Recenzie Kinsta máj 2020: najlepší hosting WordPress?

Recenzie Kinsta máj 2020: najlepší hosting WordPress?

Recenzie Kinsta máj 2020: najlepší hosting WordPress?

Recenzie Kinsta – najlepší nový hostiteľ WordPress?

Rokovania s poskytovateľom hostingu WordPress, ktorý neponúka nič iné ako služby postavené okolo motora WP, môžu byť rozhodujúce. Kinsta hosting je spoločnosť, ktorá získala v posledných rokoch veľa trakcie ako poskytovateľ služieb WordPress. Ponúkajú platformu, ktorá je postavená na vrchole systému Google Cloud, čo znamená, že ľudia, ktorí potrebujú neustále webový hosting, budú mať menšie obavy z toho, že dátové centrum zostane v prevádzke. Ich cena je tiež v súlade s mnohými poskytovateľmi hostenia WordPress, ktorí sú najlepší v danej triede.


KINŠTA

Zodpovedá výkonnosť spoločnosti Kinsta ako hostiteľovi stránky WordPress humbuku? Poďme sa pozrieť na ich ponuky a výhody a nevýhody svojej platformy v tomto preskúmaní Kinsta.

Kto je Kinsta?

Kinsta je spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2013. Sídli vo väčšej oblasti Kalifornie v Los Angeles a majú členov tímu v L.A., Londýne, Berlíne a Budapešti. Spoločnosť sa zameriava na používanie platformy Google Cloud na poskytovanie spoľahlivého hostenia WordPress a nič iné. Členovia tímu sa najprv považujú za vývojárov, ale ich cieľom je poskytovať služby, ktoré

 • Sprístupňuje hosťovanie WordPress ľuďom, ktorí nepochádzajú z tvrdého technického prostredia
 • Prichádza čo najbližšie k riešeniu jedným kliknutím

Pozri oficiálne stránky

Vlastnosti

Ak sa zameriavate výlučne na vytváranie webových stránok WordPress, Kinsta chce, aby ste sa cítili, že budete pracovať s pomocou kvalifikovaných vývojárov. Aj keď za vás celú prácu nezvládnu, ich systém a tím technickej podpory ponúkajú veľa pomoci.

Zákazníci, ktorí prechádzajú z iných hostingových spoločností, ako sú Cloudways, DreamHost a Flywheel, majú k dispozícii bezplatnú migráciu s plne riadenou podporou. Jednoducho informujte ľudí na hostingu Kinsta o tom, kde sa nachádza váš web, a ostatní vám poskytnú ruku. Pre všetky účty okrem účtov nižšej úrovne môžu používatelia WordPress tiež požiadať o pomoc pri vykonávaní klonovania stránok.

Na celom svete spoločnosť spravuje viac ako 15 dátových centier na 5 kontinentoch. Časy načítania sú úplne pôsobivé, pričom predvolená téma dvadsaťsedemnástich od spoločnosti WP odpovedá iba v tieni nad 300 ms. Platforma, ktorú spoločnosť Kinsta vytvorila, je navrhnutá tak, aby v maximálnej miere reagovala a využila čo najviac:

 • mariadb
 • Nginx
 • PHP 7
 • LXD kontajner

Hardvér je tiež optimalizovaný z hľadiska rýchlosti, pričom úložisko je spravované jednotkami SSD.

Bezpečnostné funkcie tiež veľa znamenajú. Kinsta ponúka živé sledovanie potenciálnych hrozieb vrátane útokov DDoS. Taktiež prijímajú proaktívne opatrenia, aby zabránili spusteniu škodlivého kódu. Certifikáty Šifrujme zadarmo sú k dispozícii aj ako riešenia na jedno kliknutie. Zálohovanie údajov sa vykonáva každý deň a uchovávanie údajov sa začína na 14 dní pri najlacnejších plánoch a až 30 dní na najvyšších úrovniach..

Ak ste už unavení z práce so starými školskými ovládacími panelmi ako cPanel alebo Plesk, budete nadšení z ponuky v Kinsta. Prístrojová doska MyKinsta je navrhnutá tak, aby všetko umiestnila na jedno miesto.

Ľudia, ktorí sa snažia získať nové miesto na varenie, radi objavia oddychovú zónu. Prostredie predstavovania je rezervované miesto na webovej adrese, ktoré umožňuje vývojárom a dizajnérom rýchlo nasadiť a otestovať nápady bez toho, aby sa začali zverejňovať pre verejnosť. Toto je plne funkčná verzia nového webu fungujúceho na základnej hostiteľskej platforme. Keď budete spokojní so svojimi revíziami, môžete ich jednoducho presunúť na svoju hlavnú stránku.

funkcie kinsta

Výhody Kinsta Hosting

1) Prístup

Jednou z najzaujímavejších vecí o hostingovej službe Kinsta je spôsob, akým zvláda administratívne úlohy. Ako už bolo uvedené, spoločnosť je nesmierne hrdá na to, že pre vás správca pracuje.

Mnoho ďalších hostingových spoločností na trhu typu WordPress ponúka niečo podobné, ale pre pokročilejších používateľov má tendenciu trochu preplývať. Inými slovami, ak chcete viac drsných funkcií, ako je prístup SSH a možnosť importovať certifikáty SSL, väčšina konkurentov to urobí trochu bolesti alebo sľubuje a potom ich nedodá.

Hosting servera Kinsta v skutočnosti ponúka administratívny prístup a umožňuje jeho fungovanie. Hoci skúsení používatelia, ktorí dokážu plynule kódovať v PHP 7, nie sú cieľom spoločnosti, Kinsta a tím podpory sa nestanú prekážkou pre ľudí, ktorí sa chcú kopať do vnútorností svojich stránok..

2) Budúce korektúry

Plány hostenia sú už nakonfigurované s podporou napríklad:

 • HTTP / 2
 • Poďme šifrovať
 • HHVM
 • PHP 7
 • WP-CLI
 • Git
 • Pravidelné kontroly dostupnosti
 • Denné zálohy

To sa môže zdať ako veľa techababble pre ľudí, ktorí čisto pracujú ako grafici, alebo obchodníci, ale to, čo sa scvrkáva, je to, že vaše stránky budú pripravené na budúcnosť. Budete mať tiež možnosť zvoliť si umiestnenie svojho dátového centra, čo vám umožní optimalizovať rýchlosť stránok pre oblasť, v ktorej žije väčšina používateľov. Používatelia programu WordPress sú tiež vítaní na pripojenie svojich stránok k sieti na doručovanie obsahu podľa vlastného výberu.

3) Tento informačný panel

Prístrojová doska Kinsta má čistý moderný dizajn, ktorý vám dá všetko na dosah ruky. Rozhranie funguje dobre v stolnom aj mobilnom prostredí a umožňuje vám držať krok s počtom návštevníkov, či už ste v kancelárii alebo na cestách. K dispozícii je dokonca aj robustný analytický balík, ktorý vám pomôže zistiť, ako vaše stránky prosperujú a čo by ste mohli robiť lepšie.

4) CDN

Možnosť CDN, ktorá je súčasťou použitia Kinsta, je dar z nebies. Väčšina vašej návštevnosti pravdepodobne príde vo forme prenosu na statické stránky, ktoré sa nemusia neustále obnovovať. A čo je dôležitejšie, spoločnosť Kinsta nezapočítava túto návštevnosť v porovnaní so svojím štandardným počtom návštevníkov.

5) Vzdelávacie zdroje

zdroje kinsta

Zatiaľ čo Kinsta nenapadá seba samého, aby svoje vzdelávacie zdroje sprístupnila svetu zadarmo, v skutočnosti existuje dobrá informačná základňa skrývanie na mieste. Kinsta ponúka:

 • Tipy pre nováčikov a profesionálov
 • Príručka na používanie Kinsta a ovládacieho panela MyKinsta
 • Články o WordPress
 • Novinky o trendoch dizajnu
 • Aktualizácie aktuálneho stavu motora WP
 • Tipy a triky na optimalizáciu inštalácií podľa rýchlosti webu
 • Prístup k informáciám o riešení problémov
 • Marketingové poradenstvo

6) Vaša pracovná stránka

Je ťažké zveličiť, aké dôležité je mať užitočnú karanténu pri vývoji alebo navrhovaní WordPress. Malé vyladenie riadku kódu alebo pridanie niekoľkých doplnkov WordPress môže spôsobiť, že stránky prejdú úplne na haywire. Zároveň v rámci WP neexistuje dobrý spôsob, ako vyskúšať čokoľvek okrem spustenia kódu, načítania prehľadávača a sledovania, čo sa stane. Nikto nechce, aby ich výrobné stránky boli v režime „čo sa stane“, a preto je skvelé, že spoločnosť Kinsta používa pracovné prostredie, aby tento proces znížil zážitok z bieleho kolena..

Nevýhody Kinsta Hosting

1) Žiadny predaj názvu domény

Môže to vyzerať ako malý dohadovač, ale stále je potrebné nakonfigurovať názov domény na účte s jednou spoločnosťou a potom ho prepojiť s účtom Kinsta. Je tiež trochu bolestivé sledovať jeden účet od spoločnosti Kinsta a ďalší účet od toho, s kým ste sa zaregistrovali vo svojej doméne. Našťastie je správa DNS hračkou, takže sa k obom koncom tohto problému budete mať aspoň relatívne ľahký čas.

2) Uptime

Prevádzková doba Kanista z neho neznamená najlepšiu možnosť hosťovania WordPress vo svojej triede. Kým rýchlostné testy mu dávajú dobré body na to, aby reagoval, doba prevádzky v najhoršom mesiaci bola tieň pod 99,8%. Väčšina používateľov programu WordPress chce vidieť niečo podobné 99,99%. Prestoje môžu byť výkyvy, ale odporúčame vám, aby ste sa na ne pozerali na prístrojovej doske a pomocou vlastných externých monitorovacích nástrojov..

Položky zmiešaných tašiek

1) Tieto bezplatné migrácie

Spoločnosť Kinsta sa pred touto skutočnosťou neskrýva, ale tiež nejde o to, aby bolo jasné, že ponúkajú bezplatnú migráciu stránok iba zo špecifického zoznamu hostiteľských spoločností. Je to tak trochu „prečítaná drobná tlač“, o ktorej budete chcieť vedieť. Ak pracujete na serveri WordPress na nezávislom serveri, proces migrácie bude väčším problémom ako v prípade niektorých iných spoločností..

Na najnižších účtoch získate iba jednu migráciu stránok. Na úrovni 30 dolárov môžete vykonať iba jednu migráciu ročne.

2) Počty návštevníkov

20 000 návštevníkov s minimálnym balíkom nie je veľa. Aj keď využívate sieť na doručovanie obsahu a plugin pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte čo najviac, budete šokovaní, ako rýchlo sa tieto čísla zožerú. Škálovateľnosť aktualizáciou plánu je síce ľahká, ale pripravená na zaplatenie.

3) Integrácia

Ak by bol elektronický obchod ponúkaný pri každom pláne, táto položka by bola v sekcii profesionálov. Bohužiaľ, integrácia určitých doplnkov, ako je Woocommerce, nie je ponúkaná po vybalení z dôvodu menších plánov hostenia..

integrácia kinsta

Verdikt pre túto revíziu Kinsta

Je ľahké pochopiť, prečo sa Kinsta stala miláčikom agentúry, marketingu a dizajnu. Je to hostingové riešenie podporované odborníkmi na WordPress, ktoré používateľom umožňuje cítiť sa, akoby nemuseli chodiť po lane bez siete. Či už sa snažíte uviesť nový web do prevádzky alebo sa vysporiadate s procesom migrácie, informačný panel MyKinsta je navrhnutý tak, aby bola čo najjednoduchšia..

Ceny pravdepodobne zabránia tomu, aby sa hosting spoločnosti Kinsta stal voľbou pre programátorov, vývojárov a vývojárov. To znamená, že nikdy nie je skutočný „ach, brat“ okamihu pre technicky zdatných ľudí na administratívnej strane Kinsta. Nebudete sa musieť cítiť v rozpakoch, ak potrebujete požiadať zamestnanca alebo zamestnanca na voľnej nohe, aby vám pomohol s vecami. V skutočnosti budú pravdepodobne príjemne prekvapení nástrojmi, ktoré im ponúka Kinsta.

Čas odozvy je vynikajúci, aj keď doba prevádzkyschopnosti by mohla byť lepšia.

Webový server WordPress, ktorý spravuje spoločnosť Kinsta, pravdepodobne nie je absolútnou najlepšou voľbou pre ľudí, ktorí potrebujú jednoznačne najlepšieho hostiteľa programu WordPress, ale stále predstavuje dobrý cenový návrh pre každého, kto nemá čas sa pustiť do kódovania, doplnkov a sysadmin na úrovni servera.

Ak potrebujete stabilnú a bezpečnú webovú stránku, ktorá bude veľmi pohotovo reagovať, určite sa budete chcieť na chvíľu pozrieť.

Hľadáte ďalšiu prémiu, spravovaný hosting bez vysokých nákladov? Vyskúšajte službu Cloudways – spravovaný hostiteľ, ktorý okrem iného sedí v službách Google Cloud a AWS.

Zobraziť ďalšie funkcie

stanovenie ceny

Kinsta ponúka širokú škálu hostingových plánov. Štruktúra cien pre každú z nich obsahuje:

 • Nastavte počet návštevníkov a množstvo miesta na disku
 • Bezplatný SSL certifikát a CDN pomocou siete KeyCDN
 • Inštalácia WordPress
 • Podporný tím PHP 7 pozostávajúci najmenej z dvoch členov

Ako hodnota konkrétneho hostingového plánu stúpa, zvyšuje sa tiež počet návštevníkov, množstvo miesta na disku a celkový počet nainštalovaných jednotiek WP..

plány a ceny kinsta

Na spodnej hranici škály majú plán 30 dolárov mesačne, ktorý zahŕňa jednu inštaláciu WP, 20 000 návštev mesačne a 5 GB voľného miesta na disku. Ďalším krokom je hostingový plán na 60 dolárov mesačne, ktorý zdvojnásobí všetky tieto čísla. Plán 100 dolárov mesačne zahŕňa 5 hostingových inštalácií WordPress, 100 000 návštev mesačne a 15 GB miesta na disku. Ponuky budú neustále stúpať v cene, až kým nedosiahnete špičkové podnikové plány, ktoré dosahujú 1 500 dolárov mesačne a zahŕňajú 3 000 000 návštev mesačne, 200 GB miesta na disku a 150 inštalácií WordPress.

Ak potrebujete väčšie nastavenie hostenia alebo niečo viac prispôsobené, tím podpory hostingu Kinsta vám rád pomôže vytvoriť plán, ktorý vyhovuje vašim požiadavkám. K dispozícii sú aj možnosti ročných platieb. Namiesto použitia akéhokoľvek vzorca na výpočet mesačnej zľavy na ročný webhosting ponúka spoločnosť Kinsta dva mesiace zadarmo ako súčasť ročného fakturačného cyklu. Ako sa dá očakávať, tieto ceny nezahŕňajú dane, ktoré sa môžu líšiť v závislosti od toho, kde bývate.

Ceny pre spoločnosť Kinsta sa môžu zdať trochu vysoké, ale spoločnosť je hrdá na riešenie problémov na úrovni servera pre svojich zákazníkov. Ak sa chcete vyrovnať s problémami, ako je reset servera, nemusíte byť sami sebou technici prvého stupňa. S každým z plánov je tiež k dispozícii 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Uplatnite zľavu 20%

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector