Recenzje hostingu Flywheel: czy Flywheel jest właśnie dla Ciebie?

Contents

Co to jest koło zamachowe?

Flywheel to zarządzana firma hostingowa WordPress z siedzibą w Omaha w stanie Nebraska z siedzibą w Sydney w Australii. Założona w 2013 roku firma przygotowuje usługi hostingowe dla projektantów i programistów, którzy utrzymują się z uruchamiania stron internetowych dla klientów.


How Good is Flywheel Hosting?

Flywheel oferuje modną i niedrogą zarządzaną opcję hostingu WordPress, która może konkurować z droższymi, zarządzanymi firmami hostingowymi, takimi jak WP Engine. Koło zamachowe nie jest przeznaczone dla amatorskich webmasterów, a większość ich klientów składa się z projektantów i programistów. Obsługa koła zamachowego jest bardzo kompetentna i zna złożone problemy związane z programowaniem, a ich plany są tworzone w skali. Polecamy Flywheel dla kreacji cyfrowych, które oczekują elastyczności od swojej firmy hostingowej. Przeglądaj inne opcje, jeśli jesteś początkującym lub reprezentujesz podmiot korporacyjny, który pragnie nadzwyczajnego zarządzania.

Zobacz oficjalną stronę Recenzje koła zamachowego 3.5 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Użytkownicy (1 głosowanie) Plusy

 1. Dedykowane zarządzanie WordPress
 2. Koszt na odwiedzającego jest do negocjacji
 3. Bezpłatne migracje / bezpłatne strony demonstracyjne
 4. Automatyczne kopie zapasowe z łatwym procesem przywracania
 5. Deweloper & Funkcje przyjazne dla projektantów
 6. Cons

  1. Długi czas realizacji pomocy technicznej, brak dostępu 24/7
  2. Witryny mogą być powolne
  3. Inscenizacja jest wciąż w fazie beta

  Wsparcie3Speed3Features3.5Value4Transparency4

  Nasz oficjalny przegląd koła zamachowego

  Koło zamachowe ma ostry i atrakcyjny charakter, którego brakuje tak wielu innym firmom hostingowym. W porównaniu z kreskówkowym wyglądem wielkich nazwisk, takich jak HostGator, czy dusznym charakterem elitarnych firm hostingowych, takich jak Rackspace, Flywheel to powiew świeżego powietrza. Stworzony dla projektantów i programistów chcących uruchomić witryny dla swoich klientów, Flywheel znalazł swoją niszę na zarządzanym rynku hostingu WordPress. Większość funkcji Flywheel jest na najwyższym poziomie i idealnie pasuje do ich zamierzonych klientów. Jednak drobne niedogodności mogą zniechęcić niektórych użytkowników. Odradzamy także Flywheel w witrynach, które odwiedzają miliony odwiedzin miesięcznie.

  Najlepsze cechy hostingu Flywheel

  Koło zamachowe zbudowane dla projektantów i programistów, którzy naprawdę znają się na WordPress, a zatem znają go wystarczająco dobrze, aby wiedzieć, że outsourcing zarządzania jego bezpieczeństwem i aktualizacjami jest wart ich poświęcenia. Ci faceci są doświadczeni i wiedzą dokładnie, czego chcą ich klienci techniczni w usłudze hostingowej, a mianowicie szybkość, innowacyjne i intuicyjne funkcje, bezpieczeństwo i regularne kopie zapasowe.

  Niedrogie, dedykowane zarządzanie WordPress

  Ponieważ WordPress jest numerem jeden na świecie używanym CMS, nic dziwnego, że zarządzany hosting WordPress stał się w ostatnich latach popularną branżą. Koło zamachowe ładnie wypełnia niszę między początkującymi webmasterami korzystającymi z platformy hostingowej WordPress zarządzanej przez GoDaddy (od 3,99 USD / miesiąc), a korporacjami o wartości wielu milionów dolarów korzystającymi z ultra profesjonalnej wersji WP Engine (29,99 USD / miesiąc). Koło zamachowe zaczyna się od 15 USD miesięcznie z elastyczną skalowalnością dla tych, którzy chcą hostować wiele witryn.

  Koszt na odwiedzającego jest do negocjacji

  Jednym z mierników fakturowania, który jest popularny wśród dedykowanych firm zarządzających WordPress, jest liczba osób odwiedzających witrynę WordPress. Wiele z tych firm zdecydowanie przestrzega zasad naliczania określonej kwoty pieniędzy za określoną liczbę odwiedzających. Koło zamachowe jest inne – byliśmy w stanie wynegocjować koszt na osobę odwiedzającą. Jest to niezwykle cenne w przypadku witryn, które planują skalować z czasem.

  Jeden login dla wszystkich stron internetowych WordPress

  Jeśli jesteś webmasterem kilku witryn WordPress, możesz znaleźć małą czarną książkę, pełną nazw użytkowników i haseł. Jednak w przypadku koła zamachowego tak nie jest. Flywheel umożliwia migrację wszystkich stron WordPress pod jednym poświadczeniem. Ponadto, jeśli chcesz współpracować z innymi osobami, Flywheel przekaże każdej osobie własne dane logowania. Ta funkcja sprawia, że ​​Flywheel jest łatwym wyborem dla agencji projektowych i programistycznych zarządzających wieloma stronami internetowymi.

  Darmowe, szybkie migracje

  Jeśli nie jesteś zadowolony z obecnej firmy zarządzającej WordPress, Flywheel przeprowadzi migrację wszystkich twoich obecnych stron internetowych na swoje serwery, bezpiecznie i za darmo. Ponadto są bardzo szybcy, a migracje zwykle trwają od 24 do 48 godzin. A jeśli chcesz naprawdę szybko, oferują one 8-godzinne przyspieszone migracje za 49 USD.

  Darmowe strony demonstracyjne

  Podczas gdy Flywheel zazwyczaj pobiera opłaty dla poszczególnych domen, pozwalają one na nieograniczone możliwości demonstracji i tworzenia scen – kolejna funkcja, która czyni je idealnymi dla profesjonalnych programistów i projektantów. Mimo że te witryny nie są dostępne, pozwalają klientom zbudować witrynę i przetestować jej pełną funkcjonalność.

  Najwyższy poziom bezpieczeństwa obejmuje bezpłatne SSL

  Flywheel stale skanuje witryny w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania i wykonuje tak dokładną pracę, że nigdy nie będziesz musiał instalować kolejnej wtyczki zabezpieczającej WordPress. W przypadku włamania do Twojej witryny ich zespół będzie pracował niestrudzenie, aby rozwiązać problem i przywrócić witrynę do normy. Ponadto dodają bezpłatne SSL do każdej domeny, w której się zarejestrujesz.

  Automatyczne kopie zapasowe z łatwym procesem przywracania

  Koło zamachowe wykonuje automatyczne codzienne kopie zapasowe. Oznacza to, że każdego dnia Flywheel utworzy kopię zapasową wszystkich zmian, aby mieć pewność, że integralność stron pozostanie nienaruszona. Jeśli kiedykolwiek wystąpił problem z witryną, Flywheel ułatwia proces przywracania za pomocą operacji jednym kliknięciem. Już sama ta funkcja pozwoli Ci uniknąć kłopotów ze znalezieniem firmy zajmującej się tworzeniem kopii zapasowych online i zabezpieczeniem integralności danych, które są Twoją witryną.

  Minusy hostingu Flywheel

  Obsługa klienta firmy Flywheel jest naprawdę inteligentna, ale nie zawsze dostępna

  Hosting Flywheel ma reputację zapewniającą fantastyczne wsparcie. Ich zespół jest tak samo nerdy, jak ich ogólna klientela, i prawie zawsze może cię spotkać na dowolnej głębokości napotkanego problemu technicznego. To powiedziawszy, nie oferują wsparcia na czacie na żywo, a godziny rozmów telefonicznych i wsparcia są mniej więcej ograniczone do regularnych godzin pracy. Odpowiedzi na większość biletów są udzielane w ciągu 24 godzin i otrzymują uprzejme, pomocne odpowiedzi, ale może nie być odpowiednie dla wszystkich. Jeśli mieszkasz w innej strefie czasowej, pracujesz w nietypowych godzinach lub spodziewasz się dużego wsparcia technicznego, Flywheel może nie mieć dostępnych zasobów, aby natychmiast się z Tobą skontaktować. Tego można się spodziewać po tańszych planach, ale gdy zaczniesz płacić 100 USD miesięcznie, wsparcie 24/7 powinno stać się standardem. WP Engine, największy konkurent Flywheel, zapewnia klientom wyższego poziomu całodobowy dostęp do obsługi klienta.

  Uwielbiasz cPanel? Spójrz gdzie indziej.

  Niestandardowy pulpit Flywheel jest bardzo elegancki i ma mnóstwo pomocnych narzędzi, ale jeśli jesteś zagorzałym fanem cPanel i nie chcesz uczyć się innego interfejsu, to Flywheel nie jest dla Ciebie. DreamHost to kolejny host, specjalizujący się w hostingu współdzielonym, który unika cPanel na rzecz własnego pulpitu nawigacyjnego. Większość profesjonalistów WordPress nie ma z tym problemu, ale należy wziąć pod uwagę, czy ty lub twoi współpracownicy staracie się śledzić dziesiątki różnych interfejsów deski rozdzielczej, z którymi codziennie kontaktujesz się.

  Strefa przejściowa jest w wersji beta

  Obszar przejściowy to miejsce, w którym możesz wprowadzić kilka niezapisanych zmian w swojej witrynie, a następnie po prostu przesłać zmiany do witryny na żywo. Miejsce postoju Koła zamachowego znajduje się w wersji beta. Twierdzą, że wkrótce nie będzie w wersji beta, ale na razie możesz nie uzyskać w pełni funkcjonalnego obszaru przeciwności. WP Engine pokonuje je w tym obszarze, przynajmniej na razie.

   Czasy ładowania nie są najszybsze

  Koło zamachowe twierdzi, że ma niesamowicie duże prędkości, ale z naszego doświadczenia może to być trochę puste twierdzenie. Przesyłanie średniej wielkości instalacji WordPress zajęło znacznie ponad godzinę, a czasem bardziej skomplikowane strony internetowe ładowały się. Ich funkcje buforowania z pewnością pomagają w rozwiązywaniu tych problemów, ale nawet wtedy ich prędkości były znacznie niższe niż w przypadku WP Engine. Istnieje mnóstwo czynników, które wpływają na czasy ładowania stron, ale okazało się, że Flywheel pozostawia wiele do życzenia. Aby uzyskać super szybkie prędkości, zalecamy A2 Hosting i ich zoptymalizowaną instalację WordPress.

  Dolna linia

  Jeśli oczekujesz lub przyzwyczaiłeś się do traktowania białych rękawiczek zarządzanych firm hostingowych WordPress, takich jak WP Engine, nie zalecamy przejścia na Flywheel. O wiele mniejsza firma z bardzo start-upowym klimatem, Flywheel może rozczarować tych, którzy chcą, aby wszystko było załatwione dzięki profesjonalnej sile. Jednak dla sprośnych freelancerów, którzy szukają elastycznej, niedrogiej i inteligentnej opcji hostingu, Flywheel to spełnienie marzeń. Ich pulpit nawigacyjny został opracowany w celu płynnego zarządzania witrynami Twoich klientów, a co miesiąc wprowadzają nowe funkcje i oferty dokładnie dla tych, którzy zarabiają na życie. Jeśli szukasz niedrogiej opcji i masz podejście do majsterkowania, znajdziesz wszystko, czego szukasz w zarządzanym przez Flywheel hostingu WordPress.

  Zobacz więcej funkcji

  Koło zamachowe Pytania i odpowiedzi

  Koło zamachowe jest wystarczająco łatwe dla każdego, a ponieważ każdy może dowiedzieć się, jak go używać, wokół jest wiele pytań. Na szczęście istnieją odpowiedzi na te pytania, które znajdziesz tutaj. Posiadanie punktu kompleksowej obsługi dla wszystkich pytań pomoże Ci dowiedzieć się, czy Flywheel jest witryną hostingową, której szukasz. Powinno to odpowiedzieć na wiele typowych pytań, jakie mają nowi klienci na temat koła zamachowego.

  Jak można przejść do planu zbiorczego z jednego miejsca?

  Chcesz wykonać kopię zapasową oryginalnej witryny, a następnie sklonować witrynę. Następnie musisz wybrać metodę płatności. Następnie możesz wskazać DNS nowej stronie, chyba że była to witryna demonstracyjna lub jeszcze nie jest aktywna, co możesz pominąć. Pamiętaj, aby anulować i usunąć oryginalną witrynę. Twoja nowa witryna powinna działać poprawnie, a jeśli masz jakieś pytania, możesz skontaktować się z jej witryną pomocy, aby rozwiązać wszelkie problemy.

  Jak zaczyna się inscenizacja?

  Inscenizacja jest nadal w wersji beta, więc musisz poprosić o dostęp bezpośrednio z koła zamachowego. Gdy będziesz w stanie uzyskać dostęp, możesz przełączyć Inscenizację do pozycji włączonej w zakładce Zaawansowane. Przygotowanie procesu przygotowywania może zająć trochę czasu, zwłaszcza jeśli witryna jest dość duża. Po zakończeniu procesu nowa karta Etap będzie znajdować się na pulpicie nawigacyjnym koła zamachowego witryny. Będziesz mógł uzyskać dostęp do witryny pomostowej za pośrednictwem adresu URL na karcie pomostowej i użyć poświadczeń WordPress. Istnieje hasło, które chroni twoją witrynę podczas pracy nad nią i możesz wprowadzić wszystkie potrzebne zmiany.

  Czy można zmienić lokalizację centrum danych witryny??

  Nie można przenieść witryny między centrami danych, możesz obejść ten problem, aby osiągnąć te same wyniki. Chcesz wykonać kopię zapasową oryginalnej witryny, a następnie sklonować ją. Musisz wybrać metodę płatności i centrum danych, do którego chcesz je wysłać. Następnie możesz wskazać DNS nowej witrynie i chcesz anulować lub usunąć oryginalną witrynę. To mniej więcej taki sam proces zmiany planów.

  Czy mogę ponownie zainstalować pliki WordPress Core?

  Jeśli musisz ponownie zainstalować pliki WordPress Core, łatwiej będzie zacząć wszystko od nowa. W zależności od rodzajów zmian, które chcesz wprowadzić, zawsze możesz utworzyć witrynę demonstracyjną i dodać ją do swojej witryny, gdy będziesz gotowy. Możesz kliknąć przycisk „Nowa strona” na pulpicie nawigacyjnym koła zamachowego. Chcesz wypełnić formularz z preferowanymi ustawieniami. Chcesz wybrać „Mój klient zapłaci później” jako metodę fakturowania. Będziesz mieć 14-dniową stronę demonstracyjną, nad którą będziesz mógł pracować, a kiedy będziesz gotowy do wprowadzenia zmian, możesz migrować ją do nowej witryny, a następnie udostępnić ją.

  Czy można wymusić SSL na stronie?

  Po włączeniu dodatku SSL dla witryny w Flywheel dobrym pomysłem jest nałożenie SSL na swoją stronę. Chcesz przekierować ruch do witryny za pomocą protokołu HTTP do HTTPS, aby był bardziej bezpieczny. Chcesz przejść do zakładki Zaawansowane i przełączyć opcję przełączania „Wymuś HTTPS”. Automatycznie przekieruje ruch z Twojej witryny do HTTPS.

  Czy są dostępne zniżki dla organizacji non-profit?

  W zależności od organizacji non-profit, której jesteś częścią, możesz kwalifikować się do pewnych zniżek. Organizacje non-profit, które są częścią sektora 501 (c) 3, możesz wysłać e-mailem do Koła zamachowego informacje o swojej organizacji. Koło zamachowe powinno być w stanie znaleźć zniżki, które pomogą Ci osiągnąć swoje cele.

  Jak można uruchomić na żywo na kole zamachowym??

  Aby uruchomić witrynę, musisz wykonać kilka czynności. Chcesz usunąć ochronę hasłem w kole zamachowym. Następnie możesz dodać domeny, które chcesz wskazać na swojej stronie. Następnie ustaw prawidłową domenę na domenę podstawową. Po zakończeniu możesz wskazać DNS domeny na liście domen w kole zamachowym.

  Co to jest biały ekran / błąd 500?

  Istnieje wiele powodów, dla których możesz mieć biały ekran, na którym powinien być normalny ekran. Istnieje wiele przyczyn, ale jeśli masz błąd 505, oznacza to, że komputer się nie zawiesił. Może to być spowodowane wtyczkami lub konfliktami motywów, błędami składni PHP lub wyczerpaniem pamięci na serwerze. Istnieje ustawienie, którego można użyć do przełączania błędów PHP na stronie. Chcesz zmienić ustawienie WP_DEBUG na karcie Zaawansowane. Następnie możesz znaleźć źródło problemu, co pozwala łatwo go rozwiązać.

  Jakie jest znaczenie zarządzanego hostingu WordPress?

  Koło zamachowe traktuje każdą witrynę indywidualnie, dzięki czemu każdy może mieć spersonalizowany styl dla swojej witryny. Zarządzane buforowanie i wydajność Flywheel pozwala skonfigurować witrynę bez wtyczek dzięki serwerom. Flywheel zarządza bezpieczeństwem w WordPress, biorąc pod uwagę, że jest celem hakerów i złych facetów, i działa na poziomie serwera, aby zapobiec włamaniom do witryny. Flywheel aktualizuje twoje oprogramowanie, więc zawsze używasz najnowszej wersji WordPress. Otrzymujesz także ekspercką obsługę WordPress za pośrednictwem Flywheel. To tak, jakby mieć spersonalizowaną sekretarkę dla swojej witryny.

  Czy koło zamachowe jest dostępne przez SSH?

  Niestety, Flywheel nie zapewnia dostępu SSH do żadnej witryny, ze względu na środki bezpieczeństwa i wydajność Flywheel. Możesz uzyskać dostęp do koła zamachowego za pośrednictwem SFTP i dostać się do bazy danych. Możesz skontaktować się z pomocą techniczną Flywheel, jeśli chcesz to zrobić za pośrednictwem SSH, a oni mogą pomóc ci w razie jakichkolwiek pytań.

  Co to jest strona demonstracyjna?
   • Witryny demonstracyjne są jak trening dla witryny internetowej. Możesz utworzyć witrynę i skonfigurować prezentację, zanim za nią zapłacisz. Jest to przydatne dla każdego, kto tworzy stronę internetową dla klienta. Będziesz mógł podać przykład tego, czym jest strona, jak będzie wyglądać i jest bezpłatny. To dobry sposób na przekazanie strony internetowej klientowi, gdy jest on gotowy zająć się płatnościami.
   • Jeśli chcesz skonfigurować witrynę demonstracyjną, utworzysz nową witrynę. Możesz wybrać „Mój klient zapłaci później”, gdy pojawią się informacje rozliczeniowe. Możesz przesłać witrynę do klienta, przenieść rozliczenia, a następnie uruchomić witrynę. To dobry sposób, aby upewnić się, że warto przejść przed zainwestowaniem jakichkolwiek pieniędzy w witrynę.
  Jaka jest wizyta, według Flywheel?

  Odwiedziny na stronie są ważne, aby śledzić, ile osób przychodzi na stronę. Koło zamachowe zaleci plan w zależności od liczby odwiedzin każdego miesiąca. Wizyta, według Flywheel, to unikalny adres IP w okresie 24 godzin. Jest to suma miesięczna i nie ma znaczenia, ile stron odwiedza pojedynczy adres. Jest to zrównoważony sposób mierzenia liczby odwiedzających i łatwe do śledzenia. Będziesz także mógł sprawdzić liczbę odwiedzających twoją stronę. To odświeżające, wiedząc, że nie musisz sam tego śledzić.

  Czy istnieje powód, dla którego hasła są chronione??

  Istnieje wiele powodów, dla których strona zapewnia tak dużą ochronę, szczególnie w przypadku witryn demonstracyjnych. Jest chroniony do momentu opłacenia witryny, a po opłaceniu możesz dostosować ochronę hasłem. Gdy użytkownik odwiedza Twoją witrynę, gdy włączona jest ochrona hasłem, może wprowadzić swoje dane uwierzytelniające, aby uzyskać dostęp do witryny. Jest to sposób na ochronę witryny demonstracyjnej przed wyciekiem lub kradzieżą podczas jej tworzenia.

  Czy koło zamachowe będzie obsługiwać wiele witryn??
   • Koło zamachowe będzie obsługiwać wiele lokalizacji na różnych planach. Nie jest dostarczany z planem Tiny, a Twój niestandardowy plan umożliwia korzystanie z wielu lokalizacji. Jednak wszystkie witryny w instalacji wielostanowiskowej nie powinny przekraczać limitów miejsca na dysku, gdy zostaną wszystkie dodane razem.
   • Jeśli chcesz włączyć multisite, możesz to zrobić na karcie dodatków i włączyć multisite. Koło zamachowe będzie uruchamiać wiele unikatowych domen podczas jednej instalacji funkcji wielu witryn. Musisz skontaktować się z pomocą techniczną Flywheel, aby pomóc im w tym procesie.
  Jakie są nazwy serwerów Flywheel?

  Zaleca się, aby nie aktualizować serwerów nazw, gdy wskazuje się na koło zamachowe. Możesz zmodyfikować rekordy A i rekordy DNS CNAME, aby skierować domenę na koło zamachowe. Jest to łatwiejsze niż zmiana używanych serwerów nazw. Zamiast kierować ruch przez Flywheel do Twojej domeny, Flywheel kieruje ruch do Twojej witryny. Wystarczy zmienić adres IP na domenę.

  Jaki jest właściwy plan koła zamachowego?

  Istnieją trzy główne plany Flywheel, ale dostępne są również plany niestandardowe. Plany zaczynają się od 15 USD miesięcznie i rosną, w zależności od planu, który będzie potrzebny dla Twojej witryny. Rzeczy, takie jak liczba odwiedzin, miejsce na dysku, przepustowość, obsługa SSL, obsługa CDN i obsługa wielu witryn różnią się w zależności od ceny. Jeśli nie potrzebujesz dużo miejsca na dysku ani przepustowości, możesz dostosować swój plan. Nie ma złego planu i możesz porozmawiać ze wsparciem Flywheel, aby pomóc Ci odpowiedzieć na wszelkie pytania.

  Czy Flywheel pomoże w migracji witryny?
   • Tak, Flywheel pomoże w migracji witryny, a biorąc pod uwagę, jak trudno jest przenieść witrynę WordPress, Flywheel przeprowadzi migrację witryny za darmo. Musisz złożyć wniosek, który zawiera pewne szczegóły dotyczące Twojego poprzedniego konta hostingowego. Koło zamachowe przenosi witrynę i konfiguruje ją jako wersję demonstracyjną. Możesz wyświetlić podgląd wersji demonstracyjnej, aby zobaczyć, jak działa Twoja witryna, zanim ją uruchomisz.
   • Kroki, aby przenieść witrynę są łatwe. Chcesz wykonać kopię zapasową swojej witryny, a Flywheel tworzy witrynę demonstracyjną na Twoim koncie. Możesz przeszukać bazę danych i zastąpić wszystkie stare adresy URL. Flywheel przeskanuje witrynę w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania, zweryfikuje wydajność i wygląd oraz upewni się, że wszystko działa poprawnie. Gdy wszystko się sprawdzi, strona zostanie przekazana do zapłaty. Zwykle zajmuje to od jednego do dwóch dni.
  Jak skonfigurować DNS?

  Zaleca się zarządzanie DNS za pomocą rejestratora domen. To miejsce, w którym kupiłeś domenę. Rejestrator powinien już mieć skonfigurowane serwery nazw, co pozwoli ci zarządzać DNS. Koło zamachowe może pomóc w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących DNS, co jest bardzo mylące, jeśli chodzi o zrozumienie i prawidłowe działanie. Kontroler kondycji DNS koła zamachowego, aby upewnić się, że wszystko się sprawdzi i jesteś gotowy do pracy.

  Czy strona będzie dostępna za pośrednictwem SFTP?

  Podczas korzystania z koła zamachowego nie musisz udostępniać nazw użytkowników i haseł SFTP. Każdy użyje swojej osobistej nazwy użytkownika i hasła, aby zalogować się do SFTP i będzie mieć natychmiastowy dostęp do wszystkich stron. Zresetujesz hasło Flywheel, aby zmienić ustawienia, a jeśli masz jakieś pytania, Flywheel Ci pomoże. Koło zamachowe obsługuje wszystkich głównych klientów SFTP, co jest idealne dla każdego, kto używa dowolnego SFTP.

  Czy Flywheel oferuje certyfikaty SSL?

  Tak, Flywheel oferuje certyfikaty SSL. Współpracują z nami Let’s Encrypttm. Flywheel oferuje Simple SSL, który jest darmowym i automatycznym sposobem generowania i instalowania certyfikatu SSL. W niektórych przypadkach konieczne będzie podanie ważnego certyfikatu od zewnętrznego dostawcy SSL. Bez względu na poprzedni certyfikat, Flywheel pomoże Ci zainstalować go za darmo. Jeśli jeszcze go nie masz, możesz go znaleźć za pomocą GoDaddy, RapidSSL lub Instant SSL.

  Więcej na GetFlywheel.com

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map