Recenze hostingu Flywheel: je Flywheel pro vás to pravé?

Recenze hostingu Flywheel: je Flywheel pro vás to pravé?

Recenze hostingu Flywheel: je Flywheel pro vás to pravé?

Contents

Co je setrvačník?

Flywheel je řízená hostingová společnost WordPress se sídlem v Omahě v Nebrasce s pobočkami v australském Sydney. Společnost byla založena v roce 2013 a zaměřuje své hostingové služby pro designéry a vývojáře, kteří si živí spouštěním webových stránek pro klienty.


Jak dobrý je setrvačník Hosting?

Setrvačník nabízí moderní a cenově dostupnou řízenou hostingovou službu WordPress konkurenčním dusnějším a dražším spravovaným hostingovým společnostem, jako je WP Engine. Setrvačník není pro amatérské webmastery, přičemž velkou část jejich klientely tvoří návrháři a vývojáři. Podpora setrvačníku je velmi dobře znalá a je obeznámena se složitými problémy vývoje a jejich plány jsou sestaveny v měřítku. Doporučujeme Flywheel pro digitální kreativy, které požadují flexibilitu od své hostitelské společnosti. Prozkoumejte další možnosti, pokud jste začátečník nebo pokud zastupujete firemní entitu, která si přeje ultrakombinovat se správou.

Viz oficiální recenze setrvačníku 3.5 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Uživatelé (1 hlasování) Pros

 1. Vyhrazená správa WordPress
 2. Náklady na návštěvníka jsou obchodovatelné
 3. Zdarma migrace / demo stránky zdarma
 4. Automatické zálohování pomocí procesu snadného obnovení
 5. Vývojář & Designer přátelské funkce
 6. Nevýhody

  1. Pomalé doby obratu na podpoře, bez přístupu 24/7
  2. Stránky mohou být pomalé
  3. Staging je stále v beta verzi

  Support3Speed3Features3.5Value4Transparency4

  Naše oficiální recenze setrvačníku

  Setrvačník má nervózní a atraktivní pocit, že tolik jiných hostingových společností chybí. Ve srovnání s kresleným vzhledem velkých jmen, jako je HostGator, nebo ucpaného pocitu elitních hostingových společností, jako je Rackspace, je Flywheel nádechem čerstvého vzduchu. Flywheel, vytvořený pro designéry a vývojáře, kteří hledají spuštění stránek pro své klienty, si našel své místo na spravovaném hostingovém trhu WordPress. Většina funkcí Flywheelu je prvotřídní a perfektně se hodí pro jejich zamýšlenou klientelu. Některé drobné nepříjemnosti však mohou některé uživatele odradit. Také bychom radili proti Flywheel pro weby, které dostávají miliony návštěv měsíčně.

  Nejlepší vlastnosti hosting setrvačníku

  Setrvačník vytvořený pro designéry a vývojáře, kteří skutečně znají cestu kolem WordPress, a proto vědí dostatečně dobře, aby věděli, že outsourcing správy jeho zabezpečení a aktualizací stojí za to. Tito kluci jsou důvtipní a přesně vědí, co jejich klienti technické služby chtějí v hostitelské službě, konkrétně rychlost, inovativní a intuitivní funkce, zabezpečení a pravidelné zálohy..

  Cenově dostupná, specializovaná správa WordPress

  Vzhledem k tomu, že WordPress je celosvětově číslo CMS číslo jedna, není divu, že se spravovaný hosting WordPress stal v posledních letech horkým odvětvím. Setrvačník skvěle zaplňuje mezeru mezi začínajícími webmastery pomocí hostitelské platformy WordPress, kterou spravuje GoDaddy (od 3,99 $ / měsíc), a multi-miliónových dolarových korporací pomocí ultra profesionální verze WP Engine (29,99 $ / měsíc). Setrvačník začíná na $ 15 / měsíc s flexibilní škálovatelnost pro ty, kteří chtějí hostit více webů.

  Náklady na návštěvníka jsou obchodovatelné

  Jednou z fakturačních metrik, která je populární mezi specializovanými společnostmi pro správu WordPress, je počet návštěvníků, na které se očekává, že webové stránky WordPress obdrží. Mnoho z těchto společností se pevně drží své politiky účtování určitého množství peněz za určité množství návštěvníků. Setrvačník je jiný – podařilo se nám sjednat cenu za ceny návštěvníka. To je nesmírně cenné pro weby, které se plánují časem škálovat.

  Jedno přihlášení pro všechny vaše webové stránky WordPress

  Když jste webmasterem pro několik webů WordPress, možná se ocitnete s malou černou knihou, která je plná uživatelských jmen a hesel. U Flywheelu tomu tak ale není. Setrvačník umožňuje migrovat všechny vaše webové stránky WordPress pod jedním pověřením. Kromě toho, pokud potřebujete spolupracovat s dalšími lidmi, Flywheel dá každé osobě své přihlašovací údaje. Díky této funkci je Flywheel snadnou volbou pro designérské a vývojové agentury spravující více webových stránek.

  Rychlá a rychlá migrace zdarma

  Pokud nejste spokojeni s vaší současnou společností pro správu WordPress, Flywheel migruje všechny vaše aktuální webové stránky na své servery bezpečně a zdarma. Navíc jsou velmi rychlé a migrace obvykle trvá mezi 24 a 48 hodinami. A pokud to chcete opravdu rychle, nabízejí 8 hodin urychlenou migraci za 49 USD.

  Demo stránky zdarma

  Zatímco setrvačník se obecně účtuje na základě domény, umožňuje neomezené možnosti demo a inscenace – což je další funkce, díky které jsou ideální pro profesionální vývojáře a designéry. Ačkoli tyto weby nejsou živé, umožňují zákazníkům vytvářet webové stránky a testovat jejich funkčnost v plném rozsahu.

  Špičkové zabezpečení zahrnuje bezplatný SSL

  Setrvačník neustále prohledává vaše weby na přítomnost malwaru a provádí tak důkladnou práci, že už nikdy nebudete muset instalovat další bezpečnostní plugin WordPress. V případě, že je váš web napaden, jeho tým bude neúnavně pracovat na vyřešení problému a navrácení vašeho webu do normálu. Navíc hodí bezplatný SSL s každou doménou, kterou u nich zaregistrujete.

  Automatické zálohování pomocí procesu snadného obnovení

  Setrvačník provádí automatické denní zálohy. To znamená, že Flywheel každý den zálohuje všechny vaše změny, aby byla zajištěna neporušenost integrity vašich webových stránek. Pokud se na vašem webu někdy vyskytl problém, Flywheel usnadňuje proces obnovy pomocí operace 1 kliknutí. Tato funkce sama o sobě vám může ušetřit starosti s hledáním a online zálohovací společností, která zajistí integritu dat, která jsou vaše webové stránky.

  Nevýhody hostingu setrvačníku

  Zákaznický servis setrvačníku je opravdu chytrý, ale ne vždy přístupný

  Flywheel hosting má pověst pro poskytování fantastické podpory. Jejich tým je stejně hloupý jako jejich obecná klientela a téměř vždy se s vámi setkají v jakékoli technické hloubce, se kterou se setkáváte. To znamená, že nenabízejí podporu živého chatu a hodiny telefonních a podpůrných jízdenek jsou víceméně omezeny na běžnou pracovní dobu. I když většina vstupenek je zodpovězena do 24 hodin a obdrží zdvořilé a užitečné odpovědi, nemusí to být pro každého dostačující. Pokud žijete v jiném časovém pásmu, pracujete v lichých hodinách nebo očekáváte, že potřebujete hodně technické podpory, nemusí mít Flywheel k dispozici zdroje, aby se k vám okamžitě vrátil. To lze očekávat u levnějších tarifů, ale jakmile začnete platit 100 $ / měsíc, podpora 24/7 by měla být standardní. WP Engine, největší konkurent společnosti Flywheel, poskytuje zákazníkům vyšší úrovně nepřetržitý přístup k zákaznické podpoře.

  Láska cPanel? Podívejte se jinde.

  Vlastní palubní deska Flywheelu je velmi elegantní a má spoustu užitečných nástrojů, ale pokud jste fanouškem cPanel, který se neumírá, a zdráháte se učit další rozhraní, pak Flywheel není pro vás. DreamHost je další hostitel, specializující se na sdílený hosting, který se vyhýbá cPanel ve prospěch vlastního dashboardu. Většina profesionálů WordPress s tím nebude mít problém, ale je třeba zvážit, zda se vy nebo vaši spolupracovníci snaží udržet přehled o desítkách různých rozhraní dashboardů, se kterými denně komunikujete..

  Pracovní plocha je v beta verzi

  V pracovní oblasti je místo, kde můžete na svém webu provést několik neuložených změn a poté je jednoduše přenést na živé stránky. Pracovní plocha setrvačníku je v beta verzi. Tvrdí, že to brzy nebude v beta verzi, ale prozatím možná nebudete mít plně funkční oblast představování. WP Engine je v této oblasti porazil alespoň prozatím.

   Load Times nejsou nejrychlejší

  Setrvačník tvrdí, že má vysoké rychlosti, ale podle našich zkušeností to může být trochu prázdný požadavek. Nahrávání instalace WordPress průměrné velikosti trvalo dobře přes hodinu a někdy by se načítaly složitější webové stránky. Jejich funkce vyrovnávání mezipaměti určitě těmto problémům pomáhají, ale i tak byly jejich rychlosti výrazně pod úrovní zkušeností s WP Engine. Existuje několik faktorů, které přispívají k dobám načítání stránky, ale zjistili jsme, že přes palubu Flywheel nechal něco být požadovaný. Pro velmi rychlé rychlosti doporučujeme hosting A2 a jejich optimalizovanou instalaci WordPress.

  Sečteno a podtrženo

  Pokud očekáváte nebo si zvykli na léčbu bílých rukavic u spravovaných hostingových společností WordPress, jako je WP Engine, nedoporučujeme přejít na Flywheel. Mnohem menší společnost s velmi rozladěným pocitem může Flywheel zklamat ty, kteří chtějí, aby se s nimi vše zvládlo s profesionálním vlivem. Pro nezkrotné živnostníky, kteří hledají flexibilní, cenově dostupnou a důvtipnou možnost hostování, je Flywheel skutečností. Jejich řídicí panel je vytvořen pro bezproblémovou správu webových stránek vašich klientů a každý měsíc zavádějí nové funkce a nabídky, které jsou určeny přesně pro ty, kteří si vytvářejí své domovské stránky. Pokud hledáte cenově dostupnou variantu a máte kutilský přístup, najdete vše, co hledáte v hostování WordPress řízeném setrvačníky.

  Zobrazit další funkce

  Otázky a odpovědi setrvačníku

  Setrvačník je pro každého snadno použitelný a protože kdokoli dokáže zjistit, jak ho používat, je zde spousta otázek. Naštěstí existují odpovědi na tyto otázky, které najdete zde. Pokud budete mít všechny své otázky na jednom místě, pomůže vám to zjistit, zda je Flywheel hostitelským webem, který chcete pro svůj web. To by mělo odpovědět na spoustu běžných otázek, které mají noví zákazníci ohledně Flywheel.

  Jak se lze přesunout do hromadného plánu z jednoho webu?

  Chcete zálohovat původní web a pak jej chcete klonovat. Poté musíte zvolit způsob platby. Poté můžete nasměrovat DNS na nový web, pokud se nejednalo o demonstrační server nebo ještě ne živý, který můžete přeskočit. Budete se chtít ujistit, že původní web zrušíte a smažete. Váš nový web by měl fungovat správně a pokud máte nějaké dotazy, můžete se obrátit na jejich webovou stránku nápovědy a vyřešit případné problémy.

  Jak se dá začít představovat?

  Staging je stále ve formátu beta, takže budete muset požádat o přístup přímo od setrvačníku. Jakmile získáte přístup, můžete přepnout do pracovní polohy na kartě Upřesnit. Příprava procesu představování může nějakou dobu trvat, zejména pokud je váš web poměrně velký. Po dokončení procesu se nová karta Staging zobrazí na hlavním panelu setrvačníku na vašem webu. K webu Staging budete mít přístup prostřednictvím adresy URL na kartě Staging a používat přihlašovací údaje WordPress. Existuje heslo, které chrání váš web, zatímco na něm pracujete, a můžete provést všechny požadované změny.

  Je možné změnit umístění datového centra webu?

  Není možné přesunout web mezi datovými centry, můžete problém vyřešit tak, abyste dosáhli stejných výsledků. Chcete zálohovat původní web a poté jej klonovat. Budete si muset vybrat způsob platby a datové centrum, do kterého jej chcete odeslat. Poté můžete nasměrovat DNS na nový web a chcete zrušit nebo odstranit původní web. Je to zhruba stejný proces přepínání vašich plánů.

  Mohu přeinstalovat soubory WordPress Core?

  Pokud potřebujete přeinstalovat soubory WordPress Core, může být snazší začít znovu. V závislosti na typech změn, které chcete provést, můžete vždy vytvořit demonstrační web a přidat jej na svůj web, až budete připraveni. Na palubní desce setrvačníku můžete kliknout na tlačítko „Nový web“. Chcete vyplnit formulář s preferovaným nastavením. Chcete zvolit metodu fakturace „Můj klient zaplatí později“. Budete mít k dispozici 14denní demonstrační web, na kterém budete moci pracovat, a až budete připraveni provést změny, můžete jej přenést na nový web a poté s ním začít žít..

  Jeden může vynutit SSL na webu?

  Jakmile je na webu Flywheel povolen doplněk SSL pro web, je vhodné vynutit SSL na váš web. Chcete přesměrovat provoz na web prostřednictvím protokolu HTTP na HTTPS, aby byl bezpečnější. Chcete přejít na kartu Upřesnit a přepnout přepínač „Vynutit HTTPS“. Provoz vašeho webu automaticky přesměruje na HTTPS.

  Existují slevy pro neziskové organizace?

  V závislosti na neziskové organizaci, kterou jste součástí, můžete mít nárok na určité slevy. Neziskové organizace, které jsou součástí sektoru 501 (c) 3, můžete e-mailem Flywheel zaslat e-mailem informace o vaší organizaci. Setrvačník by měl být schopen najít slevy, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

  Jak může člověk žít na setrvačníku?

  Chcete-li svůj web uvést do provozu, musíte provést několik kroků. Chcete odstranit ochranu heslem v setrvačníku. Poté můžete na svůj web přidat domény, na které chcete odkazovat. Poté nastavíte správnou doménu na primární doménu. Po dokončení můžete nasměrovat doménu DNS do seznamu domén v setrvačníku.

  Co znamená bílá obrazovka / chyba 500??

  Existuje mnoho důvodů, proč můžete mít bílou obrazovku, kde by měla být vaše normální obrazovka. Existuje mnoho důvodů, ale pokud máte chybu 505, znamená to, že se váš počítač nerozpadne. Může to být způsobeno konflikty pluginů nebo motivů, chybami syntaxe PHP nebo vyčerpáním paměti na serveru. Existuje nastavení, které můžete použít k přepínání chyb PHP na webu. Chcete změnit nastavení WP_DEBUG na kartě Upřesnit. Poté můžete vyhledat zdroj problému a snadno jej opravit.

  Jaký je význam spravovaného hostování WordPress?

  Setrvačník zachází se všemi stránkami individuálně, což umožňuje každému, aby měl pro svůj web přizpůsobený styl. Díky spravovanému ukládání do mezipaměti a výkonu setrvačníku můžete díky serverům nastavit svůj web bez pluginů. Setrvačník spravuje zabezpečení na WordPress, protože je to cíl pro hackery a padouchy, a funguje na úrovni serveru, aby zabránil hackerům stránek. Setrvačník aktualizuje váš software, takže vždy používáte nejnovější verzi WordPress. Získáváte také odbornou podporu WordPress prostřednictvím setrvačníku. Je to jako mít personalizovaného sekretáře pro váš web.

  Je setrvačník přístupný přes SSH?

  Flywheel bohužel neposkytuje SSH přístup na žádný web z důvodu bezpečnostních opatření a výkonu, který Flywheel poskytuje. Můžete přistupovat k setrvačníku přes SFTP a dostat se do databáze. Pokud byste chtěli dělat přes SSH, můžete kontaktovat podporu Flywheel a mohou vám pomoci s případnými dotazy.

  Co je to demo stránka?
   • Ukázkové weby jsou jako praktický běh pro web. Můžete si vytvořit web a nastavit demonstraci, než za něj zaplatíte. To je užitečné pro každého, kdo vytváří web pro klienta. Budete moci poskytnout příklad toho, co je to web, jak bude vypadat a je zdarma. Je to dobrý způsob, jak předat web klientovi, když je připraven postarat se o platby.
   • Pokud chcete nastavit demonstrační web, vytvoříte nový web. Když se zobrazí fakturační údaje, můžete vybrat možnost „Můj klient zaplatí později“. Stránku můžete nahrát do svého klienta, přenést fakturaci a poté ji uvést do provozu. Je to dobrý způsob, jak se ujistit, že je dobré jít, než investujete nějaké peníze na web.
  Co je návštěva, podle Flywheela?

  Návštěvy webových stránek jsou důležité proto, aby bylo možné sledovat, kolik lidí na webové stránky přichází. Setrvačník doporučí plán v závislosti na počtu návštěv, které dostanete každý měsíc. Návštěva je podle Flywheela jedinečnou IP adresou za 24 hodin. Jedná se o měsíční součet a nezáleží na tom, kolik stránek navštíví jedna adresa. Je to vyvážený způsob měření vašich návštěvníků a je snadné je sledovat. Budete mít také možnost zkontrolovat počet návštěvníků vašeho webu. Je osvěžující vědět, že to nemusíte sledovat sami.

  Existuje důvod, proč jsou hesla chráněna?

  Existuje spousta důvodů, proč existuje tolik ochrany webu, zejména demo stránek. Je chráněno, dokud není web zaplacen, a jakmile je zaplaceno, můžete upravit ochranu heslem. Když návštěvník přijde na váš web, když je zapnutá ochrana heslem, může pro přístup na web zadat své přihlašovací údaje. Je to způsob, jak chránit své demo stránky před únikem nebo krádeží, když je skládáte.

  Bude Flywheel podporovat multisite?
   • Setrvačník bude podporovat více míst na různých plánech. Není poskytován s malým plánem a váš přizpůsobený plán vám umožní používat vícesměrné vysílání. Všechny weby v rámci vícestavové instalace by však neměly překročit limity disků, pokud jsou všechny přidány dohromady.
   • Pokud chcete povolit vícestránkový provoz, můžete tak učinit na kartě Doplňky a zapnout vícestránkový provoz. Setrvačník bude provozovat více jedinečných domén s jedinou instalací funkce více míst. Budete muset kontaktovat podporu setrvačníku, aby vám pomohl v tomto procesu.
  Jaká jsou jména serverů Flywheel?

  Doporučujeme, abyste neaktualizovali jmenné servery, když směřujete na setrvačník. Můžete upravit záznamy A a CNAME DNS tak, aby vaše doména směřovala na setrvačník. Je to snazší než změnit názvy serverů, které používáte. Namísto směrování provozu přes Flywheel do vaší domény Flywheel přesměruje provoz na váš web. Jediné, co byste udělali, je změna adresy IP na místo, kde je doména.

  Jaký je správný plán setrvačníku??

  Existují tři hlavní plány, které Flywheel nabízí, ale jsou k dispozici i vlastní plány. Plány začínají na 15 USD měsíčně a rostou v závislosti na plánu, který budete potřebovat pro svůj web. Věci jako počet návštěv, místo na disku, šířka pásma, podpora SSL, podpora CDN a podpora více stránek se liší v závislosti na ceně. Pokud nepotřebujete dostatek místa na disku nebo šířku pásma, můžete svůj plán upravit. Neexistuje žádný špatný plán a vy můžete hovořit s podporou Flywheel, která vám pomůže odpovědět na jakékoli otázky.

  Pomůže Flywheel při migraci webu?
   • Ano, Flywheel pomůže s migrací webu a vzhledem k tomu, jak obtížné je přesunout web WordPress, Flywheel migruje web zdarma. Budete muset podat žádost, která obsahuje některé podrobnosti o vašem předchozím hostitelském účtu. Setrvačník převede váš web a nastaví jej jako ukázku. Před zobrazením ukázky si můžete prohlédnout, jak si vaše stránky vedou.
   • Kroky pro přenos webu jsou snadné. Chcete vytvořit zálohu svého webu a Flywheel vytvoří na vašem účtu demo web. Můžete prohledat databázi a nahradit všechny staré adresy URL. Setrvačník prohledá web, zda neobsahuje malware, ověří výkon a vzhled a ujistí se, že vše funguje správně. Když se vše odhlásí, bude web převeden k platbě. Obvykle to trvá asi jeden až dva dny.
  Jak lze nastavit DNS?

  Doporučujeme spravovat DNS pomocí registrátora domény. Je to místo, kde jste doménu koupili. Registrátor by již měl mít nastaven název serveru, který vám umožní spravovat DNS. Setrvačník vám pomůže s případnými dotazy týkajícími se DNS, což je velmi matoucí pochopit a mít pravdu. Kontrola stavu DNS setrvačníku, abyste se ujistili, že se vše zkontroluje a jste připraveni jít.

  Bude web přístupný prostřednictvím SFTP?

  Když používáte setrvačník, nebudete muset sdílet uživatelská jména a hesla SFTP. Každý bude používat své vlastní uživatelské jméno a heslo pro přihlášení k SFTP a bude mít okamžitý přístup ke všem webům. Resetováním hesla setrvačníku změníte nastavení a pokud máte nějaké dotazy, pomůže vám setrvačník. Setrvačník podporuje všechny hlavní klienty SFTP, což je ideální pro kohokoli, kdo používá jakýkoli SFTP.

  Nabízí Flywheel certifikáty SSL?

  Ano, Flywheel nabízí certifikáty SSL. Jsou v partnerství s Pojďme šifrování. Flywheel nabízí Simple SSL, což je bezplatný a automatický způsob, jak vygenerovat a nainstalovat SSL certifikát. V některých případech budete muset poskytnout platný certifikát od poskytovatele SSL třetí strany. Bez ohledu na předchozí certifikát vám Flywheel pomůže nainstalovat jej zdarma. Pokud ještě žádný nemáte, můžete jej najít prostřednictvím GoDaddy, RapidSSL nebo Instant SSL.

  Více na GetFlywheel.com

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Adblock
  detector