A2 vs GoDaddy.com hostings – salīdziniet cenas un plānus – 2020. gada maijs

Salīdzinot divus senos uzņēmumus, kas pazīstami ar lielu vārdu, var būt grūti atrast katra uzņēmuma individuālās īpašības un īpašības. Kad abi uzņēmumi piedāvā plašu pakešu klāstu, līdzīgas izmantojamības garantijas un pielāgojamas iespējas lēmumu padara vēl izaicinošāku.


Kad jūs sapratīsit, kas jūsu uzņēmumam ir nepieciešams jūsu vietnei, jums būs daudz vieglāk pieņemt lēmumu par ideālo vietnes mitinātāju. Uzņēmuma funkciju, ātruma, darbspējas un dīkstāves salīdzināšana un opcijas iekļaušana budžetā palīdzēs jums pieņemt pēc iespējas labāku lēmumu.

A2 mitināšana

Kopš 2003. gada A2 mitināšana ir bijusi visaugstāk novērtētā mitināšanas kvalitāte. Vairāki avoti savu neierobežoto diska vietu un neierobežoto joslas platumu uzskata par augsti vērtējamām funkcijām..

 • Cenas: A2 Hostings piedāvā vairākas mitināšanas iespējas.
  • Koplietojamais hostings: paketes parasti sākas ar 7,99 USD, bet A2 Hostings piedāvā kupona kodu, kura pazemina cenu līdz 3,92 USD mēnesī.
  • VPS hostings: Sākuma līmeņa pakete sākas ar 5 USD mēnesī.
  • Tālākpārdevēju mitināšana: sākot no USD 19,99 pirms jebkādiem kuponiem, taču to pieejamie kodi parasti cenu pazemina līdz USD 13,19 mēnesī..
  • Dedicated Hostings: pēc kupona piemērošanas cena ar iepriekšēju diskontu USD 119,99 mēnesī nokrītas līdz USD 99,59 mēnesī.
 • Klientu atbalsts: A2 piedāvā klientu apkalpošanu 24 stundas diennaktī, izmantojot tālruņa zvanus, servera biļetes vai tiešsaistes tērzēšanu, klienti slavē viņu pakalpojumus.
 • Ātrums: SwiftServer augstas veiktspējas platforma ļauj A2 Hostingam piedāvāt Turbo pakotnes, kuras jūsu lapas tiek ielādētas pat 20 reizes ātrāk. A2 Hostings piedāvā arī cietvielu diskus visos klientu kontos.
 • Vērtība: uzņēmumā ietilpst SSD, cPanel pieeja visiem dalīta hostinga klientiem un plašs pielāgojamu iespēju klāsts viņu mitināšanai un tālākpārdošanai klientiem..
 • Funkcijas: Viņiem ir augsts drošības līmenis ar pretvīrusu aizsardzību, automātisku uz servera balstītu dublēšanu, iekļautu cPanel, kā arī dažādas izvēles programmatūras, platformu integrācijas un citas iespējas, kas piemērotas katram biznesam..
 • Dīkstāve / Uptime: A2 Hostings klientiem sola 99,9 procentus uptime un ļauj klientiem izvēlēties savu datu centru no privātām vietnēm Mičiganā, Amsterdamā un Singapūrā.

Ej tēti

Ar vairāk nekā 14 miljoniem klientu visā pasaulē GoDaddy jau gandrīz 20 gadus nodrošina augstas kvalitātes klientu apkalpošanu. GoDaddy ar ļoti saprātīgām cenām vairākās valstīs un 99,9 procentiem uptime, ir ļoti populāra izvēle daudziem dažādiem klientiem..

 • Cenas: GoDaddy ir ļoti zemas cenas un bieži rīko pārdošanas un īpašos piedāvājumus. Viņu mitināšanas iespējām ir vairāki līmeņi.
  • Koplietojamais hostings: viņi piedāvā Linux un Windows mitināšanas plānus, kuru tirdzniecība sākas ar 3,99 USD; parasti plāni sākas ar USD 7,99 mēnesī.
  • Mākoņu mitināšana: pirmais mēnesis ir bezmaksas, un pēc tam 20 GB plāna ierobežojums ir USD 5 mēnesī; ar augstāko plānu, jūs saņemat 80 GB ne vairāk kā USD 80 mēnesī.
  • Tālākpārdevēju mitināšana: viņi piedāvā divas tālākpārdevēju programmas: pamatplānu līdz 25 klientiem, sākot no USD 8,99 mēnesī, un tālākpārdevēju programmu, kas atbalsta neierobežotus klientus, sākot no USD 14,99 mēnesī..
  • Dedicated Hosting: Dedicated IP plānu sākums ir USD 5,99 mēnesī.
  • Virtuālie privātie serveri: Linux plāni sākas no USD 24,99 mēnesī, pārdošanā no USD 29,99 mēnesī; Windows plāni sākas no 34,99 USD mēnesī, parasti zem 39,99 USD.
 • Klientu atbalsts: GoDaddy piedāvā diennakts atbalstu pa tālruni visdažādākajām vietām un valodām. Viņiem ir arī tūlītēja tērzēšana un detalizēta datu bāze, kurā varat meklēt informāciju. Papildu palīdzībai ir aktīvi klientu forumi un emuāri.
 • Ātrums: GoDaddy nav ātrākais saimnieks tirgū, taču tie nodrošina stabilu ātrumu.
 • Vērtība: GoDaddy ir daudzu gadu pieredze. Viņu cenas ir ārkārtīgi zemas, un tās nodrošina kvalitatīvu klientu apkalpošanu un spēcīgas iespējas klientiem visā pasaulē. Daži iepakojumi var piedāvāt arī reklāmu vai fotoattēlus.
 • Funkcijas: Papildus viņu atbalstam vietņu veidošanā un kompetencei domēnu izsolēs, tie nodrošina mitinātu e-pastu, vietņu, logotipu un e-komercijas vietņu dizainu, kā arī apmācības “dari pats”, drošības un citas mitināšanas un servera iespējas sadaļā viņu Pro programma.
 • Dīkstāve / Uptime: GoDaddy nepublicē daudz informāciju par dīkstāves un darbspējas laiku, taču viņi garantē 99,99 procentu darbspēju, ievērojot nozares standartus. Viņiem ir datu centri un atrašanās vietas visā pasaulē, un viņiem ir stabila, vienmēr laba servisa vēsture.

Kas ir labākais jums?

Lai gan viņi abi ir mitināšanas uzņēmumi, kas ir orientēti uz maziem uzņēmumiem, starp A2 un GoDaddy ir dažas lielas atšķirības. Viņiem abiem ir unikālas iespējas un specialitātes, kas ļauj sniegt pakalpojumus lieliem un maziem uzņēmumiem, un viņiem ir programmas, kas var pielāgot visu stiprumu un spēju lietotājus..

GoDaddy ir laba sākuma līmeņa opcija tiem, kuriem ir ierobežots budžets vai maz pieredzes. Viņiem ir programmas tālākpārdevējiem, filiālēm un bezpeļņas organizācijām. Viņi mitina vairāk nekā 65 miljonus domēnu, nodrošinot pārsūtījumus, jaunus paplašinājumus, personiskos domēnus un masveida meklēšanas pakalpojumus. Vietnes veidotājs, kas to dara pats, ir izveidots, lai palīdzētu jaunam lietotājam īsā laikā piecelties un darboties.

A2 ir labāk piemērots vidēja lieluma uzņēmumiem, kuriem ir pieredzējis personāls un zināmas zināšanas par Web dizainu un mitināšanas vajadzībām. Vairāk nekā 30 pielāgotas hostinga paketes un plašs cenu punkta funkciju klāsts padara A2 par drošu, uzticamu iespēju.

Lai izpētītu citas mitināšanas iespējas, iepazīstieties ar mūsu A2 mitināšanas un vietnes laukuma ziņu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map