Parimad SSL-i sertifikaatide pakkujad 2019. aastal (värskendatud mais 2020)

Parimad SSL-i sertifikaatide pakkujad 2019. aastal (värskendatud mais 2020)

Parimad SSL-i sertifikaatide pakkujad 2019. aastal (värskendatud mais 2020)

SSL-sertifikaat pole valik – see on vajalik.


Hoiate oma kasutaja andmeid turvalisena.

Saate brauserites turvalise sümboli „https”.

Veel parem – Google premeerib teie saiti parema otsingupositsiooniga.

juhend SSL-i

Veebiturvalisus on midagi, millest me kõik oleme sellest päevast ja vanusest teadlikud. Internetis vanasti ei pidanud te liiga palju muretsema viiruste ja pahavara pärast. Tänapäeval näib, et midagi varitseb igas veebinurgas.

Õnneks, kuigi häkkerid üritavad meie andmeid varastada, on palju meetodeid, mida saame kasutada selle vältimiseks.

Üks kõige tõhusamaid ja laialdasemalt kasutatavaid meetodeid on SSL-sertifikaatide kasutamine. Täna sukeldume sügavalt veebis krüpteerimise maailma ja vaatame, kuidas see Internetti turvalisena hoiab, eriti tundliku teabe edastamisel.

Teeme ka SSL-sertifikaatide võrdluse, et aidata teil seda leida parim SSL-sertifikaat ja teie jaoks parim SSL-sertifikaadi pakkuja.

Mis on SSL-sertifikaat??

Termin SSL on lühend, mis tähistab turvalist pistikupesa kihti. See tähendab, et teie andmed jaotatakse mitmeks osaks või pistikupesaks, et välistada nende pealtkuulamine kolmanda osapoole, näiteks häkkerite poolt.

Tööpõhimõte on kaheastmeline protsess. Esiteks krüpteeritakse teave pistikupesade abil ja seejärel kinnitatakse veebisait, millega suhtlete, et see on tõeline tehing.

Näiteks kui ostate veebipoest midagi, on SSL-sertifikaat viis veenduda, et sait on kinnitatud ja et see pole häkkerite üles seatud näiv leht..

Miks osta SSL-sertifikaati??

Tehniliselt võttes peab iga veebisait, mis soovib veenduda oma turvalisuses, kasutama SSL-krüptimist.

See tagab, et lehti ei nakata ega häkkerisse ei teki nakatumist, mis seab ohtu kõik, kes seda saiti külastavad.

Veebisaitidel on võimalik saada mitut erinevat tüüpi sertifikaate (millesse me natuke tutvume), mis tähendab, et kõiki lehti ei krüpteerita ühtemoodi.

Näiteks võib blogi pidav inimene valida lihtsustatud versiooni, kuna ta ei tegele delikaatse teabega, kuid mis tahes veebipoes peaks olema täiustatud krüptimine, et kliendi andmeid ei rikutaks.

SSL-sertifikaatide kasutamise eelised

Kui olete veebisaidi haldur, on üsna palju põhjuseid, miks peaksite ostma ja kasutama SSL-sertifikaate. Lisaks teie ja külastajate turvalisuse tagamise ilmselgele kasule pakub SSL ka neid eeliseid.

  • Hoiab seda professionaalselt: peamiseks erinevuseks amatöörlehe ja professionaalse lehe vahel on sertifikaadi olemasolu. Niisiis, kui soovite, et teid võetaks tõsiselt kui ettevõtte või veebibrändi, siis peate sammu astuma.
  • Vähendab põrkemäära: Kui inimesed saavad aru, et teie sait pole ohtlik, lahkuvad nad nii kiiresti kui võimalik. Nii et oma publiku kaasamiseks peate veenduma, et neil on meeldiv kogemus.
  • Hoiab ära märgistamise: kui teie saiti häkitakse seetõttu, et teil pole SSL-sertifikaati, võivad otsingumootorid loetleda teid ebaturvalistena ja viirusetõrjeprogrammid võivad keelata kasutajatel teie lehte üldse külastada. Kui proovite luua veebipõhist kohalolekut, võib see teie jaoks olla tohutu takistus.
  • Pakub usaldust: isegi kui kliendid pole teie brändiga tuttavad, näitab lehe kõrge krüptimistaseme näitamine neile, et olete ohutu ja tundlikku teavet saab usaldada.
  • Parandab paremusjärjestust: võib teie otsimine otsimootoris muuta teie Interneti-kohalolekut rikkuvaks või selle ära rikkuda ning kõrgem turvalisuse tase aitab teil otsingutulemustes kõrgemale tõusta, et saaksite konkurentsi edestada.

 

SSL-sertifikaadi tüübid

Nagu me mainisime, on SSL-sertifikaate mitu erinevat varianti, millest igaüks on määratletud parameetrite komplektiga, millele peate vastama.

Ehkki kõik sertifikaadid pakuvad teie saidile kaitsekihti, saavad ainult teatud sertifikaadid (näiteks EV SSL) tagada, et kõik andmed on krüpteeritud ja häkkeritele juurdepääsematud. Siin on kõige levinumad sertifikaatide tüübid, mida võite leida.

Domeeni valideerimise SSL

Kui teil on madala taseme sait (nt ajaveeb) ja te ei käsitle tundlikku teavet, siis võib DV SSL olla suurepärane valik. See on suhteliselt odav ja hõlpsasti leitav, kuid see ei paku nii palju kaitset.

Selle sertifikaadi kõige vähem turvaliseks põhjuseks on see, et see ei vaja SSL-teenuse pakkuja kinnitust. See tähendab, et saidi omanikuna ei pea te enne sertifikaadi saamist kõiki oma ettevõtte üksikasju kontrollima.

See on ka põhjus, miks neid on nii lihtne saada, kuna see on palju lihtsam kinnitamisprotsess.

Organisatsiooni valideerimise SSL

Järgmine samm DV SSL kohal on organisatsiooni valideerimine. Sellise sertifikaadi saamiseks peate esitama kontrollitavad üksikasjad oma füüsilise ettevõtte kohta, näiteks aadress ja telefoninumber.

Seda tüüpi sertifikaadid sobivad ideaalselt organisatsioonide jaoks, millel on nii telliste kui ka mördi asukoht, aga ka sait. Sellegipoolest ei soovitata endiselt käsitleda tundlikku teavet, näiteks krediitkaarte.

Laiendatud valideerimise SSL

See on kõrgeim turvatase, mis teil võib olla, ja see on vajalik iga veebiettevõtte jaoks, mis tegeleb tehingutega ehk e-kaubandus. Seega, kui haldate veebipoodi või pangandussüsteemi, vajate EV SSL-i. Seda tüüpi sertifikaadid vajavad rangelt hindamist ametiasutuselt, kes selle teile väljastab.

Alles pärast kõigi kontrolliprotseduuride läbimist saate kinnituse. Veel üks EV SSL-i oleku saamise boonus on see, et teie sait loetletakse aadressiribal rohelise luku sümboliga.

See näitab külastajatele, et teie sait on võimalikult turvaline ja kaitstud. Lõpuks on see parim SSL-sertifikaat, mida saate osta.

Metamärk SSL

Enamasti pole veebisaitidel iga lehe krüptimistase sama. Seda seetõttu, et selle tegemine võib olla kallis ja aeganõudev.

Lihtne viis sellest mööda saamiseks on aga saada metamärgi SSL-sertifikaat, mis võimaldab teil krüpteerida kõik oma ala saidi alamdomeenid.

Näiteks kui teie tavapärane domeen on www.veebisaidid.com, saate metamärgi sertifikaadi, mis kataks kõik alamdomeenid, nagu ajaveeb.omastud.com, mail.omasid.com ja nii edasi. Tavaliselt peate vaid kontrollima, kas need alamdomeenid on teie veebisaidi osa, kuid mõnel juhul peate kinnituse saamiseks looma eraldi IP-aadressid..

Üldiselt vajavad metamärgi SSL-i need, kes haldavad palju alamdomeene ja soovivad hoida kõike võimalikult lihtsana.

Kuidas saate SSL-sertifikaadi??

Esiteks annavad SSL-sertifikaate ainult teatud pakkujad, nii et enne alustamist peate need leidma. Läheme üle populaarsemate müüjate nimekirja ja kust neid hiljem leida

Kuid on oluline teada, et te ei saa sertifikaati kuskilt.

Tavaliselt nõuab sertifikaadiasutus SSL-krüptimist nõudvalt veebisaidilt kolme taseme teavet. Sõltuvalt saadud sertifikaadi tüübist peate võib-olla siiski rohkem või vähem teavet kinnitama.

IP-aadress

Turvalisuse huvides saab ühe IP-aadressi jaoks luua ainult ühe sertifikaadi. Jällegi võib ka metamärgi SSL hõlmata alamdomeene, kuid teil peab siiski olema primaarse domeeni kontrollitav IP. Kui domeen ei kuulu teile, ei saa te selle eest sertifikaati saada.

Sertifikaadi- ja allkirjastamistaotlus (CSR)

See on üldine termin krüptitud vormi kohta, mis võib sisaldada tundlikku teavet. CSR-e kasutatakse erinevatel eesmärkidel, sealhulgas SSL-sertifikaadi taotlemiseks. Teie esitatud teabe hulk sõltub nii asutusest kui ka soovitud sertifikaadi tüübist.

Kõige tavalisemad andmed hõlmavad füüsilist aadressi, ärinimesid, paikkonda ja päritoluriiki.

Paljudel juhtudel on sertifikaadiasutusel (CS) CSR-vorm, mille saate täita, kuid mõnikord peate võib-olla selle ise genereerima. Kuni loetletud teave on täpne ja kontrollitav, ei tohiks teil heakskiitmisega probleeme olla.

WHOIS-i rekord

Kui te pole seda terminit kursis, viitavad WHOISe andmed teabele, mis on loetletud antud domeeni omaniku jaoks. Domeeni ostes peate esitama sellised andmed nagu nimi ja kontaktandmed, et kõik, kes proovivad saidi omanikku leida, saavad seda teha kiiresti ja hõlpsalt.

SSL-sertifikaadi taotlemisel kontrollib CA teie CSR-vormingus andmeid WHOIS-kirjega, et veenduda, kas need vastavad.

Kui need mingil põhjusel ei kattu, peate WHOIS-andmeid kohandama, et see kajastaks teie CSR-vormingus loetletud praegust teavet. Muidu ei kiideta teid heaks.

Mis on LetsEncrypt?

Tavaliselt toimub SSL-sertifikaadi saamisel kogu kirjavahetus teie ja teenusepakkuja vahel käsitsi. LetsEncrypt on aga automatiseeritud teenus, mis teeb seda kõike teie jaoks ilma inimese sekkumiseta.

Kogu protsess on natuke tehniline, kuid sedalaadi süsteemi kasutamise eeliseks on see, et see võib muuta kõik sujuvamaks ja see tagab endiselt kõigi kontrollimise ja autentimise ilma probleemideta.

Kuna programm töötab ainult siis, kui sait on kinnitatud, ei pea ei SSL-i pakkuja ega taotleja muretsema süsteemi pärast, mis lubab vigu või turvaauke.

Kes pakub SSL-sertifikaate?

Seal on üsna palju CA-sid, kust saate sertifikaate osta, ja mõned neist on rohkem tuntud kui teised.Sa peate oma sertifikaadi kehtivuse ja töökindluse tagamiseks veenduma, et nad on seaduslikud asutused..

Kaks suurimat asutust seal on Comodo SSL ja Verisign, nii et kontrollige neid julgelt, kui soovite saada sertifikaati.

SSL-sertifikaatide ostmiseks on veel üks viis – selleks peate minema läbi oma hostiettevõtte. Enamik veebimajutajaid pakub SSL-i teenusvõimalusena, mis tähendab, et nad saavad kogu paberimajanduse hakkama ja tagavad, et kõik sujuks. Nad on tegelikult vahendaja teie ja väljaandva asutuse vahel.

Kuid miks peaksite oma hostimisteenuse läbi vaatama? Noh, sel viisil toimimise peamine eelis on see, et teie veebimajutajal on kogu teave, mida peate oma veebisaidi kinnitamiseks.

WHOIS-i andmeid, IP-aadressi ja muid üksikasju saab hostis edastada ja kontrollida, muutes kogu protsessi lihtsamaks. Paljudel juhtudel pakuvad veebihostid seda teenust kas tasuta või väikese hinnaga, nii et see võib lõpuks väärt olla mugavus.

Parimad SSL-i sertifikaatide pakkujad

SSL-sertifikaadi ostmise alustamiseks on siin toodud kaheksa parima veebis asuva sertifikaadiasutuse nimekiri. Igaüks neist annab teile vajaliku SSL-kaitse tüübi ja on ohutuse osas kõrgelt hinnatud.

1. Comodo SSL

See CA on maailmas number üks, seega on see suurepärane koht oma sertifikaadi saamiseks. Selle ettevõtte muudab nii tõhusaks, et nad pakuvad 256-bitist krüptimist ja neid usaldavad kõik brauserid.

Mitte ainult, vaid ka Comodo SSL pakub teie saidi häkkimise korral palju tehnilist tuge ja 250 000 dollarist garantiid. EV SSL-sertifikaadi aastane hind on 249 dollarit.

2. IdenTrust

See asutus on tuntud paljude pangandusveebisaitide seas, nii et teate, et see on suurepärane valik. Siin saate endiselt 256-bitist krüptimist ja palju tuge.

IdenTrust kasutab täiustatud algoritmi ka turvalisuse täiendava suurendamiseks. Mis kõige parem, hinnad on palju mõistlikumad, enamik sertifikaate maksab umbes 100–150 dollarit aastas.

3. Symantec

Ehkki selle pakkuja hind on palju kõrgem kui midagi sellist, nagu IdenTrust, saate uskumatut kaitset ja eeskujuliku garantii.

Enamik EV SSL-sertifikaate on kindlustatud kuni 1,5 miljoni dollarini, kuid need võivad aastas maksta üle 1000 dollari. Nagu ka teised, pakub Symantec 256-bitist krüptimist.

4. GoDaddy

Enamik inimesi on sellest Godaddyst teadlikud, kuid tavaliselt juhtub see seetõttu, et nad soovivad saada domeeni või võõrustada veebisaiti. See Interneti-võimla pakub aga ka SSL-sertifikaate ja need on palju soodsamad kui konkurents. Hinnad jäävad vahemikku 69–300 dollarit.

5. GlobalSign

Kui soovite oma veebisaidile täiendavat kaitset, ilma et peaksite ülikalleid hindu maksma, on GlobalSign suurepärane võimalus. See pakub 2048-bitist tuleviku tõestamise krüptimist, samuti programme, mis tuvastavad andmepüügi. Mis kõige parem, saate registreeruda ühele domeenile hinnaga vaid 249 dollarit aastas.

6. Digicert

Digicert on veel üks CA, mis pakub 2048-bitist krüptimist, mis tähendab, et see sobib suurepäraselt kõigi veebiettevõtete tehingutega. Kuigi see pakkuja pole nii tuntud kui mõned teised, tasub neid siiski kontrollida. Digicerti sertifikaatide hinnad varieeruvad 175 dollarist 595 dollarini aastas. Samuti annavad nad oma sertifikaatidega piiramatu serverilitsentsi.

7. Certum

Kui teil on eelarve ja te ei vaja kõrgetasemelist krüptimist, võiks see olla hea CA. Ehkki see pakub ainult 128-bitiseid sertifikaate, on see enam kui piisav saitide jaoks, mis ei tegele delikaatsete andmetega. Samuti on hinnad palju taskukohasemad, ulatudes 23 dollarist 299 dollarini aastas.

8. Usalda

See CA pakub 2048-bitist krüptimist ja ka suhteliselt taskukohaseid hindu. See muudab selle suurepäraseks võimaluseks kõigile veebiettevõtetele, kes soovivad lisakaitset ilma, et peaksid palju rohkem maksma. Hinnad jäävad vahemikku 180–575 dollarit aastas, kusjuures EV SSL on spektri alumises otsas.

9. Geotrust

Geotrust pakub mõlemat SSL-sertifikaati, mis võimaldavad 256-bitist krüptimist. Nad pakuvad ka koodiallkirjastamist, mis on meetod sertifikaadipõhise digitaalallkirja kasutamiseks käskide ja skriptide allkirjastamiseks, et kontrollida autori isikut ja veenduda, et koodi pole pärast autori allkirjastamist muudetud ega rikutud, pakub ilmselgelt täiendavat turvataset. Geotrusti pakutavad SSL-sertifikaadid ulatuvad 149–745 dollarini.

10. Kiire SSL

Rapid SSL on Geotrusti tütarettevõte ja on võrreldes emaettevõttega kindlasti eelarvesõbralikum variant. Neil on kaks võimalust oma RapidSSL-i sertifikaatidega, mis lubavad “Turvaline a üks domeen tugeva krüptimisega. ” 59 dollari eest. Teine võimalus on RapidSSL-i metamärkide sertifikaadid, mis “Turvaline piiramatu alamdomeenid tugeva krüptimisega. ” 249 dollari eest. Nad pakuvad 10 000 dollarist garantiid ja pakuvad kuni 256-bitist krüptimist. Veel üks selle saidi huvitav omadus on see, et see võimaldab teil hõlpsalt selle pakutavat võrrelda mõne teise liidriga, näiteks Godaddy, Globalsign ja Comodo SSL siin.

11. Thawte

Nagu Geotrust, pakub ka Thawte nii SSL-sertifikaate kui ka koodiallkirjastamist. Nende võimalused jäävad vahemikku 149–299 dollarit aastas, kuid pakuvad ka lisatasu eest metamärkide SSL-i lisamise võimalusi. Nende valik SSL123 algab 149 dollarist, kuid ulatub 745 dollarini, kui otsustate metamärgi valiku lisada. Nende SSL-veebiserver algab 199 dollarist ja metamärgi SSL lisamisega tõuseb see 599 dollarini. Nad pakuvad kuni 256-bitist krüptimist ja 30-päevast raha tagasi garantii. Ka nende pakutavad garantiid ulatuvad 500 000–1 500 000 dollarini.

12. Võrgulahendused

Võrgulahendused on sait, mis pakub üsna palju kõike, mida vajate saidi loomisel, sealhulgas ilmselt ka SSL-sertifikaate. Sellel pakkujal on 5 võimalust, alates 59,99 dollarist 2-aastase tähtajaga kuni 579 dollarini 2-aastase tähtajaga. Nad pakuvad garantiisid alates 10 000 dollarist kuni 1 000 000 dollarini.

Muud kaalutlused seoses SSL-sertifikaatidega

Kuigi on hädavajalik, et mõistaksite SSL-i põhitõdesid ja kuidas see kõik kokku tuleb. See on „ülim juhend”. Peame teile lisama lisateavet, millest võib olla abi SSL-i uurimisel ja kuidas see teie veebisaidi jaoks töötab. Niisiis, pidades seda silmas, on siin mõned muud asjad, mida oma andmete krüptimisel silmas pidada.

Aeglasem koormuskiirus

Võib-olla olete märganud, et veebisaidi kassasse minnes võtab selle laadimine pisut kauem aega kui ülejäänud lehtede jaoks. Põhjus on see, et krüptimise jõustumiseks kulub sekund või kaks. Põhimõtteliselt juhtub see, et sertifikaadiga leht teeb käepigistuse külastaja külastaja arvutiga.

See tagab ühenduse stabiilse ja turvalise ning ei luba ühelgi kolmandal osapoolel inimesi sisse lüüa ja tundlikke andmeid hankida.

Sertifikaadi aegumine

Nagu me oma pakkujate loendis mainisime, loetletakse SSL-sertifikaatide hinnad igal aastal. See tähendab, et iga sertifitseeritud sait peab igal aastal maksma, et kõik oleks ajakohastatud. See tähendab ka seda, et kui külastate saiti, millel on aegunud sertifikaat, pole see nii turvaline.

Tavaliselt annab brauser või viirusetõrjetarkvara teile teada, kas see nii on, ja teie otsustab, kas soovite jätkata. Oma raha eest ei saaks me mingil juhul.

Rohelise luku andmed

Nagu me eespool mainisime, on SSL-kaitsega saitidel aadressiribale roheline lukk. Sait loetletakse ka kui https kui tavaline HTTP. Samuti peaksite teadma, et rohelisele lukule klõpsamine näitab kogu avalikku teavet.

See teave puudutab nii veebisaiti omavat ettevõtet kui ka sertifikaadiasutust. See on külastajatele veel üks viis kontrollida iga külastatud lehe ohutust. Seega, kui saidil pole lukku, peaksite olema ettevaatlik.

Sertifikaadi installimine

Üks oluline asi, mida sertifikaadi taotlemisel meeles pidada, on see, et peate selle oma veebisaidile installima. See on veel üks põhjus, miks inimestele meeldib oma veebimajutajast läbi käia, kuna tavaliselt pakub host seda teie eest teha.

Samuti, kui teil on sait, mis asub ühises veebiserveris, pole teil nagunii otsest juurdepääsu sellele. See on oluline meeles pidada, et te ei maksa kogemata millegi eest, mida te isegi ei saa kasutada.

HTTP järk-järguline lõpetamine

See võib juhtuda või ei pruugi seda üldse juhtuda, kuid üha enam on idee, et kogu veebitegevus tuleks tagada SSL-i kaudu. See tähendab, et saidid, millel puudub sertifikaat, eemaldatakse otsingumootoritest või kaotatakse täielikult.

Selle taga on mõte, et kõigi saitide sertifikaatide nõudmine muudab interneti üldiselt turvalisemaks, kuid tõsiasi on, et sellise kõikehõlmava strateegia rakendamine võib olla keeruline, eriti kui arvestada Interneti laia ulatust..

Kohalikud seadused ja määrused näevad praegusel kujul ette, millistel saitidel peab olema SSL-sertifikaat. Praegu ei vaja SSL-krüptimist ainult need, mis on klassifitseeritud loendisaidiks või mis tahes lehed, mis ei käsitle kliendiinfot.

Üks suurimaid probleeme sellise kaitse nõudmisel on see, et see võib maksta palju raha. Mitusada dollarit aastas maksmine võib mõne saidi jaoks olla takistav, eriti kui nad peavad haldama mitut domeeni või IP-aadressi.

Ehk kui hind väheneks, oleks lihtsam kõik mitteturvalised saidid järk-järgult lõpetada, kuid on huvitav näha, kuidas see kõik kokku tuleb.

Järeldus

Nagu näete, on SSL-sertifikaatide vaatamisel palju asju, mida arvestada. Üldiselt on igaühe kohus hoolitseda selle eest, et Internet oleks turvaline koht. See tähendab, et kui majutate mõnda veebisaiti, peaksite selle võimalikult kiiresti krüptima.

Õnneks tähendab SSL-sertifikaatide praegune levimus koos ohutu saidi otsimise lihtsa meetodiga seda, et enamik inimesi saab olla võrgus ilma igasuguse õelvaraga nakatumise riskita.

Tavaliselt ilmneb probleem siis, kui külastate mitteturvalist saiti või laadite midagi turvamata allikast alla. Sellisena pole mingit tõelist põhjust, et peaksite end veebis surfates ebaturvalisena tundma.

Loodetavasti vastas see juhend kõigile teie küsimustele SSL-sertifikaatide kohta ja loodame, et see aitas teil leida teile parima SSL-sertifikaatide pakkuja..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector