A2 mitināšana salīdzinājumā ar vietnes vietņu mitināšanu, salīdzinot ar 2020. gada maiju ar atlaidi

A2 Hostings un SiteGround ir lieliski saimnieki, lai salīdzinātu viens otram.


Viņiem abiem ir liels atbalsts, augsts darbspējas laiks un kliedz labas cenas par kvalitāti.

Faktiski abi saskaņā ar mūsu pētījumu tiek uzskatīti par vienu no ātrākajiem tīmekļa mitinātājiem.

Pats labākais šajos divos mitināšanas zīmolos ir tas, ka viņi veido savu ceļu, nevis ir daļa no tīmekļa mitināšanas globo-corp, kas patiesībā nerūpējas par saviem klientiem.

Tātad jūs izdarāt lielisku izvēli Vietnes un A2 mitināšanas lieluma palielināšana, iedziļināsimies, kas viņus atšķir.

A2 mitināšana vs SiteGround Atbalsts B Ātrums C Funkcijas D Vērtība E TransparencySiteGround Redaktora pārskats 4,8 Recenzents 4,9 254 balsis54.5554.5ABCDEA2 Hostinga redakcijas pārskats 4.6 Recenzents 4.5 2 balsis55544ABCDE

Tātad piegriezšanās pie pakaļdzīšanās: abiem ir līdzīga pieredze šajā nozarē, viņi piedāvā 99,99% darba laiku ar 30 līdz 45 dienu naudas atdošanas garantiju un daudz pielāgojamu iespēju, lai pielāgotos visām spējām un cenu diapazoniem..

Tātad viņi abi ir ieguvuši pamatus. Bet kur starp viņiem ir milzīga atšķirība: ātrums un klientu apkalpošana.

Kopumā, ja jūs meklējat ātrāko tīmekļa mitinātāju, dodieties uz A2 hostingu; Ja jūs meklējat labāko funkciju un klientu apkalpošanas mitinātāju, dodieties uz vietni SiteGround.

A2 mitināšana: svarīgākie punkti, plusi un mīnusi

Kopš darbības uzsākšanas 2003. gadā A2 Hostings ir uzsvēris to ātrumu galvenokārt līdz pat 20x ātrāk nekā konkurenti. Mičiganas uzņēmums piedāvā neierobežotu vietu diskā un neierobežotu joslas platumu.

A2 mitināšanas cenas

A2 Hostings piedāvā diezgan daudz skaidru cenu noteikšanas iespēju. Katras iespējas zemākie cenu punkti sākas ar saprātīgām mēneša ieejas cenām:

 • Dalīts hostings: 7,99 USD – bet kupona kods samazina to līdz 3,92 USD
 • VPS hostings: 5 USD
 • Tālākpārdevēja mitināšana: 19,99 – izmantojiet kupona kodu, lai to sasniegtu USD 13,19
 • Dedicated Hostings: USD 119,99 pirms kupona – tas palielina USD 99,59

Klientu atbalsts

Zinoši, draudzīgi tehniķi ir pieejami 24 stundas diennaktī katru dienu. Neatkarīgi no tā, vai ievadāt servera biļeti, tērzējat tiešsaistē vai zvanāt uz viņu palīdzības līniju, viņi par savu pakalpojumu ir saņēmuši augstas atzīmes. Lai uzlabotu savu pakalpojumu, A2 Hostings ļauj jums izvēlēties sev vistuvāko serveri.

Ir bijušas dažas sūdzības ar lēnām atbildēm atkarībā no diennakts laika. Personīgi man ir bijusi liela pieredze ar viņu atbalstu.

Viņiem bija viena milzīga problēma nesenajā lielā A2 mitināšanas pārtraukuma laikā. Bet kopš tā laika viņi ir atveseļojušies.

Ātrums

A2 mitināšana pārsniedz SwiftServer augstas veiktspējas platformu, kas ļauj piedāvāt Turbo paketes. Šie serveri ielādē jūsu lapas līdz pat 20 reizēm ātrāk, un katram serverim ir mazāk klientu un atsevišķiem kontiem tiek piešķirti vairāk resursu. Visos viņu mitināšanas kontos ir cietvielu diski, kas katru minūti var veikt tūkstošiem ievades / izvades funkciju.

Vērtība

Apkalpošanas un atbalsta apjomam A2 Hostings piedāvā milzīgu vērtību. Iekļauts SSD, cPanel pieeja visiem dalīta hostinga klientiem un daudzas citas iespējas, kas piemērotas jebkurai vajadzībai.

Iespējas

A2 Hostings piedāvā ar CPanel darbināmas funkcijas, atbalstu ikvienam, sākot no iesācējiem līdz pieredzējušiem izstrādātājiem un konsultantiem. Tie nodrošina automātisku uz serveriem balstītu dublēšanu, pretvīrusu aizsardzību un dažādas programmatūras un attīstības iespējas dažādām nozarēm.

Tie optimizē ātrumu un drošību, un ir iebūvētas daudzas funkcijas. Tas padara viņu mitināšanu iesācējiem draudzīgu, kas ir ļoti noderīgi.

Negatīvie ir tas, ka viņu funkcijas var būt nedaudz milzīgas, jo viņu lietotāja saskarne nav perfekta. Bet tas ļauj paveikt darbu.

Dīkstāve / Uptime:

Tiem ir privāti serveri ar datu centriem Mičiganā, Amsterdamā un Singapūrā. A2 Hostings garantē 99,9% uptime. Piedāvā arī augšupielādes un lejupielādes ātruma testus no katra datu centra.

Viņiem nesen bija milzīgs datu centra darbības pārtraukums, taču kopš tā laika viss notiek veiksmīgi.

Vietnes vietņu mitināšana: svarīgākie elementi, plusi un mīnusi

Bijušie advokāti un IT speciālisti Bulgārijā sāka darbu 2003. gadā, SiteGround piedāvā daudzas tīmekļa mitināšanas iespējas, neierobežotu joslas platumu un godalgotus pakalpojumus, ātrumu un atbalstu.

Mēs personīgi mīlam vietni SiteGround. Kopumā tie ir lēti, īpaši draudzīgi un ar bagātīgu īpašību klāstu ar visu nepieciešamo.

Vietnes zemes cenas

SiteGround plāni ir par cenu, kas saistīta ar budžeta mitināšanu, taču daudzi recenzenti novērtē visas papildu iespējas, kuru cena ir nedaudz augstāka. Viņiem ir vairāki līmeņi katrai no četrām hostinga iespējām.

 • Koplietojamais hostings: regulāri maksā 9,95 USD, kupona kodi to pazemina līdz 3,95 USD
 • Mākonis Hostings: Sākot no 60 USD mēnesī
 • Tālākpārdevēja mitināšana: kredīta plāns, kas vienāds ar hostinga gadu, ir vismaz USD 42 par katru kredītu, pērkot 11 vai vairāk kredītus.
 • Dedicated Hosting: Viņiem paredzēto ASV serveru plāni sākas ar 229 USD mēnesī

Klientu atbalsts

Tie ir pieejami katru sekundi tūlītējai tērzēšanai, tūlītējām atbildēm pa tālruni un biļetēm, kuras, pēc viņu teiktā, pirmajai atbildei ir vidēji 10 minūtes.

Vietnes vietne šokē, cik ātri viņi reaģē. Tas ir patiesi neticami.

Jūs saņemat atbalsta biļetes, kuras tiek aizpildītas ātrāk, nekā jūs varat pateikt “serveris”, un uzmanību uz detaļām, kas pārsniedz un pārsniedz.

Viņi palīdz risināt problēmas, kas viņiem nav vajadzīgas, un sniedz informāciju par WordPress problēmu novēršanu. Oho.

Ātrums

SiteGround piedāvā cietvielu diskus visos mitināšanas plānos, kā arī piedāvā uzlabotu veiktspēju ar NGINX, HTTP / 2, PHP7 un bezmaksas CDN..

Viņiem ir SiteGround SuperCacher spraudnis ar vairāku līmeņu kešatmiņu un ātrumu. Jūs varat izvēlēties, kādu ieviešanas līmeni vēlaties panākt, lai šis bērniņš pēc iespējas ātrāk attīrītos.

Vērtība

Lai arī cenas var būt nedaudz augstākas nekā citiem mitinātājiem, vietnesGround piedāvātā dažādība izstrādātājiem un visu spēju lietotājiem nodrošina augstu vērtības līmeni.

Kopumā SiteGround vērtība ir neticami. Tas iet galvu uz galvas ar Bluehost un viegli to noņem!

Iespējas

Piedāvājuma mitināšana dažādām lietotnēm un pakalpojumiem nodrošina Joomla, WordPress un Magento motīvus, kā arī apmācības katrai no tām. Tajos ietilpst bezmaksas ikdienas dublējumi.

Dīkstāve / Uptime: SiteGround piedāvā reāllaika statusu, kas ļauj pārbaudīt savas vietnes reāllaika statusu. Viņi piedāvā 99,9965 procentu ikgadēju uptime likmi un 99,999 procentus ikmēneša uptime likmi. Datu centri atrodas Čikāgā, Londonā, Amsterdamā un Singapūrā. Viņu programmatūra samazina dīkstāvi, nodrošinot automātisku reāllaika noteikšanu un automatizētu tūlītēju reakciju. Tie uzreiz atrisina vairāk nekā 90 procentus servera veiktspējas problēmu, bez vajadzības ar cilvēkiem.

Vietnes vietne vs A2 mitināšana: ātruma salīdzinājums

Mēs salīdzinājām SiteGround un A2 Hosting divās vietnēs ar gandrīz identisku saturu, no līdzīgām tēmām, gan StudioPress, gan ar līdzīgu satura un teksta daudzumu. Šie bija rezultāti:

hostinga ātruma testa fināls

hostinga ātruma testa fināls Vietnes un A2 mitināšanas ātruma pārbaude

Kreisajā pusē mums ir vietne SiteGround ar kopējo atzīmi 94%, bet labajā pusē – A2 Hostings ar kopējo atzīmi 97%..

Ņemiet vērā, ka tas notiek ar kešatmiņas spraudņiem, kurus nodrošina katra ieslēgta resursdators. Vietnei SiteGround mēs izmantojām viņu SG SuperCacher ar gandrīz vienmēr ieslēgtu kešatmiņu un ar A2 Hostingu mēs devāmies kopā ar viņu Turbo plānu, līdz pat 20x ātrāk.

Praktiskā līmenī tie ir lieliski rezultāti, un tas tiešām parāda, ka abi šie rezultāti ir zvaigžņu. Ātrumi ir tik tuvu, ka es ne vienmēr izvēlos vienu otru, tikai pamatojoties uz minimālajām ātruma atšķirībām.

Vietnes vietne vs A2 mitināšana: kas ir vislabākais jums?

Gan A2 hostings, gan SiteGround piedāvā unikālas funkcijas, kuras var pielāgot jebkura lieluma uzņēmumiem. Viņi abi ir vairāk vērsti uz izstrādātājiem vai personām, kurām ir pieredze ar vietņu attīstību, taču piedāvā rūpīgu klientu atbalstu un palīdzību, izmantojot konsultācijas un problēmu novēršanu visu stiprumu un spēju lietotājiem..

Kaut arī cenai nevajadzētu būt noteicošajam faktoram, A2 mitināšana ir paredzēts maziem uzņēmumiem, e-komercijas uzņēmumiem un privātpersonām. Plašās iespējas, kas tiek piedāvātas par zemāku cenu, padara šo par stabilu, uzticamu iespēju. Viņi piedāvā 30 dažādas pielāgotas mitināšanas paketes, ieskaitot CMS, CRM, plānošanas, izsoļu, izglītības, e-komercijas un tīmekļa attīstības iespējas. Šeit saņemiet A2 hostinga atlaidi.

Vietne ir kvalitātes opcija izstrādātājiem, kuri vēlas vairāk elastības un pielāgošanas iespēju, tirgotājiem, kuri paļaujas uz pastāvīgu darbības laiku un nelielu dīkstāvi, un tālākpārdevējiem, kuri meklē uzticamus produktus, ko piedāvāt par saprātīgu cenu. Viņiem ir uzlabotas tehniskās iespējas un ātrs klientu atbalsts, lai uzturētu jūsu vietnes. Pieprasiet 60% atlaidi no vietnes SiteGround šeit.

A2 mitināšanas pārskats

Zemāk ir mūsu pilnīgas A2 mitināšanas pārskats.

A2 mitināšanas redakcijas pārskats 4.6 / 5 Recenzents {{reviewsO Kopējais}} / 5 Lietotāji (2 balsis) Plusi

 1. Neticams klientu atbalsts
 2. Ātrākais ātrums tirgū
 3. Lietotājdraudzīgums
 4. Lieliskas cenas iespējas
 5. Vietējais Heross

Mīnusi

 1. Nav spēcīgākais Uptime
 2. Nav paredzēts darījumu medniekiem
 3. Klientu apkalpošanai ir ārpusstundu dienas

SummaryA2 tīmekļa mitināšana ir tik ātra un tik uzticama, ka šajā ziņā viņi patiesi pārspēj konkurentus. Turklāt viņiem ir moderna izjūta, kas padara to par atsvaidzinošu mitināšanas pieredzi. Ja vēlaties attīstības rīkus, kas faktiski saprot jūsu darbplūsmu, un klientu apkalpošanas darbiniekus, kas patiesi var satikt jūs tur, kur atrodaties, A2, iespējams, vienkārši būs jūsu saimnieks. Vai mēs pieminējām, ka tie ir patiešām, ļoti ātri? Atbalsts5Speed5Features5Value4Pārredzamība4

Vietnes pamata pārskats

Zemāk ir visa mūsu vietnes pārskata kopsavilkums.

Vietnes pamata redakcijas pārskats 4.8 / 5 Recenzents {{reviewsO Kopējais}} / 5 Lietotāji (254. lpp balsis) Skatīt cenu Plusi

 1. Apbrīnojami ātrs atbalsts
 2. Lieliskas cenas
 3. Daudzas funkcijas
 4. Vietnes zemes WordPress saderība

Mīnusi

 1. Slēptie ierobežojumi
 2. Tikai gada cenas
 3. Datorurķēšana / drošības ierobežojumi

SummarySiteGround ir viens no visvairāk ieteiktajiem mitinātājiem tirgotājiem, izstrādātājiem un vietņu īpašniekiem, kuri meklē labu cenas un vērtības līdzsvaru. Vietnes cenu noteikšana vietnē ietver visus bezmaksas rīkus, kas vidējam vietnes īpašniekam varētu būt nepieciešami. Jūs saņemat atbalsta komandu, kas galvenokārt atrodas Bulgārijā, bet tas nav jautājums lielākajai daļai angliski runājošo pasaules pilsoņu. Viņu atbalsta personāls ir vieni no ātrākajiem, kas reaģē 5-15 minūšu laikā jebkurā stundā. Vietnes Ground WordPress mitināšanas funkcijās ir iestudēšanas un WordPress git funkcijas, kuras daudzi darījumu saimnieki nepiedāvā. Atbalsts5Speed4.5Features5Value5Pārredzamība4.5

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map