HostGator Recenze WordPress Cloudu květen 2020 – Úžasný produkt?

Co je HostGator WordPress Cloud Hosting?

HostGator je metrem hostování – slušné, levné a všude.


Cloud Cloud HostGator WordPress je jiný.

Toto je jejich verze toho, co dělají jiné hostingové společnosti zaměřené na WordPress – společnosti jako WP Engine, SiteGround a A2 Hosting.

Jak dobrý je cloudový hosting WordPress?

Řekněme, že je to otravné lepší než jejich standardní hosting – k lepšímu.

HostGator Recenze WordPress Cloud 3.7 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Uživatelé (3 hlasy) Pros

 1. 2.5x rychlejší hosting
 2. Bezpečnostní funkce
 3. Rychlost

Nevýhody

 1. Podpora vydání čekací doby
 2. Problém s provozuschopností
 3. Záložní poplatky a ceny

SummaryWordPress Cloud je nová hostingová služba pro Hostgator.com. Hosting hostingu WordPress Cloud na serveru Hostgator nabízí více než dva a půlkrát vyšší rychlost, pokročilejší funkce zabezpečení a přidaný bonus bezplatných migrací. Hostgator nabízí zákazníkům celkem tři plány hostování WordPress Cloud: Starter Plan, Standard Plan a Business Plan. Nejprve začíná plán Starter na 5,95 $ měsíčně a zahrnuje hostování jednoho webu, 25 000 návštěv za měsíc, 1 GB v zálohách a více než 50 GB v úložišti. Standardní plán začíná na 7,95 USD měsíčně a zahrnuje hostování 2 webových stránek, 200 000 návštěv za měsíc, 2 GB v zálohách a více než 150 GB v úložišti. A konečně, obchodní plán začíná na 9,95 $ měsíčně a zahrnuje hostování 3 webových stránek, 300 000 návštěv za měsíc, 3 GB záloh a neomezené množství úložiště. Všechny tři plány však sdílejí pět důležitých funkcí. Všechny plány zahrnují globální CDN a automatické odstranění škodlivého softwaru, mohou hostit neomezené množství e-mailových adres uživatelů, nabízet až 100 $ v kreditu Google Awards a sdílet sdílené certifikáty SSL. Support3.5Speed4Features3.5Value4Transparency3.5

Naše oficiální recenze hostitele hostingu WordPress Cloud

Hosting hostingu WordPress Cloud na serveru HostGator je více než dvakrát rychlejší než hostingové služby WordPress Cloud na jiných webhostingových platformách.

Čtete to správně – 2x rychlejší!

Dodává se s ovládacím panelem, který je čistý a snadno použitelný, a přidané bonusy bezplatné migrace a veškerou pomoc, kterou zákazníci budou potřebovat, prostřednictvím kvalifikovaného týmu odborníků technické podpory. Dodává se také s mnoha dalšími funkcemi, plus skvělými úsporami a ještě větší hodnotou.

Další informace o pěti nejlepších funkcích (a pěti negativních stránkách) hostingu WordPress Cloud na serveru HostGator si přečtěte dále..

Nejlepší vlastnosti hostGator WordPress Cloud Hosting (Pros)

Hosting WordPress Cloud je jen jednou z mnoha různých a vynikajících webhostingových služeb, plánů a funkcí, které HostGator jako webhostingová platforma nabízí.

HostGator.com, jedna z nejznámějších a nejuznávanějších webhostingových platforem na světě, může zákazníkům pomoci začít s vývojem a správou vlastního webu (a online obchodu) díky technické podpoře hostgator.com 24/7/365, bezplatné nástroje pro vytváření webů, včetně více než 4 500 jedinečných šablon webových stránek, bezplatného softwaru pro nákupní košík pro webové stránky a podniky elektronického obchodování, 45denní záruku vrácení peněz a „ideální“ hodnocení a pověst pro hostování WordPress.

Na každém plánu, který HostGator.com nabízí, jsou velké a vysoce hodnotné balíčky, které zahrnují obrovské množství nástrojů a záruk s každou zakoupenou službou hostovacího plánu. Patří sem nástroje pro vytváření webových stránek, instalátory skriptů a záruky vrácení peněz. Mezi další funkce patří: neměřený prostor na disku a šířka pásma, které přichází bez omezení na množství a velikost souborů přímo souvisejících s vaší webovou stránkou, stejně jako bez omezení na přenos dat; bezplatné nástroje pro vytváření webových stránek, které zahrnují tisíce šablon webových stránek a nejnovější nástroje pro vytváření a přetahování budov; snadno použitelný ovládací panel nebo cPanel, který je prohlašován za nejpopulárnější na světě; schopnost vytvářet tolik e-mailových adres a přeposílání e-mailů podle potřeby díky funkci neomezené e-mailové adresy, která je součástí téměř všech hostingových plánů nabízených na webu; technická podpora, která je k dispozici 24/7/365 pro pomoc prostřednictvím několika různých kanálů, jako je e-mail, živý chat a telefon; a 45denní záruka vrácení peněz v případě spokojenosti zákazníků během prvních 45 dnů po počátečním nákupu programu. Díky mnoha obchodním partnerstvím zahrnuje každý plán na serveru HostGator.com, včetně všech tří plánů hostování služby WordPress Cloud, tyto další výhody: bezplatný zápis vaší firmy na Zlaté stránky, nabídku 100 $ pro Google AdWords, kredit za vyhledávání $ 50 pro Bing a vyhledávací nástroje Yahoo a samozřejmě volný přístup ke všem různým a nejnovějším nástrojům pro blogování pro WordPress.com.

1) Přeplňovaná rychlost

Hosting hostingu WordPress Cloud na serveru HostGator má ve srovnání s hostingovými službami WordPress Cloud na stránkách svých konkurentů více než dva a půlnásobek rychlosti načítání..

To je do značné míry díky super-nabité cloudové architektuře, serverům s nízkou hustotou, CDN a více mezipaměti. Uživatelé HostGator budou také moci efektivněji spravovat obsah na svých webových stránkách, což umožní zpracování požadavků na dynamický obsah rychlými blesky. Díky hostování WordPress Cloud na serveru HostGator.com bude správa a organizace webů a nahrávání a sdílení obsahu na těchto webech mnohem rychlejší a snadnější než dříve. Hosting WordPress Cloud na serveru HostGator.com zabrání pomalému zpoždění a nahrávání zpomalí podnikání uživatelů.

2) Pohodlná jednoduchost

Hosting WordPress Cloud na serveru HostGator poskytuje uživatelům snadnější přístup k důležitým a individuálním souborům, obnovení databáze a více e-mailových účtů prostřednictvím jediného portálu.

Díky tomu je správa webu (a firmy) mnohem jednodušší, pohodlnější a efektivnější. Hosting WordPress Cloud na serveru HostGator.com přichází také s ovládacím panelem, který je čistý a snadno použitelný. Ovládací panel je rozhraní WordPress Cloud, které je zaměřeno na zlepšení a zlepšení použitelnosti, což znamená minimalizaci složitosti tradičního webhostingu. Přichází také s další výhodou automatických záloh s jednoduchým obnovením jedním kliknutím, díky čemuž je konfigurovatelný pro úplné nebo okamžité zálohy. Ovládací panel je také zodpovědný za snazší přístup uživatelů k více e-mailovým účtům.

3) Pokročilé zabezpečení

Hosting hostingu WordPress Cloud na serveru HostGator.com přichází s pokročilými bezpečnostními funkcemi, které lépe chrání weby uživatelů a mraky (a všechny důležité informace v nich uložené, jako jsou obchodní dokumenty obsahující citlivé klientské údaje) před hackery, viry a malwarem a dalšími hrozbami kybernetické bezpečnosti. Tyto pokročilé funkce zabezpečení umožňují uživatelům lépe a snadněji sledovat a přidělit další zdroje. Uživatelé budou mít také úplnou a úplnou kontrolu nad jejich použitím a bez překvapení.

4) Plynulá škálovatelnost

Hostitelská platforma HostGator.comWordPress Cloud slibuje poskytnout maximální hodnotu a mnoho optimálních funkcí ve srovnání s jinými plány hostování WordPress Cloud na webových stránkách jiných poskytovatelů webhostingových služeb. Jednou z těchto optimálních funkcí zahrnutých v plánech hostování hostingu WordPress Cloud Hosting je bezplatná migrace. Bezplatná migrační služba s hostingem WordPress Cloud na serveru HostGator.com převede stávající web uživatelů WordPress Cloud na web HostGator.com za účelem webového hostování. Tým technických odborníků a podpory zákazníků společnosti HostGator.com, který bude podrobněji uveden níže, může zákazníkům pomoci při procesu převodu a zajistit, aby vše proběhlo hladce.

5) Vynikající podpora

Kromě toho poskytuje hosting WordPress Cloud na serveru HostGator.com vynikající tým odborníků, kteří mohou zákazníkům pomoci s čímkoli, s čím by mohli potřebovat pomoc. Tým technické podpory a podpory zákazníků společnosti HostGator.com poskytuje uživatelům odpovědi v reálném čase a je vždy k dispozici telefonicky, 24/7 a 365 dní v roce. Tyto konzultační služby jsou součástí některých hostingových plánů služby WordPress Cloud, aby se zajistilo, že zákazníci budou mít vše, co potřebují, aby mohli začít správným směrem a správným směrem. Zákazníci také objevují vysoce cenné tipy a nástroje s hostovanou platformou hostingu WordPress Cloud hostGator.com. Patří mezi ně snadnější přístup k oblíbeným šablonám WordPress na trhu MOJO.

Přestože se jedná o prvních pět nejlepších funkcí hostování WordPress Cloud na serveru HostGator.com, nejsou to jediné úžasné funkce, které hostování WordPress Cloud na hostGator.com může nabídnout. Další velké výhody a funkce jsou obsaženy ve velkých balíčcích každého plánu, který HostGator.com nabízí. U každé zakoupené služby hostovacího plánu existuje obrovské množství nástrojů a záruk. Patří mezi ně nástroje pro vytváření webových stránek, instalátory skriptů a záruky vrácení peněz, stejně jako neměřené místo na disku a šířka pásma, které přichází bez omezení na množství a velikost souborů přímo souvisejících s vašimi webovými stránkami, ani na žádná omezení dat převod; bezplatné nástroje pro vytváření webových stránek, které zahrnují tisíce šablon webových stránek a nejnovější nástroje pro vytváření a přetahování budov; snadno použitelný ovládací panel nebo cPanel, který je prohlašován za nejpopulárnější na světě; schopnost vytvářet tolik e-mailových adres a přeposílání e-mailů podle potřeby díky funkci neomezené e-mailové adresy, která je součástí téměř všech hostingových plánů nabízených na webu; technická podpora, která je k dispozici 24/7/365 pro pomoc prostřednictvím několika různých kanálů, jako je e-mail, živý chat a telefon; a 45denní záruka vrácení peněz v případě spokojenosti zákazníků během prvních 45 dnů po počátečním nákupu programu. Díky mnoha obchodním partnerstvím zahrnuje každý plán na serveru HostGator.com, včetně všech tří plánů hostování služby WordPress Cloud, tyto dodatečné výhody: bezplatný zápis vaší firmy na Zlaté stránky, nabídka 100 $ pro Google AdWords, kredit za vyhledávání $ 50 pro Bing a vyhledávací nástroje Yahoo a samozřejmě volný přístup ke všem různým a nejnovějším nástrojům pro blogování pro WordPress.com.

Nevýhody hostGator WordPress Cloud Hosting (nevýhody)

1) Složité dotazy

Při hodnocení zákazníků ohledně kvality podpůrných služeb hostGator.com pro hostování WordPress Cloud bylo zjištěno, že současný tým podpory na hostGator.com vypadá, že je lépe schopen řešit základní dotazy, ale nedokáže nebo nechce pomoci s komplikovanějšími technickými problémy..

2) Podpora Čekací doba

Další běžnou stížností zjištěnou v hodnocení zákazníků ohledně kvality podpůrných služeb hostGator.com pro hosting WordPress Cloud bylo množství času, které zákazníci musí čekat, než se spojí s členem podpůrného týmu. I přes zákaznickou a technickou podporu, která je k dispozici telefonicky 24/7/365, si mnoho zákazníků stěžovalo, že museli někde mezi 10 až 20 minutami čekat, aby se s někým spojili.

3) Špatná doba provozu

Ačkoli mnoho zákazníků v těchto recenzích chválilo úžasné funkce a výhody, které musel nabídnout hosting WordPress Cloud na serveru HostGator.com, jedna společná stížnost týkající se těchto funkcí v těchto recenzích byla taková, že navzdory technické snadnosti a nadřazenosti byla špatná doba provozu hlavní vadou. Uptime označuje množství času, ve kterém je technologické zařízení, jako je počítač, v provozu a špatné uptime znamená, že platforma byla po určité době obtížnější spravovat a provozovat. Pokud jde o hostingové služby WordPress Cloud na serveru HostGator.com, znamenalo by to, že po použití platformy po určitou dobu budou servery stále obtížnější řešit. Provozní doba je pouze 99,85%.

4) Záložní poplatky

Ve většině zákaznických recenzí byly také nalezeny dva běžné stížnosti týkající se platby za plány a služby za funkce hostingu Cloud HostGator.com Cloud. Jedním z nich byl příplatek za automatické zálohování. Tyto bezplatné automatické zálohy jsou ve skutečnosti ruční zálohy, které jsou již ve výchozím nastavení zahrnuty do cPanelu, zatímco skutečné automatické zálohy přicházejí s dodatečným ročním poplatkem 15,95 $.

5) Cenové triky

Další běžnou stížností v hodnocení zákazníků, pokud jde o platby, byly triky v cenách, zejména u standardního plánu. Ceny webhostingu mohou být složité, protože mají tendenci nabízet pouze nejnižší ceny na delší dobu. Například zákazníci možná budou muset použít poskytovatele webhostingových služeb pouze po dobu 3 let, než se stanou způsobilými pro propagační ceny uvedené na jejich webových stránkách. Pokud zákazníci při prvním přihlášení chtějí skutečný měsíční nebo roční plán s nízkými propagačními cenami a poplatky promítnutými na webových stránkách, mohou tyto ceny a poplatky přeskočit kdekoli od 50% do 150% vyšší. Poskytovatelé webhostingových služeb mohou také podvádět zákazníky tím, že nabízejí tyto nízké ceny a poplatky pouze v prvním počátečním období jednoho z jejich plánů, zejména jejich nejlepších plánů (v případě HostGator.com je to jejich vysoce doporučený standardní plán). Jakmile termín vyprší a je čas obnovit plán, mohla by se cena vrátit zpět na jejich „normální“ nebo skutečnou částku, která by opět mohla být dvojnásobná nebo ztrojnásobit propagační cenu uvedenou na webu.

Sečteno a podtrženo:

Pointa je, že i když to není dokonalé, a tam jsou některé nedostatky nebo problémy, které je třeba zvážit a uvědomit si, pokud jste někdo, kdo se snaží najít nejlepší webhostingové služby pro vás a vaše webhostingové potřeby, Hosting WordPress Cloud na serveru HostGator.com je stále vysoce hodnotnou webhostingovou službou, která nabízí mnoho skvělých funkcí. Přestože server HostGator.com má pověst zákazníka se zákaznickým servisem, problém se špatnou dostupností a komplikovanými poplatky, hosting hostingu WordPress Cloud na serveru HostGator.com stále získává body za vysokou rychlost, pokročilé zabezpečení, jednoduchost a škálovatelnost. Hosting WordPress Cloud na serveru HostGator.com je program, platforma, která je čistá, jednoduchá a snadno použitelná a zároveň bezpečná proti hrozbám kybernetické bezpečnosti, které mohou mrhat cloud computingem a vážně narušit online podnikání, jako je malware, viry a hackery. Celkově lze říci, že hosting WordPress Cloud na serveru HostGator.com právě kombinuje dvě z největších věcí v online obchodování: populární web blogů s médii WordPress a vysoce pohodlný a hodnotný cloud, což webový hosting a správu vaší firmy online mnohem jednodušší a efektivnější a zábavnější.

Ale znovu, pokud jste někdo, kdo se snaží najít nejlepšího poskytovatele webhostingových služeb pro vás a vaše potřeby online podnikání, pak je dobré prozkoumat a porovnat různé poskytovatele webhostingových služeb a zjistit, který z nich nejlépe vyhovuje vašim potřebám a je nejvhodnější pro vás a vaše online podnikání.

Jak se tedy hostuje WordPress Cloud na hostGator.com proti hostingovým plánům a službám WordPress Cloud na konkurenčních platformách hostGator.com?

Pokud jde o úspory a hodnotu, hostování WordPress Cloud na serveru HostGator.com vede mezi dvěma konkurenty: WP Engine a Media Temple. Standardní plán hostGator.com překonává osobní plány na obou platformách. WP Engine nabízí plány na více než 29 USD měsíčně s pouze 10 GB úložného prostoru a Media Temple nabízí plány na více než 20 USD měsíčně s pouze 20 GB úložného prostoru, a to ani plány nabízející hostování e-mailových adres. Tyto dva plány jsou bledé ve srovnání se standardním plánem HostGator.com ve výši 7,95 $ za měsíc s nabídnutým úložištěm 150 GB a neomezeným počtem e-mailových adres uživatelů.

Podle nedávného seznamu podrobně uvádějícího nejlepší nejlepší poskytovatele webhostingových služeb nového roku je HostGator.com na prvním místě v seznamu čestných uznání. Tři nejlepší vítězové z nejlepších poskytovatelů webhostingových služeb roku 2017 byli v pořadí SiteGround, IPage a BlueHost. Pro čestné uznání přichází HostGator.com hned po EHost a těsně před hostováním InMotion. HostGator.com také porazil A2 Hosting, JustHost, HostPapa a Web Hosting Hub. Na základě „velmi dobrých“ hodnocení redaktorů a „dobrého“ průměrného hodnocení uživatelů má HostGator.com solidní a důvěryhodné postavení především díky své pověsti jako jednoho z nejznámějších a nejpopulárnějších poskytovatelů webhostingových služeb na světě, jeho zdravé podpory ocenění a pozitivních recenzí, jeho jednoduché, ale robustní služby a plány webhostingu, které vždy uspokojí, a další funkce, které si každý může užít, jako jsou jednoduché a neomezené sdílené plány a různé VP, prodejce a specializované plány a balíčky webhostingu.

Celkově je HostGator.com vynikajícím poskytovatelem webhostingových služeb, pokud velmi uvažujete o použití nebo potřebujete poskytovatele webhostingových služeb pro své webové stránky založené na WordPress Cloud a online podnikání. To je do značné míry díky jejich „ideálnímu“ postavení s WordPress a jejich obchodnímu partnerství se samotnou populární platformou pro blogování médií. Jejich plány a služby týkající se hostování WordPress Cloud také přicházejí s mnoha skvělými funkcemi, navzdory nevýhodám podrobně uvedeným dříve v této recenzi. V souhrnu tyto cenné funkce a výhody zahrnují nástroje pro vytváření webových stránek, instalátory skriptů a záruky vrácení peněz. Mezi další funkce patří: neměřený prostor na disku a šířka pásma, které přichází bez omezení na množství a velikost souborů přímo souvisejících s vaší webovou stránkou, stejně jako bez omezení na přenos dat; bezplatné nástroje pro vytváření webových stránek, které zahrnují tisíce šablon webových stránek a nejnovější nástroje pro vytváření a přetahování budov; snadno použitelný ovládací panel nebo cPanel, který je prohlašován za nejpopulárnější na světě; schopnost vytvářet tolik e-mailových adres a přeposílání e-mailů podle potřeby díky funkci neomezené e-mailové adresy, která je součástí téměř všech hostingových plánů nabízených na webu; technická podpora, která je k dispozici 24/7/365 pro pomoc prostřednictvím několika různých kanálů, jako je e-mail, živý chat a telefon; a 45denní záruka vrácení peněz v případě spokojenosti zákazníků během prvních 45 dnů po počátečním nákupu programu. Díky mnoha obchodním partnerstvím zahrnuje každý plán na serveru HostGator.com, včetně všech tří plánů hostování služby WordPress Cloud, tyto další výhody: bezplatný zápis vaší firmy na Zlaté stránky, nabídku 100 $ pro Google AdWords, kredit za vyhledávání $ 50 pro Bing a vyhledávací nástroje Yahoo a samozřejmě volný přístup ke všem různým a nejnovějším nástrojům pro blogování pro WordPress.com. Chcete-li také pokročilé funkce zabezpečení a větší škálovatelnost, může být hosting WordPress Cloud na serveru HostGator.com tím nejlepším plánem a poskytovatelem služeb webového hostingu pro vás a pro webové stránky vašeho online podnikání..

Zkontrolujte protokol aktualizací

 • 7. 5. 18 – Část obsahu byl lehce aktualizován kvůli gramatickým chybám. Vylepšená čitelnost očíslováním kladů a záporů. Zahrnuty užitečné odkazy pro zobrazení na hostiteli. Byla změněna značka názvu tak, aby obsahovala emoji (zábava!)

Cloudové plány HostGator WordPress & Ceny

cloud computing hostgator

Kliknutím na obrázek zobrazíte další podrobnosti.

Když se podíváme na výše uvedené plány, můžeme hned vidět, že ceny jsou docela přijatelné. Myslím, právě teď jsem se před lety připojil k plánu HostGator, kde platím 12 $ měsíčně – jsem příliš líný na to, abych odešel!

Aktualizace protokolu

6. 12. 18 – Přidána sekce cenových plánů s komentářem. Aktualizováno celkové hodnocení, aby lépe odráželo aktuální stav produktu. Další aktualizace již brzy!

Viz oficiální stránka

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map