GoDaddy Recenzie WordPress Recenzie mája 2020 – Získajte Scoop!

GoDaddy Recenzie WordPress Recenzie mája 2020 – Získajte Scoop!

GoDaddy Recenzie WordPress Recenzie mája 2020 – Získajte Scoop!

GoDaddy Managed WordPress Hosting: Skvelé pre lacný hosting WordPress?

GoDaddy bol smejúcim sa zásobníkom skutočných vlastníkov webových stránok – bola to syrová spoločnosť s reklamami Super Bowl..


Už nie.

GoDaddy zintenzívnil svoju hru – VEĽKÝ ČAS. Je plne odhodlaná používať WordPress a dokonca začala rozširovať menšie spoločnosti poskytujúce služby WordPress.

To je pre vás dobrá správa, ak používate WordPress. Ak nie ste skúseným programátorom, ak vlastníte webovú stránku WordPress, chcete hosťovať WordPress. Verte nám.

Mali by ste zvoliť GoDaddy Managed WordPress Hosting pred inými vynikajúcimi poskytovateľmi WordPress hostingu ako SiteGround alebo A2 Hosting? Čítajte ďalej a zistite, či je GoDaddy dokonalým zápasom alebo tvrdou prihrávkou.

Poznámka: Od roku 2019 môžete pomocou tohto odkazu získať špeciálny GoDaddy Managed WordPress Hosting za 1 $ / mesiac (špeciálny GoDaddy Managed WordPress Hosting kupón). Jedná sa o SCREAMING DEAL a neočakáva sa, že bude trvať veľmi dlho.

Recenzie WordPress spravované GoDaddy 3.6 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Používatelia (3 hlasov) Pros

 1. Ponúkajú nízke ceny
 2. Ponúka neobmedzenú šírku pásma
 3. Vynikajúce bezpečnostné funkcie
 4. Skvelý zákaznícky servis

Zápory

 1. Vydanie vlastného panela hostingu
 2. Podporovali obmedzenia internetu
 3. Limity možností plánov
 4. Obmedzenia údajov

ZhrnutiePrípad, keď bol GoDaddy založený v roku 1997, Bob Parsons, má GoDaddy zaujímavé reklamné možnosti. Od sporne oblečených a nóbl žien boli hovorcami GoDaddy. Aj keď v reklamách bolo veľa kontroverzií, jedným z najväčších problémov pre nich bol nedostatok ovládacieho panela cPanel. Nainštalovali na to voľbu, ale táto zmena by neprišla až do roku 2013. K tejto zmene došlo po 65-percentnom podiele na predaji spoločnosti KKR, Silver Lake Partners a Technology Crossover Ventures… v roku 2011.
V posledných rokoch sa GoDaddy stal populárnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú webhostingové stránky pre svoju malú firmu, av tejto oblasti GoDaddy vyniká. Malé podniky dostanú viac pozornosti na svoju online prítomnosť a služby a produkty ponúkané spoločnosťou GoDaddy sú vhodné pre väčšinu ľudí pracujúcich na rozpočte. Poskytujú služby, ktoré pracujú s operačným systémom Linux alebo Windows a umožňujú zákazníkom vybrať si ten pravý pre nich. V posledných rokoch urobili pokrok, aby boli ústretovejší k zákazníkom a poskytovali svojim klientom to, čo im chcú pomôcť dosiahnuť ich ciele, aby uspeli. Pre tých, ktorí hľadajú riadený hosting WordPress, je GoDaddy vynikajúcou voľbou. Bez ohľadu na to, či chcete založiť blog alebo pridať webovú stránku pre podnikanie, je ideálne používať spravovaný webový server WordPress. V tejto oblasti vyniká GoDaddy. Automaticky aktualizujú vaše informácie, aby ste nemuseli, a poskytujú bezpečnosť pre váš web. Ich plány začínajú za konkurencieschopnú cenu a inovácia môže odomknúť rôzne funkcie, ktoré vám pomôžu s vašimi potrebami. Zatiaľ čo GoDaddy mal problémy so svojimi klientmi, ktorí chcú ovládať svoje vlastné webové stránky, GoDaddy od zmeny strážcu urobil veľké pokroky. Ich nový generálny riaditeľ, Blake Irving, pomohol vytvoriť lepšiu spoločnosť pre tých, ktorí hľadajú spravované hostiteľské stránky WordPress. Support3.5Speed3.5Features3.5Value4Transparency3.5

Naše oficiálne hodnotenie hosťovania WordPress od spoločnosti GoDaddy

GoDaddy Managed WordPress je veľká zmena pre GoDaddy.

Pokúšajú sa prevziať nejaký trávnik niektorých cielenejších služieb hostenia WordPress – napríklad WP Engine, SiteGround a Pagely..

GoDaddy je, samozrejme, jednou z najpopulárnejších a najznámejších hostingových spoločností.

Popularita ich reklám priniesla mnohým zákazníkom čisté značky. Váš priemerný podnikateľ pozná iba jednu doménu a hostiteľskú spoločnosť, a to je GoDaddy.

Ale veľa výhod bolo frustrovaných GoDaddyom az dobrých dôvodov, ktoré sa dostaneme dole.

Poďme sa však rýchlo pozrieť na možnosti hostenia WordPress:

godaddy spravoval hosting screenshot

Prvý dojem: Wow.

Kde inde môžete získať hosting WordPress za 1 USD mesačne (so zľavou)? nikde.

Ale stojí to za to? Môže byť.

Tu je vec. Ak sa snažíte udržať svoje náklady na veľmi nízkej úrovni, ale chcete tiež trochu zjednodušiť správu WordPress, je to dobrá voľba.

Poznámka: Od roku 2019 môžete pomocou tohto odkazu získať špeciálny GoDaddy Managed WordPress Hosting za 1 $ / mesiac (špeciálny GoDaddy Managed WordPress Hosting kupón). Jedná sa o SCREAMING DEAL a neočakáva sa, že bude trvať veľmi dlho.

GoDaddy Spravuje profesionálov v oblasti WordPress

1) Veľmi lacný riadený hosting WordPress

Toto je pravdepodobne najlacnejší hosting WordPress na trhu práve teraz s týmto špeciálnym.

Musíte však vedieť, že existujú rôzne typy hostenia WordPress.

Čo znamená riadený hosting WordPress? Závisí to od šedej oblasti.

Niektorí hostitelia to berú dosť ďaleko, napríklad WP Engine, kde majú najlepšie technológie podpory WordPress na svete. Iní, ako napríklad SiteGround, vám tiež poskytujú skvelú podporu za dobrú cenu.

V prípade GoDaddy tu ponúkajú hosťovanie WordPress, ktoré sa líši od zdieľaného hostenia a ktoré je špecifické pre WordPress.

Neočakávajte však dokonalú podporu. Určite môžete GoDaddy dostať do telefónu a sú užitočné, ale nie sú postavené okolo WordPressu ako niektoré iné hostingové spoločnosti..

Ako už bolo povedané, ak už kupujete svoje domény od GoDaddy a chcete zostať v ekosystéme, tento hosting od nich je oveľa lepšie ako zdieľaný hosting. Ak používate WordPress a ste milovníkom GoDaddy, je to najlepšia voľba pre vás.

2) Neobmedzená šírka pásma

Šírka pásma je viac-menej objem prevádzky a návštevníkov vašich stránok. Niektorí hostitelia ako WP Engine vás obmedzujú na 25 000 návštev mesačne podľa ich štartovacieho plánu, čo je podľa mňa príliš nízke.

Našťastie GoDaddy neobmedzuje šírku pásma, čo je skvelé.

Teraz môžu mať nejaké škrtiace alebo iné taktiky, ktoré rozmiestnia, ak naraz narazíte na milión návštev, pretože ste boli vystupovaní v Shark Tank, ale zatiaľ sa nebudete musieť starať o to.

3) Jednoduchá inštalácia hostingu

Bývalo to tak, že inštalácia a správa hostingu vyžadovala oddelenie IT a veľa fakturovateľných hodín.

Už nie. Webhostingové spoločnosti sa pripravili a pre používateľov bolo jednoduché nastaviť hosting sami. GoDaddy má priechodnú a palubnú postupnosť, aby ste si mohli zostaviť sami, bez potreby technických zásahov. Poskytujú tiež telefonickú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni, ak narazíte na nejaké problémy, ktoré sú pravdepodobne najsilnejšou súčasťou ponúkaných služieb GoDaddy na hosťovaní.

4) Ľahko použiteľný ovládací panel

Niektorí ľudia sú zvyknutí na cPanel – ospravedlňujeme sa, ale tu to nedostanete.

Ale namiesto toho získate pomerne ľahko ovládateľný ovládací panel, ktorý zostavil GoDaddy na mieru pre vaše potešenie z hostingu:

Je to vlastne celkom jednoduché a má dobrú používateľskú skúsenosť, vôbec mi to nevadí.

Tu je rozpis toho, čo som sa naučil počas niekoľkých minút používania panela:

Zdôrazňuje zhora:

 • Páči sa mi, že dostanete priame spojenie s panelom WP Admin na vašom webe, je to vždy jednoduché a ušetrí niekoľko sekúnd (najmä ak tu spravujete veľa stránok)
 • Aktualizácie doplnkov a tém jedným kliknutím – to je super užitočné. Hneď z tohto administračného panela môžete automaticky aktualizovať všetko. Aby sme boli spravodliví, nemusí to byť vhodné pre power-users, ale pre začiatočníkov s jednoduchou inštaláciou je to spôsob, ako ísť.
 • jednoduchý zálohy sú skvelé, nikdy neviete, kedy ich potrebujete
 • ostatné nastavenie sú celkom jednoduché, nebudete ich často používať
 • SSL certifikáty  – vlastne to uložíme na neskôr ��

Kopanie hlbšie do aktualizácie Výkonnosť webových stránok oblasť:

Toto som našiel:

 • Schopnosť aktualizujte svoj motív kliknutím z tohto panela správcov je epický!
 •  nástroj na výkon webových stránok je vlastne celkom šikovný, dá vám skutočne rýchlu správu, ktorá je veľmi užitočná. Ak budete zvedaví, môžete sa kopať do viacerých oblastí. Ubezpečujem sa, že môj web je sa darí skvele so skóre 96 dáva mi trochu nálady pre tento deň
 •  užívateľské skúsenosti je celkovo celkom hladký a ľahko použiteľný

5) skvelý zákaznícky servis

 • Aj keď sa môže zdať archaický, aby webhostingové weby poskytovali dobrý zákaznícky servis, GoDaddy poskytuje kvalitný zákaznícky servis. Sú k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, ktoré mnohé spoločnosti neposkytujú svojim zákazníkom. Sú dostupné telefonicky, čo pomáha klientom spríjemniť si prácu so spoločnosťou. To je ideálne pre tých, ktorí nemusia pracovať na prísnom pláne. Navyše, ak sa vyskytnú nejaké problémy, získanie pomoci je iba otázkou zdvihnutia telefónu. Mohli by ste hovoriť so skutočnou osobou, aby ste vám pomohli s prípadnými otázkami týkajúcimi sa vášho webu. Je ideálny pre tých, ktorí uprednostňujú osobný kontakt.
 • Nielenže sú ich zákaznícke služby vynikajúce, ale poskytujú aj 99,9 percenta dostupnosti pre svoje webhostingové služby. Pre tých, ktorí potrebujú, aby ich web trvalý čas fungoval, je to ideálny spôsob, ako ísť. Nebudete sa musieť obávať výpadku hostiteľských služieb, s výnimkou plánovanej údržby. Zameriavajú sa na služby zákazníkom a poskytovanie kvalitných výrobkov v dôsledku zmeny generálneho riaditeľa, ktorý sa snaží potešiť. Je ideálny pre tých, ktorí potrebujú webhostingovú službu, na ktorú sa môžu spoľahnúť, a ich služby zákazníkom dokazujú, že to nie je dočasné rozhodnutie.

6) Záruka vrátenia peňazí

Ak sa zaregistrujete do programu WordPress Managed GoDaddy, vrátime vám peniaze, ak zistíte, že ich služby nie sú to, čo potrebujete. Ich záruka vrátenia peňazí je ideálna pre tých, ktorí chcú hľadať niečo iné. Vrátenie prostriedkov vám bude vrátené, ak svoj plán zrušíte do 30 dní od registrácie.

7) Lacné plány zabezpečenia webových stránok

Ok, tento je profík aj kon. Je to profesionál, pretože to je celkom dobrá cena za odstránenie škodlivého softvéru, ktorý môže zničiť vaše stránky:

Je to veľké proti, pretože táto cena sa nepričíta. Ale po ďalšom vyšetrovaní (pomocou služby Checkout nie okamžitá platba) som našiel správne ceny:

To je lepšie, ale napriek tomu – v ústach mi necháva zlý vkus.

Čo je na tom veľa? Len sa mi nepáči, že sa pokúsili skĺznuť za 24 mesiacov – určite tmavý vzor.

Každopádne – je to dobrý obchod a je pravdepodobné, že na to používajú Sucuri.net po akvizícii spoločnosti. Asi si ho kúpim neskôr.

Na temnú stranu …

GoDaddy Managed WordPress Hosting Nevýhody

1) Vlastný hostingový panel

 • Spravovanie webovej stránky môže trvať veľa času a čím viac na nej strávite, tým viac chcete robiť. Hostiteľský panel je miestom, kde dochádza k väčšine zmien, a GoDaddy má svoj vlastný panel, ktorý poskytujú svojim klientom. Zatiaľ čo cPanel a Fantastico sú jedny z najpopulárnejších, vlastný panel GoDaddy je intenzívnejší. Možno budete potrebovať sprievodcu na prácu s ovládacím panelom, ktorý môže vyžadovať viac času a energie. Na to nie je príliš sofistikované, ale môže to byť bolesť.
 • Kým bol ich vlastný panel vyradený v roku 2012, odvtedy prešli na priemyselný štandard cPanel. Jednou z najväčších nevýhod používania cPanel na GoDaddy je však to, že za mesiac platíte jeden dolár navyše. Aj keď to nie je obrovský náklad, môžete nájsť iný hostingový server, ktorý obsahuje cPanel, a to bez ďalších poplatkov. Mali by ste zistiť, či skutočne potrebujete cPanel, ale ak môžete žiť bez neho a chcete sa spoľahnúť na to, že GoDaddy bude pracovať na vašom webe za vás, nie je to zlý obchod. K dispozícii je veľa možností a pre skúsených používateľov sa môže účtovať príplatok za priemyselný štandard.

2) Podporovali obmedzenia internetu

 • V januári 2011 boli zavedené účty SOPA a PIPA s cieľom obmedziť prístup na internet. Tento argument sa v posledných rokoch dostal viac pozornosti, pričom neutralita siete sa stala veľkým problémom. GoDaddy bol, žiaľ, jedným z jediných, ktorý podporoval tieto účty. To viedlo k pobúreniu ľudí, ktorí pokladali účty za nelegitímne, a umiestnili GoDaddya na miesto. Stratili veľa rešpektu od tých, ktorí si myslia, že internet je miestom, kde sú myšlienky zadarmo, a mali by sa vyhnúť príliš veľkým obmedzeniam.
 • Aj keď GoDaddy zrušil svoje rozhodnutie podporiť účty, negatívna pozornosť, ktorá sa im venovala, vyvolala určité problémy s dôverou. Až tisíce zákazníkov sa rozhodli opustiť GoDaddy a previesť ich doménové mená. Hoci väčšina negatívnej pozornosti zmizla, stále prejavujú činy proti etike a súkromiu, čo nie je dobré pre žiadnu internetovú spoločnosť. Podnikli kroky, aby udržali veci v súkromí a pracovali na správnej etike, ale zostáva otázkou, či môžu získať dôveru, ktorú stratili s tisíckami zákazníkov..
 • Zostáva vidieť, či zmenili svoje smery, ale existujú náznaky, že sa nemôžu zmeniť. Ich reklama je sexistická, hovorili však o tom, aby sa ich reklamy stali menej kontroverznými. Po najnovšej reklame na Super Bowl, ktorá bola „krikom po celom svete“, sa môžu objaviť ďalšie aktivity,.

3) Limity plánov

 • Aj keď nie je žiadnym tajomstvom, že webhostingové weby obmedzujú webové stránky, GoDaddy je známy svojimi obmedzeniami. WordPress potrebuje iba jednu databázu pre blogy a webové stránky, ktoré vás môžu obmedziť na celkom 25 webových stránok. Aj keď nejde o úplný trestný čin, skutočnosť, že tieto informácie skrývajú pri registrácii, môže byť trestná. Vďaka tomu vyzerajú, že všetko máte neobmedzené, ale toto nie je pravda. Je dôležité prečítať si drobné písmo, ale keď nie je ľahko dostupné, ako to môžete prečítať?
 • Jediný spôsob, ako môžete získať všetko neobmedzene, je, ak pôjdete s Konečným plánom. Konečný plán robí všetko neobmedzeným, ale stále je bolesť musieť platiť navyše za veci, ktoré by ste už mali dostať. O svojom pláne Deluxe sa dostali lepšie a svojim klientom poskytli neobmedzený priestor na disku. Je dôležité porozumieť tomu, čo dostávate a či to stojí za cenu, ktorú platíte. Ak práve začínate, nechcete platiť príliš veľa, aby ste dostali všetko, čo potrebujete na to, aby ste mohli prevádzkovať svoj web tak dobre, ako je to možné.

5) Obmedzenia údajov

 • Obmedzenia sú dôležité z hľadiska bezpečnosti, ale pokiaľ ide o obmedzenia údajov, GoDaddy ide trochu nad vrchol. Mali by ste očakávať, že budete preskakovať mnohými obručami, a ak chcete niečo zmeniť, podniknite veľa krokov. Automatické generovanie obsahu a používanie webových formulárov sú zvyčajne jednoduché úlohy, ale program GoDaddy na to vyžaduje toľko informácií. Ak nie ste pripravení vyplniť veľa dokladov, môže byť lepšie ísť s iným webovým serverom. Aj keď je bezpečnosť so systémom GoDaddy na mieste, nemusí sa stáť za to, že by ste sa pokúsili zmeniť veci na svojom webe..
 • Jednou z najviac frustrujúcich funkcií GoDaddy je ich rýchly a bezpečný kontaktný formulár. Aj keď je ľahké ho vyplniť, najťažšia časť je jeho odoslanie GoDaddy. Vďaka svojim bezpečnostným obmedzeniam sa formulár zvyčajne podáva ako spam. Existujú návody, ako ich správne zadať, ale ak nemáte čas ani sklon, nemusí to stáť za to. Vždy je dobré mať vynikajúcu bezpečnosť, ale keď bojujete s hostiteľskou stránkou o informácie, môže byť lepšie ísť s niekým iným.

6) Nie je tak užitočný ako iní hostení hostitelia WordPress

 • Zatiaľ čo GodDaddy je rýchly, aby vám pomohol vonku po telefóne, nie je taký veľký ako použitie iných hostiteľov, ako je SiteGround, pre služby zákazníkom.
 • Ak sa vyskytne problém, pravdepodobne pre vás veľa neurobia
 • Mal som problém s migráciou svojich webových stránok na GoDaddy pomocou ich nástroja – a povedali, že ich nástroj je aplikácia „s maximálnym úsilím“, a ak to nefunguje, je na mne, aby som to urobil.
 • Nepomohli

7) Neponúkajú bezplatný certifikát SSL

Ok, toto je veľká. V roku 2018 potrebujete certifikát SSL. To, čo to robí, je, že môžete mať https: // vo vašej doméne namiesto http: //.

Potrebujete to, pretože to obom poskytuje zvýšenú bezpečnosť pre vašich návštevníkov. A je pozitívnym hodnotiacim signálom vo Vyhľadávaní Google (hoci malý).

Väčšina hostiteľov v súčasnosti ponúka bezplatné šifrovacie certifikáty SSL. Nie GoDaddy.

Tu vás využívajú:

To nie je super. SSL certifikáty sú v týchto dňoch štandardom a sú bezplatné prostredníctvom Let’s Encrypt. Za jeden by ste nemuseli platiť 75 dolárov ročne. Týmto spôsobom GoDaddy zarába svoje peniaze na hosťovaní za 1 USD.

8) Je ťažké odísť

 • Kým každá spoločnosť hlási udržanie klientov, GoDaddy sa snaží pracovať s nimi. GoDaddy neposkytuje žiadnu pomoc, ak sa ich rozhodnete nechať pre inú spoločnosť. Aj keď sa to s cPanel ľahšie stalo, skutočnosť, že nerobia nič pre to, je nevýhodou. Preto je dôležité nájsť webhostingový server, ktorý funguje dobre a nezaťažuje veci príliš. Aj keď sa snažíte odísť, budú vám naďalej predávať produkty a vytvárať prekážky, ktoré vám pomôžu zostať v pokoji.
 • Ak trávite veľa času zostavovaním webovej stránky a hostiteľská stránka nespĺňa vaše očakávania, mali by ste mať možnosť odísť. Aj keď nie je pre nich hriechom, aby vám nepomohli, sťažujú pohyb, keď je čas odísť. Dokonca aj prevod názvu domény môže byť obrovskou bolesťou, ktorá nemusí stáť za problémy. Ak sa naozaj nepotrebujete pohnúť ďalej a ste odhodlaní prejsť procesom získania nového hostingového servera, alebo to stojí za to, nemali by ste od GoDaddy očakávať žiadnu pomoc..

Spodná čiara:

Aj keď GoDaddy má niektoré z najlepších zabezpečení a poskytuje širokú škálu produktov a služieb, nie je to najjednoduchší hostingový server, s ktorým by ste mohli pracovať. Niektoré úlohy sťažujú oveľa viac, ako je potrebné, a nedovoľujú vám ľahko odísť. Keď to chcú, sťažujú veci a ich obmedzenia môžu byť frustrujúce. Ak ste skúseným používateľom, možno zistíte, že systém GoDaddy pre vás funguje dobre, ale ak sa snažíte uviesť web do prevádzky ako štartér, možno budete chcieť ísť iným smerom..

GoDaddy nie je pre každého, ale pre nízke ceny a skvelý zákaznícky servis môžete urobiť horšie. Ponúkajú množstvo produktov a služieb, ktoré iné webové stránky hostingu nemôžu, a za konkurencieschopnú cenu. Ak plánujete nájsť dlhodobé riešenie pre vaše potreby webhostingu, GoDaddy môže byť vhodná spoločnosť. Ak sa môžete pozerať okolo svojej histórie a dúfate, že sa chystajú v budúcnosti k lepšiemu, GoDaddy môže byť pre vás to pravé. Záleží na preferenciách a na tom, čo ste ochotní zvládnuť. Ak sa rozhodnete ísť s nimi, ale uvedomíte si, že pre vás nie sú správne, buďte pripravení čeliť mnohým prekážkam, aj keď plánujete iba prevod názvu domény.

Ostatní spravovaní hostitelia programu WordPress na odhlásenie:

 • SiteGround
 • WP Engine
 • PAGEL
 • Bluehost WordPress Cloud

Poznámka: Od roku 2019 môžete pomocou tohto odkazu získať špeciálny GoDaddy Managed WordPress Hosting za 1 $ / mesiac (špeciálny GoDaddy Managed WordPress Hosting kupón). Jedná sa o SCREAMING DEAL a neočakáva sa, že bude trvať veľmi dlho.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector