceny za VPS, nízké ceny Bluehostingu se rozšiřují na VPS. Bluehost VPS je plně spravován a je vybaven funkcemi, jako je vylepšená technologie cPanel, CentOS a výkonná cloudová technologie. A se čtyřmi různými úrovněmi nabízejí plány Bluehost VPS spoustu prostoru pro škálování s růstem.

Bluehost nevýhody

Když jsou ceny tak nízké, je těžké si stěžovat na nedostatky plánů Bluehost. Ale Bluehost má nějaké závažné nevýhody, které nelze přehlédnout, pokud nízké ceny nejsou vaší nejvyšší prioritou.

1. Zákaznický servis Bluehost je Hit nebo Miss

Každá společnost, která má klienty po celém světě, musí být schopna je nepřetržitě podporovat. Bluehost se může pochlubit průměrnou dobou odezvy 30 sekund, ale zdá se, že tomu tak ve skutečnosti není. Během špiček hlásí mnoho zákazníků čekací dobu téměř 45 minut. Aby toho nebylo málo, mnoho zákazníků vyjadřuje zklamání, že komunikace může být strohá a neužitečná. Jen málo věcí je více rozzlobených, když máte technické potíže, než abyste museli čekat přemrštěné množství času, aby dostali odpověď, která vás nepřibližuje k řešení. Pomalá a neužitečná služba není vždy u Bluehostu, ale je to dost často, že nemůžeme říci, že jejich zákaznický servis je trvale vysoká kvalita.

Bluehost však má kanál YouTube plný užitečných návodů. Pokud vaše otázka není naléhavá, někdy je nejlepší si prostě jen vyhrnout rukávy a naučit se, jak to sami opravit. Tento problém můžete vyřešit ještě dříve, než se podržíte na podpůrné lince.

2. Žádná záruka za provozuschopnost

Než se rozhodnete pro hosting, pravděpodobně si přečtete stovky různých recenzí z několika různých perspektiv téměř každé hostitelské společnosti. Jedním ze způsobů, které byste si mohli všimnout, je, že několik z těchto hostingových společností nabízí záruku dostupnosti – obvykle záruku 99,99% dostupnosti. To slibuje, že vám bude odškodněna za více než 8 hodin prostojů ročně. U Bluehostu tomu tak není. Bluehost vám nebude kompenzovat, pokud se jejich uptime pokles pod inzerovaným průměrem. I když jejich rekord v dostupnosti není příliš pozadu, studie ukazují, že Bluehost má tendenci mít mírně nižší dobu dostupnosti než většina jejich velkých konkurentů. U webů, které zpeněžují při návštěvách, mohou mít další 4 hodiny prostojů za rok obrovský dopad na vaši firmu. Ale ve srovnání s jinými rozpočtovými weby, jako je WebHostingPad, má Bluehost mnohem lepší dostupnost za peníze, které zaplatíte.

3. Pomalé rychlosti načítání

Načtení stránek Bluehostingu trvá v průměru o 25% více času než u stránek hostovaných jinými špičkovými poskytovateli hostingu. Tento časový rozdíl se nemusí zdát jako příliš velký, ale věděli jste, že téměř tři čtvrtiny vašeho provozu se odrazí, pokud se stránka do 5 sekund nenačte? Pomalé rychlosti načítání poškozují vaše uživatelské prostředí, a tím snižují návštěvníky a zisky. Jistě, Bluehost je stále daleko před mnoha menšími webovými hostiteli, ale mezi svými špičkovými konkurenty jsou na dně sudu. Chtěli bychom poukázat na rychlost jako na číslo jedna, kterou by mohli opravit, pokud by chtěli zlepšit své služby. Pokud je u webhostingu nejvyšší prioritou rychlost, možná budete mít zájem zaplatit navíc několik dolarů měsíčně za superrychlý hosting A2.

4. Získání všech vašich e-mailů

Další funkcí, kterou hosting Bluehostingu chybí, je to, co se nazývá „e-mailová schránka typu catchall“. To znamená, že když někdo odešle e-mail neexistujícímu uživateli ve vaší doméně, skončí v této doručené e-mailové schránce. I když to není nezbytná funkce, je to jedna, kterou mají ostatní hostingové společnosti.

5. Nejlepší cena vyžaduje delší smlouvu

Pokud plánujete dlouhodobě držet své stránky, pak na to opravdu nezáleží. Pokud si nejste jisti, jak dlouho bude váš web trvat, pak může být 36měsíční období pro nejlepší ceny trochu frustrující.

Takže je na vás, jestli je to negativní nebo ne, ale mysleli jsme si, že to chcete vědět.

Sečteno a podtrženo:

Je těžké říci ne nízké ceně s velkou hodnotou, a popularita Bluehostu je toho důkazem.

Mají všechny vaše základy pokryty jedním elegantním a levným balíčkem, což je přesně to, co váš typický začínající webmaster hledá, když přijde čas vybudovat web pro jejich podnikání. Bluehost nedosahuje v pouhých zlomcích, ale tyto frakce se skutečně sčítají, když jedná s velkými čísly. To je důvod, proč bychom Bluehost nedoporučovali pro weby, které získají obrovské množství provozu nebo ztratí velký čas, když jejich stránky klesnou. Pokud však chcete pouze svůj vlastní malý koutek internetu a vy sami si nemusíte všimnout jakýchkoli prostojů nebo zpoždění, Bluehost je skvělé a levné místo, kde začít.

Zobrazit Bluehost Pricing

Časté dotazy týkající se hostování Bluehostingu

Jaké jsou hlavní rysy, které Bluehost nabízí?

Bluehost nabízí desítky funkcí, ale zde jsou čtyři nejdůležitější věci, které vám pomohou začít.

 • PHP – Pokud nechcete, aby váš web byl nudný a nudný, budete muset použít PHP. Tato služba umožňuje vytvořit dynamický obsah pro váš web, včetně obrázků, tlačítek a textu, který vás může odlišit od davu. V závislosti na typu webových stránek, které chcete vytvořit, Bluehost nabízí různé balíčky, které vám poskytují větší kontrolu prostřednictvím PHP.
 • WordPress –  Kromě hostování vašeho webu vám Bluehost poskytne přístup k WordPress, takže si můžete přizpůsobit a vytvořit požadovaný vzhled a dojem. Většina nových webů používá WordPress, takže jej určitě chcete využít.
 • MySQL – Pokud plánujete mít na svém webu velké množství dat nebo chcete-li na svém webu sbírat velké množství dat, budete k tomu potřebovat MySQL. Bluehost vám poskytne nástroje, které potřebujete, takže můžete nejen shromažďovat, ale zpracovávat a spravovat všechna požadovaná data. Jak jsme již zmínili, existují různé balíčky, které můžete zvolit, abyste měli dostatek úložného prostoru pro všechno.
 • Záruka dostupnosti –  Bluehost má 100% záruku dostupnosti, což znamená, že váš web nebude nikdy mimo provoz. Pokud se to z jakéhokoli důvodu stane (zaklepat na dřevo), Bluehost vám to odškodní.
 • E-mailem – Bluehost nabízí bezplatné e-mailové účty se všemi balíčky.
Jaké funkce e-mailu nabízí Bluehost?

Bluehost má pro své uživatele portál Webmail a také vám umožňuje vybrat si oblíbený program doručené pošty. K filtrování vaší doručené pošty používají SpamAssassin i SpamExperts. Mají také některé funkce e-mailového marketingu, které vám pomohou rozšířit vaše předplatné.

Jaký druh hackerské bezpečnosti nabízí Bluehost?

Abychom vás ochránili, Bluehost nabízí několik funkcí pro přihlášení a zabezpečení, které mohou chránit váš web a veškeré související informace z rukou hackerů a zlodějů.

 • Dvoufaktorové ověření: kromě vašeho hesla budete k přihlášení potřebovat jiný bezpečnostní klíč. To pomáhá zabránit hackerům v získání přístupu
 • KOLÍK: jako přidanou funkci zabezpečení můžete nastavit PIN pro ověření. K přihlášení však nemůžete použít svůj PIN.
 • Úpravy hesla pro oprávněné uživatele: Máte-li na správu svých webových stránek jiné osoby, možná nebudete chtít, aby měli přístup ke všemu, co děláte. Můžete tak nastavit, jaké možnosti jsou k dispozici pro které uživatele, a také změnit hesla na dálku.
 • Heslo k účtu: to vám nebo autorizovanému uživateli umožní přístup na web a provádět jakékoli změny nebo aktualizovat informace
 • Fakturační heslo: toto heslo je pouze pro majitele účtu, protože vám umožňuje nakupovat další služby od společnosti Bluehost nebo zcela zrušit váš účet
 • Jednotné přihlášení pro důvěryhodné weby: jako Google a WordPress.
Pokud jsem si koupil doménu jinde, mohu ji převést na Bluehost?

Ano, Bluehost vám umožní převést všechny domény, které vlastníte, na svůj hostingový účet. Budete však muset resetovat nastavení názvu své domény, abyste ji mohli přesměrovat na Bluehost.

Mohu si koupit doménové jméno přes Bluehost?

Ano, více než vítejte, kupte si doménové jméno prostřednictvím Bluehostu, pokud to nebylo převzato někým jiným. Stačí zadat požadované jméno a web vás upozorní, pokud je k dispozici.

Nabízí Bluehost soukromí doménových jmen?

Ano, oni dělají. Všechna zakoupená doménová jména jsou ze zákona povinna uvádět informace o tom, kdo je doménou. Pokud se však obáváte, že jsou vaše osobní údaje veřejné, Bluehost vám může poskytnout možnosti ochrany osobních údajů. Co se stane, pokud tuto bezpečnostní funkci nepoužíváte? Můžete být cílem:

 • Spam
 • Telefonní hovory
 • Poštovní pošta
 • Krádež identity
 • Podvodné převody domén
Jaké platební metody přijímá Bluehost?

Bluehost přijímá většinu hlavních kreditních karet, stejně jako PayPal a několik dalších online finančních služeb. Pokud si nejste jisti, zda vaše platba proběhne, kontaktujte tým podpory. Nabízejí také podrobnou historii fakturace, která je přístupná online.

Mohu pro svůj web nastavit automatické obnovení?

Ano, můžete nastavit obnovení za měsíc nebo za rok, v závislosti na vašich potřebách. Bluehost nastaví automatické obnovení pro všechny nové účty, ale v případě potřeby můžete přepnout na ruční platby. Bluehost vás bude kontaktovat, kdykoli bude splatná platba nebo bude vybrána pro vaši obnovu. Více na Bluehost.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map