Recenzia Hosting zotrvačníka: je pre vás to pravé?

Contents

Čo je zotrvačník?

Flywheel je riadená hostingová spoločnosť WordPress so sídlom v Omahe v Nebraske s pobočkami v austrálskom Sydney. Spoločnosť bola založená v roku 2013 a zameriava svoje hostingové služby pre dizajnérov a vývojárov, ktorí zarábajú na živobytie spustením webových stránok pre klientov.


Aká dobrá je hosting zotrvačníka?

Zotrvačník ponúka hip a cenovo dostupnú riadenú hostingovú službu WordPress konkurenčnejším, drahším riadeným hostingovým spoločnostiam, ako je WP Engine. Zotrvačník nie je pre amatérskych webmasterov, pričom veľkú časť svojej klientely tvoria návrhári a vývojári. Podpora zotrvačníka je mimoriadne dobre oboznámená so zložitými vývojovými problémami a ich plány sú zostavené v mierke. Zotrvačník odporúčame pre digitálne kreatívy, ktoré požadujú flexibilitu od svojej hostiteľskej spoločnosti. Preskúmajte ďalšie možnosti, ak ste začiatočník alebo ak zastupujete právnickú osobu, ktorá si želá ultrakombinovať správu.

Pozri oficiálne stránky Recenzie zotrvačníka 3.5 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Používatelia (1 hlasovanie) Pros

 1. Vyhradená správa WordPress
 2. Náklady na návštevníka je možné dohodnúť
 3. Zadarmo migrácie / demo stránky zdarma
 4. Automatické zálohovanie s procesom jednoduchého obnovenia
 5. vývojka & Dizajnérsky príjemné funkcie
 6. Zápory

  1. Pomalý čas na podporu, bez prístupu 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  2. Stránky môžu byť pomalé
  3. Odstupňovanie je stále vo verzii beta

  Support3Speed3Features3.5Value4Transparency4

  Naše oficiálne hodnotenie zotrvačníka

  Zotrvačník má nervózny a atraktívny pocit, že tak veľa iných hostingových spoločností chýba. V porovnaní s kresleným výrazom veľkých mien ako HostGator alebo upchatým pocitom elitných spoločností poskytujúcich hosting, ako je Rackspace, je Flywheel nadýchnutý čerstvého vzduchu. Flywheel, určený pre dizajnérov a vývojárov, ktorí sa snažia spustiť webové stránky pre svojich klientov, si našiel svoje miesto na spravovanom hostingovom trhu WordPress. Väčšina funkcií zotrvačníka je prvotriedna a perfektne sa hodí pre ich zamýšľanú klientelu. Niektoré menšie nepríjemnosti však môžu odradiť niektorých používateľov. Tiež by sme radili proti Zotrvačník pre stránky, ktoré dostávajú milióny návštev mesačne.

  Najlepšie vlastnosti hostenia zotrvačníka

  Zotrvačník vytvorený pre dizajnérov a vývojárov, ktorí skutočne poznajú cestu okolo WordPress, a preto vedia dosť dobre na to, aby vedeli, že outsourcing správy jeho zabezpečenia a aktualizácií stojí za to ich čas. Títo chlapci sú dôvtipní a vedia presne, čo ich klienti technickej služby chcú v hostiteľskej službe, konkrétne rýchlosť, inovatívne a intuitívne funkcie, bezpečnosť a pravidelné zálohy..

  Cenovo dostupné, špecializované riadenie WordPress

  Pretože WordPress je číslo jeden CMS používaný po celom svete, niet divu, že riadený hosting WordPress sa stal v posledných rokoch horúcim odvetvím. Zotrvačník pekne zapĺňa medzeru medzi začínajúcimi webmastermi pomocou hostingovej platformy WordPress, ktorú spravuje GoDaddy (od 3,99 dolárov mesačne), a miliónmi dolárovými spoločnosťami, ktoré využívajú ultra profesionálnu verziu WP Engine (29,99 dolárov mesačne). Zotrvačník začína na $ 15 / mesiac s flexibilnou škálovateľnosťou pre tých, ktorí chcú hostiť viac stránok.

  Náklady na návštevníka je možné dohodnúť

  Jednou z fakturačných metrík, ktorá je populárna medzi špecializovanými spoločnosťami spravujúcimi WordPress, je počet návštevníkov, od ktorých sa očakáva, že dostanú webovú stránku WordPress. Mnohé z týchto spoločností sa pevne držia svojej politiky účtovania určitého množstva peňazí za určitých návštevníkov. Zotrvačník je iný – podarilo sa nám dohodnúť cenu za ceny návštevníka. Je to veľmi cenné pre weby, ktoré plánujú časom škálovať.

  Jedno prihlásenie pre všetky vaše webové stránky WordPress

  Ak ste webmasterom niekoľkých webových stránok WordPress, možno sa ocitnete s malou čiernou knihou, ktorá je plná používateľských mien a hesiel. V prípade zotrvačníka to však tak nie je. Zotrvačník vám umožňuje migrovať všetky vaše webové stránky WordPress pod jedným poverením. Okrem toho, ak potrebujete spolupracovať s inými ľuďmi, Flywheel dá každej osobe vlastné prihlasovacie údaje. Vďaka tejto funkcii je Flywheel ľahkou voľbou pre agentúry zaoberajúce sa návrhom a vývojom, ktoré spravujú viaceré webové stránky.

  Rýchla a rýchla migrácia

  Ak nie ste spokojní s vašou súčasnou správcovskou spoločnosťou WordPress, Flywheel migruje všetky vaše súčasné webové stránky na svoje servery bezpečne a bezplatne. Navyše sú veľmi rýchle a migrácia zvyčajne trvá medzi 24 a 48 hodinami. Ak to chcete naozaj rýchlo, ponúkajú 8-hodinovú urýchlenú migráciu za 49 dolárov.

  Demo stránky zdarma

  Zatiaľ čo sa zotrvačník všeobecne spoplatňuje na základe domény, umožňuje neobmedzené možnosti demo a stagingu – ďalšiu funkciu, vďaka ktorej sú ideálne pre profesionálnych vývojárov a dizajnérov. Aj keď tieto stránky nie sú živé, umožňujú zákazníkom vytvárať webové stránky a testovať ich funkčnosť v plnom rozsahu.

  Špičková bezpečnosť zahŕňa bezplatný SSL

  Zotrvačník neustále skúma na vašom webe prítomnosť škodlivého softvéru a vykonáva takú dôkladnú prácu, že už nikdy nebudete musieť inštalovať ďalší bezpečnostný doplnok WordPress. V prípade, že je váš web napadnutý, jeho tím bude neúnavne pracovať, aby problém vyriešil a vrátil vaše stránky do normálu. Okrem toho hodia bezplatný protokol SSL s každou doménou, ktorú u nich zaregistrujete.

  Automatické zálohovanie s procesom jednoduchého obnovenia

  Zotrvačník vykonáva automatické denné zálohy. To znamená, že Flywheel každý deň zálohuje všetky vaše zmeny, aby sa zabezpečilo, že integrita vašich webových stránok zostane nedotknutá. Ak sa niekedy na vašom webe vyskytol problém, Flywheel uľahčuje proces obnovenia pomocou jediného kliknutia. Táto funkcia sama o sebe vám môže ušetriť starosti s hľadaním a online zálohovacou spoločnosťou na zabezpečenie integrity údajov, ktoré sú vaše webové stránky..

  Nevýhody hosting zotrvačníka

  Zákaznícky servis zotrvačníka je skutočne inteligentný, ale nie vždy prístupný

  Hosting zotrvačníka má povesť vynikajúcej podpory. Ich tím je rovnako nerozumný ako ich všeobecná klientela a takmer vždy sa s vami môžu stretnúť v akejkoľvek hĺbke technického problému, s ktorým sa stretávate. To však neponúka podporu živých rozhovorov a hodiny telefonických a podporných lístkov sú viac-menej obmedzené na bežné obchodné časy. Aj keď na väčšinu vstupeniek odpovieme do 24 hodín a dostanú zdvorilé a užitočné odpovede, nemusí to byť vhodné pre každého. Ak žijete v inom časovom pásme, pracujete nepárne hodiny alebo ak očakávate, že potrebujete veľa technickej podpory, nemusí mať Flywheel k dispozícii zdroje, aby ste sa k vám mohli okamžite vrátiť. Dá sa to očakávať pri lacnejších plánoch, ale akonáhle začnete platiť 100 dolárov mesačne, podpora 24/7 by sa mala stať štandardnou. WP Engine, hlavný konkurent spoločnosti Flywheel, poskytuje zákazníkom vyššej úrovne prístup k zákazníckej podpore 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

  Láska cPanel? Pozrite sa inde.

  Vlastná palubná doska systému Flywheel je super elegantná a má veľa užitočných nástrojov, ale ak ste fanúšikom cPanel, ktorý nie je schopný pracovať, a zdráhate sa naučiť ďalšie rozhranie, potom systém Flywheel nie je pre vás. DreamHost je ďalší hostiteľ, špecializujúci sa na zdieľaný hosting, ktorý sa vyhýba cPanel v prospech svojho vlastného dashboardu. Väčšina profesionálov WordPress s tým nebude mať problém, ale je potrebné zvážiť, či sa vy alebo vaši spolupracovníci snažia sledovať desiatky rôznych rozhraní dashboardov, s ktorými denne komunikujete..

  Priestor predstavenia je v beta verzii

  V pracovnej oblasti je miesto, kde môžete na svojom webe vykonať niekoľko neuložených zmien a potom ich jednoducho presunúť na živé stránky. Miesto predstavenia zotrvačníka je v verzii Beta. Tvrdia, že čoskoro nebude v verzii Beta, ale zatiaľ nemusíte mať plne funkčnú oblasť predstavenia. WP Engine ich momentálne porazil.

   Čas načítania nie je najrýchlejší

  Zotrvačník tvrdí, že má horiace vysoké rýchlosti, ale podľa našich skúseností to môže byť trochu prázdny nárok. Nahrávanie inštalácie WordPress s priemernou veľkosťou trvalo viac ako hodinu a načítanie sa niekedy môže preháňať zložitejšími webovými stránkami. Ich funkcie vyrovnávacej pamäte určite pomáhajú pri riešení týchto problémov, ale aj tak boli ich rýchlosti výrazne nižšie ako rýchlosti, ktoré sa vyskytli pri používaní služby WP Engine. Existuje veľa faktorov, ktoré prispievajú k času načítania stránky, ale zistili sme, že plošne Flywheel nechal niečo, čo bolo potrebné. Pre veľmi rýchle rýchlosti odporúčame A2 Hosting a ich optimalizovanú inštaláciu WordPress.

  Spodná čiara

  Ak očakávate alebo si zvykli na ošetrenie bielych rukavíc riadených hostingových spoločností WordPress ako WP Engine, neodporúčame prechod na zotrvačníky. Oveľa menšia spoločnosť s veľmi rozbehnutým pocitom môže Flywheel sklamať tých, ktorí chcú, aby sa s nimi všetko zvládlo s profesionálnym vplyvom. Avšak pre šialených freelancerov, ktorí hľadajú flexibilnú, cenovo dostupnú a dôvtipnú možnosť hosťovania, je Flywheel splneným snom. Ich informačný panel je navrhnutý na bezproblémovú správu webových stránok vašich klientov a každý mesiac zavádzajú nové funkcie a ponuky, ktoré sú určené presne pre tých, ktorí si robia zo svojich domovských domovských stránok. Ak hľadáte cenovo dostupnú alternatívu a máte prístup pre domácich majstrov, všetko, čo hľadáte, nájdete v hostingu WordPress riadenom zotrvačníkom..

  Zobraziť ďalšie funkcie

  Otázky a odpovede týkajúce sa zotrvačníka

  Zotrvačník je pre každého ľahký a keďže ktokoľvek môže zistiť, ako ho používať, je tu veľa otázok. Našťastie sú tu odpovede na tieto otázky, ktoré nájdete tu. Ak budete mať všetky vaše otázky na jednom mieste, pomôžeme vám zistiť, či Flywheel je webhosting, ktorý chcete pre svoje webové stránky. To by malo zodpovedať na mnoho bežných otázok, ktoré majú noví zákazníci v súvislosti s zotrvačníkom.

  Ako je možné prejsť do hromadného plánu z jedného miesta?

  Chcete zálohovať pôvodný web a potom ho chcete klonovať. Potom si musíte zvoliť spôsob platby. Potom môžete nasmerovať DNS na nový web, pokiaľ to nebol demonštračný web alebo ešte nie je aktívny, ktorý môžete preskočiť. Mali by ste sa ubezpečiť, že pôvodnú stránku zrušíte a odstránite. Vaša nová stránka by mala fungovať správne a ak máte nejaké otázky, môžete sa obrátiť na ich webovú stránku pomoci a vyriešiť prípadné problémy.

  Ako sa dá začať predstavovať?

  Inscenácia je stále vo formáte beta, takže budete musieť požiadať o prístup priamo od zotrvačníka. Akonáhle budete mať prístup, môžete prepnúť Staging do zapnutej polohy na karte Advanced. Proces prezentácie môže chvíľu trvať, najmä ak je váš web pomerne veľký. Po dokončení procesu sa nová karta Staging zobrazí na hlavnom paneli zotrvačníka na vašom webe. K webovej stránke Staging budete mať prístup prostredníctvom adresy URL na karte Staging a budete môcť používať svoje poverenia WordPress. Počas práce na vašom webe je heslo, ktoré chráni vaše stránky a môžete vykonať všetky požadované zmeny.

  Je možné zmeniť umiestnenie dátového centra lokality?

  Nie je možné presúvať web medzi dátovými centrami. Problém môžete obísť tak, aby ste dosiahli rovnaké výsledky. Chcete zálohovať pôvodné stránky a potom ich klonovať. Budete si musieť zvoliť spôsob platby a dátové centrum, do ktorého ho chcete poslať. Potom môžete nasmerovať DNS na novú stránku a chcete zrušiť alebo odstrániť pôvodnú stránku. Je to zhruba rovnaký proces zmeny vašich plánov.

  Môžem znova nainštalovať súbory WordPress Core?

  Ak potrebujete preinštalovať súbory WordPress Core, môže byť ľahšie začať znova. V závislosti od typov zmien, ktoré chcete vykonať, môžete kedykoľvek vytvoriť ukážku a pridať ju na svoje stránky, keď budete pripravení. Môžete kliknúť na tlačidlo „Nová stránka“ na prístrojovej doske zotrvačníka. Chcete vyplniť formulár preferovanými nastaveniami. Ako spôsob fakturácie chcete zvoliť možnosť „Môj klient zaplatí neskôr“. Budete mať k dispozícii 14-dňovú demonštračnú stránku, na ktorej budete môcť pracovať, a keď budete pripravení vykonať zmeny, môžete ju migrovať na novú webovú stránku a potom s ňou začať vysielať živé informácie..

  Jeden môže vynútiť SSL na webe?

  Keď je doplnok SSL pre web povolený na zotrvačníkoch, je vhodné vynútiť SSL na vaše stránky. Chcete presmerovať prenos na web prostredníctvom protokolu HTTP na HTTPS, aby bola zabezpečená. Chcete prejsť na kartu Spresnenie a prepnúť možnosť Prepnúť „Vynútiť HTTPS“. Prevádzka vašich stránok automaticky presmeruje na HTTPS.

  Existujú zľavy pre neziskové organizácie?

  V závislosti od neziskovej organizácie, ktorej ste členom, môžete mať nárok na určité zľavy. Neziskové organizácie, ktoré sú súčasťou sektoru 501 (c) 3, môžete e-mailom Flywheel zaslať informácie o svojej organizácii. Zotrvačník by mal byť schopný nájsť zľavy, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele.

  Ako sa dá žiť na zotrvačníkoch?

  Ak chcete, aby bol váš web uvedený do života, budete musieť urobiť niekoľko krokov. Chcete odstrániť ochranu heslom v Zotrvačník. Potom môžete na svoje stránky pridať domény, ktoré chcete označiť. Potom nastavíte správnu doménu na primárnu doménu. Po dokončení môžete nasmerovať doménu DNS do zoznamu domén v zotrvačníku.

  Čo znamená biela obrazovka / chyba 500??

  Existuje veľa dôvodov, prečo by ste mohli mať bielu obrazovku, na ktorej by mala byť vaša normálna obrazovka. Existuje veľa dôvodov, ale ak máte chybu 505, znamená to, že váš počítač sa nezruší. Dôvodom môže byť konflikt doplnkov alebo tém, syntaktické chyby PHP alebo vyčerpaná pamäť na serveri. Existuje nastavenie, ktoré môžete použiť na prepínanie chýb PHP na webe. Chcete zmeniť nastavenie WP_DEBUG na karte Spresnenie. Potom sa môžete pozrieť, aby ste zistili zdroj problému, čo vám umožní ľahko ho vyriešiť.

  Aký význam má riadený hosting WordPress?

  Zotrvačník zaobchádza so všetkými stránkami individuálne, čo umožňuje každému mať pre svoj web prispôsobený štýl. Spravované ukladanie do vyrovnávacej pamäte a výkon zotrvačníka vám vďaka serverom umožňujú nastaviť web bez doplnkov. Zotrvačník spravuje bezpečnosť na WordPress, pretože je cieľom hackerov a zloduchov a na úrovni servera funguje tak, aby zabránil hackerom stránok. Zotrvačník aktualizuje váš softvér, takže vždy používate najaktuálnejšiu verziu programu WordPress. Získate tiež odbornú podporu WordPress prostredníctvom zotrvačníka. Je to ako mať personalizovaného sekretára pre vaše stránky.

  Je Zotrvačník prístupný cez SSH?

  Flywheel bohužiaľ neposkytuje SSH prístup na žiadnu stránku z dôvodu bezpečnostných opatrení a výkonnosti, ktoré Flywheel poskytuje. Môžete pristupovať k zotrvačníkom cez SFTP a dostať sa do databázy. Ak by ste chceli robiť prostredníctvom služby SSH, môžete kontaktovať podporu zotrvačníkov a môžu vám pomôcť s otázkami, ktoré máte.

  Čo je demo stránka?
   • Demo stránky sú ako praktický beh pre webové stránky. Môžete si vytvoriť web a nastaviť ukážku skôr, ako zaň zaplatíte. Je to užitočné pre každého, kto vytvára webovú stránku pre klienta. Budete môcť uviesť príklad toho, čo je to web, ako bude vyzerať a je zadarmo. Je to dobrý spôsob, ako odovzdať web klientovi, keď je pripravený postarať sa o platby.
   • Ak chcete nastaviť ukážkovú stránku, vytvoríte novú. Po zobrazení fakturačných informácií môžete vybrať možnosť „Môj klient zaplatí neskôr“. Môžete nahrať stránku do svojho klienta, previesť fakturáciu a potom ju uviesť do prevádzky. Je to dobrý spôsob, ako sa uistiť, že je dobré ísť pred tým, ako investujete akékoľvek peniaze na web.
  Čo je návšteva, podľa Flywheela?

  Návštevy webovej stránky sú dôležité na sledovanie toho, koľko ľudí na web prichádza. Zotrvačník odporučí plán v závislosti od počtu návštev, ktoré dostanete každý mesiac. Návšteva je podľa Flywheela jedinečnou IP adresou v priebehu 24 hodín. Je to mesačný súčet a nezáleží na tom, koľko stránok navštívi jedna adresa. Je to vyvážený spôsob, ako zmerať svojich návštevníkov, a je ľahké ich sledovať. Budete mať tiež možnosť skontrolovať počet návštevníkov vašich stránok. Je osviežujúce vedieť, že to nemusíte sledovať sami.

  Existuje dôvod, prečo sú heslá chránené?

  Existuje veľa dôvodov, prečo existuje toľko ochrany webu, najmä demo stránok. Je chránená, kým nie je stránka zaplatená, a po zaplatení môžete upraviť ochranu heslom. Keď návštevník príde na vašu stránku, keď je zapnutá ochrana heslom, môže pre prístup na túto stránku zadať svoje prihlasovacie údaje. Je to spôsob, ako ochrániť svoje demo stránky pred únikom alebo krádežou, keď ich zostavujete.

  Bude Flywheel podporovať multisite?
   • Zotrvačník bude podporovať viacstranné projekty v rôznych plánoch. Nie je súčasťou plánu Tiny a váš prispôsobený plán vám umožňuje používať viacmiestne stránky. Všetky weby v rámci inštalácie viacerých miest by však nemali prekročiť limity diskov, keď sú všetky sčítané.
   • Ak chcete povoliť viac lokalít, môžete tak urobiť na karte Doplnky a zapnúť viac lokalít. Zotrvačník bude prevádzkovať viac jedinečných domén s jedinou inštaláciou funkcie viacerých miest. Budete musieť kontaktovať podporu zotrvačníkov, aby vám pomohli v tomto procese.
  Aké sú názvy serverov zotrvačníka?

  Odporúčame vám, aby ste neaktualizovali menové servery, keď ukazujete na zotrvačník. Záznamy A a CNAME DNS môžete upraviť tak, aby vaša doména smerovala na zotrvačník. Je to jednoduchšie ako zmena názvových serverov, ktoré používate. Namiesto smerovania prenosu cez Zotrvačník do vašej domény, Zotrvačník nasmeruje prenos na váš web. Všetko, čo by ste urobili, je zmena adresy IP na miesto, kde sa nachádza doména.

  Aký je správny plán zotrvačníka?

  Existujú tri hlavné plány, ktoré ponúka Flywheel, ale sú k dispozícii aj vlastné plány. Plány začínajú na 15 USD mesačne a zvyšujú sa podľa toho, aký plán budete potrebovať pre svoje stránky. Veci ako počet návštev, miesto na disku, šírka pásma, podpora SSL, podpora CDN a podpora viacerých stránok sa líšia v závislosti od ceny. Ak nepotrebujete veľa miesta na disku alebo šírku pásma, môžete si svoj plán prispôsobiť. Neexistuje žiadny nesprávny plán a vy môžete hovoriť s podporou zotrvačníka, ktorá vám pomôže odpovedať na akékoľvek otázky.

  Zotrvačník pomôže pri migrácii stránky?
   • Áno, Zotrvačník vám pomôže migrovať web a vzhľadom na to, aké ťažké je presunúť web WordPress, Flywheel migruje web zadarmo. Budete musieť podať žiadosť, ktorá obsahuje niektoré podrobnosti o vašom predchádzajúcom hostiteľskom účte. Zotrvačník prevedie vaše stránky a nastaví ich ako ukážku. Pred zobrazením ukážky si môžete zobraziť ukážku výkonnosti svojich stránok.
   • Kroky na prenos stránky sú jednoduché. Chcete si vytvoriť zálohu svojho webu a Flywheel vytvorí na vašom účte ukážku webu. Môžete prehľadávať databázu a nahradiť všetky staré adresy URL. Zotrvačník vyhľadá na webe prítomnosť škodlivého softvéru, overí výkon a vzhľad a ubezpečí sa, že všetko funguje správne. Keď sa všetko odhlási, stránka sa prevedie na platbu. Zvyčajne to trvá jeden až dva dni.
  Ako je možné nastaviť DNS?

  Odporúčame vám spravovať DNS pomocou registrátora domény. Je to miesto, kde ste si doménu kúpili. Registrátor by už mal mať nastavený názov servera, ktorý vám umožní spravovať vaše DNS. Zotrvačník vám môže pomôcť s akýmikoľvek otázkami o DNS, ktoré je veľmi mätúce porozumieť a mať pravdu. Kontrola stavu DNS zotrvačníka, aby ste sa uistili, že sa všetko kontroluje a ste pripravení ísť.

  Bude stránka prístupná prostredníctvom SFTP?

  Pri používaní zotrvačníka nebudete musieť zdieľať používateľské mená a heslá SFTP. Každý bude používať svoje osobné užívateľské meno a heslo na prihlásenie do SFTP a bude mať okamžitý prístup na všetky stránky. Resetovaním hesla zotrvačníka zmeníte nastavenie a ak máte akékoľvek otázky, zotrvačník vám pomôže. Zotrvačník podporuje všetkých hlavných klientov SFTP, čo je ideálne pre každého, kto používa akýkoľvek SFTP.

  Ponúka Flywheel certifikáty SSL?

  Áno, zotrvačník ponúka certifikáty SSL. Partneri sú s programom Poďme šifrovať. Zotrvačník ponúka jednoduchý SSL, čo je bezplatný a automatický spôsob, ako vygenerovať a nainštalovať certifikát SSL. V niektorých prípadoch budete musieť poskytnúť platný certifikát od poskytovateľa SSL tretej strany. Bez ohľadu na predchádzajúci certifikát vám Flywheel pomôže nainštalovať ho zadarmo. Ak ho ešte nemáte, môžete ho nájsť prostredníctvom GoDaddy, RapidSSL alebo Instant SSL.

  Viac na GetFlywheel.com

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map