GoDaddy Spravované recenze WordPress Květen 2020 – Získejte kopii!

GoDaddy Managed WordPress Hosting: Skvělé pro levné WordPress Hosting?

GoDaddy býval smíchem skutečných majitelů webových stránek – byla to sýrová společnost s hloupými reklamami Super Bowl.


Už ne.

GoDaddy rozšířil svou hru – BIG TIME. Je plně odhodlána k programu WordPress a dokonce začala rozšiřovat menší společnosti poskytující služby WordPress.

To je pro vás dobrá zpráva, pokud používáte WordPress. A pokud nejste zkušeným programátorem, pokud vlastníte web WordPress, chcete hostovat WordPress. Věř nám.

Pokud zvolíte GoDaddy Managed WordPress Hosting před jinými vynikajícími poskytovateli WordPress hostingu, jako je SiteGround nebo A2 Hosting? Čtěte dále a zjistěte, zda je GoDaddy perfektním zápasem nebo těžkým průkazem.

Poznámka: Od roku 2019 můžete pomocí tohoto odkazu získat speciální GoDaddy Managed WordPress Hosting za pouhých $ 1 / měsíc (speciální GoDaddy Managed WordPress Hosting kupón). Jedná se o SCREAMING DEAL a neočekává se, že bude trvat velmi dlouho.

GoDaddy Spravované WordPress Recenze 3.6 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Uživatelé (3 hlasy) Pros

 1. Nabízejí nízké ceny
 2. Nabídka neomezené šířky pásma
 3. Vynikající bezpečnostní funkce
 4. Skvělý zákaznický servis

Nevýhody

 1. Vydání vlastního hostovacího panelu
 2. Podporovali internetová omezení
 3. Limity možností plánů
 4. Omezení dat

Shrnutí Protože GoDaddy byl založen v roce 1997, Bob Parsons, GoDaddy má zajímavé reklamní možnosti. Od sporně oblečených i nóbl žen byly mluvčími GoDaddy. I když se jejich reklamy hodně zpochybňovaly, jedním z největších problémů pro lidi byl jejich nedostatek ovládacího panelu cPanel. Nainstalovali pro to možnost, ale tato změna by se dostavila až v roce 2013. K této změně došlo poté, co byl 65% podíl ve společnosti prodán KKR, Silver Lake Partners a Technology Crossover Ventures… v roce 2011.
V posledních letech se GoDaddy stal populární volbou pro ty, kteří hledají webhostingové stránky pro svou malou firmu, av této oblasti GoDaddy vyniká. Malé firmy získají větší viditelnost pro svou online přítomnost a služby a produkty nabízené GoDaddy jsou vhodné pro většinu lidí pracujících na rozpočtu. Nabízejí služby, které pracují s Linuxem nebo Windows, a umožňují tak zákazníkům vybrat ten pravý pro ně. V posledních letech učinili kroky, aby byli vstřícnější k zákazníkům a poskytovali svým klientům to, co jim chtějí pomoci dosáhnout jejich cílů, aby uspěli. Pro ty, kteří hledají spravovaný hosting WordPress, je GoDaddy skvělou volbou. Bez ohledu na to, zda chcete založit blog nebo přidat web pro firmu, je ideální použít spravovaný hostingový server WordPress. V této oblasti GoDaddy vyniká. Automaticky aktualizují vaše informace, takže nemusíte, a poskytují zabezpečení vašeho webu. Jejich plány začínají za konkurenceschopnou cenu a upgrade může odemknout různé funkce, které vám pomohou s vašimi potřebami. Přestože měl GoDaddy problémy se svými klienty, kteří chtějí ovládat své vlastní webové stránky, GoDaddy od výměny stráží udělal obrovský pokrok. Jejich nový generální ředitel, Blake Irving, pomohl vytvořit lepší společnost pro ty, kteří hledají spravovaný hostingový web WordPress. Podpora3.5Speed3.5Vlastnosti3.5Value4Transparency3.5

Naše oficiální recenze GoPraddy Managed WordPress Hosting

GoDaddy Managed WordPress je velká změna pro GoDaddy.

Snaží se převzít některé trávníky některých cílenějších služeb WordPress, jako jsou WP Engine, SiteGround a Pagely..

GoDaddy je samozřejmě jednou z nejpopulárnějších a nejznámějších hostingových společností.

Popularita jejich reklam přinesla mnoho zákazníků z čistě brandingu. Váš průměrný podnikatel zná pouze jednu doménu a hostitelskou společnost a to je GoDaddy.

Ale mnoho výhod bylo frustrovaných GoDaddyem az dobrých důvodů, které se dostaneme níže.

Podívejme se však rychle na jejich možnosti hostování WordPress:

godaddy spravoval hosting screenshot

První dojem: Wow.

Kde jinde můžete získat hosting WordPress za 1 USD měsíčně (se slevou)? Nikde.

Ale stojí to za cenu? Může to být.

Tady je ta věc. Pokud chcete, aby vaše náklady byly velmi nízké, ale také chcete trochu usnadnit správu WordPress, je to dobrá volba.

Poznámka: Od roku 2019 můžete pomocí tohoto odkazu získat speciální GoDaddy Managed WordPress Hosting za pouhých $ 1 / měsíc (speciální GoDaddy Managed WordPress Hosting kupón). Jedná se o SCREAMING DEAL a neočekává se, že bude trvat velmi dlouho.

GoDaddy Managed WordPress Hosting Pros

1) Velmi levný Managed WordPress Hosting

Toto je snad nejlevnější WordPress hosting na trhu právě teď s tímto speciálním.

Musíte ale vědět, že existují různé typy hostování WordPress.

Co znamená řízený hosting WordPress? To záleží na šedé oblasti.

Někteří hostitelé to berou docela daleko, například WP Engine, kde mají nejlepší technologie podpory WordPress na světě. Ostatní, jako například SiteGround, vám také poskytují skvělou podporu za dobrou cenu.

V případě GoDaddy zde nabízejí hosting WordPress, který se liší od sdíleného hostování a je specifický pro WordPress.

Ale nečekejte dokonalou podporu. Jistě můžete získat GoDaddy na telefonu, a oni jsou užitečné, ale nejsou postaveny kolem WordPress jako některé jiné hostingové společnosti jsou.

Jak již bylo řečeno, pokud již kupujete své domény od GoDaddy a chcete zůstat v ekosystému, tento hosting WordPress od nich je mnohem lepší, než sdílený hosting. Pokud používáte WordPress a jste milovníkem GoDaddy, je to nejlepší volba pro vás.

2) Neomezená šířka pásma

Šířka pásma je víceméně objem provozu a návštěvníků vašeho webu. Někteří hostitelé, jako je WP Engine, vás omezí na 25 000 návštěv měsíčně za jejich startovací plán, což je podle mě příliš nízké.

Naštěstí GoDaddy neomezuje šířku pásma, což je skvělé.

Nyní mohou mít nějaké škrtící nebo jiné taktiky, které nasadí, pokud najednou získáte milion návštěv, protože jste byli vystupováni na Shark Tank, ale prozatím se nebudete muset starat o to.

3) Snadná instalace hostingu

Bývalo to, že instalace a správa hostingu vyžadovala oddělení IT a spoustu fakturovatelných hodin.

Už ne. Webhostingové společnosti se připravily a učinily uživatelům super snadné nastavení hostingu sami. GoDaddy má průchodovou a palubní sekvenci, která vás připraví na vlastní pěst, aniž byste potřebovali technické kotlety. Nabízejí také 24/7 telefonickou podporu, pokud narazíte na nějaké problémy, což je pravděpodobně nejsilnější část hostingových nabídek GoDaddy..

4) Snadno použitelný ovládací panel

Někteří lidé jsou zvyklí na cPanel – promiňte, tohle tady nedostanete.

Ale místo toho získáte poměrně snadno použitelný ovládací panel, který byl vytvořen GoDaddy pro vaše potěšení z hostování:

Je to vlastně docela jednoduché a má dobrý uživatelský dojem, vůbec mi to nevadí.

Zde je přehled toho, co jsem se naučil během několika minut používání panelu:

Zdůrazňuje shora:

 • Líbí se mi, že dostanete přímý odkaz na panel WP Admin vašeho webu, to je vždy snadné a ušetří několik sekund (zejména pokud zde spravujete mnoho webů)
 • Aktualizace pluginů a motivů jedním kliknutím – to je super užitečné. Přímo z tohoto administrátorského panelu můžete automaticky aktualizovat vše. Abychom byli spravedliví, nemusí to být vhodné pro power-users, ale pro začátečníky s jednoduchou instalací, je to způsob, jak jít.
 • Snadný zálohy jsou skvělé, nikdy nevíte, kdy to potřebujete
 • jiný nastavení jsou docela jednoduché, nebudete je používat tak často
 • SSL certifikáty  – vlastně to uložíme na později ��

Kopání hlouběji do Aktualizace Výkon webových stránek plocha:

Toto jsem našel:

 • Schopnost aktualizujte své téma kliknutím z tohoto administrátorského panelu je epické!
 •  nástroj pro výkon webových stránek je ve skutečnosti docela šikovný, dává vám opravdu rychlou zprávu, která je docela užitečná. Pokud vás zvědaví, můžete kopat do více oblastí. Ujišťuji se, že můj web je skvěle se skóre 96 dává mi trochu náladu na den
 •  uživatelská zkušenost je celkově pěkně úhledný a snadno použitelný

5) Skvělý zákaznický servis

 • Webhostingové weby se mohou zdát archaické, aby poskytovaly dobrý zákaznický servis, GoDaddy poskytuje kvalitní zákaznický servis. Jsou k dispozici 24/7, které mnoho společností neposkytuje svým zákazníkům. Jsou k dispozici telefonicky, což pomáhá klientům, aby se ve společnosti cítili dobře. To je ideální pro ty, kteří nemusí obejít přísný plán. Navíc, pokud se vyskytnou nějaké problémy, získání pomoci je jen otázkou zvednutí telefonu. Mohli byste hovořit se skutečnou osobou, abyste vám pomohli s případnými dotazy týkajícími se vašeho webu. Je ideální pro ty, kteří dávají přednost osobnímu kontaktu.
 • Nejen, že je jejich zákaznický servis vynikající, ale poskytují 99,9 procenta dostupnosti pro své webhostingové služby. Pro ty, kteří potřebují, aby jejich web fungoval neustále, je to ideální způsob, jak jít. S plánovanou údržbou se nebudete muset starat o zastavení hostitelských služeb. Jejich zaměření na zákaznický servis a poskytování kvalitních produktů je důsledkem změny generálního ředitele, který se snaží potěšit. Je ideální pro ty, kteří potřebují webhostingovou službu, na kterou se mohou spolehnout, a jejich zákaznický servis dokazuje, že se nejedná o dočasné rozhodnutí.

6) Záruka vrácení peněz

Pokud se přihlásíte ke službě WordPress Managed GoDaddy, bude vám vrácena částka, pokud zjistíte, že jejich služby nejsou to, co potřebujete. Jejich záruka vrácení peněz je ideální pro ty, kteří chtějí hledat něco jiného. Pokud plán zrušíte do 30 dnů od registrace, vrátíme vám peníze.

7) Levné plány zabezpečení webových stránek

Dobře, tohle je jak profík, tak kon. Je to profík, protože to je docela dobrá cena za odstranění malwaru, která může zničit váš web:

Je to velký kon, protože tato cena se nesčítá. Ale po dalším vyšetřování (tím, že jsem šel do pokladny ne okamžité pokladny) jsem našel správné ceny:

To je lepší, ale přesto – v mých ústech to nechává špatnou chuť.

Co je velký problém? Jen se mi nelíbí, že se mi pokusili proklouznout za 24 měsíců – určitě temný vzor.

Každopádně – je to dobrý obchod a je pravděpodobné, že k tomu používají Sucuri.net po akvizici společnosti. Asi to koupím později.

Na temnou stranu …

GoDaddy Managed WordPress Hosting Nevýhody

1) Vlastní hostingový panel

 • Správa webu může zabrat spoustu času a čím více na něm utratíte, tím více chcete dělat. Hostitelský panel je místem, kde dochází k většině změn, a GoDaddy má svůj vlastní panel, který poskytují svým klientům. Zatímco cPanel a Fantastico patří mezi nejoblíbenější, vlastní panel GoDaddy je intenzivnější. Možná budete potřebovat průvodce, aby fungoval jejich ovládací panel, který může zabrat více času a energie. Na to není příliš sofistikované, ale může to být bolest.
 • Zatímco jejich vlastní panel byl vyřazen v roce 2012, od té doby přešli na průmyslový standard cPanel. Jednou z největších nevýhod používání cPanel na GoDaddy je však to, že za měsíc platíte navíc jeden dolar. I když to není obrovský náklad, můžete najít jiný hosting web, který zahrnuje cPanel bez dalších poplatků. Měli byste zjistit, zda opravdu potřebujete cPanel, ale pokud můžete žít bez něj a chcete se spoléhat na to, že GoDaddy pracuje na vašem webu, není to špatný obchod. K dispozici je spousta možností a pro zkušené uživatele se mohou účtovat příplatky za průmyslový standard.

2) Podporovali internetová omezení

 • V lednu 2011 byly zavedeny účty SOPA a PIPA za účelem omezení přístupu k internetu. Tento argument získal v posledních letech větší pozornost, přičemž síťová neutralita se stala velkým problémem. GoDaddy byl bohužel jedním z mála, který tyto účty podpořil. To vedlo k pobouření lidí, kteří považovali účty za nelegitimní, a GoDaddyho postavili na místo. Ztratili velkou úctu od těch, kteří si myslí, že internet je místem, kde jsou myšlenky zdarma, a nemělo by se na ně vztahovat příliš mnoho omezení.
 • Přestože GoDaddy zrušil své rozhodnutí podpořit účty, negativní pozornost, která jim byla věnována, vyvolala určité problémy s důvěrou. Teprve tisíce zákazníků se rozhodly opustit GoDaddy a převést jejich doménová jména. Přestože většina negativní pozornosti zmizela, stále projevují činy proti etice a soukromí, což není dobré pro jakoukoli internetovou společnost. Podnikli kroky, aby udrželi věci v soukromí a pracovali na správné etice, ale zůstává otázkou, zda mohou znovu získat důvěru, kterou ztratili s tisíci zákazníků..
 • Zůstane vidět, jestli změnili své způsoby, ale existují náznaky, že se nemohou změnit. Jejich reklama je sexistická, ale mluvili o tom, že by jejich reklamy byly méně kontroverzní. Po poslední reklamě na Super Bowl, která byla „krikem slyšeným po celém světě“, možná budou mít další růst.

3) Limity plánů

 • Přestože není žádným tajemstvím, že webhostingové weby omezují webové stránky, GoDaddy je svými omezeními známý. WordPress potřebuje pouze jednu databázi pro blogy a weby, které vás mohou omezit na 25 webových stránek celkem. I když se nejedná o úplný zločin, skutečnost, že tyto informace skrývají při registraci, může být trestná. Dělají to tak, že všechno máte neomezené, ale není to pravda. Je důležité si přečíst drobný tisk, ale když není k dispozici, jak jej můžete přečíst?
 • Jediným způsobem, jak můžete všechno úplně neomezené, je, když jdete s konečným plánem. Konečný plán dělá vše neomezeným, ale je stále bolestí, že budete muset platit navíc za věci, které byste již měli získat. O jejich plánu Deluxe se dostali lépe a svým klientům poskytli neomezený prostor na disku. Je důležité pochopit, co získáváte, a zda to stojí za cenu, kterou platíte. Pokud právě začínáte, nechcete platit příliš mnoho, abyste získali vše, co potřebujete k tomu, abyste mohli provozovat svůj web tak dobře, jak je to možné.

5) Omezení dat

 • Omezení jsou důležitá pro zabezpečení, ale GoDaddy jde trochu přes vrchol, pokud jde o omezení dat. Měli byste očekávat, že skočíte přes mnoho obručí, a pokud chcete něco změnit, podnikněte spoustu kroků. Automatické generování obsahu a používání webových formulářů jsou obvykle jednoduché úkoly, ale GoDaddy k tomu potřebuje tolik informací. Pokud nejste připraveni vyplnit spoustu papírování, může být lepší jít s jiným webovým serverem. I když zabezpečení pomocí GoDaddy je na místě, nemusí se vyplatit pokusit se změnit věci na vašem webu..
 • Jednou z nejvíce frustrujících funkcí GoDaddy je jejich rychlý bezpečný kontaktní formulář. I když je snadné vyplnit, nejobtížnější část je odeslání GoDaddy. Díky jejich bezpečnostním omezením je formulář obvykle uložen jako spam. Existují návody, jak správně soubor podat, ale pokud nemáte čas ani sklon, nemusí to stát za to. Vždy je dobré mít vynikající zabezpečení, ale když bojujete s hostitelským webem o informace, možná bude lepší jít s někým jiným.

6) Ne tak užitečné jako ostatní spravovaní hostitelé WordPress

 • Zatímco GodDaddy je rychlý, aby vám pomohl s telefonem, není tak skvělý jako používání jiných hostitelů, jako je SiteGround, pro zákaznický servis
 • Pokud se vyskytne problém, pravděpodobně pro vás nebudou moc dělat
 • Měl jsem problém s migrací svých webových stránek na GoDaddy pomocí jejich nástroje – a oni řekli, že jejich nástroj je aplikace „nejlepšího úsilí“, a pokud to nefunguje, je na mě, abych to udělal
 • Nebyly tedy užitečné

7) Nenabízejí bezplatný SSL certifikát

Dobře, je to velký. V roce 2018 potřebujete SSL certifikát. To, co dělá, je, že můžete mít https: // ve vaší doméně místo http: //.

Potřebujete to, protože to oběma vašim návštěvníkům poskytuje další zabezpečení, a je to pozitivní hodnocení ve vyhledávání Google (i když malé).

Většina hostitelů v těchto dnech tedy nabízí bezplatné šifrování SSL certifikátů. Ne GoDaddy.

Zde tě využívají:

To není tak cool. SSL certifikáty jsou dnes v současnosti standardem a jsou zdarma prostřednictvím Let’s Encrypt. Neměli byste za jeden platit 75 $ ročně. To je způsob, jakým GoDaddy vydělává své peníze zpět na hosting 1 $.

8) Je obtížné odejít

 • Zatímco každá společnost hlásá udržení klientů, GoDaddy se zapojuje do práce, aby vás udržel s nimi. GoDaddy neposkytuje žádnou pomoc, pokud se rozhodnete je nechat pro jinou společnost. Přestože se to s cPanel snáze zjednodušilo, skutečnost, že nedělají nic, je nevýhodou. Proto je důležité najít webhostingový web, který funguje dobře a neztěžuje věci příliš obtížně. I když se pokoušíte odejít, budou vám i nadále nabízet produkty a vytvářet překážky, které vás přimějí zůstat.
 • Když trávíte spoustu času sestavováním webových stránek a hostitelský web nesplňuje vaše očekávání, měli byste mít možnost odejít. I když pro ně není hřích, aby vám nepomohli, je obtížné se pohybovat, když je čas odejít. Dokonce i převod doménového jména může být obrovská bolest, která se nemusí vyplatit. Pokud opravdu nepotřebujete jít dál a nejste odhodláni projít procesem získání nového hostujícího webu, nebo to stojí za to, neměli byste očekávat žádnou pomoc od GoDaddy..

Sečteno a podtrženo:

Zatímco GoDaddy má některé z nejlepších zabezpečení a poskytuje širokou škálu produktů a služeb, nejsou nejjednodušší hostingové stránky, se kterými lze pracovat. Některé úkoly dělají mnohem obtížnější, než je nutné, a nedovolují vám snadno odejít. Dělají věci obtížné, když chtějí, a jejich omezení mohou být frustrující, aby se obešly. Pokud jste zkušený uživatel, možná zjistíte, že GoDaddy pro vás funguje dobře, ale pokud se pokoušíte uvést web do provozu jako startér, možná budete chtít jít jiným směrem.

GoDaddy není pro každého, ale pro své nízké ceny a skvělý zákaznický servis můžete udělat horší. Nabízejí spoustu produktů a služeb, které jiné webhostingové weby nemohou, a za konkurenceschopnou cenu. Pokud plánujete najít dlouhodobé řešení pro vaše potřeby webhostingu, GoDaddy může být vhodnou společností. Pokud se můžete podívat kolem jejich historie a doufáte, že se v budoucnu chystají změnit k lepšímu, může být GoDaddy pro vás to pravé. Záleží na preferencích a na tom, co jste ochotni zvládnout. Pokud se rozhodnete jít s nimi, ale uvědomíte si, že pro vás nejsou to pravé, buďte připraveni čelit mnoha překážkám, i když plánujete jen převést své doménové jméno.

Další spravovaní hostitelé WordPress k odhlášení:

 • SiteGround
 • WP Engine
 • Pagely
 • Bluehost WordPress Cloud

Poznámka: Od roku 2019 můžete pomocí tohoto odkazu získat speciální GoDaddy Managed WordPress Hosting za pouhých $ 1 / měsíc (speciální GoDaddy Managed WordPress Hosting kupón). Jedná se o SCREAMING DEAL a neočekává se, že bude trvat velmi dlouho.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map