9 labākie lēti VPS hostinga uzņēmumi 2020. gadā – ietaupiet budžetu

9 labākie lēti VPS hostinga uzņēmumi 2020. gadā – ietaupiet budžetu

9 labākie lēti VPS hostinga uzņēmumi 2020. gadā – ietaupiet budžetu

VPS ir solis uz priekšu no dalītā mitināšanas, taču jūs varat atrast dažus solītus piedāvājumus, lai jūsu budžets saglabātu jaudīgu jaunināšanu.


Ja jums ir liela apjoma vietne vai jums vienkārši nepieciešama šī papildu veiktspēja, VPS mitināšana ir veids, kā iet.

labākais hostings maziem uzņēmumiem

Lētas VPS mitināšanas opcijas atrašana ir uzdevums, kas nedaudz ņem vērā. VPS darījumu nozares pašreizējā likme ir aptuveni 30 USD mēnesī, taču lēts VPS serveris var būt, ja zināt, kur meklēt.

Tomēr ir arī prātīgi padomāt par dažām īpašajām prasībām, kas jums izvirza vietnes mitināšanai. Piemēram, ir vērts jautāt:

 • Vai jums nepieciešama Windows mitināšana, vai arī Linux operētājsistēma ir pietiekami laba?
 • Pārvaldīts hostings ir būtisks, vai arī varat pats uzturēt serveri?
 • Cik daudz joslas platuma nepieciešams jūsu vietnēm?
 • Kāds ir jūsu kopējais prasmju līmenis darbā ar piekļuvi saknei, vadības paneli, SSH apvalku un FTP klienta / servera konfigurāciju?

Piemēram, ir iespējams atrast lētu VPS nodrošinātāju, kas ietver arī pārvaldītu VPS mitināšanas palīdzību. Ja jūs neesat ļoti kvalificēts kā servera administrators, jums tas tomēr jāpadara par prioritāti, pārbaudot VPS plānus. Ļoti vērojot to, kas jums absolūti nepieciešams, un to, ko piedāvā mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, jums vajadzētu būt iespējai atrast VPS mitināšanas plānus, kas nesabojā jūsu budžetu.

1. A2 mitināšana

a2 hostinga vps hostings

Zemākā cena: USD 5 mēnesī par pilnīgi nepārvaldītu VPS

Reakcijas laiks: 279 ms

Laiks: 99,66%

Skatiet A2 izmitināšanas plānus

Tāpat kā daudzas no šī saraksta iespējām, lētākais A2 VPS piedāvājums ir tieši paredzēts cilvēkiem, kuriem ir nepieciešamās tehniskās prasmes, lai attālinātu sistēmu un uzturētu to bez palīdzības. A2 Hostings ir pieejamas pārvaldītas pakalpojumu iespējas, taču tas maksā ievērojami vairāk, sākot ar 35 USD mēnesī.

Zemo cenu piedāvājums veiktspējas ziņā ir diezgan ierobežots. Jums būs pieeja tikai vienam procesora kodolam, bet jūs varat maksāt nedaudz vairāk, lai iegūtu papildu resursus, piemēram, vairāk serdeņu, diska vietas un RAM. Mēs neiesakām palaist augstas veiktspējas vietni zemākajā līmenī no A2, taču tas ir pamatots vērtības piedāvājums ikvienam, kam vienkārši jāsaceļ statiskās lapas vai jāizmanto pamata dinamiskie skripti PHP.

Tas nenozīmē, ka sniegums ir briesmīgs. Jūs saņemsit bezmaksas SSD disku ar savu plānu. A2 piedāvā arī piekļuvi Cloudflare, lai nodrošinātu papildu stabilitāti un drošību. Arī servera konfigurācija ir ļoti ātra, kas prasa tikai dažas minūtes. Daudzas funkcijas, piemēram, cPanel, ir arī papildinājumi.

Par cenu ir arī ļoti grūti sūdzēties par ātrumu. Ja reakcijas laiks nepārsniedz 300 ms, jums serverī būs jāievieto diezgan palielināta WordPress versija, pirms jūsu ielādes laiki būs pat viduvēji. Reģistrējoties tikai par 5 USD, A2 pamatoti nopelna vietu visu pieejamo VPS piedāvājumu saraksta augšgalā. Pastāv arī naudas atdošanas garantija.

Skatīt pilnu A2Hosting pārskatu

2. iPage

ipage vps hostings

Zemākā cena: Mēnesī – 19,99 USD

Reakcijas laiks: 708 ms

Laiks: 99,75%

Skatiet iPage mitināšanas plānus

IPage ļaudis neaizraujas, piedāvājot absolūti pliki kaulus, kas piedāvā lētu netīrumu izvietošanas plānus. Tā vietā uzņēmums koncentrējas uz to, ko vislabāk var raksturot kā pietiekami labu iespēju, kas pārspēj tīmekļa mitināšanas nozares standartu – USD 30 mēnesī par VPS ar pienācīgu rezervi..

Līdz šim lielākais pozitīvais faktors iPage lietošanā ir pārvaldīts tehniskais un klientu atbalsts par cenu. Ja jūs uztraucaties par palikšanu tuksnesī ar serveri, kuru nevarat uzturēt, tas ir liels darījums. Šī iemesla dēļ iPage var būt ideāli piemērots tirgotājiem, dizaineriem un aģentūrām, kurām ir vajadzīga neliela palīdzība, kad tehnoloģija sāk darboties.

Par 20 dolāriem jūs iegūstat viena kodola serveri, 40 GB atmiņas vietas, vienu joslas platuma TB un bezmaksas cPanel instalāciju. Negatīvie ir tas, ka Windows serveri netiek piedāvāti, un pat Linux piedāvā tikai CentOS. Jums būs jānodarbojas arī ar nedaudz novecojušu LAMP steku instalēšanu, kuras centrā ir PHP 5.

Tas, ko piedāvā iPage, iespējams, nav labākais risinājums cilvēkiem, kuriem nepieciešams cenu un veiktspējas piedāvājums, kas nav atrodams tabulās. Ja jums vienkārši jāiegūst pamata mitināšanas un dinamisko skriptu veidošanas iespējas par saprātīgu cenu, tas nav slikti. Izmantojiet bezmaksas pārvaldīto pakalpojumu atbalstu, un iPage ir lieliska izvēle klientiem, kuri izceļas ar cenu un kuriem ik pa laikam nepieciešama neliela palīdzība.

Skatīt pilnu iPage pārskatu

3. Sapņa gars

dreamhost vps hostings

Zemākā cena: Mēnesī – 10 USD

Reakcijas laiks: 418 ms

Laiks: 100%

Skatiet Dreamhost hostinga plānus

Viena no Dreamhost lielajām priekšrocībām ir tā, ka viņi ir diezgan tuvu pilna servisa tīmekļa mitināšanas uzņēmumam. Viņi pārdod domēna vārdus, un viņi piedāvā 10 ASV dolāru VPS hostinga paketi, kas ietver pilnīgi neapmērītu joslas platumu. Ja jums ir jāiegādājas IP adrese IPv4 blokā, viņi to arī aptver.

Tā kā tas kļūst arvien izplatītāks, varat arī gaidīt, ka jūsu vietne darbojas ar ļoti atsaucīgiem SSD diskdziņiem. Sākotnējā plānā ir iekļauti tikai 10 GB diska vietas, tāpēc ļaudīm ar visdažādākajām vietnēm, kurās ir daudz multivides, varētu būt vērts meklēt citur.

Dreamhost ir arī pilnībā pārvaldīts pakalpojumu sniedzējs, un mēnesī 10 USD ir tālu un tālu no lētākās cenas, ko par to atradīsit. Viņiem ir pieejams arī klientu atbalsta personāls, kas nodrošina izsaukumus uz vietas visu diennakti.

Liels plus ir uzņēmuma bezmaksas automātisko dublējumu piedāvājums WordPress vietnēm. Tomēr jūs nesaņemsit Windows serveri. Augšupielādējot, viņi padara RAM pievienošanu virtualizētām instancēm diezgan vienkāršu, lai gan tas acīmredzami rada izmaksas.

Uptime ir cieta. Jūs varat arī gaidīt, ka jūsu sistēma būs ļoti atsaucīga. Ja jūs meklējat laimīgu vidi starp pārvaldītajiem pakalpojumiem, ātrumu un cenu, Dreamhost rada ļoti jauku līdzsvaru.

Skatīt pilnu Dreamhost pārskatu

4. Saimnieciskie vēji

hostwinds vps hostings

Zemākā cena: Mēnesī 4,49 USD par nepārvaldītu, uz Linux balstītu mitināšanu

Reakcijas laiks: 1093 ms

Laiks: 100%

Skatiet Hostwinds mitināšanas plānus

Vēl viens ieraksts zemākajā cenu skalā ir Hostwinds. Uzņēmums piedāvā USD 4,49 līmeni par nepārvaldītiem pakalpojumiem, bet ir arī USD 10,99 piedāvājums pārvaldītajai tīmekļa mitināšanai. Sistēmu apakšējā līmenī ietilpst viena kodola CPU ar VPS, 30 GB uz SSD balstīta diska krātuve, viena TB joslas platuma un viena GB RAM.

Lielākais mīnuss Hostwinds ir tas, ka viņi papildus Linux piedāvā arī Windows sistēmas. Viņi nodrošina klientu apkalpošanu 24 stundas diennaktī, bet uzņēmums dod priekšroku lietotājiem, kas izmanto tiešraides tērzēšanas sistēmu. Jūs varat veikt pārskaitījumus bez maksas un saņemt palīdzību šajā sakarā.

Veiktspēja ir nepieņemama, un sākotnējais reakcijas laiks pārsniedz nedaudz vienu sekundi. Tajos ietilpst uzņēmuma līmeņa ugunsmūris, un dinamiskā skriptu vide ir mūsdienīga PHP 7 sistēma. Drošība, iespējams, virzīs jūs uz Hostwinds, kā arī vajadzība pēc pārvaldītiem hostinga pakalpojumiem, taču pretējā gadījumā mēs uzskatām, ka klienti var atrast labākus piedāvājumus tajos pašos cenu līmeņos.

Skatīt pilnu Hostwinds pārskatu

5. 1 un 1 IONOS

1 un 1 jonu vps mitināšana

Zemākā cena: Mēnesī 2 USD par nepārvaldītu, uz Linux balstītu mitināšanu

Reakcijas laiks: 918 ms

Laiks: 100%

1. skats&1 IONOS mitināšanas plāni

Cena ir tik lēta, kā jūs atradīsit biznesā, un tas, iespējams, liek aizdomāties, kāda varētu būt nozveja. Līdz šim lielākais ieguvums ir tas, ka jums būs pieejams tikai viens virtuālais centrālais procesors un pusgadu RAM. Arī atmiņas vieta, nepārsteidzoši, ir tikai 10 GB, taču tā ir vismaz SSD.

Jūs saņemat tikai parasto Linux operētājsistēmu sarakstu par 2 ASV dolāriem. Iespaidīgi, ka jūs varat izvēlēties datu centrus Amerikā, Vācijā vai Spānijā.

Skatīt pilnu 1&1 IONOS pārskats

6. AWS mākonis

amazon lightsail

Sākumcena: Mēnesī 3,50 USD

Reakcijas laiks: 500 ms

Laiks: 99,99%

Skatiet AWS mākoņa mitināšanas plānus

Stingrākajā nozīmē Amazon piedāvājums nav īsts VPS mitināšanas risinājums. Tomēr, izmantojot uzņēmuma lielo mākoņu arhitektūru, AWS Cloud piedāvā bezšuvju pieredzi, kas darbojas gandrīz tieši tāpat kā parasts VPS.

Ir grūti pārspēt USD 3,50 mēnesī cenu, lai gan nozveja ir tāda, ka jūs dodaties uz vidi, kas ir 100% neapsaimniekota. AWS mākonis ir izveidots smago tehnoloģiju speciālistiem lielos daudznacionālos uzņēmumos, un iestatīšana ir pilnīgi nepiedodama ļaudīm, kuriem ir vismaz uzlabots un vidējs zināšanu līmenis, kuri strādā ar operētājsistēmām, attālo piekļuvi un citiem komponentiem.

Maksāšanas plāns var būt ļoti jauks cilvēkiem, kuriem lēta mērogojamība ir nepieciešama. Tas nozīmē tikai maksāt par procesora cikliem, un tas var patikt uzņēmumiem, kas nodarbojas ar tādām lietām kā ziemas brīvdienu pārdošanas steiga. Ja jūs nevēlaties, lai jūsu sistēma tiktu palielināta, lai apmierinātu pieprasījumu, un jāmaksā, lai saglabātu šo mērogu ārpus sezonas, tad AWS ir vērts ilgi paskatīties.

Galvenais negatīvais ir tas, ka savā instancē varat instalēt visu, ko vēlaties. Ja vēlaties palaist Node.JS, nevis PHP, izsitiet sevi. Šī iemesla dēļ tā ir laba iespēja augsti kvalificētiem speciālistiem, kuri zina, kā attālināti iestatīt serverus. Visiem pārējiem droši vien ir prātīgi meklēt citur.

Skatīt pilnu AWS Cloud pārskatu

7. Alibaba Cloud ECS

alibaba mākonis vps hostings

Zemākā cena: USD 4,50 par 1 TB datu pārsūtīšanu

Reakcijas laiks: 2000 ms

Laiks: 100%

Skatīt Alibaba Cloud ECS mitināšanas plānus

Alibaba vislabāk tiek uzskatīts par tādu kā Ķīnas Amazon versiju, un nav pārsteidzoši, ka uzņēmums arī nokļūst līdzīgos piedāvājumos ar mākoņa bāzes VPS. Izcenojumi ir lēti netīrumi, un tas ir labs sākumpunkts, lai samaksātu par joslas platumu, izmantojot tikai izmantošanu. Par cenu lietotāji saņem vienu virtualizētu centrālo procesoru, vienu GB atmiņas un 40 GB SSD atmiņas. Tas ir daudz diska vietas dolāram. Uzņēmums ir arī apņēmies izmantot Intel Xeon procesoru E5 sēriju.

Pierādīts, ka reakcijas laiks ārpus Āzijas ir slikts. Tomēr, ja jūs iestatāt serverus ļaudīm Āzijā vai Austrālijā, jūs, iespējams, pietuvinat numurus tuvāk redzētajam, izmantojot AWS.

Ja AWS Cloud iestatīšana šķiet lietotājam nedraudzīga, tad sagatavojieties tiešajam Alibaba lietotāja naidīgajam interfeisam. Precīzas iespējas atrašana VPS mitināšanas vajadzībām var būt izaicinājums. Ja jūs meklējat alternatīvu AWS Cloud, Alibaba var būt vērts apskatīt. Ja jums nav tehnisko karbonādes, lai patstāvīgi kārtotu iestatīšanas procesu, jūs vēlēsities turpināt medības.

Kas ir VPS un kāpēc tas ne vienmēr ir lēts??

Salīdzinot ar to, ar kuru tiek mēģināts konkurēt, VPS hostings faktiski ir lēts. Kaut arī nozares standarts 30 ASV dolāru mēnesī, iespējams, nešķiet īpaši pieņemams, it īpaši salīdzinājumā ar dažām mitināšanas iespējām, piemēram, mākoņa serveriem un dalītu mitināšanu, tas ir labs darījums, salīdzinot ar to, ko redzēsit no īpašiem mitināšanas uzņēmumiem. Pilnībā veltīts serveris var maksāt no dažiem simtiem līdz dažiem tūkstošiem dolāru mēnesī, atkarībā no mašīnas veida, kas veiks mitināšanas darbu.

VPS hostings daudzējādā ziņā ir produkts, kas paredzēts cilvēkiem, kuri vēlas sadalīt atšķirību. Viņiem ir vajadzīgs kaut kas lētāks nekā atvēlēts serveris, taču viņi tomēr gribētu, lai viņiem būtu kaut kas, kas viņiem nodrošina pilnīgu piekļuvi saknei, iespēju instalēt savu programmatūru un plašu administratora kontroli.

Kas tad īsti ir VPS?

