Recenze Kinsta květen 2020: Nejlepší hosting WordPress?

Recenze Kinsta květen 2020: Nejlepší hosting WordPress?

Recenze Kinsta květen 2020: Nejlepší hosting WordPress?

Recenze Kinsta – nejlepší nový hostitel WordPress?

Jednání s poskytovatelem hostování WordPress, který nenabízí nic jiného než služby postavené kolem motoru WP, může být výrobcem rozdílů. Kinsta hosting je společnost, která získala v posledních letech hodně trakce jako spravovaný poskytovatel WordPress. Nabízejí platformu, která je postavena na vrcholu systému Google Cloud, což znamená, že lidé, kteří potřebují webhosting neustále, budou mít menší obavy z toho, že datové centrum zůstane v provozu. Jejich ceny jsou také v souladu s mnoha poskytovateli hostingu WordPress, který je nejlepší ve své třídě.


kinsta

Odpovídá výkonnost společnosti Kinsta jako místo hostování webu WordPress humbuk? Pojďme se podívat na jejich nabídky a výhody a nevýhody jejich platformy v této recenzi Kinsta.

Kdo je Kinsta?

Kinsta je společnost, která byla založena v roce 2013. Se sídlem ve větším Los Angeles v Kalifornii mají členy týmu v L.A., Londýně, Berlíně a Budapešti. Společnost se zaměřuje na používání platformy Google Cloud k poskytování spolehlivého hostování WordPress a nic jiného než. Členové týmu se nejprve považují za vývojáře, ale jejich cílem je poskytovat služby, které

 • Zpřístupňuje hosting WordPress lidem, kteří nepocházejí z tvrdých technologických prostředí
 • Přichází co nejblíže k řešení jedním kliknutím

Viz oficiální stránka

Funkce

Pokud se zaměřujete čistě na vytváření webových stránek WordPress, chce Kinsta, abyste se cítili, jako byste pracovali s pomocí kvalifikovaných vývojářů. I když pro vás celou práci nezvládnou, jejich systém a jejich tým podpory nabízejí spoustu pomoci.

Zákazníci, kteří přecházejí z jiných hostingových společností, jako jsou Cloudways, DreamHost a Flywheel, mají k dispozici bezplatnou migraci s plně spravovanou podporou. Jednoduše informujte lidi na hostingu Kinsta o tom, kde se váš web nachází, a ostatní vám půjdou ruku. U všech účtů kromě nejnižších úrovní mohou uživatelé WordPressu také požádat o pomoc při provádění klonování stránek.

Na celém světě společnost udržuje více než 15 datových center na 5 kontinentech. Doby načítání jsou naprosto působivé, přičemž výchozí motiv dvacet sedmnácti od WP trvá stín více než 300 ms, aby mohl reagovat. Platforma, kterou Kinsta vytvořila, je navržena tak, aby plně maximalizovala odezvu a využila co nejvíce:

 • MariaDB
 • Nginx
 • PHP 7
 • LXD kontejner

Hardware je optimalizován také na rychlost a úložiště je spravováno jednotkami SSD.

Bezpečnostní funkce také hodně znamenají. Kinsta nabízí živé sledování potenciálních hrozeb, včetně útoků DDoS. Přijímají také proaktivní opatření, aby zabránili spuštění škodlivého kódu. Certifikáty zdarma Pojďme šifrovat jsou k dispozici také jako řešení na jedno kliknutí. Zálohování dat se provádí denně a uchovávání dat začíná u nejlevnějších plánů na 14 dnech a v nejvyšších úrovních dosahuje až 30 dnů..

Pokud jste unaveni z jednání se starými školními ovládacími panely, jako jsou cPanel nebo Plesk, budete nadšeni nabídkami v Kinsta. Řídicí panel MyKinsta je navržen tak, aby umístil vše na jedno místo.

Lidé, kteří se snaží získat nové místo vaření, budou rádi objevit staging oblasti. Pracovní prostředí je vyhrazené místo na webové adrese, které umožňuje vývojářům a designérům rychle zavádět a testovat nápady, aniž by je museli zveřejňovat široké veřejnosti. Toto je plně funkční verze nového webu fungujícího na základní hostitelské platformě. Až budete s revizemi spokojeni, můžete je jednoduše přenést na hlavní stránku.

funkce kinsta

Výhody Kinsta Hosting

1) Přístup

Jednou z nejzajímavějších věcí o hostingové službě Kinsta je způsob, jakým řeší administrativní úkoly. Jak již bylo uvedeno, společnost je nesmírně hrdá na to, že pro vás administrátor pracuje.

Mnoho dalších hostingových společností na trhu pouze WordPress nabízí něco podobného, ​​ale pro pokročilejší uživatele mají tendenci něco rozmazlovat. Jinými slovy, pokud chcete více tvrdých funkcí, jako je přístup SSH a schopnost importovat certifikáty SSL, většina konkurentů to způsobí trochu bolesti nebo slibuje a pak nedodává.

Kinsta hosting ve skutečnosti nabízí administrativní přístup a zajišťuje jeho fungování. Přestože zkušení uživatelé, kteří dokážou plynule kódovat v PHP 7, nejsou cílem společnosti, Kinsta a tým podpory se nedostanou do cesty lidem, kteří se chtějí kopat do vnitřností svých stránek..

2) Budoucnost

Plány hostování jsou již nakonfigurovány s podporou například:

 • HTTP / 2
 • Pojďme se zašifrovat
 • HHVM
 • PHP 7
 • WP-CLI
 • Git
 • Pravidelné kontroly dostupnosti
 • Denní zálohy

To se může zdát jako hodně techobabble pro lidi, kteří pracují čistě jako grafici, nebo marketingu, ale to, co se scvrkává, je, že vaše stránky budou připraveny na budoucnost. Budete mít také možnost zvolit umístění svého datového centra, což vám umožní optimalizovat rychlost webu pro oblast, ve které žije většina vašich uživatelů. Uživatelé aplikace WordPress jsou rovněž vítáni, když připojují své weby k síti pro doručování obsahu podle svého výběru.

3) Ten řídicí panel

Přístrojová deska Kinsta má čistý, moderní design, který dává vše na dosah ruky. Rozhraní funguje dobře ve stolním i mobilním prostředí a umožňuje vám udržet krok s počtem návštěvníků, ať už jste v kanceláři nebo na cestách. K dispozici je dokonce robustní analytický balíček, který vám pomůže zjistit, jak vaše stránky prosperují a co byste mohli dělat lépe.

4) CDN

Možnost CDN, která je součástí použití Kinsta, je dar z nebes. Většina vašeho provozu pravděpodobně přijde ve formě provozu na statické stránky, které nemusí být neustále obnovovány. Ještě důležitější je, že Kinsta nepočítá tento provoz oproti vašemu standardnímu počtu návštěvníků.

5) Vzdělávací zdroje

zdroje kinsta

Zatímco Kinsta nenapadá sebe sama, aby své vzdělávací zdroje zpřístupnila světu zdarma, ve skutečnosti existuje dobrá znalostní základna schovává se na místě. Kinsta nabízí:

 • Tipy pro nováčky a profesionály
 • Příručka pro používání Kinsta a řídicího panelu MyKinsta
 • Články o WordPress
 • Zprávy o trendech designu
 • Aktualizace aktuálního stavu motoru WP
 • Tipy a triky pro optimalizaci instalací pro rychlost webu
 • Přístup k informacím o odstraňování problémů
 • Marketingové poradenství

6) Vaše pracovní místo

Je těžké zveličovat, jak důležité je mít užitečnou karanténu, když děláte vývoj nebo design WordPress. Malé vylepšení na řádek kódu nebo přidání několika pluginů WordPress může způsobit, že web přejde zcela haywire. Zároveň v rámci WP neexistuje dobrý způsob, jak otestovat cokoli kromě spuštění kódu, načtení prohlížeče a sledování toho, co se stane. Nikdo nechce, aby byl jejich produkční web v režimu vidět-co-stane, a proto je skvělé, že Kinsta používá pracovní prostředí, aby tento proces snížil zážitek z bílého kloubu..

Nevýhody hostování Kinsta

1) Žádné prodeje názvů domén

Může to vypadat jako malý dohadovač, ale stále je potřeba nakonfigurovat název domény na účtu u jedné společnosti a poté jej připojit k vašemu účtu Kinsta. Je také trochu bolestné sledovat jeden účet od Kinsty a další účet od kohokoli, se kterým jste zaregistrovali svou doménu. Naštěstí je správa DNS hračkou, takže se k oběma koncům tohoto problému budete moci alespoň relativně snadno připojit.

2) Uptime

Provozní doba Kanista z něj nečiní nejlepší možnost hostování WordPress ve své třídě. I když rychlostní zkoušky dávají dobré body za to, že byl citlivý, doba provozu v nejhorším měsíci byla odstín pod 99,8%. Většina uživatelů WordPress chce vidět něco blízkého 99,99%. Výpadky mohou být výkyvy, ale doporučuje se, abyste na palubní desku pozorovali a používali své externí nástroje pro monitorování..

Položky smíšené tašky

1) Tyto bezplatné migrace

Kinsta se neskryje před skutečností, ale také nevychází ze své cesty, aby bylo jasné, že nabízejí pouze bezplatnou migraci stránek z konkrétního seznamu hostitelských společností. Je to něco jako „přečtěte si drobný tisk“, o kterém budete chtít vědět. Pokud jednáte o něco jako web WordPress na nezávisle hostovaném serveru, bude migrační proces více problémem než u jiných společností..

Na nejnižších účtech získáte pouze jednu migraci stránek. Na úrovni 30 $ můžete provádět pouze jednu migraci ročně.

2) Počty návštěvníků

20 000 návštěvníků na minimálním balíčku není mnoho. I když nejvíce využíváte síť pro doručování obsahu a plugin pro ukládání do mezipaměti, budete šokováni, jak rychle se tato čísla sníží. Škálovatelnost upgradem vašeho plánu je sice snadná, ale buďte připraveni zaplatit.

3) Integrace

Pokud by byl elektronický obchod nabízen s každým plánem, byla by tato položka v sekci profesionálů. Bohužel integrace určitých doplňků, jako je Woocommerce, není nabízena po vybalení pro menší plány hostování.

integrace kinsta

Verdikt pro tuto recenzi Kinsta

Je snadné pochopit, proč se Kinsta stala miláčkem sady agentur, marketingu a designu. Jedná se o řešení hostování podporované odborníky WordPress, které uživatelům umožňuje cítit se, jako by nemuseli chodit po laně bez sítě. Ať už se pokoušíte získat nový web nebo se vypořádat s procesem migrace, řídicí panel MyKinsta je navržen tak, aby byla celá věc co nejjednodušší.

Ceny pravděpodobně zabrání hostování Kinsta v tom, aby se stal kodérem, programátorem a vývojářem volbou go-to. To znamená, že nikdy není skutečný „oh, bratře“ pro tech-důvtipné lidi na adminské straně Kinsty. Nebudete se muset cítit trapně, pokud potřebujete požádat kodér na zaměstnance nebo na volné noze, aby vám půjčil ruku s věcmi. Ve skutečnosti budou pravděpodobně příjemně překvapeni nástroji, které jim Kinsta také nabízí.

Doba odezvy je vynikající, i když doba provozu může být lepší.

Web WordPress spravovaný společností Kinsta pravděpodobně není absolutní nejlepší volbou pro lidi, kteří potřebují jednoznačně nejlepšího hostitele WordPress, ale stále představuje dobrý hodnotový návrh pro každého, kdo nemá čas se dostat do rychlosti na kódování, doplňky. a sysadmin na úrovni serveru.

Pokud potřebujete stabilní a bezpečný web, který bude vysoce reagovat, je to určitě možnost, na kterou se určitě budete chtít dlouho podívat.

Hledáte další prémiový, spravovaný hosting bez vysokých nákladů? Podívejte se na Cloudways – spravovaný hostitel, který sedí mimo jiné na Google Cloud a AWS.

Zobrazit další funkce

Ceny

Kinsta nabízí širokou škálu hostingových plánů. Struktura cen pro každou z nich zahrnuje:

 • Nastavte počet návštěvníků a množství místa na disku
 • Bezplatný SSL certifikát a CDN pomocí sítě KeyCDN
 • Instalace WordPress
 • Tým podpory PHP 7 nejméně dvou členů

Jak hodnota konkrétního hostovacího plánu stoupá, stoupá také počet návštěvníků, množství místa na disku a celkový počet nainstalovaných modulů WP..

kinsta plány a ceny

Na spodním konci škály mají plán 30 $ za měsíc, který zahrnuje jednu instalaci WP, 20 000 návštěv měsíčně a 5 GB místa na disku. Další je hostingový plán na 60 $ měsíčně, který zdvojnásobí všechna tato čísla. Plán 100 $ za měsíc zahrnuje 5 hostingových instalací WordPress, 100 000 návštěv měsíčně a 15 GB místa na disku. Nabídky neustále rostou, dokud nenarazíte na prvotřídní podnikové plány, které dosáhnou 1 500 $ měsíčně a zahrnují 3 000 000 návštěv měsíčně, 200 GB místa na disku a 150 instalací WordPress.

Pokud potřebujete větší nastavení hostingu nebo něco více přizpůsobeného, ​​tým podpory hostování Kinsta vám rád pomůže s vytvořením plánu, který odpovídá vašim požadavkům. K dispozici jsou také roční platební možnosti. Namísto použití jakéhokoli vzorce pro výpočet měsíční slevy pro roční webhosting nabízí Kinsta dva měsíce zdarma jako součást ročního fakturačního cyklu. Jak se dá očekávat, tyto ceny nezahrnují daně, které se mohou lišit v závislosti na místě vašeho pobytu.

Ceny pro Kinsta se mohou zdát trochu vysoké, ale společnost je hrdá na řešení problémů na úrovni serverů pro své zákazníky. Pro řešení problémů, jako je reset serveru, nemusíte být sami sebou technologiemi prvního stupně. U každého z plánů je také 30denní záruka vrácení peněz.

Získejte 20% slevu

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector