Recenzje Kinsta Maj 2020: Najlepszy hosting WordPress?

Recenzje Kinsta – Najlepszy nowy host WordPress?

Współpraca z dostawcą hostingu WordPress, który oferuje wyłącznie usługi oparte na silniku WP, może mieć znaczenie. Kinsta hosting to firma, która zyskała dużą popularność w ostatnich latach jako zarządzany dostawca WordPress. Oferują platformę zbudowaną w oparciu o system Google Cloud, co oznacza, że ​​ludzie, którzy potrzebują stałego hostingu, będą mieli mniej obaw o utrzymanie centrum danych. Ich ceny są również zgodne z wieloma najlepszymi w swojej klasie dostawcami hostingu WordPress.


kinsta

Czy wydajność Kinsta jako miejsca do hostowania strony WordPress pasuje do szumu? Rzućmy okiem na ich ofertę oraz zalety i wady platformy w tej recenzji Kinsta.

Kim jest Kinsta?

Kinsta to firma, która była ustanowiony w 2013 r. Z siedzibą w większym regionie Los Angeles w Kalifornii mają członków zespołu w Los Angeles, Londynie, Berlinie i Budapeszcie. Firma koncentruje się na wykorzystaniu platformy Google Cloud do zapewnienia niezawodnego hostingu WordPress i tylko. Członkowie zespołu postrzegają siebie jako deweloperów, ale ich celem jest zapewnienie takiej usługi

 • Udostępnia hosting WordPress dla osób, które nie pochodzą z hardcorowych technologii
 • Zbliża się do rozwiązania jednym kliknięciem, jak to możliwe

Zobacz oficjalną stronę

funkcje

Jeśli koncentrujesz się wyłącznie na tworzeniu witryny WordPress, Kinsta chce, abyś poczuł się, jakbyś pracował z pomocą wykwalifikowanych programistów. Chociaż nie będą w stanie obsłużyć całej pracy za Ciebie, ich system i zespół wsparcia oferują wiele pomocy.

Bezpłatne migracje z obsługą w pełni zarządzaną są dostępne dla klientów przenoszących się z innych firm hostingowych, takich jak Cloudways, DreamHost i Flywheel. Po prostu poinformuj ludzi na Kinsta hosting o tym, gdzie jest twoja strona, a oni pomogą ci z resztą. W przypadku wszystkich kont z wyjątkiem najniższych poziomów użytkownicy WordPress mogą również poprosić o pomoc w wykonywaniu klonowania witryn.

Na całym świecie firma utrzymuje ponad 15 centrów danych na 5 kontynentach. Czasy ładowania są wręcz imponujące, a domyślny motyw Twenty Seventeen z WP zajmuje nieco ponad 300 ms, aby odpowiedzieć. Platforma, którą zbudowała Kinsta, została zaprojektowana tak, aby w pełni zmaksymalizować czas reakcji, w pełni wykorzystując:

 • MariaDB
 • Nginx
 • PHP 7
 • Kontener LXD

Sprzęt jest również zoptymalizowany pod kątem szybkości, a dyski obsługiwane są przez dyski SSD.

Funkcje bezpieczeństwa też wiele znaczą. Kinsta oferuje monitorowanie na żywo potencjalnych zagrożeń, w tym ataków DDoS. Podejmują również aktywne działania, aby zapobiec uruchomieniu złośliwego kodu. Bezpłatne certyfikaty Let’s Encrypt są również dostępne jako rozwiązania jednym kliknięciem. Kopie zapasowe danych są wykonywane codziennie, a zatrzymywanie danych rozpoczyna się od 14 dni w najtańszych planach, a nawet do 30 dni na najwyższych poziomach.

Jeśli masz dość radzenia sobie ze staromodnymi panelami sterowania, takimi jak cPanel lub Plesk, będziesz zachwycony ofertami w Kinsta. Pulpit nawigacyjny MyKinsta został zaprojektowany, aby umieścić wszystko w jednym miejscu.

Ludzie próbujący zdobyć nowe miejsce do gotowania z przyjemnością odkryją strefę wystawienniczą. Środowisko przejściowe jest zarezerwowanym miejscem na adresie witryny, który pozwala programistom i projektantom szybko wdrażać i testować pomysły bez wprowadzania ich do publicznej wiadomości. Jest to w pełni funkcjonalna wersja nowej strony działającej na podstawowej platformie hostingowej. Gdy będziesz zadowolony ze swoich poprawek, możesz po prostu przenieść je na swoją główną stronę.

funkcje kinsta

Zalety hostingu Kinsta

1) Dostęp

Jedną z ciekawszych rzeczy dotyczących usługi hostingowej Kinsta jest sposób, w jaki obsługuje ona zadania administracyjne. Jak już wspomniano, firma jest dumna z tego, że administrator pracuje dla Ciebie.

Wiele innych firm hostingowych na rynku tylko WordPress oferuje coś podobnego, ale mają tendencję do kruszenia rzeczy nieco bardziej zaawansowanym użytkownikom. Innymi słowy, jeśli chcesz bardziej hardcorowych funkcji, takich jak dostęp SSH i możliwość importowania certyfikatów SSL, większość konkurentów sprawia to trochę bólu lub obiecuje, a następnie nie zapewnia.

Hosting Kinsta oferuje dostęp administracyjny i sprawia, że ​​działa. Chociaż kompetentni użytkownicy, którzy potrafią płynnie kodować w PHP 7, nie są celem firmy, Kinsta i zespół wsparcia nie przeszkadzają ludziom, którzy chcą przekopać się w trzewiach swoich witryn..

2) Sprawdzanie przyszłości

Plany hostingowe są już skonfigurowane z obsługą takich rzeczy jak:

 • HTTP / 2
 • Szyfrujmy
 • HHVM
 • PHP 7
 • WP-CLI
 • Git
 • Regularne kontrole dostępności
 • Codzienne kopie zapasowe

To może wydawać się dużo technobabble dla ludzi, którzy pracują wyłącznie jako graficy lub marketerzy, ale sprowadza się to do tego, że Twoja strona będzie przygotowana na przyszłość. Będziesz także mieć możliwość wyboru lokalizacji centrum danych, co pozwoli Ci zoptymalizować szybkość witryny dla regionu, w którym mieszka większość użytkowników. Użytkownicy WordPress mogą również łączyć swoje witryny z wybraną siecią dostarczania treści.

3) Ten pulpit nawigacyjny

Deska rozdzielcza Kinsta ma czysty, nowoczesny design, dzięki czemu wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Interfejs działa dobrze zarówno w środowisku stacjonarnym, jak i mobilnym, dzięki czemu możesz śledzić liczbę odwiedzających, niezależnie od tego, czy jesteś w biurze, czy w podróży. Dostępny jest nawet solidny pakiet analityczny, który pomoże Ci określić, w jaki sposób Twoja strona rozwija się i co możesz zrobić lepiej.

4) CDN

Opcja CDN zawarta podczas korzystania z Kinsta jest darem niebios. Większość ruchu prawdopodobnie przyjdzie w postaci ruchu do stron statycznych, które nie będą musiały być odświeżane przez cały czas. Co ważniejsze, Kinsta nie wlicza tego ruchu do standardowej liczby odwiedzających.

5) Zasoby edukacyjne

zasoby kinsta

Chociaż Kinsta nie potknie się o siebie, aby udostępnić światu swoje zasoby edukacyjne za darmo, tak naprawdę jest dobra baza wiedzy ukrywanie się na stronie. Kinsta oferuje:

 • Wskazówki dla początkujących i profesjonalistów
 • Przewodnik korzystania z Kinsta i pulpitu nawigacyjnego MyKinsta
 • Artykuły o WordPress
 • Wiadomości na temat trendów w projektowaniu
 • Aktualizacje bieżącego stanu silnika WP
 • Wskazówki i porady dotyczące optymalizacji instalacji pod kątem szybkości witryny
 • Dostęp do informacji o rozwiązywaniu problemów
 • Porady marketingowe

6) Twoja witryna inscenizacyjna

Trudno przecenić, jak ważne jest posiadanie przydatnej piaskownicy podczas tworzenia lub projektowania WordPress. Niewielka poprawka linii kodu lub dodanie kilku wtyczek WordPress może spowodować, że strona całkowicie oszaleje. Jednocześnie WP nie ma dobrego sposobu na przetestowanie czegokolwiek poza uruchomieniem kodu, załadowaniem przeglądarki i zobaczeniem, co się stanie. Nikt nie chce, aby ich miejsce produkcji znajdowało się w trybie „zobacz, co się stanie”, i dlatego to wspaniałe, że Kinsta korzysta ze środowiska inscenizacji, aby ten proces był mniej doświadczony.

Wady hostingu Kinsta

1) Brak sprzedaży nazw domen

Może się to wydawać drobną sprzeczką, ale konfiguracja nazwy domeny na koncie w jednej firmie, a następnie podłączenie jej do konta Kinsta, nadal działa. Trudno też mieć oko na jeden rachunek od Kinsty i drugi od tego, kto zarejestrował domenę. Na szczęście zarządzanie DNS jest bardzo proste, więc przynajmniej będziesz mieć stosunkowo łatwy czas na połączenie się z dwoma końcami tego problemu.

2) Uptime

Czas pracy Kanisty nie czyni go najlepszą opcją hostingu WordPress w swojej klasie. Podczas gdy testy prędkości dają mu dobre punkty za szybką reakcję, czas pracy w najgorszym miesiącu wyniósł nieco poniżej 99,8%. Większość użytkowników WordPress chce zobaczyć coś zbliżonego do 99,99%. Przestój może być poważny, ale zachęcamy do pilnowania go na desce rozdzielczej i korzystania z własnych zewnętrznych narzędzi do monitorowania.

Przedmioty z mieszanej torby

1) Te bezpłatne migracje

Kinsta nie ukrywa się przed tym faktem, ale również nie robi nic, aby wyjaśnić, że oferują bezpłatną migrację witryn z określonej listy firm hostingowych. Jest to coś w rodzaju „przeczytaj drobny druk”, o którym będziesz chciał wiedzieć. Jeśli masz do czynienia z czymś takim jak witryna WordPress na niezależnym serwerze, proces migracji będzie bardziej problemem niż w przypadku innych firm.

Na najniższych kontach masz tylko jedną migrację witryny. Na poziomie 30 USD możesz przeprowadzić tylko jedną migrację rocznie.

2) Liczy się odwiedzający

20 000 odwiedzających na najbardziej minimalnym pakiecie to niewiele. Nawet jeśli w pełni wykorzystujesz sieć dostarczania treści i wtyczkę buforującą, będziesz zaskoczony, jak szybko te liczby zostaną zjedzone. Skalowalność poprzez aktualizację twojego planu jest jednak łatwa, ale bądź przygotowany na zapłacenie.

3) Integracja

Jeśli handel elektroniczny byłby oferowany z każdym planem, ten przedmiot byłby w dziale profesjonalistów. Niestety, integracja niektórych dodatków, takich jak Woocommerce, nie jest oferowana od razu dla mniejszych planów hostingowych.

integracja kinsta

Werdykt dla tego przeglądu Kinsta

Łatwo zrozumieć, dlaczego Kinsta stała się ulubieńcem agencji, marketingu i zestawów projektowych. To rozwiązanie hostingowe wspierane przez ekspertów WordPress, pozwalające użytkownikom poczuć się, jakby nie musieli chodzić po linie bez sieci. Niezależnie od tego, czy próbujesz założyć nową witrynę, czy zajmujesz się procesem migracji, pulpit nawigacyjny MyKinsta został zaprojektowany tak, aby wszystko było jak najprostsze.

Ceny prawdopodobnie sprawią, że hosting Kinsta nie będzie nigdy najlepszą opcją dla programistów, programistów i programistów. To powiedziawszy, nigdy nie ma prawdziwej chwili „och, bracie” dla doświadczonych w technologii ludzi po stronie administracyjnej Kinsta. Nie musisz czuć się zawstydzony, jeśli musisz poprosić programistę z personelu lub freelancera, aby ci pomógł. W rzeczywistości będą prawdopodobnie mile zaskoczeni narzędziami, które oferuje im Kinsta.

Czas reakcji jest doskonały, chociaż czas przestoju mógłby być lepszy.

Witryna WordPress zarządzana przez Kinsta prawdopodobnie nie jest absolutnie najlepszym wyborem dla osób, które potrzebują wyraźnie najlepszego hosta WordPress, ale nadal stanowi dobrą ofertę dla każdego, kto nie ma czasu na przyspieszenie kodowania, dodatków i sysadmin na poziomie serwera.

Jeśli potrzebujesz stabilnej, bezpiecznej witryny, która będzie szybko reagować, jest to opcja, na którą zdecydowanie powinieneś się przyjrzeć.

Szukasz innego, zarządzanego hostingu premium bez wysokich kosztów? Sprawdź Cloudways – zarządzanego hosta między innymi w Google Cloud i AWS.

Zobacz więcej funkcji

cennik

Kinsta oferuje szeroki zakres planów hostingowych. Struktura cenowa każdego z nich obejmuje:

 • Ustaw liczbę odwiedzających i ilość miejsca na dysku
 • Darmowy certyfikat SSL i CDN korzystający z sieci KeyCDN
 • Instalacja WordPress
 • Zespół wsparcia PHP 7 składający się z co najmniej dwóch członków

Wraz ze wzrostem wartości konkretnego planu hostingowego rośnie także liczba odwiedzających, ilość miejsca na dysku i całkowita liczba instalacji silnika WP.

Plany i ceny Kinsta

W dolnej części skali mają plan 30 USD miesięcznie, który obejmuje pojedynczą instalację WP, 20 000 odwiedzin miesięcznie i 5 GB miejsca na dysku. Następny jest plan hostingowy w wysokości 60 USD miesięcznie, który podwaja wszystkie te liczby. Plan 100 USD miesięcznie obejmuje 5 instalacji hostingu WordPress, 100 000 odwiedzin miesięcznie i 15 GB miejsca na dysku. Ceny ciągle rosną, dopóki nie osiągniesz najwyższej klasy planów korporacyjnych, które osiągają 1500 USD miesięcznie i obejmują 3 000 000 odwiedzin miesięcznie, 200 GB miejsca na dysku i 150 instalacji WordPress.

Jeśli potrzebujesz większej konfiguracji hostingu lub czegoś bardziej dostosowanego, zespół wsparcia hostingu Kinsta chętnie pomoże Ci stworzyć plan, który spełni twoje wymagania. Dostępne są również opcje rocznych płatności. Zamiast korzystać z jakiejkolwiek formuły do ​​obliczania miesięcznego rabatu dla rocznego hostingu, Kinsta oferuje dwa miesiące za darmo w ramach rocznego cyklu rozliczeniowego. Jak można się spodziewać, ceny te nie zawierają podatków, które mogą się różnić w zależności od miejsca zamieszkania.

Ceny dla Kinsta mogą wyglądać nieco za wysoko, ale firma jest dumna z obsługi problemów na poziomie serwera dla swoich klientów. Nie będziesz musiał być technologiem pierwszego poziomu, aby poradzić sobie z problemami takimi jak resetowanie serwera. Ponadto każdy plan ma 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Zażądaj 20% zniżki

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map