Virtualizācija ir process, kurā uzņēmums fiziskās mašīnas resursus sadala virtuālo privāto serveru sērijās. Katrs no šiem virtualizētajiem gadījumiem spēj nodrošināt neatkarīgu un pilnībā funkcionējošu versiju:

 • Operētājsistēma
 • Web servera vide
 • Pilna failu sistēma

Citiem vārdiem sakot, tas ir pilnībā darbināms dators, kas darbojas nodalījumā daudz lielākajā mašīnā. Tas nav nekas neparasts, ka resursdatoriem ir simtiem procesora kodolu, daudz terabaitu atmiņas un slodzes RAM. Šo resursu slīpēšana līdz virtualizētu serveru kopumam nozīmē, ka uzņēmums var piedāvāt serverus pāris simtiem klientu, katram no tiem neizveidojot īpašu mašīnu..

Jums var rasties jautājums, kāpēc VPS ne vienmēr ir lētāks. Liela lieta uzņēmumiem, kas atbalsta VPS serverus, ir tas, ka viņiem ir jāsniedz diezgan daudz tehniskā un klientu atbalsta. Lēts VPS hostings gandrīz vienmēr netiek pārvaldīts, un tas nozīmē, ka ir jāizkliedē daudz vienādojuma atbalsta pusi. Uzņēmumi arī bieži apgriež citas funkcijas, lai samazinātu izmaksas, tostarp nodrošinot:

 • Mazāk procesora kodolu
 • Mazāk atmiņas
 • Pazemināta mērogojamība
 • Vadības paneļa licences ir atvērtā koda vai lēti
 • Programmatūra bez licencēm, jo ​​īpaši LAMP kaudze

Viņi var arī izvairīties no tādu lietu piedāvāšanas kā:

 • Windows VPS
 • DDoS aizsardzība
 • SSD diskdziņi
 • Īpaši resursi

Neviens no tiem nav briesmīgi. Ja mitināt vienu vietni, kas nesaņem daudz trafika vai kurai nepieciešama liela apstrādes jauda, ​​tas ir lielisks veids, kā ietaupīt naudu.

Ko gaidīt no lēta VPS nodrošinātāja

Atrodiet pieejamu VPS mitināšanas uzņēmumu, kas nav pieņemams, taču jums būs jāveic daži kompromisi. Vairumā gadījumu jūs darbināsit Linux VPS, nevis Windows serverus. Glabāšanas telpa var būt arī diezgan ierobežota, parasti no 10 līdz 40 GB. Tā nebūs problēma lielākajai daļai vietņu, taču vietnei pieaugot, tā var radīt problēmas. Jūs, iespējams, aprobežosities tikai ar dažiem Linux distros, piemēram, Ubuntu, CentOS vai Debian.

Pārvaldītas palīdzības trūkums lētu VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem var radīt problēmas mazāk pieredzējušiem vai pieredzējušiem lietotājiem. Pārvaldītā mitināšana ir paredzēta lietotājiem, kuriem nepieciešama zināma palīdzība uzstādīšanas un problēmu novēršanas jautājumos. Nepārvaldītā vidē jūs esat gandrīz viens pats, kā jūs būtu ar faktisku mašīnu, kas sēž istabā. Proti, virtuālā mašīna atrodas faktiskā mašīnā, kurai jums ir jāpiekļūst no attāluma, un, ja tādas funkcijas kā SSH un FTP nereaģē, tā var radīt savus izaicinājumus..

Cilvēkiem, kuriem nav Linux administratora pieredzes, parasti nav ieteicams iegādāties lētu VPS serveri. Ja vien pārvaldītā serverī nevarat panākt slepkavas darījumu, strādāt par tirgotāju vai aģentūru, kas mēģina pārvaldīt serveri, var būt nepatikšanas. Labākie VPS piedāvājumi neattaisno iespēju žāvēt bez īpaša tehniskā atbalsta. Ja vien jums nav ērti strādāt ar CLI un tādā saskarnē kā PuTTY, jūs noteikti vēlēsities iegūt pilnībā pārvaldītu mitināšanas plānu.

No otras puses, lēts VPS ir lielisks veids, kā ietaupīt naudu, ja jums ir nepieciešamās prasmes tā uzturēšanai. Lēti VPS serveri var palīdzēt jums ietaupīt simtiem dolāru, it īpaši, ja jums ir nepieciešams palaist vairākus no tiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector