14 labākie mākoņu mitināšanas pakalpojumu sniedzēji un pakalpojumi (2020. gada maijs)

Meklējat labāko mākoņa mitināšanu, bet nav ne jausmas, kur sākt?


Mākonis dažādiem cilvēkiem nozīmē dažādas lietas. 

Būtībā mēs meklējam ātru, izplatītu, mērogojamu mitināšanu – ar labu atbalstu un par biznesam piemērotu cenu.

labākais hostings maziem uzņēmumiem

Mākoņu skaitļošana ir novedusi pie uzplaukuma mitināšanas opcijās. Daudzi hostinga pakalpojumi ir ienākuši tirgū ar mākoņa serveriem, taču tas var radīt klientiem sajukumu par to, vai viņi patiešām iegūs vislabāko mākoņa mitināšanu. Mēs apskatīsim 14 iespaidīgākās iespējas tirgū, un tad mēs izskaidrosim, kas ir mākonis balstīts serveris un kā jums varētu būt noderīga reģistrēšanās pie mākoņa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja..

Izmantojot šo pētījumu, jūs varat izvēlēties labāko mākoņa mitināšanu 2020. gada maijā.

1. Cloudways Cloud hostings

mākoņu ceļi

Sākumcena: Mēnesī – 10 USD

Reakcijas laiks: 710 ms

Laiks: 99,99%

Iepazīstieties ar Cloudways cenu noteikšanu

Cloudways ir mitināšanas uzņēmums, kas koncentrējas uz daudz enerģijas nodrošināšanu par saprātīgu cenu. Tie nav absolūti lētākie mākoņa serveru mitināšanas sektorā, taču viņu mākoņa serveru cenas parāda izcilu vērtību to sistēmu jaudai. Uzņēmums piedāvā iespēju mitināt jūsu vietni daudzās mākoņa serveru mitināšanas platformās, tostarp:

 • Digitālais okeāns
 • Linode
 • Vultr
 • Amazon tīmekļa pakalpojumi
 • Google Cloud platforma

Jūs varat arī atrast mākoņa servera cenas, kas atbilst plašam mēroga diapazonam. Viņu plāns mēnesī – 10 USD – nodrošina gadījumu ar vienu kodolu, taču jūs varat apskatīt opcijas, kas piedāvā jebkur no divkodolu līdz 32 kodolu risinājumiem. Kad jūs esat nonācis 32 kodolu pasaulē, jūs, protams, nodarbojaties ar uzņēmuma līmeņa mākoņa mitināšanas risinājumiem, tāpēc jārēķinās, ka maksāsit uz ziemeļiem no 1000 USD.

Cloudways nesaņem lielas atzīmes par klientu vai tehnisko atbalstu. Daudzos gadījumos jūs esat viens pats, ja vēlaties izmantot pielāgoto kodu vai mazāk vispārīgus risinājumus. Tas, iespējams, nav lieliska iespēja ļaudīm, kuriem ir maz zināšanu par tehnoloģijām vai to nav, taču viņi piedāvā lielas mākoņa servera cenas ļaudīm, kuri varētu vēlēties AWS iespējas, bet nevēlas nokļūt nezālēs tā, kā to prasa Amazon piedāvājums..

Skatiet mūsu pilnu Cloudways pārskatu

2. Liquid Web pārvaldīts mākonis

šķidrā tīmeklī

Sākumcena: Mēnesī 51 USD

Reakcijas laiks: 150 ms

Laiks: 100%

Skatiet šķidrā tīmekļa cenu noteikšanu

Liquid Web piedāvā to, ko var viegli raksturot kā vienu no labākajiem mākoņa pakalpojumiem tirgū. Tā kā mākoņa servera cenu noteikšana notiek, tie sākuma līmeņa klientiem ir ļoti grūti iegūt pirkstu. Pat ja jūs esat gatavs maksāt par labāko mākoņu mitināšanu, viņu tendence sadalīt savus pakalpojumus dažādos “produktos” var padarīt lietas mulsinošas.

Viņu mākoņu tīmekļa mitināšanas produkti ir sadalīti aptuveni četros hostinga pakešu veidos. Pēc mēroga no vismazākā līdz visspēcīgākajam:

 • Mākoņu vietnes
 • Mākoņu VPS mitināšana
 • Specializēts mākonis balstīta servera mitināšana
 • Personīgā mākoņa mitināšana

Mākoņu vietņu opcija ir funkcionāli neierobežota domēna vārda mitināšana. Lai arī cik daudz jūs varat ievietot kontā, par kuru mēnesī varat iegūt 51 USD. Mākoņa VPS būtībā ir tāds pats kā virtuāla privāta servera vai speciāla servera izmantošana, izņemot to, ka tas tiek mitināts mākonī un tā rezultātā ir nedaudz pielāgojamāks. Tāda pati ideja attiecas uz speciālajiem mākoņu mitināšanas risinājumiem, izņemot gadījumus, kad jums ir viss eksemplārs pašam, nevis jādalās ar sadalītajiem resursiem ar citiem..

Varbūt visinteresantākais variants tomēr ir personīgā mākoņa mitināšana. Tā būtībā ir vesela mākoņu sistēma, kas paredzēta visiem sev. Iedomājami, ka jūs maksājat uz ziemeļiem no USD 1500 mēnesī, tikai lai sāktu. Uzņēmumiem, kas prasa ievērojamu enerģijas patēriņu, tas ir kaut kas, ko piegādā daži citi tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji. Jūs pat varat sadalīt instanci, izmantojot zemākās klases plānus, kas ļauj līdz pat 5 virtuālajiem serveriem vienlaikus darboties vienā un tajā pašā mākonī.

Vēl viens Liquid Web pluss ir tas, ka viņi piedāvā palīdzību, kas nodarbojas ar plašu uzņēmuma mēroga tīmekļa mitināšanas jautājumu klāstu. Piemēram, jūs varat saņemt palīdzību ar:

 • PCI atbilstība e-komercijas vietnēm
 • HIPAA atbilstība veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējiem
 • Lietotņu mitināšana

Jūsu mākoņa gadījumi darbosies ar moderniem SSD diskdziņiem datu centros, kuros ir daudz dublējumu gan krātuvei, gan jaudai. Ja vēlaties absolūti labāko mākoņpakalpojumu uzņēmumu un esat gatavs izņemt skaidru naudu, lai tas notiktu, ir grūti saskaņot Liquid Web. Tomēr visiem pārējiem tas, iespējams, būs nedaudz dārgs.

Skatiet mūsu pilnu LiquidWeb pārskatu

3. A2 mitināšanas mākoņa VPS

a2hosting

Sākumcena: Mēnesī 5,00 USD

Reakcijas laiks: lielāks par 1000 ms

Laiks: 99%

Iepazīstieties ar A2 mitināšanas mākoņa VPS

Ja jūs meklējat vienu no lētākajām iespējām starp labākajiem mākoņu pakalpojumu sniedzējiem, A2 Hostings dara ļoti labu darbu, lai pievilinātu klientus šajā nišā. Kamēr jūs negaida zibens ātrumu, jūs varat iegūt četru kodolu paketi ar piekļuvi saknei tikai par USD 15 mēnesī. Proti, A2 hostinga piedāvājumos tika apsvērtas paralēles ar VPS mitināšanu, taču šajā cenu diapazonā ir noteikts ierobežojums.

Lai arī viss ir vienāds, uzņēmums veic labu darba piedāvājumu, nodrošinot stimulus. Ir naudas atdošanas garantija. Katrā kontā ir bezmaksas SSD diskdzinis un vismaz 2 TB mēnesī joslas platuma. Viņi visu gadu nodrošina arī tehnisko un klientu atbalstu visu diennakti, ieskaitot palīdzību pa tālruni.

Ja meklējat iespējami tuvu bezriska iespēju, lai sāktu darbu ar mākoņa mitināšanu, A2Hosting ir jūs aptvēris. Cilvēki, kas meklē patiesus uzņēmuma līmeņa datu centrus, kas ir ļoti atsaucīgi, tomēr, iespējams, vēlēsies meklēt citur, īpaši ņemot vērā, ka viņu augstākā līmeņa piedāvājumi nav salīdzinoši augstām cenām. Tirgus zemākajā galā tomēr ir labas izvēles iespējas.

Skatiet mūsu pilnu A2 mitināšanas pārskatu

4. Vietnes zeme

vietnes laukums

Sākumcena: Mēnesī – 80 USD

Reakcijas laiks: 710 ms

Laiks: 99,99%

Skatiet vietnes zemes cenu noteikšanu

SiteGround cenšas apvienot labu, nevis lielisku sniegumu ar virkni bezmaksas programmu, kas patiks tiem ļaudīm, kuri nav augstākā līmeņa speciālisti, kuri ir gudri un gudri. Tie nodrošina izcilu darbības laiku, un reakcijas laiks ir pietiekami labs, lai visām vietnēm un tīmekļa lietojumprogrammām, izņemot lēnākās, būtu jāpanāk samērīgs ielādes laiks.

Jūs varat arī iegūt:

 • Piekļuve bezmaksas CDN
 • Bezmaksas SSL sertifikāts
 • Bezmaksas migrācijas palīdzība vienā WordPress vietnē
 • Īpaša IP adrese
 • SSH un SFTP piekļuve

Viņi arī garantē, ka visi mākoņdatošanas resursi jūsu mākoņdatošanas sistēmai tiks veltīti tikai jūsu serverim. Ja jums nepieciešama IT palīdzība, viņiem ir personāls, kas palīdz sniegt pilnībā pārvaldītus pakalpojumus.

Vietnes vietne padara supervienkāršu līdzekļu piešķiršanu subkontiem. Ja jūs vadāt mārketinga vai dizaina aģentūru, tas var ļoti viegli pielāgot katra subkonta ieguvumus. Īpaši darījumos ar klientiem varat izmantot šo funkciju līdzās mērogojamībai, ko sagaida mākoņu mitināšana, lai piedāvātu pakešu klāstu. Atsevišķiem subkontiem var arī piešķirt bezmaksas DNS pakalpojumus.

Uzņēmums nodrošina arī ikdienas dublējumus. Šie tūlītējie dublējumi tiek uzturēti ārpus uzņēmuma, un tos var atjaunot, izmantojot viena klikšķa risinājumu.

SiteGround veic labu darbu, lai atrastu līdzsvaru starp tehnoloģiju jaudu, kuru esat pelnījis iegūt, dodoties mākoņa resursdatorā, un nodrošinot lietotājam draudzīgu pieredzi. Pieredzējuši lietotāji būs sajūsmā par pieejamo piekļuves līmeni, un pārējā pasaule joprojām saņems pietiekami daudz klientu un tehnoloģiju atbalstu, lai visu apstrādātu.

Skatiet visu mūsu vietnes pārskatu

5. InMotion

inmotion hostings

Sākumcena: Mēnesī 34,99 USD

Reakcijas laiks: 400 ms

Laiks: 99,95%

Iepazīstieties ar InMotion hostingu

Neliels kairinājums, kas rodas, ienirstot InMotion piedāvājumos, ir tas, ka viņi nedara labu darbu, izkārtojot lietas taisni. Tiek iesniegti plāni aģentūrām, mazajiem uzņēmumiem, uzņēmumiem un lietojumprogrammām. Lētākais plāns ir sadaļā “lietojumprogrammas”, un to var izmantot, lai apstrādātu mitināšanu, tāpat kā citus var izmantot.

Viens būtisks mīnuss ir tas, ka viņu piedāvājums balstās tikai uz Linux. Tas ir diezgan daudz arī LAMP steku ekosistēma. Ja vēlaties Windows mākoņa serveri, jūs noteikti meklēsit citur. Viņiem ir arī datu centri, kas atrodas ASV.

Cilvēki, kuri ir apmierināti ar šauru LAMP komplekta ieviešanu, piemēram, tie, kuri palaiž WordPress, WooCommerce vai Magento, uzskatīs, ka InMotion ir kaut kas no izmaksu ziņā efektīvākas SiteGround versijas, bet ar mazāk bezmaksas krāpjiem. Ja jums patīk mazāks atbalsts un vēlaties par prioritāti noteikt cenu pēc veiktspējas, it īpaši zemākajos tirgus apstākļos, InMotion ir grūti pārspēt. Mazāk tehniski lietpratīgiem lietotājiem un Microsoft pūlim, lai gan, labākajā gadījumā tā būs mācību līkne.

Uzņēmums patiešām piedāvā ilgu 90 dienu naudas atdošanas periodu. Ja jums ir iespēja to izmēģināt, tā ir bezriska iespēja iepazīties ar jaunu tīmekļa mitinātāju.

Skatiet mūsu pilnu InMotion pārskatu

6. HostGator

hostgators

Sākumcena: Mēnesī 4,95 USD.

Reakcijas laiks: 430 ms

Laiks: 99,98%

Skatiet HostGator cenu noteikšanu

Nepieredzēti lētam uzņēmumam HostGator ir nedaudz pārsteigts. Ar USD 4,95 mēnesī jūs saņemat:

 • Divi CPU kodoli
 • Divi GB operatīvās atmiņas
 • Nemēra joslas platums
 • Bezmaksas SSL sertifikāts

Uzņēmumam ir arī domēna vārda reģistrācijas bizness, lai jūs varētu visus savus vietnes datus glabāt vienā kontā. Kaut arī zemāko izmaksu konts ļauj tikai vienam domēnam, pārejot uz nākamo līmeni – USD 6,57 mēnesī – jūs iegūsit neierobežotu domēna mitināšanu un divreiz vairāk kodolu un divreiz vairāk RAM.

Kā parasti ir zemākajos hostinga uzņēmumu līmeņos, jūs varat sagaidīt ierobežotu programmatūras paketi. Jums būs pieeja Linux videi, kas atbalsta tādas lietojumprogrammas kā:

 • Joomla
 • Drupal
 • Magento
 • WordPress

Nav pārsteidzoši, ka jūs pats atradīsities bez pārvaldītiem pakalpojumiem. Tomēr lētai lētai iespējai jūs varētu darīt daudz sliktāk nekā HostGator.

Skatiet mūsu pilnu HostGator pārskatu

7. DreamHost

sapnis

Sākumcena: Mēnesī – 4,50 USD

Reakcijas laiks: 720 ms

Laiks: 99,96%

Iepazīstieties ar DreamHost

Vēl viens ienācējs lēto mākoņdatošanas mitināšanas nozarē – DreamHost ir arī vēl viens tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kam varētu būt izdevīgi, ja viņš būtu skaidrāks par saviem piedāvājumiem. Pirmais lielais kairinājums, kas jūs kā klientu skāra, ir tas, ka vienīgie produkti, kas tiek uzskaitīti tās mitināšanas lapā, ir “DreamCompute” un “DreamObjects”. Tā vietā, lai noskaidrotu atšķirību starp mākoņdatošanas gadījumiem un mākoņa mitināšanas pakalpojumiem, viņi tos apvieno kopā ar virsrakstu “aprēķināt” – termins, kas mašīnmācīšanās pasaulē ir atbilstošāks nekā tīmekļa mitināšanas nozare..

Tomēr, tiklīdz jūs to apēdīsit, jūs atradīsit vilšanos, kas piedāvā šo tirgus daļu. Jūs iegūstat vienu CPU kodolu lētākajā plānā, un viss ir balstīts uz atvērtā koda steku bez citām iespējām. Liekas, ka lietas ir paredzētas Python, Node.JS un Ruby lietotājiem, kuri, atklāti sakot, meklēs lielākus skaitļošanas piedāvājumus no tādiem uzņēmumiem kā Amazon.

Arī rēķinu struktūra ir dīvaina. Dotajā mēnesī jums ir 600 stundas skaitļošanas cikla laika. Mēneši ir garāki par to, un viens neatklāts DDoS uzbrukums varētu jūs viegli padarīt par konta palielinājumu, kas noved pie rēķina saņemšanas. Atklāti sakot, ja jūs vēlaties aprēķināta laika norēķinu struktūru, AWS pastāv un nodrošina lielāku un nozīmīgāku infrastruktūru.

No otras puses, viņu piedāvājums cilvēkiem, kuri vēlas Python vai Node.JS mitināšanu, ir ļoti viegli iestatīt. Ja tas ir jūsu ceļš, DreamHost var būt interesants. Tomēr visi pārējie šajā cenu brīdī var atrast labākus piedāvājumus un mazāk neskaidrību.

Skatiet mūsu pilnu Dreamhost pārskatu

8. Bluehost

bluehost

Sākumcena: Mēnesī 9,99 USD 36 mēnešus

Reakcijas laiks: 590 ms

Laiks: 100%

Skatīt Bluehost cenu noteikšanu

BlueHost piedāvā kontus, par kuriem rēķinu saņem 12, 24 vai 36 mēnešu laikā. Cilvēkiem, kas vēlas nokļūt zemākajos tīmekļa mitināšanas līmeņos par godīgu cenu, tas var būt nedaudz uzliekoši. Jūs varat izmantot naudas atdošanas garantiju, kamēr

Uzņēmums piedāvā izcilu ātrumu un nepārspējamu darbspējas laiku. Ja jūs interesē ciets izpildījums, BlueHost piegādā augstas veiktspējas un stabilu paketi par aptuveni tikpat lētu cenu, kādu atradīsit.

Ja dažus klientus atstās BlueHost, tas ir uzņēmuma niķeļa un dimetāna papildinājumu struktūra. Vai vēlaties īpašu IP? Tas ir USD 5,99 papildinājums mēnesī. Vai vēlaties premium klases SSL sertifikātu? Tas būs USD 49,99 gadā. Tas ātri saskaita.

Lai kontā iegūtu neierobežotus domēna vārdus, jums būs jāpaaugstina līmenis. Divu CPU pamata pakete tomēr ir izdevīgs darījums. Tāpat joslas platums nav izmērīts, un cPanel ar SSH ir iekļauts bez maksas.

BlueHost ir lieliska iespēja, taču ir arī daži brīdinājumi. Pārliecinieties, ka saņemtais iepakojums aptver visu nepieciešamo, jo papildinājumi diezgan ātri var jūs sagraut.

Skatiet mūsu pilnu pārskatu par Bluehost

9. 1&1 IONOS

1 un 1ionos

Sākumcena: Mēnesī 15 USD

Reakcijas laiks: 330 ms

Laiks: 99,8%

Izbraukšana 1&1 IONOS mitināšana

Piedāvājums par cenu un veiktspēju ar 1&1 IONOS nav lielisks. Uzņēmums, kur tas darbojas, sniedz pārvaldītus pakalpojumus. Tehniski lietpratīgi cilvēki, godīgi sakot, netiks izjaukti ar iestatīšanu, kas sākas ar vienu CPU kodolu un tikai vienu GB iedalīto RAM. Lai arī klienti, kuriem ir mazāk tehnoloģiju, būs priecīgi, ka tur atradīsies tehnikas un klientu atbalsts, lai palīdzētu viņiem veikt virkni procesu.

Kā jau tas ir ierasts, kad mākoņu tīmekļa mitināšanas nozarē jūs mēnesī nonākat zem USD 50, jūs esat ieslēdzies Linux un atvērtā pirmkoda programmatūrā. 1&1 dod jums nedaudz vairāk šajā ierobežotajā ietvarā, nodrošinot Apache, Nginx un Tomcat serverus, kas lieliski darbosies ar Python un PHP. Arī reakcijas laiks ir tuvs labākajam klasē.

Ja jums ir nepieciešams tuvu labākajam pieejamajam ielādes laikam, 1&1 var būt vērts apskatīt. Ikvienam, kuru interesē Windows mākoņa serveris, būs jāturpina darboties, un viņu piedāvājums no aparatūras viedokļa nav lielisks.

Skatiet mūsu pilnu 1&1 Ionos pārskats

10. WP dzinējs

wpengine

Sākumcena: Mēnesī 35 USD

Reakcijas laiks: 650 ms

Laiks: 100%

Skatīt WP Engine cenu noteikšanu

Kā norāda nosaukums, WP Engine ir piedāvājums, kas paredzēts WordPress klientiem. Mērogošana ir paredzēta biznesa klientiem, un jūs atradīsit, ka līmeņi ātri sadārdzināsies simtos dolāru. Zemiem līmeņiem nav lieliska klientu atbalsta, un tikai divi augstākie līmeņi saņem atbalstu pa tālruni. 60 dienu naudas atdošanas garantija tomēr var aizņemt kādu no šķēršļiem, izpētot savas iespējas.

Katrā paketē ir iekļauts vairāku vietņu atbalsts bez maksas, tāpēc jums nebūs jāmaksā papildus tikai par domēna pievienošanu. Ja jums ir nepieciešami globālie datu centri, lai apkalpotu apmeklētājus uz visas planētas, WP Engine nodrošina jūs. Viņi ir uzņēmums, kas sevi uzskata par pirmajiem WordPress inženierijas ieviesējiem, un komanda lepojas ar šāda līmeņa tehniskā atbalsta nodrošināšanu klientiem.

Tas, protams, ir šaurs mērķis. Tie, kas vēlas tikai WordPress hostingu, kurš nekad nenolaižas un var strauji palielināties, novērtēs WP Engine.

Skatiet mūsu pilnu WP Engine pārskatu

11. Kinsta

kinsta

Sākumcena: Mēnesī 30 USD

Reakcijas laiks: 230 ms

Laiks: 99,8%

Iepazīstieties ar Kinsta hostingu

Piesaistot Google Cloud Platform, Kinsta nozīmē piedāvāt augstākā līmeņa mākoņa mitināšanu tikai WordPress vietņu īpašniekiem. Tas viss ir WP un nekas cits. Uzņēmums piedāvā virkni bezmaksas pakalpojumu, piemēram:

 • Izvietošanas vietas
 • Pilnveidotas konta pārvaldības iespējas
 • Atbalsts aģentūrām
 • 1. līmeņa tiešā atbalsta zinošus tehniķus

Kontu pārvaldības funkcijas ir galvenā pārdošanas vieta. Ideja būtībā ir tāda, ka radošās aģentūras var izveidot vietnes klientiem, izvietot tās un pēc tam atslēgas nodot klientam. Viss rit ļoti ātri, un darbspējas laiks ir lielisks. Ja jūs vadāt aģentūru, kas koncentrējas uz WordPress platformu, Kinsta ir grūti saskaņot.

Skatiet mūsu pilnu Kinsta pārskatu

12. DigitalOcean

digitālais okeāns

Sākumcena: Mēnesī 5 USD

Reakcijas laiks: 360 ms

Laiks: 99,99%

Skatiet Digitālā okeāna cenu noteikšanu

DigitalOcean piedāvā lētu sākotnējā līmeņa plānu, kurā nav lēti, taču jums būs jāiet nedaudz ilgāku laiku, lai atrastu to viņu vietnē un iestatītu to tīmekļa servera mitināšanai. Šķiet, ka firmas piedāvājumi ir izstrādāti tieši pretstatā draudzīgumam lietotājam.

Jā, ir iespējams atrast risinājumu ar vienu klikšķi, kas sekundes laikā ļaus jums izvietot LAMP serveri vai jebkuru no līdzīgiem piedāvājumiem. Veiksmi to atrast. Labi, te tas ir jo jūs to nekad nedomājāt atrast pats.

Uzņēmuma apsēstība ar “pilieniņām” un aprēķinātiem gadījumiem nesniedz lielu pārliecību, ka viņiem rūp klientu uzņemšana. Tu būsi viens pats. Sliktākās, zemākās klases iespējas sākas ar zemāko šīs nozares sniegumu. Jūs iegūsit vienu CPU un vienu GB atmiņas.

Lielākais pluss ir viena klikšķa pieeja serveru aktivizēšanai. Jūs iegūsit diezgan modernu atvērtā koda programmatūru, piemēram, MySQL 5.7 un PHP 5.2. Tomēr, ja jūs neesat hardcore tehniķis, prātīgāk varētu doties pie kāda no DigitalOcean partneriem, piemēram, iepriekš pieminētā Cloudways.

13. AWS mākonis

aws amazon

Sākumcena: Mēnesī 3,50 USD

Reakcijas laiks: 500 ms

Laiks: 99,99%

Skats AWS Lightsail

Lightsail virtuālie serveri ir visu AWS Cloud piedāvājumu pamatā, jo tie attiecas uz tīmekļa mitināšanu. Amazon piedāvā iespaidīgu piekļuves līmeni, un jūs varat izveidot risinājumus ar vienu klikšķi gan Linux, gan Windows mākoņa serveriem. Slodzes līdzsvarošana ir iebūvēta tieši, un mērogojamība notiek automātiski.

Ir divi lieli kritumi. Pirmkārt, AWS mākoņa mitināšana ir atalgojuma iestatīšana. Ir iespējams saņemt vienotas likmes cenu noteikšanu, taču jums ir jābūt ļoti uzmanīgam attiecībā uz konta konfigurēšanu. Turklāt visi, izņemot apdāvinātākos tehniķus, bezcerīgi zaudēs navigāciju, izmantojot navigācijas iespējas Amazon Cloud.

Tomēr jūs saņemat bezmaksas SSL sertifikāciju, un pirmais mēnesis ir pieejams bez maksas kā izmēģinājuma versija. Diemžēl jums būs jāiekļauj sava norēķinu informācija. Tāpat ir nepieciešama atcelšana, pretējā gadījumā rēķins tiks sākts nākamajā mēnesī.

Lielie interneta uzņēmumi, piemēram, Netflix, darbojas AWS mākonī. Ja vēlaties tāda paša veida jaudu un ērti nokļūt mitināšanas risinājuma iekšienē, tā ir lieliska izvēle. Tiem, kam nepieciešami norādījumi, tas nav labs piedāvājums, lai arī cik laba cena varētu būt.

Tomēr no lielajiem spēlētājiem Amazon mēdz būt tas, kas jums visvairāk ļaus justies kā viņi vēlas mazu biznesu, kas darbojas ar viņu mākoņa aparatūru. Tomēr tā ir ļoti zema josla.

14. Google mākonis

google mākonis

Sākumcena: Mēnesī 45 USD

Reakcijas laiks: 300 ms

Laiks: 99,99%

Skatīt Google Cloud

Google ir vēl viens nozīmīgs vārds nozarē, kas, šķiet, nav ļoti ieinteresēts palīdzēt maziem spēlētājiem iestatīt tīmekļa mitināšanu mākoņa serveru instancēs. Klientu atbalsts no Google ir ļoti šausmīgs, un klienti, kuri ir prasmīgi, īpaši nicina uzņēmuma tendenci sākt visas izmeklēšanas ar zemāko līmeni. Google vietnē jājautā pat visgudrākajam cilvēkam pasaulē: “Vai esat mēģinājis to izslēgt un pēc tam atkal ieslēgt?”

Citiem vārdiem sakot, Google Cloud ir sliktāks nekā daudzas platformas, kuras vienkārši atstāj pašas. Ir daudz citu pakalpojumu sniedzēju, kas ir izveidojuši, izmantojot Google Cloud Platform, un jūs labāk tos izmantot. Pat ja jūs meklējat augstas veiktspējas skaitļošanas jaudu, AWS nodrošinās tādu pašu veiktspēju bez aizrautīgi sliktas atbalsta pieredzes.

Ir tikai divas klientu grupas, kurām vajadzētu ciest no Google šausmām. Pirmkārt, ir tādi, kuru mitinātās vietnes ir atkarīgas no G datiem vai mašīnmācīšanās platformām. Otrkārt, ir cilvēki, kam nepieciešami augstas veiktspējas datu centri katrā apdzīvotā kontinentā. Pretējā gadījumā apskatiet pakārtoto partneri, piemēram, Kinsta vai Cloudways, lai piekļūtu aparatūrai bez dvēseli sagraujošām atbalsta problēmām..

Kas ir mākonis serveris?

Mākonis serveris ir sistēma, kas ir paredzēta, lai nodrošinātu milzīgu resursu daudzumu kā programmatūras kā pakalpojuma (SaaS) paketes daļu. Proti, vaicājot, kas ir mākonis serveris, liela daļa nokavē garām. Mākoņu serveris nav atsevišķa mašīna nevienā posmā. Tā vietā tā ir daudzu mašīnu kolekcija, kas ir paredzēta darbībai kā viens eksemplārs.

Gadījumus var sadalīt starp klientiem vai veikt dažādus uzdevumus. Vēl svarīgāk ir tas, ka resursus var ātri pievienot gadījumiem, lai nodrošinātu stabilitāti un mērogojamību.

Šī ir viena lieta, kas mākoņdatošanu padara tik pievilcīgu gan uzņēmumiem, gan klientiem. Augstākais mākoņu pakalpojumu sniedzējs var turpināt attīstīt pieprasījumu pirms klientu paplašināšanas, ļaujot tam praktiski bezgalīgu mērogojamību. Sākot no tā, ka klients maksā par mākoņa tīmekļa mitināšanu, jūs varat droši iegādāties pakalpojumus skalas zemākajā galā un dažu sekunžu laikā pievienot jaudu, vienkārši mitinot uz opciju sava mitināšanas informācijas panelī..

Kas ir Cloud Hostings?

Mākoņu mitināšanas risinājumi ir tikai viens mākoņu sektora pīrāga gabals, papildus tādām lietām kā mašīnmācīšanās, failu mitināšana, datu ieguve, attālā IT, VPS mitināšana un pat ārkārtas dienesti. Tā kā mākoņdatošanas pasaulē notiek vēl tik daudz, jums varētu rasties jautājums: “Kas ir mākonis?”

Labākajiem mākoņa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem ir resursi, kas nepieciešami, lai nodrošinātu pieredzi, kas neatšķiras no īpaša servera vai VDS lietošanas, izņemot tiktāl, ciktāl mākoņa mitināšanas pakalpojumi mēdz būt stabilāki un pieejamāki. Daži pakalpojumu sniedzēji pat gribēs piedāvāt atsevišķus mākoņa gadījumus klientiem, būtībā ļaujot viņiem būt saviem hostinga pakalpojumu sniedzējiem.

Mērogojamība ir viens no galvenajiem plusiem ar mākoņa mitināšanu salīdzinājumā ar līdzīgām iespējām. Lai gan īpaši un virtuāli veltīti serveri noteikti ir solis pretī mazākai izvēlei, piemēram, dalītam mitināšanai, viņiem visiem ir savas robežas. Jo īpaši, ja esat iztērējis resursus, tas ir vienīgais risinājums, lai pārvietotu visu uz jaunu un jaudīgāku serveri.

Tomēr mākoņdatošanas jomā vairāk resursu var vienkārši novirzīt uz jūsu instanci. Dažu sekunžu laikā jums būs pieejams vairāk CPU kodolu, RAM un pat krātuves. Tas ir daudz sarežģītāks uzņēmums, labākajā gadījumā, strādājot ar fizisku serveri vai virtuālu mašīnu.

Dažādi mākoņu mitināšanas pakalpojumu veidi

Kad jūs izmantojat mākonis balstītu serveri no uzņēmuma, kas darbojas kopā, jūs tiešām vienkārši iegādājaties labāku tīmekļa mitināšanas versiju. Kamēr jūs izvēlaties piemērotus mākoņa mitināšanas plānus, savās sistēmās varēsit palaist visu, ko vēlaties, piemēram, WordPress vai Magento.

Operētājsistēmas līmenī jūs atradīsit uzņēmumus, kas piedāvā daudzus Linux izplatījumus. Daudzi nodrošina arī Windows sistēmas, un to skaits pieaugs, Microsoft turpinot agresīvi virzīties mākoņu platformas telpā.

Jūs atradīsit arī daudzus pieejamos programmatūras komplektus, ieskaitot tādus standarta piedāvājumus kā Linux, Apache, MySQL un PHP. Daudz uzņēmumu ir ienākuši tirgū arī ar vieglajiem Nginx tīmekļa serveriem, Python tulkiem un pat Node.JS mitināšanas iespējām. Ja mākonī būs pilnībā atvēlēts eksemplārs vai virtuāls privātais serveris, jums būs saknes pieeja, kas ļaus instalēt visu, kas jūsu projektam varētu būt nepieciešams.

Daudzi no labākajiem mākoņa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem piedāvā arī šauri pielāgotus risinājumus. Piemēram, daudzi hostinga uzņēmumi tagad piedāvā WordPress mitināšanu, kas ietver pārvaldītu atbalstu ārpus izvēles. Jūs vienkārši iestatījāt kontu mitināšanas vadības panelī, viņi to nodrošina ar visu nepieciešamo programmatūru un pēc tam jūs varat strādāt ar to tāpat kā jūs, izmantojot jebkuru citu WordPress vietni uz jebkura cita tīmekļa servera. Ja rodas kādas bažas, sazinieties ar klientu atbalsta dienestu, un viņiem būs tehnikas eksperts, kurš palīdzēs jums sakārtot lietas.

Secinājums

Mākoņu mitināšanas pasaulē ir absolūti plaisa starp uzņēmumiem, kuriem rūp mazie uzņēmumi (skatiet mūsu iecienītos mazo uzņēmumu saimniekus), un uzņēmumiem, kuriem tā nav. Jūs pamanīsit atšķirību katru reizi, kad ielādēsit kādu no viņu lapām. Ja viņi lieto tādus vārdus kā “mitināšana” un viņiem ir noteikta cena, jūs esat labā vietā. Ja viņi lieto vārdu “aprēķināt” un uzstāj, ka jārunā par visu, sākot no straumēšanas līdz AI, jūs iestrēgsit, veicot daudz darba pats.

Kopumā vairums klientu neatrod bēdes vērtu jaudu, ko piedāvā lielie spēlētāji, piemēram, Google, DigitalOcean un AWS. Par laimi, ir daudz mazu spēlētāju, kuri vēlas jūsu grūti nopelnīto dolāru. Iepriekš nosakiet, kādas ir jūsu prioritātes, it īpaši, cik daudz jums nepieciešama liela mērogojamība salīdzinājumā ar zemu cenu, un jūs ātri identificēsit trīs uzņēmumus, kas rēķinam ļoti labi der..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map