Recenzje LiquidWeb maj 2020 – Best Up and Coming Web Host?

Recenzje LiquidWeb maj 2020 – Best Up and Coming Web Host?

Recenzje LiquidWeb maj 2020 – Best Up and Coming Web Host?

Contents

Co to jest Liquid Web Hosting?

Zespół Liquid Web z siedzibą w Lansing, MI, aspiruje Najbardziej pomocni ludzie w hostingu&# x2122;. Przy ponad 30 000 klientów i jednym z najwyższych wskaźników lojalnościowych w branży mogą oni być właśnie tacy. Udało im się częściowo zabezpieczyć tę reputację, całkowicie usuwając się ze wspólnego wyścigu szczurów-gospodarzy.


płynne recenzje hostów internetowych

płynne recenzje hostów internetowych Cóż, wyglądają na bardzo pomocne, prawda??

Jeszcze raz głośniej dla ludzi z tyłu: Liquid Web nie oferuje hostingu współdzielonego.

Jest to wyjątkowy wybór w branży, w której hosting dzielony jest ponad największym twórcą pieniędzy dla większości głównych graczy. Ta decyzja stanowi dobrą reprezentację usług hostingowych Liquid Web jako całości: przeznaczają swoje zasoby na tworzenie i zapewnianie usług na wysokim poziomie klientom o wysokich wymaganiach.

Zobacz więcej funkcji Recenzje LiquidWeb 4.4 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Użytkownicy (18 głosów) Plusy

 1. Bardzo wydajny i elastyczny
 2. Doskonałe VPS i dedykowane plany hostingowe
 3. Wspaniała obsługa klienta
 4. Gwarancja 100% bezawaryjności

Cons

 1. Brak wspólnego hostingu
 2. E-mail kosztuje dodatkowo
 3. Drogie dla początkujących

Wsparcie4.5Speed4.5Features5Value4Transparency4

Recenzja Liquid Web Hosting

Idealne dopasowanie Liquid Web jest potrzebne. Ponieważ nie szukają tylko szybkiego połączenia; ich zarządzane, niestandardowe usługi mają trwać.

Nie chcą po prostu być Twoim hostem, chcą być również Twoim zdalnym administratorem systemów. Ich guru obsługi klienta pozostaną z tobą do późna w nocy.

Są gotowi położyć wszystko na linii, aby udowodnić, że im zależy, w tym Gwarancja 100% czasu sprawności.

A jeśli jesteś zazdrosny, z przyjemnością dowiesz się, że chleb i masło Liquid Web to serwery dedykowane dla jednego klienta.

Wybacz nam tandetną, rozszerzoną metaforę relacji, ale jest to właściwe. Ponieważ zanim podejmiesz zobowiązanie z Liquid Web, powinieneś wiedzieć, że istnieje pewien haczyk. Dla wielu jest to przełom.

W całej sieci, Liquid Web’s ceny są znacznie wyższe niż średnia. Ale są tego warte! To znaczy, jeśli twoje projekty są na wysokim poziomie i są wystarczająco ambitne, aby wymagać ich usług.

• LiquidWeb to dobry wybór, jeśli…

 • Potrzebujesz hosta, który poradzi sobie z niezwykle ambitnymi projektami internetowymi z wysokim poziomem dostosowania i wsparcia do dopasowania.
 • Wiedz wystarczająco dużo o hostingu, aby wpakować się w kłopoty, jeśli spróbujesz zrobić DIY. Zespół Liquid Web będzie Cię wspierał, gdy będziesz budować swoją wizję.
 • Chcesz zarządzać planami i serwerem dedykowanym bez ograniczania się do WordPress.
 • Jest freelancerem zarządzającym wieloma witrynami klienckimi i poszukującym niezawodnego i pozbawionego bałaganu sposobu na zoptymalizowanie strony hostingu przepływu pracy.

• Liquid Web nie jest dla Ciebie, jeśli …

 • Chcesz założyć małą osobistą stronę internetową lub szukasz wspólnego planu hostingowego. Liquid Web uderza na innym poziomie.

  Najlepsza alternatywa

  Aby uzyskać bardziej podstawowe plany wspólnego hostingu z wysoko ocenianą obsługą klienta, świetnym czasem pracy i super prędkościami, odwiedź SiteGround lub A2 Hosting

 • Po prostu nie mogę tyle zapłacić, nawet jeśli oznacza to uzyskanie tak dużej mocy i tak wielu funkcji.

  Najlepsza alternatywa

  DreamHost ma VPS i zarządza planami hostingowymi WP już od 20 $ miesięcznie.

• Plusy płynnego hostingu

Liquid Web ma imponujący katalog zarządzanych pakietów hostingowych, chmurowych i dedykowanych serwerów do zaoferowania wyższemu rynkowi. Oto aspekty, które naprawdę przykuwają.

1. Chcesz tego? Oni to zbudują. I zarządzaj tym.

Liquid Web ma o wiele za dużo pakietów i usług, by zwięźle je opisać w jednej recenzji. Masz mnóstwo opcji w obszarze wysokiej wydajności, od Linuksa do Windows, VPS do hostingu w chmurze, dedykowanych serwerów do zarządzanego WordPress i WooCommerce.

Ale wystarczy powiedzieć, że Liquid Web ma inteligencję, siłę i elastyczność do budowania i skutecznego zarządzania nawet najbardziej złożonymi infrastrukturami hostowanymi.

Standardy PCI? Łatwy.

Zgodność z HIPAA? Nie ma problemu.

Hosting sprzedawcy? Odzyskali cię.

Liquid Web może projektować skalowalne rozwiązania niestandardowe i zarządzać nimi, od startupów na wczesnym etapie po korporacje korporacyjne. Ich niestandardowe rozwiązania hostingowe obejmują dedykowanego menedżera konta, który jest łatwo dostępny i współpracuje z zespołem IT.

2. (Niektórzy) najbardziej pomocni ludzie w hostingu

Liquid Web traktuje priorytetowo twoje doświadczenie jako klienta. Jest to już widoczne w ich eleganckim, nowoczesnym brandingu i intuicyjnym interfejsie klienta.

A jeśli chodzi o odciągnięcie cię od starego hosta, to naprawdę przykuwają one uwagę.

Migracje są bezpłatne i bezbolesne, dzięki czemu szybko zapomnisz o swoim starym gospodarzu.

Ale tam, gdzie Liquid Web naprawdę świeci, jest ich wsparcie techniczne. Ponieważ ich produkty są droższe i bardziej zaawansowane, wiedzą, że mają do czynienia z klientami innego kalibru niż hosting współdzielony z okazją (hej, nienawidzę! Uwielbiamy tani hosting dzielony tak samo jak następny gość!).

płynna obietnica obsługi klienta

płynna obietnica obsługi klienta Liquid Web obiecuje swoim klientom, że na wszystkie zapytania odpowiemy w ciągu 59 minut.

Zespół wsparcia płynnej sieci nie służy jedynie jako punkt kontaktowy w trudnych sytuacjach. zastępca lokalnego administratora systemów płatnych.

Nie tylko rozwiązują problemy, działają jako konsultanci projektu.

A jeśli chodzi o wyższy poziom hostingu, ich wiedza nie ma sobie równych. Projektujesz nową architekturę wdrażania? Równoważysz pamięć? Masz pytania dotyczące sieci, protokołu SSL lub dodatkowych wymagań dotyczących adresu IP, które chcesz odrzucić od kogoś, kto zna się na tym?

Zadzwoń do swojego menedżera konta Liquid Web!

Będą traktować twoje zapytanie z entuzjazmem, wysłuchać cię z uwagą i zaoferować najbardziej ekonomiczne i szybko wdrażane rozwiązania.

Dla wielu małych firm taka wiedza specjalistyczna może pomóc w rozwoju i zaoszczędzić pieniądze.

