14 parimat veebisaidi jälgimisteenust (mai 2020)

Kui haldate veebisaiti, siis soovite veenduda, et teie vaatajaskond saab seda külastada ja suhelda ilma probleemide ja viivitusteta. Nendel päevadel võivad viivitusajad ja serveri katkestused põhjustada saidile olulisi tagasilööke, põhjustades halva lõppkasutaja kogemuse.


Kuid kuidas saab olla kindel, et teie külastajad saavad parimaid tulemusi? Kuidas saate oma saiti testida erinevates serverites, et näha, kas seal on probleeme? Õnneks saate veebisaitide jälgimisteenust kasutada oma lehtedel silma peal hoidmiseks, et tagada sisu edastamine nii, nagu peaks.

parimad veebisaidi jälgimisteenused

parimad veebisaidi jälgimisteenused Meie parim katse luubi abil veebisaiti jälgida.

Täna vaatame parimaid veebisaidide jälgimisteenuseid ja näitame teile, mida nad teevad ja kuidas nad saavad teie saidil kogu maailmas, 24 tundi ööpäevaringselt, maksimaalse jõudluse hoida. Sukeldugem sisse ja vaatame, mida neil pakkuda on.

Mis on veebisaidi jälgimisteenus?

Selle keskmes on jälgimisteenuseid pakkuv ettevõte, kes suhtleb teie veebisaidiga paljudest erinevatest serveritest. Lõppeesmärk on täpselt määratleda sellised probleemid nagu latentsusaeg, hüppamine või hilinenud ajad. Kui näiteks Suurbritannias mõni server alla läheb, soovite olla kindel, et teie sait suunab uuesti, nii et selle piirkonna inimesed ei saa teie lehte külastades tõrketeadet.

Enamasti saadavad need monitorid teile aruandeid, mis on täidetud üksikasjalike diagrammide ja graafikutega, milles tuuakse välja mitmesugused probleemid, mis võivad teie saiti mõjutada. Samuti võib jõudluse jälgimine reaalajas teavitada teid ilmnenud probleemidest, et teie võrgumeeskond leiaks kiiremini lahenduse. Mõned olulised andmed, mida need teenused koguvad, võivad sisaldada-

 • Saidi toimivus: kas teatud lehtede või linkide laadimine võtab teistest kauem aega? Millised elemendid teid aeglustavad?
 • Võrgu jõudlus: kuidas mõjutab teie kohalik võrk teie veebisaidi tööaega ja kiirust? Nende üksikasjade tundmine aitab teil ressursse ümber paigutada, et vältida sagenemist, mis võib reageerimisaegu pikendada.
 • Serveri tervis: kas on kitsaskohti, mis võivad tulevikus probleeme põhjustada? Milliste serveritega on probleeme ja millised töötavad ideaalselt?

Mõnel juhul võite olla võimeline kontrollima oma serveri võimsust ja eraldama oma ressursid tagaküljele veebisaidi jälgimisteenusega. Kui teie käsutuses pole spetsiaalset IT-meeskonda, võib olla hindamatu juurdepääs nendele täiendavatele jälgimisriistadele, et saaksite oma saidi allakäigu jälgimise asemel midagi ette võtta,.

Mis on serveri tööaja jälgimine?

Uptime on teie saidi aktiivsuse määr. Kuni serverid töötavad tõrgeteta, ei tohiks olla mingit põhjust, miks inimesed ei pääse teie saidile kõikjal maailmas. Hoolimata sellest, kui hoolikad inimesed olla võivad, on serverid alati mingil määral vastutavad.

Serveri tööaja jälgimise abil saate häirete korral teate, et saaksite tegutsema hakata. Arvestades, et oma saidi (st andmeserveri, e-posti serveri, FTP-serveri jne) tõrgeteta töötamiseks peate toetuma paljudele erinevatele serveritele, on hädavajalik, et näete, kuidas need igal ajal toimivad.

Paljud veebisaidi jälgimisteenused pakuvad seda teie tavapaketi osana, kuid mõnikord on see lisateenus, kuna see nõuab reaalajas tagasisidet ja teavitust. Olenemata sellest, mida pakutakse, peate veenduma, et see on olemas, et mitte kogeda seisakuid, mis teile kulukaid kulusid.

Kuidas veebisaidi jälgimisteenust üles seada?

Õnneks pole veebisaitide jälgimisteenust kunagi olnud lihtsam kasutada. Enamasti peate vaid oma saidi andmed tellima ja sisestama, et nad saaksid seda kontrollida.

Teie vajadustele sobiva teenuse valimisel aitab see veenduda, et need sobivad teie saidi suurusega hästi. Näiteks kui teil on palju liiklust, vajate üksikasjalikumaid aruandeid, et saaksite oma IT-meeskonda võimalike probleemidega kursis hoida.

Enamasti on paljudel neist programmidest teie vajaduste rahuldamiseks erinevad astmed. Teil on vaja läbi vaadata ja vaadata, mis on igal võimalusel seda, mida vajate, et teile ei jääks alamvaliku usaldusväärsus.

Enamik programme, mida me teile näitame, pakuvad tasuta prooviversioone. Oluline on siiski meeles pidada, et tasuta tellimuse ja tasuta prooviperioodi vahel on erinevus. Viimane tähendab, et sama teenuse kasutamise jätkamiseks peate maksma raha, samas kui esimene on alati vaba, olenemata sellest, kui kaua te aktiivne olete.

Parimad tasuta veebisaidi jälgimisteenused

Kui teie sait otsib endiselt oma vaatajaskonda, võib olla raske õigustada kopsaka kuutasu maksmist jõudluse jälgimise eest, eriti kui teil pole palju liiklust. Seetõttu tahame pakkuda teile mõned tasuta võimalused, mis aitavad teil alustada.

Kõik need teenused pakuvad ka tasulisi valikuid, nii et kui teile meeldib nende pakutav, saate ajakohastada ja parema toimivuse saada kiiresti..

Olekukook

Vaadates tasuta jälgimisteenuseid, soovite olla kindel, et saate korralikke tulusid, ilma et peaksite lisa maksma. Enamasti on tasuta plaanid võrreldes lisatasu võimalustega märkimisväärselt piiratud, mis tähendab, et saate lihtsalt oma saidi toimivuse põhikäsitluse ilma palju täiendavaid üksikasju nõudmata..

Statuscake’i puhul sisaldab nende tasuta võimalus

 • 10 testi – saate jälgida kuni 10 URL-i
 • Viieminutiline kontrollimäär – värskendatakse iga viie minuti järel
 • Juhuslikud testimiskohad – te ei saa valida, kust katsetate
 • Piiramatu e-posti märguanne – saate märku, kui teie saidil on probleeme
 • Bränditud avalik aruandlus – näidake oma tulemusi oma publikule (aruandel on Statuscake’i logo)
 • Kontrollige silte – tulemuste selgemaks illustreerimiseks filtreerige oma testid

Üldiselt meeldib meile tasuta teenuse eest see, mida Statuscake pakub. Kui teil on oma saidi jaoks aga üle kümne lehe, on teil natuke õnne. Õnneks pole tasulised plaanid liiga kallid.

Tasulised valikud

 • Suurem: 24,49 dollarit kuus – ideaalne väikeettevõtetele
 • Äri: 79,99 dollarit kuus – ideaalne enamiku keskmiste / suurte saitide jaoks

Neil on ka ettevõtte jälgimise lahendus, kui teil on rohkem lehti või vajate oma andmete üle suuremat kontrolli. Äriplaan saab kontrollida kuni 300 URL-i ja pakub 30-sekundist värskendussagedust.

Statuscake pakub ka rohkem seirelahendusi, sealhulgas

 • Lehekiiruse jälgimine
 • SSL jälgimine
 • Viiruse skanner
 • Domeeni jälgimine
 • Serveri jälgimine

Uptime robot

2010. aastal alustatud Uptime Roboti arendajad usuvad pakkuvat tasuta seireteenuseid kõigile saitidele. Kuna kellegi jaoks on hädavajalik oma saite üles hoida ja käitada, soovivad nad pakkuda massidele lihtsat ja tõhusat lahendust.

Nende tasuta kava abil saate viieminutilise värskendussagedusega saada kuni 50 testi. Samuti logib Uptime Robot teie jõudlust kuni kaks kuud, nii et näete, kuidas teie sait aja jooksul muutub. Ainus negatiivne külg on see, et te ei pääse erinevatele jälgimiskohtadele. Teenus asub Dallases, TX, seega võivad teised riigid olla täpised.

Võrreldes teiste tasuta teenustega on see ülekaalukalt parim valik. Mõnel juhul ei pea te võib-olla uuemale versioonile üle minema. Kui aga teete, on see 48 dollarit kuus ja see pakub-

Mitme serveri asukoht väljaspool USA-d

 • 1000 URL-i kuvarit
 • Üheminutiline värskendussagedus
 • 12 kuud logisid
 • 80 SMS-teadet kuus

Üldiselt meeldib meile Uptime Robot kui tasuta teenus, kuid sellel puudub palju lisafunktsioone, mida leiate teistelt ettevõtetelt. Näiteks ei paku need leheküljekiiruse statistikat, nii et te ei näe, kui kiiresti teie sait laadib. Seega, kui kavatsete tasuda premium-teenuse eest, võiksite valida mõne muu.

Montastic

Kuigi see sait pakub tehniliselt tasuta võimalust, ei tohiks te plaanida selle regulaarset kasutamist. See võimaldab teil kontrollida ainult kuni kolme URL-i ja värskendussagedus on 30 minutit. Kui teil on väike ajaveeb või midagi sellist, võib see aidata teil kohe kontrolli saada, kuid seda ei tasu tellida, kui te ei maksa.

Lisatasu võimalus Montasticu jaoks on 29 dollarit kuus ja see võimaldab teil kontrollida kuni 200 URL-i viieminutilise värskendussagedusega. See pakub ainult e-posti teateid (ilma SMS-ideta) ja see annab teile teada nii teie saidi languse kui ka varundamise korral (kena boonus).

Jällegi, kui haldate väikest ajaveebi või muud sarnast saiti, võib Montastic teile piisata. Kuna sellel pole palju teistes seireteenustes sisalduvaid üksikasjalikke funktsioone, soovitame maksta lisatasu hinnad kuskil mujal.

Parima tasulise veebisaidi jälgimisteenused

Nagu me mainisime, pakub enamik neist saitidest tasuta prooviversioone. Soovitame neid enne lepingu sõlmimist kindlasti proovida, et olla kindel, et te ei satu probleemidesse.

Pingdom

Tasuta prooviversioon: 14 päeva

Plaanihinnad: 9,95 dollarit erilist – 199 dollarit kuus

Kontrollnumbrid: 10–250 (ettevõtte valikud on saadaval)

Esiletõstetud eelised

 • Uptime’i seire
 • Lehekiiruse jälgimine
 • Serveri jälgimine
 • Aktiivsed hoiatused
 • Tehingute jälgimine
 • Külastajate teadmised

Lisaks tööaja ja leheküljekiiruse jälgimisele on Pingdomi üks asi ka Visitor Insights. Siit saate tegelikke andmeid teie lehti külastavatelt inimestelt, et näha, kuidas toimite reaalajas. Need andmed aitavad teil oma saidil muudatusi teha vastavalt sellele, kuidas inimesed seda kõige rohkem kasutavad. Samuti on tehingute jälgimine abiks veebipoe haldamisel. Vaadake, kas töötlemisprobleemid võivad põhjustada klientide rahulolematust.

LogicMonitor

Tasuta prooviversioon: 14 päeva

Plaanihinnad: tuleb küsida pakkumist (kolm plaani varianti)

Kontrollige numbreid: 10-300

Esiletõstetud eelised

 • Võrgu jälgimine
 • Serveri jälgimine
 • Veebisaidi jälgimine
 • Pilvejälgimine
 • Rakenduste jälgimine
 • Võrgu seadistamine

Üldiselt on LogicMonitor mõeldud IT-meeskondadele. Aruandlust ja analüütikat saate kohandada vastavalt teie konkreetsetele kriteeriumidele ja armatuurlaual saate probleeme lahendada. Ehkki URL-ide kontrollimiste arv on piiratud, peaks enamiku ettevõtete jaoks sellest piisama.

Uus reliikvia

Tasuta prooviversioon: 14 päeva

Hinnakujundus: 149 dollarit kuus

Kontrollnumbrid: piiramatu

Esiletõstetud eelised

 • Rakenduse toimivuse mõõdikud
 • Infrastruktuuri seire
 • Mobiilseire ja seadistamine
 • Insights ja Analytics
 • Sünteetika – andmed klientide käitumise ja projektsioonide kohta
 • Brauseri optimeerimine

Uue reliikvia osas on tõeliselt tore, et see pakub palju rohkem lahendusi kui enamik veebisaidi jälgimisteenuseid. Kui soovite oma andmete ja selle kasutamise üle rohkem kontrolli saada, on plaan uus reliikvia hankida. Üldiselt on see mõeldud suurettevõtetele, kes soovivad terviklikku lahenduste paketti koos väärtuslike andmetega nende kasutajate kohta. Mõne sellise teenuse eest peate lisatasu maksma, kuid need võivad teile pakutavate analüüside ja juhtimiste korral olla seda väärt.

Trendid

Tasuta prooviversioon: 30 päeva

Plaani hind: 11,33 dollarit – 158,61 dollarit kuus

Kontrollnumbrid: 10–250 (ettevõtte lahendused on saadaval)

Esiletõstetud eelised

 • Uptime’i seire
 • Lehekiiruse jälgimine
 • API jälgimine
 • Reaalse kasutaja jälgimine (RUM)
 • Serveri jälgimine
 • Rakenduste jälgimine

UpTrendsi puhul on erinev aga see, et nad pakuvad põhi- ja täiustatud jälgimispakette. Täpsemate suvandite abil saate kohandada kõike alates kontrollide arvust kuni intervallide kiiruseni. Samuti saate piiramatuid kasutajaandmeid ja süsteemile pääseb juurde suvalisele arvule operaatoritele.

RapidSpike

Tasuta prooviversioon: 10 päeva

Plaani hind: 36,95 – 106,95 dollarit kuus

Kontrollige numbreid: 3–10 lehemonitori (täiendamiseks saadaval rohkem)

Esiletõstetud eelised

 • Uptime ja leheküljekiiruse jälgimine
 • SSL ja Whois’i jälgimine
 • Turvalisuse jälgimine ja kaitse
 • SEO jälgimine ja jälgimine
 • RUM

Ehkki saate vaid käputäis arukaid lehekontrolle, pakub RapidSpike ka RUM-i, API ja turbekontrolli teste. RapidSpike on erinev selle poolest, et see ei kontrolli ainult tööaega ja leheküljekiirusi, vaid see annab teie saidi toimivusele igakülgse lugemise, nii et saate seda vastavalt kohandada.

Mis meile aga ei meeldi, on see, et peate lisakontrollide eest palju maksma. Samuti on intervalli kestus tavaliselt 10-20 minutit, mis on palju aeglasem kui enamikul teistel teenustel. Üldiselt pakub RapidSpike palju erinevaid andmeid ja analüüse, kuid see on palju kallim kui muud sarnased võimalused.

Moniit (Varem Monitor.us)

Tasuta prooviversioon: 14 päeva

Plaani hind: Kohandatud

Kontrollige numbreid: kohandatud

Esiletõstetud eelised

 • Täielikult kohandatavad kavad
 • Veebisaidi jälgimine
 • RUM
 • Serveri jälgimine
 • Rakenduste jälgimine
 • Võrgu jälgimine

Monitis pakkus Monitor.ust eraldi tasuta teenusena (kuigi oli ka lisatasu võimalus). Nüüd on nad parema jälgimisvõimaluse tagamiseks need kaks ühendanud. Mis on Monitise jaoks väga lahe, on see, et saate valida kõike oma plaani jaoks. Sisestage kuvarite arv, mida soovite kuus, ja saate kohandatud hinna. Iga kuvar on klasside kaupa eraldatud (st. Tööaeg vs turvalisus), seega maksate ainult selle eest, mida vajate. Monitis pakub vajadusel ka ettevõtte- ja edasimüüjalahendusi.

Saidi24x7

Tasuta prooviversioon: 30 päeva

Plaani hind: 9–225 dollarit kuus

Kontrollige numbreid: 10-100 (rohkem ettevõttelahenduste jaoks)

Esiletõstetud eelised

 • Veebisaidi jälgimine
 • Serveri jälgimine
 • Rakenduste jälgimine
 • Reaalse kasutaja jälgimine (RUM)
 • Võrgu jälgimine

Üldiselt on site24x7 ühtaegu taskukohane ja terviklik. Iga seirelahendus pakub teile palju erinevaid andmevalikuid ja tuge, et saaksite kõik tekkinud probleemid lahendada. Meile see meeldib, kuna see töötab nii madala kui ka suure liiklusega saitidel, muutes selle elujõuliseks ja taskukohaseks võimaluseks kõigile.

Host-Tracker

Tasuta prooviversioon: 30 päeva

Plaani hind: 9,92 – 74,92 dollarit kuus

Kontrollige numbreid: 10–150 URL-i

Esiletõstetud eelised

 • Saadavuse kontroll
 • Musta nimekirja jälgimine
 • AdWordsi haldus
 • Serveri jälgimine
 • Lehekiiruse jälgimine
 • Domeeni ja SSL-i kontroll
 • Kohandatav aruandlus

Host Trackeri juures on tore, et neid on teie mugavuse huvides lihtsustatud. See on suhteliselt lihtne protsess, lihtsalt andke neile oma URL-id ja ülejäänud saavad nad ise hakkama. Kui eelistate veebisaidi jälgimisele vähem intensiivset lähenemist, võib Host Tracker olla teile hea valik. Lisaks saate mõned lisateenused, näiteks AdWordsi halduse, ja näete, kas olete mõnda musta nimekirja kantud.

SmartBear

Tasuta prooviversioon: 14 päeva

Plaani hind: sõltub teenusest

Kontrollige numbreid: varieerub

Esiletõstetud eelised

 • API elutsükli programmid
 • Tarkvara testimine
 • Saidi sisemine ja väline seire
 • Koodide koostöö ja optimeerimine
 • Mobiilide optimeerimine ja testimine

Võrreldes teiste selle loendi saitidega on SmartBear palju enamat kui lihtsalt veebisaidi jälgimise tööriist. See programm on loodud arendajatele ja programmeerijatele, et nad saaksid teha peaaegu kõike, mida nad peavad oma saidi toimimiseks tegema. SmartBear pakub laiaulatuslikke lahendusi paljudele erinevatele probleemidele. Valikute vahel on nii palju, et see võib olla pisut üle jõu käiv. Üldiselt on see mõeldud spetsialistidele. Kui te ei tea, mida vajate, pidage silmas algajatele mõeldud teenindust.

GeckoBoard

Tasuta prooviversioon: 30 päeva

Plaani hind: 25–599 dollarit kuus

Kontrollige numbreid: Ei kohaldata

Esiletõstetud eelised

GeckoBoard on teist tüüpi teenus, kuna see võimaldab teil saidi mõõdikute kuvamiseks luua armatuurlaudu. Seireteenuste pakkumise asemel integreerub see programm teise jälgimisteenusega ja projitseerib selle teie mugavuse huvides ekraanile. IT-kontoritele, mis saavad kasu tsentraliseeritud juhtpaneelist, meeldib see teenus, kuid lihtsalt teadke, et see tegelikult ei testi ega jälgi andmeid. Selle asemel kogub see lihtsalt kokku ja lubab teil seda kohandada.

SisuKing

Tasuta prooviversioon: 30 päeva

Plaani hind: 11,26 – 342,52 dollarit kuus

Kontrollige numbreid: 100-1 miljonit lehte

Esiletõstetud eelised

 • Sisu ülevaade
 • Sisu optimeerimine
 • Sisu jälgimine
 • Sisu koostöö

See teenus on loodud sisuloojatele. Seega, kui haldate ajaveebi või mõnda muud sarnast, meeldib teile see, mida ContentKing pakub. Hinnakujundusstruktuuri juures on lahe see, et valite oma lehtede arvu ja saate selle numbri põhjal kõik nende pakutavad teenused..

Saate oma sisu optimeerida erinevate seadmete jaoks, võimaldada platvormidevahelist koostööd ja jälgida, kuidas teie sisu aja jooksul muutub.

Järeldus

Teie veebisait on teie ettevõtte oluline osa. Veenduge, et jälgite seda tõhusalt ja jälgige, enne kui probleemid ilmnevad. Õigete veebisaidi jälgimisriistade abil saate oma saidi optimeerida veebisaidi tipptulemuste jaoks igal ajal. Tere tulemast tulevikku.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map