Recenzia Bluehost May 2020: Je Bluehost jednoducho lacný alebo dobrý?

Čo je Bluehost?

Väčšina ľudí, ktorí počuli o akejkoľvek hostiteľskej spoločnosti, pravdepodobne počuli o Bluehost.


Podcasters a lídri internetového marketingu ju radi propagujú, je to však dobré?

Spoločnosť Bluehost bola založená v roku 2003 a je súkromnou hostingovou spoločnosťou vlastnenou spoločnosťou Endurance International Group. So svojimi sesterskými spoločnosťami HostMonster, FastDomain a iPage vlastní skupina takmer dva milióny domén. Špeciality služby sú so sídlom v Prove, Utahu, Bluehost VPS a vyhradených serverových hostingových plánoch.

Aká dobrá je služba Bluehost Hosting?

Najväčším predajným miestom spoločnosti Bluehost je dobre ich predajné miesto.

Ceny Bluehostingu (začínajúce okolo 2,95 dolárov) sú jedny z najnižších na trhu a dodávajú sa štandardne so všetkými základnými funkciami, ktoré by ste mohli požadovať od zdieľaného poskytovateľa hostingu..

Oplatí sa ich porovnať s inými podobnými hostiteľmi rozpočtu, pretože ponúkajú širokú škálu plánov s určitými medzerami. Možno budete chcieť dávať pozor na pár vecí, ktoré naši vedci našli. Prevádzkové doby a rýchlosti sú výrazne nižšie ako väčšina konkurentov (najmä konkurenti s vyššími cenami) a zákaznícky servis Bluehost nie je taký užitočný, ako by si niekto myslel. Pozri oficiálnu stránku Bluehost Review 3.6 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Používatelia (18 hlasov) Pros

 • Niektoré z najlacnejších cien
 • Tony funkcií
 • Dobré pre začiatočníkov
 • Skvelé bezpečnostné funkcie pre rozpočet hosting

Zápory

 • Rýchlosť môže byť problémom
 • Uptime nie je zaručená
 • Niektoré problémy s podporou

Zhrnutie Pretože Bluehost je taký veľký a zdieľa zdroje so sesterskými spoločnosťami, môže ponúknuť niektoré z najlacnejších cien za hosťovanie. A za neuveriteľne nízke ceny plány Bluehost pokrývajú väčšinu základov, ako je hosting WordPress, VPS, spoľahlivé bezpečnostné funkcie a veľa bezplatných nástrojov na zavedenie. Ale na konci dňa dostanete, za čo platíte. Zákaznícky servis Bluehostingu chýba, doba prevádzkyschopnosti je nepriehľadná a jeho rýchlosť necháva veľa času. Webmasteri s rozpočtom, ktorí neočakávajú veľa dopravných alebo podporných lístkov, nájdu všetko, čo hľadajú, s cenami Bluehost. Ak je však pre vás dôležitá väčšia spoľahlivosť, stojí za to vyplatiť ďalšie peniaze pre hostiteľa orientovaného na zákazníka, ako je SiteGround alebo WP Engine. Support3.5Speed2.5Features4Value4.5Transparency3.5

Naše oficiálne hodnotenie Bluehost

Hľadáte lacný hosting bez ozdôb, ktorý pokryje všetky vaše základné potreby? Potom je Bluehost pre vás vynikajúcou voľbou.

Ceny Bluehostingu sú jedny z najnižších na trhu, dodávajú sa s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí a zahŕňajú výber najpoužívanejších nástrojov na tvorbu webových stránok a bezpečnostných nástrojov. Ale ak váš webový projekt vyžaduje hroty servera, záruku dostupnosti, vysoké rýchlosti a komplexný zákaznícky servis, Bluehost pravdepodobne nie je najlepšia stávka.

Strávte trochu viac peňazí, aby ste získali oveľa väčšiu spoľahlivosť.

Hlavné prvky Bluehost

 • Veľmi cenovo dostupné ceny začínajúce na pouhých 2,95 $ / mesiac (so zľavou)
 • Inštalácia WordPress jedným kliknutím – ideálne pre nové weby
 • Podpora 24/7 – ktorá sa za posledný rok zlepšila
 • Dôrazne odporúčané najlepšími podcastermi ako Pat Flynn
 • Ak máte veľké stránky, rovnako ako všetci zdieľaní hostitelia, môžu vás spomaliť
 • Cloud hosting a ďalšie dostupné aktualizácie
 • Úložisko e-mailov je v základnom pláne veľmi obmedzené
 • Webové stránky obmedzené na iba 1 v základnom pláne
 • 30-dňová refundácia, ak sa vám nepáči

Bluehost Pros

Bluehost má vynikajúce znalosti o tom, čo priemerný zákazník potrebuje ako východiskový bod od svojho poskytovateľa webhostingu. Najväčšou prednosťou spoločnosti Bluehost je, že pokrývajú všetky tieto základne za neuveriteľne nízku cenu. A s 2 miliónmi domén po celom svete je to jednoznačne vynikajúci predajný bod.

1. Bluehost cPanel – Predefinovanie ukážky

Než začnete tráviť desiatky online službami – vrátane hostingu – nebolo by pekné vedieť presne, za čo platíte? Hosting hostingu Bluehost vám dáva skutočný vkus toho, aké to je byť jedným z ich zákazníkov tým, že vám poskytuje demo prístup k plne funkčnému cPanel. Vzhľadom k tomu, cPanel je to, čo budete používať na správu celej svojej webovej stránky, ukazuje vám odobrenú verziu tohto programu, aby vám urobil službu. Kompletná ukážka je šikovný krok, pretože funkcie v cPanel sú robustné a užívateľsky príjemné. V čase, keď urobíte rozhodnutie o kúpe, presne viete, do čoho sa dostanete.

2. Šifrovanie vojenskej triedy & Iná bezpečnosť

Než začnete posielať údaje hostiteľskej spoločnosti, nechcete vedieť, aké sú bezpečné? Hosting hostingu Bluehost má všetko, čo je aktuálne pod kapotou serverov. Vďaka zdieľaným a vyhradeným certifikátom SSL, denným zálohám a bezpečnému procesu FTP vie hostenie Bluehostingu, čo to znamená, aby boli vaše dáta v bezpečí. Ak o tom premýšľate, môže to byť jedna z predajných funkcií vášho produktu, pretože vaši zákazníci chcú vedieť, či sú ich osobné a súkromné ​​finančné informácie v dobrých rukách skôr, ako vám poskytnú desetník..

Bluehost má niektoré z najlepších bezpečnostných funkcií medzi nízkonákladovými webhostingovými spoločnosťami. Napríklad ich konkurent HostGator je o niečo drahší, ale vo svojej doručenej pošte má vážny nedostatok ochrany pred nevyžiadanou poštou a vírusmi a zálohuje vaše údaje iba raz týždenne. Ešte drahšia alternatíva, SiteGround, nedosahuje úroveň zabezpečenia proti hackerstvu. Bluehost skutočne ide nad rámec bezpečnosti za cenu.

3. Nakoniec – zadarmo, ktoré môžete použiť

Bluehost si uvedomuje, že väčšina ľudí spúšťa základné webové stránky s cieľom rozšíriť svoje marketingové úsilie a prítomnosť značky. Súčasťou vášho plánu Bluehost je preto neskutočné používanie bezplatného elektronického obchodu, nákupného košíka, e-mailu a marketingu. Aplikácie Google a CloudFlare sú dva príklady a všetky tieto aplikácie sa hladko integrujú a sú neuveriteľne užívateľsky príjemné. Nemusíte byť vývojárom, aby ste zistili bezplatné aplikácie, ktoré budú nepochybne užitočné pre každú malú firmu.

4. Nástroje jednoduchého dizajnu

Hosting hostingu Bluehost vás umiestni na sedadlo vodiča, pokiaľ ide o návrh vašich webových stránok, a uľahčujú vám to, takže nemusíte mať žiadne skúsenosti. V jednom okamihu, najímanie web designer môže byť súčasťou vašej marketingovej stratégie, ale teraz to nemusí byť. Plány spoločnosti Bluehost poskytujú bezplatný softvér na navrhovanie webových stránok s technológiou drag-and-drop, ktorá vám umožní ľahko navrhnúť webovú stránku. Tento druh softvéru sa doslova nazýva WYSIWYG – to, čo vidíte, je to, čo získate. Znamená to, že nemusíte ovládať počítačové programovanie, aby ste mohli prispôsobiť svoj web tak, ako chcete.

5. Bluehost VPS je skutočne cenovo dostupný

VPS hosting je vždy drahší ako zdieľané hostingové plány, pretože máte zaručené zdroje súkromného servera. Ale tam, kde väčšina hostingových spoločností účtuje neuveriteľne vysoké ceny za VPS, nízke ceny spoločnosti Bluehost siahajú až do VPS. Bluehost VPS je plne spravovaný a je vybavený funkciami, ako je vylepšená technológia cPanel, CentOS a výkonná cloudová technológia. A so štyrmi rôznymi úrovňami, plány Bluehost VPS poskytujú veľa priestoru pre škálovanie s rastom.

Nevýhody Bluehost

Keď sú ceny také nízke, je ťažké sťažovať sa na nedostatky plánov Bluehost. Ale Bluehost má nejaké vážne nevýhody, ktoré nemožno prehliadnuť, ak nízke ceny nie sú vašou najvyššou prioritou.

1. Zákaznícky servis spoločnosti Bluehost je zasiahnutý alebo chýba

Každá spoločnosť, ktorá má klientov na celom svete, musí byť schopná ich nepretržite podporovať. Bluehost sa môže pochváliť priemernou dobou odozvy 30 sekúnd, ale zdá sa, že to tak v skutočnosti nie je. V čase dopravnej špičky veľa zákazníkov uvádza čas čakania takmer 45 minút. Aby toho nebolo málo, veľa zákazníkov vyjadruje sklamanie z toho, že komunikácia môže byť strohá a neužitočná. Len málo vecí je viac rozzúrených, keď máte technické ťažkosti, ako museli čakať prehnané množstvo času len na odpoveď, ktorá vás nepribližuje k riešeniu. Pomalá a neuspokojivá služba nie je vždy v prípade spoločnosti Bluehost, ale dosť často sa nedá povedať, že ich zákaznícky servis je trvalo kvalitný..

Bluehost však má kanál YouTube plný užitočných návodov. Ak vaša otázka nie je naliehavá, niekedy je najlepšie si len vyhrnúť rukávy a naučiť sa, ako to sami opraviť. Tento problém môžete vyriešiť ešte skôr, ako sa dostanete na linku podpory.

2. Žiadna záruka dostupnosti

Predtým, ako sa rozhodnete pre hosťovanie, pravdepodobne si prečítate stovky rôznych recenzií z rôznych hľadísk, ktoré sa týkajú takmer každej hostiteľskej spoločnosti. Jedným zo spôsobov, ktoré by ste si mohli všimnúť, je, že niekoľko z týchto hostingových spoločností ponúka záruku dostupnosti – zvyčajne záruku dostupnosti 99,99% dostupnosti. To sľubuje, že vám bude poskytnutá kompenzácia za viac ako 8 hodín prestojov ročne. Toto nie je prípad Bluehost. Bluehost vás nekompenzuje, ak sa ich doba prevádzkyschopnosti zníži pod inzerovaný priemer. Zatiaľ čo ich rekordná doba prevádzkyschopnosti nie je príliš pozadu, štúdie ukazujú, že spoločnosť Bluehost má tendenciu mať mierne nižšiu mieru dostupnosti ako väčšina ich veľkých konkurentov. Pre webové stránky, ktoré speňažujú návštevy, môžu mať tieto ďalšie 4 hodiny prestojov za rok obrovský vplyv na vaše podnikanie. Ale v porovnaní s inými rozpočtovými webmi, ako je WebHostingPad, má Bluehost oveľa lepšiu dostupnosť za peniaze, ktoré platíte.

3. Pomalé rýchlosti načítania

Načítanie stránok Bluehostingu trvá v priemere o 25% viac času ako na stránkach hostených inými poprednými poskytovateľmi hostenia. Tento časový rozdiel sa nemusí zdať ako príliš veľký, ale vedeli ste, že takmer tri štvrtiny vašej návštevnosti sa odrazí, ak sa vaša stránka do 5 sekúnd nenačíta? Pomalé rýchlosti načítania poškodzujú používateľské prostredie, čím znižujú návštevnosť a zisky. Iste, Bluehost je stále ďaleko pred mnohými menšími webovými hostiteľmi, ale medzi svojimi top konkurentmi sú na spodku hlavne. Chceli by sme poukázať na rýchlosť ako na číslo jedna, ktorú by mohli opraviť, ak by chceli zlepšiť svoje služby. Ak je v webhostingu najvyššou prioritou rýchlosť, možno budete mať záujem zaplatiť navyše niekoľko dolárov mesačne za superrýchly hosting A2.

4. Získanie všetkých e-mailov

Ďalšou funkciou, ktorá hosťuje Bluehost, je to, čo sa nazýva „doručená pošta“. Čo to znamená, že niekto pošle e-mail neexistujúcemu používateľovi vo vašej doméne, skončí v tejto doručenej e-mailovej schránke. Aj keď to nie je nevyhnutná vlastnosť, je to taká, ktorú majú ostatné hostingové spoločnosti.

5. Najlepšie ceny si vyžadujú dlhšiu zmluvu

Ak plánujete dlhodobo držať svoje stránky, hej, na tom skutočne nezáleží. Ak si nie ste istí, ako dlho bude váš web k dispozícii, 36-mesačné obdobie pre najlepšie ceny môže byť trochu frustrujúce.

Takže je na vás, či je to negatívne alebo nie, ale mysleli sme si, že by ste to chceli vedieť.

Spodný riadok:

Je ťažké povedať nie nízkej cene s veľkou hodnotou a popularita Bluehostu je toho dôkazom.

Majú všetky vaše základy pokryté jedným elegantným a lacným balíkom, čo je presne to, čo váš typický začínajúci webmaster hľadá, keď príde čas na vybudovanie stránky pre ich podnikanie. Bluehost zaostáva iba v zlomkoch, ale tieto zlomky sa skutočne sčítavajú, keď sa jedná o veľké množstvo. To je dôvod, prečo by sme Bluehost neodporúčali pre stránky, ktoré získavajú obrovské množstvo prenosov alebo stratia veľký čas, keď ich stránky klesnú. Ak však chcete iba svoj vlastný malý kútik internetu a vy sami si nemusíte všimnúť žiadne prestoje ani oneskorovacie rýchlosti, Bluehost je skvelé a lacné miesto na spustenie.

Zobraziť Bluehost Pricing

Časté otázky týkajúce sa hostenia Bluehostingu

Aké hlavné funkcie ponúka Bluehost?

Bluehost poskytuje desiatky funkcií, ale tu sú štyri najdôležitejšie body, ktoré vám pomôžu začať.

 • PHP – Ak nechcete, aby bol váš web nudný a nudný, budete musieť používať PHP. Táto služba vám umožňuje vytvárať dynamický obsah pre vaše stránky vrátane obrázkov, tlačidiel a textu, ktorý vás odlíši od davu. V závislosti od toho, aký typ webovej stránky chcete vytvoriť, Bluehost ponúka rôzne balíčky, ktoré vám poskytujú väčšiu kontrolu prostredníctvom PHP.
 • WordPress –  Okrem hosťovania vašich stránok vám Bluehost poskytne prístup k WordPress, aby ste si mohli prispôsobiť a vytvoriť požadovaný vzhľad. Väčšina nových stránok používa WordPress, takže ho určite chcete využiť.
 • MySQL – Ak plánujete mať na svojom webe veľa údajov alebo ak chcete na svojom webe zhromaždiť veľa údajov, budete na to potrebovať MySQL. Bluehost vám poskytuje nástroje, ktoré potrebujete, takže môžete nielen zhromažďovať, ale aj spracovávať a spravovať všetky požadované údaje. Ako sme už spomenuli, existujú rôzne balíčky, ktoré môžete zvoliť, aby ste mali dostatok úložného priestoru pre všetko.
 • Záruka dostupnosti –  Bluehost má 100% záruku dostupnosti, čo znamená, že vaše stránky nebudú nikdy mimo prevádzky. Ak sa to z akéhokoľvek dôvodu stane (zaklopať na drevo), Bluehost vás za to odškodní.
 • E-mail – Bluehost ponúka bezplatné e-mailové účty so všetkými balíčkami.
Aké druhy e-mailových funkcií ponúka Bluehost?

Bluehost má pre svojich používateľov portál Webmail a tiež vám umožňuje vybrať si obľúbený program doručenej pošty. Na filtrovanie vašej doručenej pošty používajú SpamAssassin aj SpamExperts. Majú tiež niektoré možnosti e-mailového marketingu, ktoré vám pomôžu rozšíriť vaše predplatné.

Aký druh hackerskej bezpečnosti ponúka Bluehost?

Aby ste vás chránili, Bluehost ponúka viacnásobné prihlasovacie a bezpečnostné funkcie, vďaka ktorým môže byť váš web a všetky súvisiace informácie mimo dosahu hackerov a zlodejov..

 • Dvojfaktorové overenie: okrem vášho hesla budete potrebovať aj iný bezpečnostný kľúč na prihlásenie. Toto pomáha zabrániť hackerom v získaní prístupu
 • PIN: ako pridanú funkciu zabezpečenia môžete nastaviť PIN na overenie. Na prihlásenie sa však nemôžete použiť.
 • Úpravy hesla pre oprávnených používateľov: Ak máte na správe svojich webových stránok iných ľudí, možno nebudete chcieť, aby mali prístup ku všetkému, čo robíte. Takto môžete nastaviť, ktoré možnosti sú k dispozícii pre používateľov, ako aj meniť heslá na diaľku.
 • Heslo účtu: to vám alebo autorizovanému používateľovi umožní prístup na webovú stránku na vykonanie akýchkoľvek zmien alebo aktualizácií informácií
 • Fakturačné heslo: toto heslo je iba pre majiteľa účtu, pretože vám umožňuje nakupovať ďalšie služby od spoločnosti Bluehost alebo úplne zrušiť váš účet
 • Jednorazové prihlásenie pre dôveryhodné weby: ako Google a WordPress.
Ak som si kúpil doménu niekde inde, môžem ju preniesť na Bluehost?

Áno, Bluehost vám umožní prevádzať všetky domény, ktoré vlastníte, na svoj hostingový účet. Budete však musieť resetovať nastavenia názvu svojej domény, aby ste ju mohli nasmerovať do služby Bluehost.

Môžem si kúpiť doménu cez Bluehost?

Áno, nakupovanie doménového mena prostredníctvom Bluehostingu je viac ako vítané za predpokladu, že ho nezískal niekto iný. Stačí zadať požadované meno a stránka vás informuje, či je k dispozícii.

Ponúka Bluehost ochranu doménových mien?

Ano oni robia. Všetky zakúpené názvy domén sú zo zákona povinné na zobrazenie informácií o tom, kto je doménou. Ak sa však obávate, že vaše osobné informácie sú verejné, Bluehost vám môže dať možnosti ochrany osobných údajov, aby ste tieto informácie uchovali ako súkromné. Čo sa stane, ak túto bezpečnostnú funkciu nepoužívate? Môžete byť cieľom:

 • Nevyžiadaná pošta
 • Hovory
 • Poštová správa
 • Krádež identity
 • Podvodné prevody domén
Aké spôsoby platby prijíma spoločnosť Bluehost?

Bluehost akceptuje väčšinu hlavných kreditných kariet, ako aj PayPal a niekoľko ďalších online finančných služieb. Ak si nie ste istí, či vaša platba prebehne, kontaktujte tím podpory. Ponúkajú tiež podrobnú históriu fakturácie, ktorá je prístupná online.

Môžem nastaviť automatické obnovenie svojich stránok?

Áno, môžete nastaviť obnovenie za mesiac alebo za rok, v závislosti od vašich potrieb. Bluehost nastaví automatické obnovenie pre všetky nové účty, ale v prípade potreby môžete prepnúť na manuálne platby. Bluehost vás bude kontaktovať vždy, keď dôjde k splateniu platby alebo o jej výbere z dôvodu obnovenia. Viac na Bluehost.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map