3. Doskonała prędkość i gwarancja 100% bezawaryjności

Liquid Web oferuje nie tylko jedne z najszybszych prędkości w branży (średnio 400 ms), ale także oferuje najbardziej hojna umowa SLA w branży: gwarancja 100% czasu sprawności i zwrot 10-krotności kosztów wszelkich przestojów.

Jak dokładnie mogą wywiązać się z tak ambitnej obietnicy? Po pierwsze, wszystkie główne centra danych Liquid Web są własnością prywatną i są obsługiwane od Lansing przez Phoenix do Amsterdamu. Każde centrum danych jest wyposażone w nadmiarowe sieci, centralne powietrze, bezpieczeństwo na miejscu i zabezpieczone przed przerwami w dostawie prądu. Działają również w ramach 30-minutowej gwarancji wymiany sprzętu.

płynne serwery sieciowe w nas i Europie

płynne serwery sieciowe w nas i Europie Możesz przetestować prędkości serwerów Liquid Web w Lansing, Phoenix i Amsterdamie na ich stronie internetowej.

Nie można zagwarantować 100% czasu sprawności. Ale Liquid Web jest bardzo blisko i chętnie zrekompensuje ci rzadkie wyjątki. A jeśli czas działania Twojej witryny jest tak cenny, że nawet kilka minut przestoju może kosztować Cię duże pieniądze, wysokie ceny Liquid Web są więcej niż rekompensowane samą tą funkcją.

4. Przemyślane funkcje dookoła

Plany hostingowe Liquid Web są wypełnione kuszącymi funkcjami. Ale poza oferowaniem gadżetów, naprawdę tworzą doświadczenie, które jest idealnie zgodne z tym, czego chce i potrzebuje ich docelowa grupa demograficzna.

Weźmy na przykład freelancerów, którzy zarządzają wieloma witrynami klienckimi. Aby zobaczyć, co Liquid Web ma do zaoferowania tej grupie klientów hostingowych, przetestowaliśmy Zarządzany przez firmę hosting WordPress za 149 USD / miesiąc. Z pewnością wysoka cena, ale oto, co oferujemy oprócz zoptymalizowanego hostingu WordPress:

Specyfikacja

 • Miejsce na hosting do 25 witryn
 • 150 GB SSD
 • Nieograniczony ruch i liczba odsłon
 • Przepustowość 5 TB

Korzyści

 • Nieograniczony dostęp do bazy danych i serwera
 • Automatyczne SSL dla każdej strony
 • Narzędzia programistyczne, takie jak SSH, Git i WP-CLI
 • Dołączona wtyczka iThemes Sync

Plan ten został wyposażony we wszystko, czego mógł potrzebować freelancer obsługujący wiele witryn klienckich. Od bezbolesnych migracji do bardzo nowoczesnego interfejsu, omówiono już niektóre kluczowe punkty bólu dla docelowej grupy demograficznej tego planu.

PlanPersonalFreelanceProfessionalBusiness
Liczba witryn141025
Pamięć SSD20 GB40 GB100 GB150 GB
Cena £29 USD / miesiąc69 USD / miesiąc99 USD / miesiąc149 USD / miesiąc

Ale tam, gdzie nas naprawdę sprzedał, tkwiły w drobnych szczegółach wbudowanych w pulpit: możliwość tworzenia szablonów stron za pomocą jednego kliknięcia, oznaczania stron do wewnętrznej organizacji, łatwego tworzenia chronionych hasłem widoków, dostępu do pobierania i dzienników błędów oraz dokonywania porównań wizualnych twoich kopii zapasowych stron.

miło doświadczenie użytkownika płynnego hostingu WordPress

miło doświadczenie użytkownika płynnego hostingu WordPress Takie przemyślane szczegóły pokazują, jak dobrze Liquid Web rozumie przepływy pracy i problemy programistów.

Pulpity nawigacyjne klientów rzadko są tak użyteczne. W przypadku wielu hostów łatwiejsze może być dodanie strony administracyjnej WordPress do zakładek dla każdego zarządzanego adresu URL zamiast zawracania sobie głowy pulpitem hostingowym, chyba że twoje zadanie dotyczy hostingu.

Pulpit nawigacyjny Liquid Web zapewnia bezpośredni dostęp do wszystkich stron w zachwycająco intuicyjny sposób.

hosting WordPress w zarządzaniu płynnym

hosting WordPress w zarządzaniu płynnym Czysty i uporządkowany pulpit, na którym można łatwo uzyskać dostęp do wszystkich stron i zarządzać nimi? Dlaczego to takie rzadkie!

• Wady płynnego hostingu

Żaden webhost nie jest idealny dla wszystkich. Może to być bardziej prawdziwe w przypadku Liquid Web niż jakiegokolwiek innego hosta, który sprawdziliśmy.

Nie zrozum nas źle!

Uważamy, że idealnie pasują do klientów wymagających usług o wysokiej wydajności. Ale tak nie jest w przypadku większości osób poszukujących hostingu.

1. Brak wspólnego hostingu

Jeśli go przegapiłeś, Liquid Web nie oferuje żadnych udostępnionych planów hostingowych. Jeśli tego właśnie szukasz, poszukaj gdzie indziej. Przepraszam (nie jest im przykro).

2. Koszty początkowe a zyski długoterminowe

Wspominaliśmy już o tym wiele razy w tej recenzji, ale Liquid Web jest drogi.

W prawie każdej usłudze, którą oferują, ich plany leżą po „droższej niż przeciętnej” stronie spektrum.

Jednak w zamian za wysokie koszty początkowe, Liquid Web oferuje niesamowitą 100% gwarancję bezawaryjności, niesamowitą szybkość stron, całodobową obsługę na wysokim poziomie oraz funkcje, za które musielibyśmy płacić dodatkowo w innym miejscu.

Musisz samodzielnie wykonać obliczenia matematyczne, aby sprawdzić, czy to się opłaci.

3. Koszty e-mail można szybko dodać

Prowadzenie kont e-mail kosztuje dodatkowo w Liquid Web: od 1 USD za skrzynkę odbiorczą miesięcznie. Jest to rozsądna cena, a ich rozwiązania hostingu poczty e-mail są solidne, ale nie każdy klient potrzebuje usług hostingu poczty e-mail na poziomie biznesowym.

Zachowaj szczególną ostrożność, jeśli przeprowadzasz migrację z hosta, który oferuje nieograniczoną liczbę skrzynek odbiorczych. Koszty mogą się sumować szybko. Jeśli masz długą listę adresów e-mail powiązanych z domeną, możesz pomyśleć dwa razy (lub przynajmniej konmari listy) przed przejściem do Liquid Web.

płynne plany hostingowe e-mail

płynne plany hostingowe e-mail Liquid Web ma ładną przekonujące rozumowanie dlatego nie oferują hostingu poczty e-mail jako pakietu z Twoim serwerem.

Ponadto opłacone skrzynki odbiorcze nie zawsze były polityką. Struktura cenowa poszczególnych skrzynek odbiorczych została wprowadzona w 2017 r., Ku wielkiemu zdziwieniu i pogardzie kilku istniejących klientów.

To prowadzi nas do naszej ostatniej konferencji Liquid Web…

4. Chaos organizacyjny czasami budzi brzydką głowę

W ostatnich latach Liquid Web nabyło WiredTree i Rackspace Cloud i przyciągnęło klientów pod swoje skrzydła.

Podczas gdy wielu klientów w ogóle nie zauważyło żadnego przejścia, zmiana sprawiła, że ​​niektórzy odziedziczeni klienci poczuli się poparzeni, i spowodowali, że kilku obecnych klientów zauważyło przejściowy spadek usług.

Dłuższe czasy reakcji wsparcia, problemy z rozliczeniami i gwałtowne przestoje są do pewnego stopnia zrozumiałe w okresie przejściowym. Zwłaszcza gdy dotyczy to usług hostingowych wysokiego poziomu.

Pamiętaj tylko, że pomimo zaangażowania i wiedzy zespołu Liquid Web, nie mają oni doskonałych osiągnięć w zakresie organizacji wewnętrznej i utrzymywania klientów w pętli na temat dużych zmian.

• Liquid Plan Managed WooCommerce Beginner Plan Review

Być może częściowo dlatego, że ich usługi są dostępne dla wszystkich po drogiej stronie spektrum, Liquid Web zaczęło oferować konkurencyjne ceny, zarządzane plany WooCommerce.

 

Plan dla początkujących zaczyna się od 39 USD miesięcznie, co czyni go nieco droższym niż porównywalny plan Shopify. To, co wyróżnia pakiet WooCommerce dla początkujących od Shopify od Shopify, to zarówno szeroki zakres zawartych funkcji, jak i poważne ograniczenia:

Na górze…

Pakiet WooCommerce dla początkujących w Liquid Web oferuje bardziej niezawodną listę funkcji niż jakikolwiek inny plan na rynku. Funkcje te obejmują:

 • Brak opłat transakcyjnych
 • Nieograniczone konta pracowników / administratorów
 • Zaawansowane raportowanie i fakturowanie
 • Wyjdź z ofert i stawek za wysyłkę na żywo
 • Pakiety produktów, wyprzedaże i sprzedaż krzyżowa
 • Lista życzeń
 • Opuszczone zarządzanie wózkami za pośrednictwem Jilt
 • Darmowy certyfikat SSL
 • Beaver Builder jest standardem
 • Wszystkie wtyczki IconicWP są dostępne do bezpłatnego zainstalowania
 • Tysiące pięknych darmowych motywów z iTheme

Wadą…

Pakiet WooCommerce dla początkujących w Liquid Web ogranicza Cię do tego ZARÓWNO limit 15 produktów z nieograniczoną liczbą transakcji LUB nieograniczona liczba produktów z ograniczeniem 150 zamówień miesięcznie.

To dużo do kochania, ale także wiele do przemyślenia. W każdym razie jest to wyjątkowa oferta. Dlaczego Liquid Web miałby być tak hojny z funkcjami z jednej strony, a tak skąpy z nakrętkami produktów z drugiej?

Nasza teoria: ten konkurencyjny cenowo pakiet wydaje się być ofertą Liquid Web w celu przyciągnięcia różnych środowisk klientów. Mianowicie tych, którzy w przeciwnym razie mogliby odstraszyć ich wysokie ceny.

Oferowanie planu w wysokości 39 USD miesięcznie mogłoby dać Liquid Web szansę na pozyskanie klientów dbających o budżet dzięki ich niesamowitym funkcjom, wspaniałej obsłudze klienta i solidnej niezawodności (jak szczegółowo opisano w powyższej recenzji), aby ich zainteresować, a ostatecznie sprzedaj je na większym, droższym planie.

Dobra strategia, prawda?

Jasne – najlepiej może być, jeśli wiesz, że jest to ich plan gry przed zapisaniem się na pakiet dla początkujących.

Naszym zdaniem podstawowy plan WooCommerce firmy Liquid Web jest po prostu taki nie jest zrównoważony dla żadnego biznesu e-commerce z planami stopniowej skali. Jeśli Twój sklep przekroczy limity planu dla początkujących, musisz być przygotowany na ponad dwukrotne zwiększenie miesięcznej płatności, aby przejść do kolejnej warstwy zarządzanego hostingu WooCommerce firmy Liquid Web.

PlanBeginnerBasicDropshippingMarketplace
Cena £39 USD / miesiąc99 USD / miesiąc125 USD / miesiąc149 USD / miesiąc
Zamówienia & ProduktyNieograniczone produkty LUB nieograniczone zamówieniabez limitubez limitubez limitu
Certyfikat SSL.WolnyWolnyWolnyWolny
Porzucić w zestawiew zestawiew zestawiew zestawie
Beaver Builderw zestawiew zestawiew zestawiew zestawie
DodatkiWsparcie dla AliExpress i ponad 20 dostawcówPlatforma dla wielu dostawców, integracja Dokan, Stripe

Usługi Liquid Web są tak doskonałe, jak to, że jest to strome podejście, że nie każdy właściciel firmy jest przygotowany na tak szybkie skalowanie. Chociaż imponujący pakiet funkcji, które zapewnia Liquid Web (nawet klientom w ramach planu dla początkujących), może wydawać się ogromną przewagą nad najtańszym planem Shopify (gdzie te gadżety kosztują dodatkowo), tak naprawdę zależy to od tego, jak planujesz rozwijać swój sklep.

Niektórzy klienci mogą preferować wybieranie i płacenie dodatkowo za niektóre funkcje, gdy zajdzie taka potrzeba, o ile ich katalog produktów i miesięczne transakcje mogą się rozwijać bez ograniczeń. Jeśli ten styl rozwoju jest bardziej, o czym myślałeś, to plan WooCommerce dla początkujących w sieci Liquid prawdopodobnie nie jest dla ciebie.

płynne funkcje hostingowe woo commerce

płynne funkcje hostingowe woo commerce To dość obszerna lista funkcji, ale jest pewien haczyk.

To powiedziawszy, istnieją dwa przypadki użycia, w których możemy zobaczyć, że ten plan naprawdę świeci. Plan WooCommerce dla początkujących w Liquid Web jest idealny dla Ciebie, jeśli:

 • Twój biznes e-commerce ma wyrafinowaną strategię marketingową i ograniczony katalog produktów wyższej klasy. Jeśli nigdy nie planujesz sprzedawać więcej niż 15 produktów lub utrzymywać miesięczny zapas ponad 150 produktów, a Twoja witryna przyciąga niewielki, ale stały strumień wykwalifikowanych potencjalnych klientów, możesz z radością utrzymywać swoją firmę na tym planie na zawsze.
 • Właśnie planujesz miękkie uruchomienie witryny e-commerce z ograniczonym wyborem produktów na razie. To da ci czas na skorzystanie ze wszystkich wspaniałych narzędzi dostarczanych przez Liquid Web bez dodatkowych kosztów w celu dopracowania strategii marketingowej i przepływu pracy. A kiedy będziesz gotowy na swój wielki debiut, możesz przejść do jednego z bardziej kosztownych planów wydajności.

Założymy się, że nie będziesz rozczarowany usługami Liquid Web, jeśli zalogujesz się do zarządzanego przez nich planu WooCommerce dla początkujących. Jak wyszczególniliśmy powyżej, Liquid Web jest tak szybki i niezawodny, a jego zespół wsparcia jest tak wyjątkowo pomocny, że zdecydowana większość jego klientów uważa, że ​​wyższe ceny są bardziej niż uzasadnione.

Po prostu wiedz, że ten podstawowy plan WooCommerce nie został stworzony, aby rosnąć razem z Tobą – został stworzony, aby Cię zainteresować!

• Dolna linia

Liquid Web dąży do bycia najlepszym dostawcą usług hostingowych na rynku – i znajduje to odzwierciedlenie w ich wysokich kosztach. Ale nie czytałbyś do końca tej recenzji, gdyby odstraszyły Cię wysokie ceny, teraz?

Liquid Web należy do innej ligi niż firmy, które zarabiają pieniądze głównie poprzez hosting dzielony. W wysoko wydajnej niszy na rynku oferują portfolio produktów dostosowanych do najbardziej ambitnych projektów. Ich usługi są elastyczne, niezawodne i wspierane przez wysoce wykwalifikowany personel pomocniczy, który poświęci czas i stres związany z zarządzaniem serwerem.

Zobacz więcej funkcji

Często Zadawane Pytania

Czy LiquidWeb oferuje hosting Linux lub Windows?

Ich usługi hostingowe obejmują hosting Windows i Linux.

Czy LiquidWeb spróbuje podnieść moją cenę, kiedy nadejdzie czas, aby odnowić umowę?

Nie, twoje ceny powinny pozostać niezmienne przy ich istniejącej strukturze cen.

Czy otrzymam darmową nazwę domeny dołączoną do mojego planu hostingowego??

Tak, każde konto hostingowe otrzymuje 1,3 lub 5 bezpłatnych nazw domen, w zależności od potrzeb każdego klienta.

Czy LiquidWeb oferuje prywatność nazw domen WHOIS?

Tak, za dodatkową opłatą klienci mogą dodać prywatność WHOIS do swojego planu hostingowego.

Czy LiquidWeb ma usługę Virtual Private Server (VPS)?

Absolutnie. W rzeczywistości oferują dziesięć różnych poziomów usług VPS z pamięcią masową na dyskach SSD, które można dostosować do indywidualnych potrzeb.

Gdzie znajduje się ta usługa hostingu??

LiquidWeb znajduje się w Lansing, Michigan, USA.

Jakie języki programowania obsługuje LiquidWeb?

LiquidWeb obsługuje Ruby, ASP, Ruby on Rails, ASP.NET, Perl i PHP.

Czy LiquidWeb ma jakiś program partnerski?

Tak, mają prosty program, który płaci tyle samo za każde wygenerowane polecenie. Kwoty płatności pozostają takie same, bez względu na to, ile generowanych poleceń są powiązane, więc prowizja za pierwsze polecenie jest taka sama jak 10.000.

Czy mogę hostować WordPress w serwisie LiquidWeb?

Absolutnie. WordPress jest w pełni obsługiwany w tej usłudze hostingowej.

Czy LiquidWeb zawiera oprogramowanie do tworzenia stron internetowych??

Nie ma w nim żadnego oprogramowania do budowania stron internetowych, ale zapewniają one dostęp do platform takich jak WordPress i Joomla, aby ułatwić Ci zbudowanie strony, jeśli chcesz.

Czy mogę korzystać z PrestaShop z hostingiem LiquidWeb?

Tak, jeśli chcesz, możesz łatwo zainstalować oprogramowanie e-commerce PrestaShop na swoich serwerach.

Jak łatwo przenieść instalacje WordPress na LiquidWeb?

Migracja z WordPress do LiquidWeb jest prosta i zawarta w ich usługach migracji. Możesz również użyć narzędzia do zarządzania w panelu sterowania, aby łatwo to zrobić samodzielnie.

Co z witrynami o dużej zawartości obrazu w LiquidWeb? Czy wszystko z nimi w porządku?

Tak długo, jak wystarczająca jest przestrzeń dyskowa i zakup przepustowości, obrazy nie będą stanowić problemu. Ich najwyższej klasy sprzęt z łatwością sobie z tym poradzi.

Czy otrzymujesz panel sterowania użytkownika z usługą LiquidWeb?

Tak, otrzymujesz panel sterowania cPanel lub WHM, w zależności od tego, czy hostujesz produkty oparte na systemie Windows czy Linux. Zapewniają wszystko, czego potrzebujesz do zarządzania witrynami.

Jaką gwarancję oferują?

LiquidWeb ma gwarancję 100% czasu działania. W przypadku utraty usługi z jakiegokolwiek powodu automatycznie otrzymasz przyszłe kredyty usług.

Czy LiquidWeb ma usługi sieci dystrybucji treści (CDN)?

Tak, usługi CDN są zawarte we wszystkich umowach hostingowych.

Jak często LiquidWeb wykonuje kopie zapasowe?

Dla bezpieczeństwa wykonują kopie zapasowe każdej nocy na serwerze zewnętrznym.

Ile adresów e-mail jest dozwolonych w hostingu LiquidWeb?

Liczba e-maili i miejsce na e-maile są nieograniczone przy zakupie planu hostingowego.

Czy LiquidWeb oferuje zniżkę dla studentów??

Tak, możesz znaleźć zniżkę dla studentów na swojej stronie internetowej, a organizacje non-profit mogą również otrzymać zniżkę, jeśli o nią poprosią.

Co z transmisją wideo? Jak dobrze działa w tym celu LiquidWeb?

Ich wspólna platforma działa dość dobrze w przypadku przesyłania strumieniowego wideo, ale zaleca się korzystanie z dedykowanych witryn lub witryny uruchomionej na VPS w celu przesyłania strumieniowego wideo wysokiej jakości.

Czy LiquidWeb oferuje nieograniczoną przestrzeń dyskową i przepustowość?

Tak, oferują oba, ale zastrzegają sobie prawo do cofnięcia przywilejów, jeśli znajdą nadużycie lub nadmierne wykorzystanie.

Mam cztery strony internetowe. Która z usług LiquidWeb działałaby na moich stronach?

Każdy z planów hostingowych LiquidWeb może obsługiwać cztery strony jednocześnie.

Jakie są standardowe długości umów dla hostingu LiquidWeb?

Klienci mogą wybierać spośród miesięcznych, rocznych lub wieloletnich umów hostingowych. Wybieranie długoterminowe jest bardziej opłacalne.

Jakie są moje opcje płatności, jeśli wybiorę LiquidWeb?

Akceptują przelewy, Paypal i większość głównych kart kredytowych jako płatności za usługi.

Czy moja witryna e-commerce będzie działać dobrze przy użyciu LiquidWeb?

Tak, ich plany hostingowe działają bardzo dobrze ze wszystkimi witrynami handlu elektronicznego, obsługując funkcje takie jak koszyki i Secure Sockets Layer (SSL) dla bezpieczeństwa.

Czy LiquidWeb jest bezpiecznym produktem hostingowym?

Infrastruktura tej firmy ustanawia branżowy standard bezpieczeństwa dzięki ciągłemu monitorowaniu, pracownikom na miejscu i najnowszym technologiom zapory ogniowej. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, wyprzedzają konkurencję.

Gdzie dokładnie znajdują się fizyczne centra danych LiquidWeb?

LiquidWeb ma obecnie cztery centra danych, jedno w Phoenix w Arizonie, a trzy kolejne w stanie Michigan.

Czy LiquidWeb pomoże mi przenieść moje istniejące strony internetowe na ich serwis? Nie mam czasu ani wiedzy, aby to zrobić.

Tak! Mają zespół ds. Migracji witryn, którego jedynym zadaniem jest pomoc w przeniesieniu istniejących witryn do nowej usługi hostingowej. Zmiana hostingu nigdy nie była tak bezbolesna.

Jakiego rodzaju obsługa klienta jest dostępna, jeśli mam jakiekolwiek problemy?

LiquidWeb ma całodobową obsługę klienta przez telefon lub czat na swojej stronie internetowej. Zespół wsparcia mówi tylko po angielsku.

Co jeśli nie jestem zadowolony z ich usług hostingowych?

Jeśli nie jesteś zadowolony z wydajności LiquidWeb, mają 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy na wszystkie dostępne produkty i usługi.

Mamy nadzieję, że na wszystkie pytania dotyczące tej usługi hostingowej udzielono odpowiedzi powyżej. Jeśli szukałeś krajowej usługi hostingowej, która ma wiodące w branży funkcje, LiquidWeb to świetny wybór. Mają plan dla klienta każdej wielkości, od jednej nazwy domeny do 1000. Wiodąca w branży obsługa klienta, całodobowe monitorowanie i bezpieczeństwo oraz możliwość skonfigurowania systemu do własnych potrzeb sprawiają, że ta usługa hostingowa jest naprawdę wyjątkowa. Oferują także usługę migracji witryny, która sprawia, że ​​przesyłanie danych na nowe serwery LiquidWeb jest tak proste, jak to tylko możliwe. Na rynku pełnym firm hostingowych klienci z Ameryki Północnej będą bardzo zadowoleni z cen, elastyczności i łatwości przejścia na LiquidWeb. Więcej na LiquidWeb.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector