LiquidWeb Recenze květen 2020 – nejlepší a příchozí webhostingu?

Contents

Co je to tekutý webhosting?

Tým Liquid Web se sídlem v Lansingu v MI chce být Nejužitečnější lidé při hostování&# x2122;. A s více než 30 000 zákazníky a jednou z nejvyšších věrnostních sazeb v tomto odvětví to může být právě to. Tuto pověst se jim částečně podařilo zajistit úplným odstraněním ze sdílené hostitelské rasy krys.


tekuté recenze hostitele webu

tekuté recenze hostitele webu Vypadají docela dobře, že ano?

Ještě hlasitěji pro lidi vzadu: Liquid Web nenabízí žádný sdílený hosting.

Toto je jedinečná volba v oboru, kde sdílený hosting je nad a za největším producentem peněz pro většinu hlavních hráčů. A toto rozhodnutí je dobrým zastoupením hostingových služeb společnosti Liquid Web jako celku: přidělují své zdroje na vytváření a zajišťování služeb na vysoké úrovni pro zákazníky s potřebami na vysoké úrovni.

Zobrazit další funkce LiquidWeb Recenze 4.4 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Uživatelé (18 hlasy) Pros

 1. Vysoce výkonný a flexibilní
 2. Vynikající plány VPS a dedikovaný hosting
 3. Příjemný zákaznický servis
 4. 100% záruka dostupnosti

Nevýhody

 1. Žádný sdílený hosting
 2. E-mailové náklady navíc
 3. Drahý pro začátečníky

Podpora4.5Speed4.5Vlastnosti5Value4Transparency4

Liquid Web Hosting Recenze

Ideální zápas Liquid Web je nutný. Protože nehledají jen rychlé spojení; jejich řízené služby vytvořené na míru mají vydržet.

Nechtějí být pouze vaším hostitelem webu, chtějí být také vaším vzdáleným správcem systémů. Jejich guru zákaznické podpory s vámi zůstane v telefonu pozdě do noci.

Jsou ochotni to všechno položit, aby dokázali, že jim záleží, včetně 100% záruka dostupnosti.

A pokud jste žárlivým typem, budete rádi, když víte, že chléb a máslo z Liquid Web jsou servery určené jednomu klientovi.

Odpusť nám za syrový rozšířený vztah-metafora, ale je to vhodné. Protože dříve, než vstoupíte do závazku se společností Liquid Web, měli byste vědět, že existuje úlovek. A pro mnohé je to obchodník s penězi.

Přes palubu, Liquid Web’s ceny jsou výrazně vyšší než průměrné. Ale stojí za to! To znamená, že pokud jsou vaše projekty na vysoké úrovni a dostatečně ambiciózní, aby vyžadovaly jejich služby.

• LiquidWeb je pro vás dobrou volbou, pokud…

 • Potřebujete hostitele, který zvládne extrémně ambiciózní webové projekty s vysokou mírou přizpůsobení a podpory.
 • Vědět dost o webhostingu, abyste se dostali do potíží, pokud jste se pokusili o kutily. Tým Liquid Web bude mít při sestavování své vize záda.
 • Chcete spravovat plány a dedikovaný server bez omezení na WordPress.
 • Jste nezávislý pracovník spravující více klientských webů a hledají spolehlivý a nepořádekový způsob, jak optimalizovat hostování vaší pracovní činnosti.

• Liquid Web není pro vás, pokud…

 • Chcete založit malý osobní web nebo hledáte společný hostingový plán. Liquid Web děruje na jiné úrovni.

  Nejlepší alternativa

  Chcete-li získat více základních plánů sdíleného hostování s vysoce hodnoceným zákaznickým servisem, velkou dobou provozu a vysokými rychlostmi, podívejte se na web SiteGround nebo A2 Hosting

 • Nemůže to břicho platit tolik, i když to znamená získat tolik síly a tolik funkcí.

  Nejlepší alternativa

  DreamHost má VPS a spravuje WP hosting plány začínající na méně než 20 $ / měsíc.

• Výhody Liquid Web Hosting

Liquid Web má působivý katalog spravovaných hostingů, cloudových a dedikovaných serverových balíčků, které nabízí horní vrstvě trhu. Zde jsou aspekty, které opravdu nehty.

1. Chceš to? Postaví to. A spravujte to.

Liquid Web má příliš mnoho balíčků a služeb, které lze stručně pokrýt v jediné recenzi. Máte spoustu možností v rámci vysoce výkonného prostoru, od Linuxu k Windows, VPS po cloud hosting, dedikované servery pro spravované WordPress a WooCommerce.

Stačí však říct, že Liquid Web má mozky, mozek a flexibilitu, aby vybudoval a účinně spravoval i ty nejsložitější hostované infrastruktury..

PCI standardy? Snadný.

Soulad s HIPAA? Žádný problém.

Reseller hosting? Dostali záda.

Liquid Web může navrhovat a spravovat vlastní řešení, která se rozšiřují, od počátečních fází spouštění až po podnikové korporace. Mezi jejich přizpůsobená hostingová řešení patří specializovaný správce účtů, který je snadno přístupný a spolupracuje s vaším týmem IT.

2. (Někteří) nejužitečnější lidé v hostování

Liquid Web upřednostňuje vaše zkušenosti jako zákazník. To je patrné již z jejich elegantního, moderního brandingu a intuitivního zákaznického rozhraní.

A když přijde na to, že vás odvrátí od svého starého web hostitele, tento přechod opravdu přeruší.

Migrace jsou bezplatné a bezbolestné a okamžitě vás zapomenou na starého hostitele.

Ale tam, kde Liquid Web opravdu svítí, je jejich technická podpora. Protože jejich produkty jsou dražší a pokročilejší, vědí, že se zabývají odlišným kalibrem zákazníků, než je váš sdílený hosting se sdíleným hostingem (hej, žádný nenávist! Milujeme levný sdílený hosting stejně jako další chlap!).

příslib zákaznické služby pro web

příslib zákaznické služby pro web Liquid Web slibuje svým zákazníkům, že všechny dotazy budou zodpovězeny do 59 minut.

Tým podpory Liquid Web se místo toho, aby sloužil pouze jako kontaktní místo v časech nouze, snaží fungovat jako stand-in pro on-site, placené systémy správce.

Nedělají pouze řešení problémů, jednají jako projektoví konzultanti.

A pokud jde o vyšší úroveň hostingu, jejich odbornost je bezkonkurenční. Navrhujete novou architekturu nasazení? Vyvažování úložiště? Máte nějaké dotazy týkající se sítí, SSL nebo dalších požadavků na IP, které chcete odrazit od někoho, kdo zná jejich věci?

Zavolejte správce účtu Liquid Web!

Budou váš dotaz zpracovat s nadšením, vyslechnou vás zamyšleně a nabídnou nejúspornější a nejrychleji realizovaná řešení.

Pro mnoho malých podniků může tento druh odborných znalostí podpořit váš růst a ušetřit vám peníze.

3. Vynikající rychlost a 100% záruka dostupnosti

Liquid Web se může pochlubit nejen jedny z nejrychlejších rychlostí v oboru (v průměru 400ms), ale také nabízí nejštědřejší SLA v oboru: 100% záruka za provozuschopnost a vrácení 10násobku nákladů za jakékoli prostoje.

Jak přesně se jim podaří splnit tak ambiciózní příslib? Zaprvé, všechna klíčová datová centra Liquid Web jsou v soukromém vlastnictví a jsou provozována od Lansingu po Phoenix do Amsterdamu. Každé datové centrum je vybaveno redundantními sítěmi, centrálním vzduchem, zabezpečením na místě a chráněnými před výpadky proudu. Fungují také v rámci 30minutové záruky na výměnu hardwaru.

tekuté webové servery v nás a v Evropě

tekuté webové servery v nás a v Evropě Na svých webových stránkách můžete vyzkoušet rychlosti serverů Liquid Web v Lansingu, Phoenixu a Amsterdamu.

100% dostupnost není možné zaručit. Ale Liquid Web se dost zatraceně blíží a je ochoten vám kompenzovat vzácné výjimky. A pokud je provozuschopnost vašeho webu tak cenná, že i několik minut prostoje vás může stát velké peníze, vysoké ceny Liquid Webu jsou víc než vynaložené touto funkcí..

4. Promyšlené funkce všude kolem

Liquid Web hosting plány přicházejí zaseknuté nabité vzrušující funkce. Ale kromě toho, že nabízejí dobroty, skutečně vytvářejí zážitek, který je dokonale v souladu s tím, co jejich cílové demografické potřeby a potřeby vyžadují.

Vezměte si například nezávislé pracovníky, kteří spravují více klientských webů. Abychom zjistili, co Liquid Web musel nabídnout této skupině hostingových zákazníků, testovali jsme Business Managed WordPress hosting za $ 149 / měsíc. Jistě vysoká cena, ale máme zde kromě hostování optimalizovaného pro WordPress také:

Specifikace

 • Prostor pro hostování až 25 webů
 • 150 GB SSD
 • Neomezený provoz a zobrazení stránek
 • Šířka pásma 5TB

Goodies

 • Neomezený přístup k databázi a serveru
 • Automatické SSL pro každý web
 • Vývojové nástroje jako SSH, Git a WP-CLI
 • Součástí je iThemes Sync plugin

Tento plán byl vyzdvižen se vším, co mohl nezávislý pracovník hostující více klientských webů potřebovat. Od bezbolestných migrací po velmi moderní rozhraní byly pokryty některé klíčové body bolesti pro cílovou demografickou skupinu tohoto plánu.

PlanPersonalFreelanceProfessionalBusiness
Počet stránek141025
SSD úložiště20 GB40 GB100 GB150 GB
Cena29 $ / měsíc69 $ / měsíc99 $ / měsíc149 $ / měsíc

Ale tam, kde se to opravdu prodalo, byly v malých detailech zabudovaných do řídicího panelu: schopnost vytvářet šablony stránek jediným kliknutím, označovat vaše weby pro interní organizaci, snadno vytvářet heslem chráněná zobrazení, stahovat přístupové a chybové protokoly a provádět vizuální srovnání vašich zálohovaných webů.

promyšlené uživatelské prostředí tekutý web wordpress hosting

promyšlené uživatelské prostředí tekutý web wordpress hosting Promyšlené detaily, jako jsou tyto, ukazují, jak dobře Liquid Web chápe pracovní toky a body bolesti vývojářů.

Zákaznické panely jsou zřídka tak použitelné. V případě mnoha hostitelů bude pro vás snadnější jednoduše zaregistrovat záložku administrátorské stránky WordPress pro každou adresu URL, kterou spravujete, spíše než obtěžovat řídicí panel hostitele, pokud se váš úkol netýká hostování.

Řídicí panel Liquid Web poskytuje přímý přístup ke všem vašim webům úžasně intuitivním způsobem.

tekutý web řízený wordpress hosting

tekutý web řízený wordpress hosting Úhledný a přehledný řídicí panel, kde můžete snadno přistupovat ke všem svým webům a spravovat je? Proč je to tak vzácné!

• Nevýhody Liquid Web Hosting

Žádný webhosting není ideální pro všechny. To může platit pro Liquid Web více než kterýkoli jiný hostitel, kterého jsme zkontrolovali.

Nechápejte nás špatně!

Myslíme si, že se skvěle hodí pro zákazníky, kteří vyžadují vysoce výkonné služby. Ale to prostě není případ velké většiny lidí, kteří hledají webhosting.

1. Žádný sdílený hosting

V případě, že jste to zmeškali, Liquid Web nenabízí žádné sdílené hostingové plány. Pokud to hledáte, hledejte jinde. Promiňte (není to líto).

2. Náklady předem vs dlouhodobé zisky

V této recenzi jsme to již mnohokrát zmínili, ale Liquid Web je drahý.

V téměř každé službě, kterou nabízejí, spadají jejich plány přímo na „dražší než průměrnou“ stranu spektra.

Výměnou za vysoké počáteční náklady však Liquid Web nabízí neuvěřitelnou 100% záruku dostupnosti, rychlou rychlost stránek, nepřetržitou podporu na vysoké úrovni a funkce, za které byste museli platit kdekoli jinde.

Budete muset udělat matematiku sami, abyste zjistili, zda se vám to vyplatí pro vaše specifické potřeby.

3. E-mailové náklady lze rychle přidat

Hosting e-mailových účtů stojí navíc s Liquid Web: od 1 $ za doručenou poštu měsíčně. Jedná se o rozumnou cenu a jejich řešení hostování e-mailů jsou robustní, ale ne každý zákazník potřebuje prvotřídní e-mailové hostingové služby na obchodní úrovni.

Buďte zvlášť opatrní, pokud migrujete z hostitele, který nabízí neomezené množství doručených. Náklady mohou rychle narůstat. Pokud máte s vaší doménou spojen dlouhý seznam e-mailových adres, možná budete chtít před přepnutím na Liquid Web přemýšlet dvakrát (nebo alespoň konmari seznam)..

tekuté webové e-mailové hostingové plány

tekuté webové e-mailové hostingové plány Liquid Web má pěkné přesvědčivé odůvodnění proč nenabízejí hostování e-mailů jako balíček s vaším serverem.

Navíc platí, že placené schránky nebyly vždy zásadou. Struktura cen za doručenou poštu byla zavedena v roce 2017, což bylo k překvapení a pohrdání několika stávajících zákazníků.

To nás přivádí k našemu finálnímu Liquid Web con…

4. Organizační chaos někdy obává ošklivou hlavu

V posledních letech Liquid Web získal WiredTree a Rackspace Cloud a přivedl své zákazníky pod křídlo.

Zatímco mnoho zákazníků si vůbec nevšimlo žádného přechodu, přechod přinesl některým zděděným zákazníkům pocit spálení a způsobil, že několik stávajících zákazníků vnímalo dočasný pokles služeb.

Pomalejší doby odezvy podpory, problémy s fakturací a výkyvy v prostojích jsou do jisté míry pochopitelné během přechodných období. Zejména pokud jde o hostování na vysoké úrovni.

Jen mějte na paměti, že, jak je odhodlaný a dobře informovaný jako tým Liquid Web, nemají dokonalý přehled, pokud jde o interní organizaci a udržují zákazníky ve smyčce o velkých změnách..

• Kontrola plánu pro začátečníky WooCommerce pro tekuté webové

Možná zčásti proto, že jejich služby jsou plošně na drahé straně spektra, Liquid Web začal nabízet za spravované plány WooCommerce za konkurenceschopné ceny..

 

Plán pro začátečníky začíná na $ 39 / měsíc, což je o něco dražší než srovnatelný plán Shopify. To, co odlišuje balíček WooCommerce Beginner od Liquify Web od Shopify, je široká škála zahrnutých funkcí a vážná omezení:

Nahoře …

Balíček WooCommerce pro začátečníky Liquid Web nabízí robustnější seznam funkcí než jakýkoli jiný plán na trhu. Mezi tyto funkce patří:

 • Žádné transakční poplatky
 • Neomezené účty zaměstnanců / správců
 • Sofistikované výkaznictví a fakturace
 • Exit nabídky a sazby za přepravu
 • Balíčky produktů, prodlužování a křížové prodeje
 • Seznamy přání
 • Opuštěné řízení vozíku prostřednictvím Jilt
 • Certifikát SSL zdarma
 • Beaver Builder přichází standardně
 • Všechny pluginy IconicWP jsou k dispozici zdarma k instalaci
 • Tisíce krásných bezplatných témat od iTheme

Na spodní straně …

Balíček WooCommerce pro začátečníky Liquid Web vás omezuje BUĎ limit na 15 produktů s neomezenými transakcemi NEBO neomezené produkty s limitem 150 objednávek za měsíc.

To je hodně milovat, ale také hodně přemýšlet. V každém případě je to jedinečná nabídka. Proč by se Liquid Web rozhodl být tak velkorysý s funkcemi na jedné straně a tak lakomý s čepicemi produktů na straně druhé?

Naše teorie: Zdá se, že tento cenově výhodný balíček je nabídkou od společnosti Liquid Web k přilákání jiného prostředí zákazníků. Konkrétně ti, kteří by se jinak mohli vyděsit svými vysokými cenami.

Nabídka plánu $ 39 / měsíc by mohla dát Liquid Webu příležitost vyhrát nad zákazníky, kteří si uvědomují rozpočet, s jejich úžasnými funkcemi, skvělou zákaznickou podporou a spolehlivou spolehlivostí (jak je podrobně uvedeno v přehledu výše), přimět je k připojení a nakonec k prodat je na větším a dražším plánu.

Dobrá strategie, správně?

Jistě – může to být nejlepší, pokud víte, že toto je jejich herní plán, než se zaregistrujete do balíčku pro začátečníky.

Podle našeho názoru je vstupní plán WooCommerce společnosti Liquid Web jednoduše takový není udržitelný pro žádné podnikání v oblasti elektronického obchodování s plány na postupné rozšiřování. Pokud váš obchod překoná omezení plánu pro začátečníky, musíte být připraveni více než zdvojnásobit svou měsíční platbu, abyste mohli přejít na další úroveň spravovaného hostování WooCommerce společnosti Liquid Web..

PlanBeginnerBasicDropshipping Marketplace
Cena39 $ / měsíc99 $ / měsíc125 $ / měsíc149 $ / měsíc
Objednávky & produktyNeomezené produkty NEBO neomezené objednávkyNeomezenýNeomezenýNeomezený
SSL Cert.Volný, uvolnitVolný, uvolnitVolný, uvolnitVolný, uvolnit
Nechat kogo ZahrnutaZahrnutaZahrnutaZahrnuta
Beaver BuilderZahrnutaZahrnutaZahrnutaZahrnuta
DoplňkyPodpora pro AliExpress a 20+ dodavatelůPlatforma pro více dodavatelů, Dokan, Stripe integrace

Jak vynikající jsou služby společnosti Liquid Web, je to prudký sklon, že ne každý vlastník firmy je připraven tak rychle škálovat. Ačkoli působivý soubor funkcí, které Liquid Web poskytuje (i zákazníkům podle plánu pro začátečníky), se může zdát jako obrovská výhoda oproti nejlevnějšímu plánu Shopify (kde tyto dobroty stojí navíc), opravdu záleží na tom, jak plánujete růst svého obchodu.

Někteří zákazníci mohou podle potřeby upřednostňovat výběr a placení za určité funkce, pokud je jejich katalog produktů a měsíční transakce povoleno rozšiřovat bez omezení. Pokud je tento styl růstu spíše tím, co jste měli na mysli, pak plán pro začátečníky WooCommerce společnosti Liquid Web pravděpodobně není pro vás.

funkce hostování tekutého webu woo commerce

funkce hostování tekutého webu woo commerce To je docela rozsáhlý seznam funkcí, ale je tu háček.

To znamená, že existují dva případy použití, kdy bychom mohli vidět, že tento plán opravdu svítí. Plán WooCommerce pro začátečníky Liquid Web je pro vás ideální, pokud:

 • Vaše podnikání v oblasti elektronického obchodování má sofistikovanou marketingovou strategii a omezený katalog produktů vyšší třídy. Pokud jste nikdy neměli v plánu prodat více než 15 produktů nebo si nechat měsíční inventář více než 150 položek a váš web přitahuje lehký, ale stálý proud kvalifikovaných potenciálních zákazníků, můžete na tomto plánu šťastně hostit svou firmu navždy.
 • Plánujete prozatím měkké spuštění webu elektronického obchodování s omezeným výběrem produktů. To vám poskytne čas na využití všech skvělých nástrojů poskytovaných Liquid Webem bez dalších nákladů na dokončení vaší marketingové strategie a pracovního postupu. A jakmile budete připraveni na svůj velký debut, jste v pořádku s přechodem na jeden z mnohem nákladnějších vysoce výkonných plánů společnosti Liquid Web.

Vsadíme se, že nebudete zklamaní službami Liquid Web, pokud se přihlásíte ke svému spravovanému plánu WooCommerce pro začátečníky. Jak jsme podrobně popsali výše, Liquid Web je tak rychlý a spolehlivý a jejich tým podpory je tak výjimečně nápomocný, že drtivá většina jejich zákazníků má pocit, že vyšší ceny jsou více než opodstatněné.

Stačí vědět, že tento základní plán WooCommerce není vytvořen tak, aby s vámi rostl – je postaven tak, aby vás zapojil!

• Sečteno a podtrženo

Liquid Web se snaží být nejlepším poskytovatelem webhostingu na trhu – a to se odráží v jejich vysokých nákladech. Na konci této recenze byste si však nečetli, kdybyste se vyděsili vysokými cenami?

Liquid Web sídlí v jiné lize než společnosti, které vydělávají peníze především prostřednictvím sdíleného hostingu. Ve vysoce výkonném výklenku trhu nabízejí portfolio produktů šitých na míru vašim nejambicióznějším projektům. Jejich služby jsou flexibilní, spolehlivé a podporované vysoce kvalifikovaným podpůrným personálem, který zabere čas a stres správy serveru z vaší desky.

Zobrazit další funkce

Často kladené otázky

Nabízí LiquidWeb hosting pro Linux nebo Windows?

Mezi jejich webhostingové služby patří Windows i Linux hosting.

Will LiquidWeb se pokusí zvýšit mou cenu, když je čas, abych obnovil svou smlouvu?

Ne, vaše ceny by měly zůstat konstantní s jejich stávající cenovou strukturou.

Je do mého webhostingového plánu zahrnuto bezplatné doménové jméno?

Ano, každý účet webového hostingu získá 1,3 nebo 5 bezplatných doménových jmen v závislosti na potřebách každého zákazníka.

Nabízí LiquidWeb soukromí názvu domény WHOIS?

Ano, za příplatek mohou zákazníci přidat do svého webhostingového plánu soukromí WHOIS.

Má LiquidWeb službu Virtual Private Server (VPS)?

Absolutně. Ve skutečnosti nabízejí deset různých úrovní služeb VPS s úložištěm SSD (Solid State Drive), které lze přizpůsobit tak, aby co nejlépe vyhovovalo vašim individuálním potřebám.

Kde je tato webhostingová služba umístěna?

LiquidWeb leží v oblasti Lansing, Michigan, USA.

Jaké programovací jazyky LiquidWeb podporuje?

LiquidWeb podporuje Ruby, ASP, Ruby on Rails, ASP.NET, Perl a PHP.

Má LiquidWeb nějaký přidružený program?

Ano, mají přímý program, který platí za každý vygenerovaný odkaz stejný. Částky plateb zůstávají stejné bez ohledu na to, kolik generací přidružení generuje, takže provize za první doporučení je stejná jako 10 000..

Mohu hostovat službu WordPress ve službě LiquidWeb?

Absolutně. WordPress je plně podporován touto webhostingovou službou.

Obsahuje LiquidWeb jakýkoli software pro vytváření webových stránek?

Neobsahuje žádný software pro vytváření webových stránek, ale poskytuje přístup k platformám, jako jsou WordPress a Joomla, aby vám usnadnil sestavení vašich webových stránek, pokud si budete přát..

Mohu použít PrestaShop s hostingem LiquidWeb?

Ano, můžete snadno nainstalovat e-commerce software PrestaShop na své servery, pokud chcete.

Jak snadné je přesunout instalace WordPress na LiquidWeb?

Migrace z WordPress na LiquidWeb je jednoduchá a je součástí jejich migračních služeb. Můžete také snadno použít nástroj pro správu na ovládacím panelu.

A co obrazové těžké stránky na LiquidWebu? Jsou v pořádku?

Dokud bude váš úložný prostor a šířka pásma dostatečná, obrázky nebudou problémem. Jejich špičkové vybavení to zvládne snadno.

Získáte uživatelský ovládací panel se službou LiquidWeb?

Ano, získáte ovládací panel cPanel nebo WHM v závislosti na tom, zda hostujete produkty založené na systému Windows nebo Linux. Poskytují vše, co potřebujete ke správě svých webových stránek.

Jaký druh záruky nabízejí?

LiquidWeb má 100% záruku dostupnosti. Pokud z nějakého důvodu ztratíte servis, automaticky získáte budoucí servisní kredity.

Má LiquidWeb služby distribuce obsahu (CDN)?

Ano, služby CDN jsou součástí všech jejich smluv o hostování.

Jak často provádí LiquidWeb zálohy?

Pro vaši bezpečnost provádějí každou noc zálohy na server mimo server.

Kolik e-mailových adres je povoleno s hostováním LiquidWebu?

Počet e-mailů a ukládání e-mailů je při nákupu webhostingového plánu neomezený.

Nabízí LiquidWeb studentskou slevu?

Ano, studentskou slevu najdete na jejich webových stránkách a neziskové organizace mohou také získat slevu, pokud o ni požádají.

A co streamování videa? Jak dobře to LiquidWeb funguje?

Jejich sdílená platforma funguje přiměřeně dobře pro streamování videa, ale pro kvalitní streamování videa se doporučuje používat vyhrazené weby nebo web spuštěný na VPS..

Nabízí LiquidWeb neomezený úložný prostor a šířku pásma?

Ano, nabízejí obojí, vyhrazují si však právo zrušit oprávnění, pokud zjistí, že jsou zneužity nebo nadměrně využívány.

Mám čtyři webové stránky. Která ze služeb LiquidWebu by hostovala mé stránky?

Každý z hostingových plánů LiquidWebu dokáže zpracovat čtyři webové stránky najednou.

Jaké jsou standardní délky smluv pro hosting LiquidWebu?

Zákazníci si mohou vybrat z měsíčních, ročních nebo víceletých smluv o hostování webů. Je levnější zvolit si dlouhodobější termín.

Jaké mám platební možnosti, pokud zvolím LiquidWeb?

Jako platbu za služby přijímají bankovní převody, Paypal a většinu hlavních kreditních karet.

Bude můj web pro elektronický obchod dobře fungovat pomocí LiquidWebu?

Ano, jejich webhostingové plány fungují velmi dobře se všemi weby elektronického obchodování, podporují funkce jako nákupní vozíky a SSL (Secure Sockets Layer) (SSL).

Je LiquidWeb bezpečný webhostingový produkt?

Infrastruktura této společnosti stanovuje průmyslový standard pro zabezpečení s neustálým sledováním, pracovníky na místě a nejnovějšími technologiemi brány firewall. Pokud jde o bezpečnost, jsou před křivkou.

Kde přesně jsou datová centra LiquidWebu fyzicky umístěna?

LiquidWeb má v současné době čtyři datová centra, jedno ve Phoenixu v Arizoně a další tři ve státě Michigan.

Může mi LiquidWeb pomoci převést mé stávající webové stránky na jejich službu? Nemám na to čas ani znalosti.

Ano! Mají tým pro migraci webů, jehož jedinou úlohou je pomoci vám převést vaše stávající weby do vaší nové webhostingové služby. Přepínání webhostingu nebylo nikdy tak bezbolestné.

Jaký druh zákaznické podpory je k dispozici, pokud mám nějaké problémy?

LiquidWeb má nepřetržitou zákaznickou podporu prostřednictvím telefonu nebo chatu na svých webových stránkách. Tým podpory mluví pouze anglicky.

Co když nebudu spokojen s jejich webhostingovou službou?

Pokud nejste spokojeni s výkonem LiquidWebu, mají 30denní záruku vrácení peněz na všechny dostupné produkty a služby.

Doufejme, že všechny otázky týkající se této webhostingové služby byly zodpovězeny výše. Pokud jste nakupovali domácí webhostingovou službu, která má špičkové funkce v oboru, LiquidWeb je skvělá volba. Mají plán pro každého zákazníka velikosti, od jednoho doménového jména po 1 000. Tato webhostingová služba je skutečně jedinečná díky špičkové zákaznické podpoře, nepřetržitému sledování a zabezpečení a možnosti konfigurace systému podle vašich potřeb. Nabízejí také službu migrace stránek, díky které je přenos vašich dat na vaše nové servery LiquidWeb co nejjednodušší lidsky. Na trhu, který je přeplněný webhostingovými společnostmi, budou severoameričtí zákazníci velmi spokojeni s cenami, flexibilitou a snadným přechodem na LiquidWeb. Více na LiquidWeb.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map