7 bezmaksas VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzēji – ar milzīgu brīdinājumu! (2020. gada maijs)

7 bezmaksas VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzēji – ar milzīgu brīdinājumu! (2020. gada maijs)

7 bezmaksas VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzēji – ar milzīgu brīdinājumu! (2020. gada maijs)

Nepieciešama bezmaksas VPS mitināšana, jo patiesie plāni ir ārpus jūsu budžeta?


Mēs tevi dzirdam. 

Piesardzības vārds, kaut arī nekas dzīvē nav īsts. Un tas attiecas uz šiem VPS nodrošinātājiem.

Labākie vietņu īpašnieku saimnieki

Virtuālā privātā servera (VPS) izmantošana ir gadījums, kad bieži vien par savu naudu varat iegūt daudz naudas.

Tomēr tas ir saprotams, kāpēc ļaudis var meklēt bezmaksas VPS mitināšanu, kaut arī vairums šīs nozares tīmekļa mitināšanas risinājumu jau ir diezgan rentabli.

Jūs bieži redzēsit bezmaksas dalīta mitināšanas opcijas, un jums vienkārši var rasties jautājums, cik augsti uzņēmumi vēlas palielināt iepriekšējo līmeni.

Patiesībā nav tādu hostinga plānu, kas kvalificētos kā 100% bezmaksas VPS. Tas ir, nav neviena bezmaksas VPS servera versijas, kurā nekad neko nemaksāsit.

Tomēr jūs varat viegli atrast bezmaksas izmēģinājuma versiju VPS, un ir arī daudz gandrīz bezmaksas hostinga pakalpojumu, kas arī sniedz diezgan tuvu iespēju sniegt bezmaksas pieredzi. Apskatīsim dažas iespējas, kas varētu radīt sajūtu, ka saņemat bezmaksas VPS. Noslēgumā mēs runāsim arī par dažiem šī maršruta iespējamajiem plusiem un mīnusiem.

VPS plāni, kas ir gandrīz bez maksas

1. HostWinds VPS mitināšana

hostwinds vps

Zemākā cena: Mēnesī – 5,17 USD

Reakcijas laiks: 640 ms

Laiks: 100%

Skatiet HostWinds mitināšanas plānus

Stingrākajā nozīmē HostWinds viszemāko izmaksu plāni neatspoguļo faktisko lēto VPS, jo uzņēmuma zemo cenu piedāvājums ir mākoņa arhitektūra. Lielākajai daļai cilvēku, kurus interesē VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, šī atšķirība pat nebūs pamanāma. Tas ir tāpēc, ka, tiklīdz fiziskā servera resursi tiek sadalīti, lai izveidotu VPS mākonī, nav nekā par iegūtā virtualizētā servera izmantošanu, kas atšķiras no VPS, kura pamatā ir viena mašīna. Vienīgais, ko pamanīsit, ir tā, ka sistēma parasti ir atsaucīgāka nekā tradicionālie VPS mitināšanas plāni.

Vienādojuma beigās jums būs pieejama:

 • Vadības panelis
 • Diska vietas
 • Operētājsistēmas līmeņa funkcijas

Citiem vārdiem sakot, jūs varat pieteikties caur tīmekļa saskarni vai izmantot attālo apvalku, lai tam piekļūtu, izmantojot SSH, tāpat kā jebkura cita servera mitināšanas iestatīšana.

HostWinds piedāvā pietiekami spēcīgu pieredzi, lai tehnoloģiski izveicīgie ļaudis būtu priecīgi. Kā jūs varētu gaidīt gandrīz bezmaksas cenu diapazonā, jūs nesaņemsit reālu atbalsta pakāpi no HostWinds. Viņi tomēr piedāvā ļoti stabilu Linux konfigurāciju, kas būs pazīstama ikvienam, kurš iepriekš ir izmantojis VPS serverus. Jūs arī atradīsit, ka uzņēmums labprāt pārdod saistītos produktus, piemēram, Windows mitināšanu. Iespaidīgi, ka iestatīšana ietver arī vienu GB RAM, vienu CPU kodolu un 30 GB atmiņas.

Tā kā hostinga plāni iet, tomēr ir grūti sūdzēties par pienācīgas VPS pieredzes iegūšanu gandrīz bez maksas. Vienkārši esiet gatavi veikt kādu tehniski lietpratīgu darbu, lai tas darbotos, jo tas ir nepārvaldīts VPS.

Skatīt pilnu InMotion Hostinga pārskatu

2. InterServer.net

starppersonu vps

Zemākā cena: Mēnesī 6 USD

Reakcijas laiks: 684 ms

Laiks: 99,96%

Skatīt InterServer mitināšanas plānus

Vēl viens uzņēmums, kas diezgan tuvu nodrošina bezmaksas VPS mitināšanu, ir InterServer.net. Tīmekļa mitināšanas uzņēmuma lētākajā VPS plānā ietilpst:

 • Viens CPU kodols
 • Divi GB atmiņas
 • Trīs GB SSD atmiņas
 • Divi TB pārnešana mēnesī

Tas būtu lielisks funkciju klāsts no tipiska VPS resursdatora plāna, kas mēnesī maksā apmēram 30 USD. Ja apstrādes, glabāšanas un atmiņas ietilpība nav pietiekami piemērota jūsu vajadzībām, varat viegli pielāgot VPS plānu līdz pat 16 kodoliem. Jums joprojām būs jāmaksā ļoti cienījami USD 96 mēnesī par diezgan kvalitatīvo piedāvājumu.

Viena standarta nozveja, kuru jūs pamanīsit gandrīz visos šajos VPS mitināšanas plānos, ir tas, ka to pamatā ir mākonis. Atkal, tas nav liels darījums vidusmēra lietotājam, taču tas var būt saistošs punkts, ja pārāk smagi domājat par salīdzinoši nelielo atšķirību starp VPS mitināšanas pakalpojumiem, kas darbojas tieši vienā mašīnā, un to darbību daudzās mašīnās, kas nodrošina mākoņa bāzes gadījumus..

Vēl viena tēma, kas jums parādīsies, ir tāda, ka daudzi no šiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem labprāt piedāvā uz Linux balstītus risinājumus, taču viņi ne vienmēr ir pirmie cilvēki, kuriem rūp instalēt tādu operētājsistēmu kā Windows. Par laimi, Windows serveri ir pieejami par papildu samaksu. Tomēr Linux sistēmas ir diezgan stabilas, tajā skaitā:

 • MySQL datu bāzes
 • Python, Ruby, Perl un cita vide dinamiska satura radīšanai vietnēs
 • Pilna cPanel instalācija ērtai administrēšanai

Bez maksas ir pieejamas arī pārvaldītas atbalsta iespējas. Tas, iespējams, nav īsts VPS serveris, taču tas joprojām ir ļoti izdevīgs dažiem dolāriem mēnesī.

Skatīt pilnu InterServer pārskatu

3. Hostinger

hostinger vps hostings

Zemākā cena: Mēnesī 3,95 USD

Reakcijas laiks: 309 ms

Laiks: 100%

Skatiet Hostinger mitināšanas plānus

Jā, tagad mēs esam pietuvojušies patiesi bezmaksas VPS servera atrašanai. Hostinger iespaidīgākais ir tas, ka viņiem izdodas darbināt ļoti atsaucīgus serverus, kuriem ir drausmīgi uptime numuri. Jūs nesaņemsit tonnu krātuves ar to lētāko piedāvājumu, tikai 10 Gb, taču varat uzlabot savu plānu uz vienu no daudzajām iespējām. Viss ir balstīts uz SSD, tāpēc jūs sagaidāt īpaši ātru reakcijas laiku.

Hostingera biznesa modeļa centrā ir visu citu vietnei nepieciešamo lietu, piemēram, domēna vārda un SSL sertifikāta, pārdošana. Tajos katrā plānā bez maksas ir iekļautas gan IPv4, gan IPv6 īpašas IP adreses, iespaidīgs plāna piedāvājums, kas ir mazāks par piecām vietām.

VPS plāni, kas nedaudz atceļ cenu

4. InMotion mitināšana

inmotion veltīta mitināšana

Zemākā cena: Mēnesī – 19,99 USD ar 63% atlaidi no pirmā mēneša

Reakcijas laiks: 640 ms

Laiks: 100%

Skatiet InMotion mitināšanas plānus

Nepārsteidzoši, ka InMotion Hostings ir vēl viens ienācējs ar lētākiem piedāvājumiem, kas veidoti uz mākoņa platformām. Lai gan cena plāna darbības laikā nav tik liela, kā jūs redzat ar citiem plāniem šajā sarakstā, tā ir vērtība. Jo īpaši InMotion piedāvā bezmaksas pamata servera pārvaldības palīdzību. Tas nozīmē, ka viņi tiks galā ar ielāpu un atjauninājumu pārvaldību, lai jūsu sistēma būtu stabila un droša.

Visa InMotion aparatūra darbojas ar SSD diskdziņiem, kas konfigurēti RAID-6 masīvos. Neaptvertajiem tas nozīmē smieklīgi mazas iespējas katastrofālai kļūmei, kurā datus nevar atgūt. Katrā instalācijā ir iekļauts CentOS uzņēmuma izdevums, un jūs arī varēsit administrēt VPS serveri, izmantojot cPanel. Atbalsta infrastruktūra ir balstīta arī uz mākoni, tāpēc varat būt drošs, ka darbspējas laiks būs stabils.

Viņi piedāvā arī 90 dienu naudas atdošanas garantiju – darījumu, kas ir tik labs, kā jūs redzēsit biznesā. Lai gan tas neatgādina darbu, kuru jūs varētu ieguldīt servera iestatīšanā, tas vismaz samazina jūsu risku, ja vien jūs uzreiz neizveidojat spēcīgu tīmekļa klātbūtni..

Skatīt pilnu InMotion Hostinga pārskatu

5. AccuWebHosting

accu web hostings vps hostings

Zemākā cena: Mēnesī – 14,97 ASV dolāri ar viena mēneša bezmaksas izmēģinājumu

Reakcijas laiks: 1000+ ms

Laiks: 100%

Skatiet AccuWebHosting plānus

Izlemtais Windows serveru trūkums šajā sarakstā padara AccuWebHosting par īpaši pievilcīgu izvēli Microsoft un tās .NET platformas faniem. Lai arī 15 dolāri mēnesī nav lētākā izvēle, tas ir gandrīz tikpat tuvu, cik jūs nokļūsit bezmaksas VPS serverī, kurā darbojas sistēma Windows, šajā gadījumā Windows 2008 Server.

Varat arī izmantot bezmaksas izmēģinājuma priekšrocības, nenodrošinot kredītkarti. Ja neesat apmierināts ar pieredzi, varat vienkārši ļaut konta derīguma termiņam atjaunot.

Katrā sistēmā ir gan RDP, gan SSH atbalsts. Mašīnas ir virtuāli serveri, nevis uz VPS līdzīgi mākoņu bāzes gadījumi. Tas nozīmē, ka jūs darbosities ar īpašiem resursiem mašīnās ar Intel Xeon procesoriem no E5 vai E7 sērijas. Svarīgāk ir tas, ka smagajiem Windows administratoriem Microsoft HyperV virtualizācijas sistēma tiek pilnībā atbalstīta.

Ja jums ir jābūt Windows videi vai .NET saderībai, labākais risinājums ir AccuWebHosting. Citi piedāvā Windows par papildu cenu, bet AccuWebHosting iekļauj to sākotnējā cenā, jo tie ir vērsti uz augstākā līmeņa Windows VPS nodrošināšanu par godīgu cenu..

Iespējas, kas veidotas, izmantojot bezmaksas biznesa modeļus

6. x10Mītne

x10hosting galvenais

Zemākā cena: Bezmaksas, bet . . .

Reakcijas laiks: 428 ms

Laiks: 100%

Skatiet x10mitināšanas plānus

Izmantojot x10Hosting, jūs gūstat bez maksas VPS mākoņa instancē, taču tas ir neticami ierobežots līdzeklis. Tas nozīmē, ka pasaules administratori bezcerīgi tiks zaudēti bez SSH čaumalām, cPanel pieteikšanās un citām funkcijām. Katrs konts x10Hosting var izmantot vienu IP adresi. Nav pārsteidzoši, ka jūs iegūsit neapšaubāmi daudz RAM, tikai 512 MB. Operētājsistēma ir tikai Linux, taču jūs iegūsit gan neierobežotu krātuvi, gan joslas platumu.

Tas, ko jūs plānojat darīt, ir x10Hosting, jo jūs savā laikā iegādāsities pirkumus. Viņi faktiski ir ļoti zema spiediena uzņēmums, taču noteikti ir jāveic pārdošanas solis, kad nolemjat, ka jums ir nepieciešams kaut kas līdzīgs root piekļuvei vai klientu atbalstam. Ja vēlaties ātri mērogot, un nav jāuztraucas par krātuves ierobežojumiem, x10Hosting ir lieliska izvēle.

7. VPSWALA

vpswala

Zemākā cena: Bezmaksas, bet ir arī pārdošanas piedāvājums

Reakcijas laiks: 800 ms

Laiks: 100%

Skatīt VPSWALA mitināšanas plānus

VPSWALA veic diezgan vienkāršu derību. Viņi pieņem, ka jūsu vietne kādā brīdī pieaugs. Kādā brīdī jums vajadzēs mitināt otru domēnu vai izmantot otro IP adresi. Varbūt jums vienkārši būs nepieciešams vairāk RAM, procesora kodolu, joslas platums vai atmiņas vieta.

Jā, sākt ir bez maksas, taču, tiklīdz jums jākustas augšup, cena pieaug līdz gandrīz 60 USD mēnesī. Augšupvērstais ir tas, ka bezmaksas plāns ir diezgan spēcīgs, iesaiņojot divus CPU kodolus, 30 GB atmiņas krātuves, divus GB RAM un vienu TB joslas platumu. Arī bezmaksas VPS plānā varat izmantot vienu IP adresi.

VPSWALA ļaudis ir diezgan sākotnēji par savu pārdošanas piķi. Proti, bezmaksas plānos ietilpst diennakts tehnoloģija un klientu atbalsts. Tas ir sava veida iespaidīgs, pat ja biznesa modelis ir sava veida slazds vietņu augšanai. Ja esat 100% pārliecināts, ka jūsu vietne nekad nepārsniegs sākotnējos 30 GB SSD krātuves, tomēr tas ir daudz.

Nekas dzīvē nav brīvs, bet tas ir diezgan tuvu

Neatkarīgi no tā, vai tas ir VPS bezmaksas izmēģinājums, dažu veidu bezmaksas ar zvaigznīti vai vienkārši ļoti lēts risinājums, ir daudz veidu, kā iegūt patiešām, tiešām tuvu, lai nemaksātu. Dažos gadījumos, piemēram, izmantojot VPSWALA, jums būs rūpīgi jāuzrauga, kā patērējat atvēlētos resursus. Citi gadījumi, piemēram, ar Hostinger, ir tikko rentabli, ka ir tik tikko pamanāmi.

Viens ieteikuma vārds, kas jāievēro, ir sekot cilvēkiem, kas piedāvā bezmaksas plānus, bez acīmredzamas deklarācijas par nozveju. Pikšķerēšanas krāpšanā visu laiku tiek izmantots atslēgvārds “bezmaksas mitināšana”, un ir saprātīgi atturēt kredītkartes informācijas sniegšanu jebkuram uzņēmumam, par kuru neviens nekad nav dzirdējis..

Ko sagaidīt

Pat ja jūs strādājat ar daudziem risinājumiem, kas apskata nozarē visizplatītāko cenu 30 ASV dolāru vērtībā, jūs varat sagaidīt pilnīgi nepārvaldītu pieredzi.

Lai arī varētu būt veikts kaut kāds ielāps un atjaunināšana, tas ir tikai hostinga uzņēmums, kas pasargā sevi no savas aparatūras krāpšanās.

Ja instalējat PHP skriptu un tas sagrauj jūsu vietni, jūs, visticamāk, nesaņemsit bezmaksas pārvaldītu atbalstu, lai labotu visu, kas varētu būt nogājis greizi..

Šī iemesla dēļ bezmaksas pieeja nav ieteicama nevienam, kam nav tehnisko karikatūru.

Ja jūs meklējat ļoti lētu plānu un nezināt daudz par attālināšanu serveros, pārliecinieties, vai atrodat tādu, kas ietver zināmu pārvaldītu atbalstu. Šie lietotāji, visticamāk, vislabāk pāries uz nākamo līmeni, kur plāni parasti maksā apmēram 30 USD mēnesī. Tomēr pat tad jūs vēlēsities meklēt pārvaldītu mitināšanu, ja neesat pazīstams ar tādām biedējošām administratora koncepcijām kā “root pieeja” un “SSH”.

Cilvēkiem, kuriem ir pietiekami stabilas tehniskās iespējas, ir kaut kas sakāms par bezmaksas risinājuma izmēģināšanu vai tādu, kas ir gandrīz bez maksas. Pat ja jūs domājat tikai par kaut ko līdzīgu Hostinger neiedomājami lētajiem plāniem, jūs atradīsit pārsteidzoši atsaucīgu sistēmu, kas ietver stabilu vidi tīmekļa lapu un tīmekļa lietotņu izvietošanai. Varbūt tas nebūs 100% bez maksas, bet jūs arī necietīsit no eksistenciālām bailēm katru mēnesi, kad pienāks servera rēķins.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector