Amazon Web Services (AWS) mitināšana vs BlueHost salīdzinājums 2020. gada maijs

Amazon Web Services (AWS) mitināšana vs BlueHost salīdzinājums 2020. gada maijs

Amazon Web Services (AWS) mitināšana vs BlueHost salīdzinājums 2020. gada maijs

Izlemjot starp Bluehost un Amazon tīmekļa pakalpojumi (AWS) mitināšana?


Ja tā, tad jūs esat reta šķirne.

Iemesls ir tāpēc, ka šīs ir divas pilnīgi atšķirīgas pieejas tīmekļa mitināšanai. Bluehost ir tradicionāls lētāks resursdators ar pamata funkcijām un standarta ControlPanel interfeisu, pie kura jūs varētu būt pieradis. AWS ir izstrādāts izstrādātājiem ar savām saskarnēm un atšķirīgu cenu modeli.

Neraugoties uz to, ir daži galvenie punkti, kas jāņem vērā, izvēloties starp šiem diviem saimniekiem. Iemirsimies iekšā.

Ja esat iesācējs tīmekļa mitināšanā vai arī pirmo reizi pēc laika esat mainījis mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, uzdevums var būt drausmīgs. Tīmekļa mitināšanas pakalpojuma izvēle ir grūts lēmums. Vairāki faktori spēlē lomu jūsu lēmumu pieņemšanas procesā. Jums ir jādomā par tādām lietām kā cenu struktūra, pakalpojumu dīkstāve un pieejamās funkcijas, kuras jums nodrošina mitināšanas pakalpojums.

Arī klientu atbalsts ir nozīmīgs faktors. Jūs vēlaties, lai tehniskais atbalsts būtu pieejams tūlīt, kad kaut kas noiet greizi, neatkarīgi no tā, vai tas notiek visstingrākajā dienas laikā vai nakts vidū. Mēs sadalīsim gan Amazon Web Services (AWS) mitināšanas, gan BlueHost uzņēmumus, lai noteiktu, kurš no tiem nodrošina labāku iespēju jūsu tīmekļa mitināšanas vajadzībām.

Ātra malā: vai vēlaties nevainojamu AWS cenu hibrīdu ar Bluehost atbalstu? Iepazīstieties ar Cloudways – hibrīda mitināšanas risinājumu, ņemot vērā mērogu, cenu noteikšanu un klientu atbalstu.

AWS vs BlueHost salīdzināšanas režģis

wdt_IDFeatureAmazon Web ServicesBlueHost
1Dīkstāve / Uptime99,95%99,9%
2Klientu atbalstsLielisks serviss24/7 tiešraide
3Uzglabāšanas sākšanaAtšķiras50 GB
4Sākumcena0,08 USD / stundāSākot no USD 3,95 mēnesī

Pārbaudiet Bluehost cenu noteikšanu

AWS vs Bluehost A Atbalsts B Speed ​​C Features D Value E TransparencyAWS Review 4 Reviewer 3.1 8 balsis34.54.54.53.5ABCDEBluehost Review 3.6 Reviewer 3.5 18 balsis3.52.544.53.5ABCDE

Salīdzinot AWS vs Bluehost galvenās iezīmes

Ir tik daudz iespēju, lai salīdzinātu, skatoties uz saimniekiem, tas nav pat smieklīgi. Ir tik daudz žargonu, ka tas varētu likt jūsu galvai griezties! Tā kā mūsu vietnes mērķis ir sadalīt mitināšanas uzņēmumus jūsu vidējam tirgotājam vai uzņēmējam – nevis pieredzējušam izstrādātājam -, mēs vēlamies koncentrēties uz aspektiem, kas jums ir vissvarīgākie.

AWS ir tik daudz mitināšanas iespēju, ka šajā pārskatā nav iespējams salīdzināt visus viņu produktus. Mēs koncentrēsimies uz AWS kopumā ar viņu EC2 un S3 mitināšanas piedāvājumiem, kā arī uz viņu Amazon Lightsail produktu, kas koncentrējas uz mazo biznesu / netehnisko tirgu.

Vai jums vajadzētu pat salīdzināt AWS un Bluehost?

Šeit ir runa: ja jūs salīdzināt šos divus uzņēmumus, iespējams, vēlēsities pārdomāt, kādi ir jūsu mērķi. Tie tiešām ir divi dažādi zvēri.

Jums vajadzētu doties kopā ar AWS, ja jums ir attīstības komanda vai aģentūra, kas palīdz jums iestatīt mitināšanu. AWS nodrošina lielu mērogojamību, cenu noteikšanu un opcijas, taču to produkts nav paredzēts jūsu vidusmēra lietotājam. Šī iemesla dēļ es gribu brīdināt jūs tagad apsvērt, vai jums ir attīstības resursi AWS pārvaldīšanai, vai arī jums ir savas tehniskās prasmes. Tomēr viņiem ir diezgan jauns Amazon Lightsail produkts, kas ir daudz draudzīgāks iesācējiem, tomēr tas joprojām ir nedaudz pielāgots kādam ar zināmu pamata attīstību vai tehniskām prasmēm.

Ja jūs neesat īpaši tehniski orientēts un vēlaties tikai labu saimnieku ar lielu atbalstu, es ieteiktu vispirms salīdzināt dažus citus saimniekus. Pirmkārt, ja jūs meklējat pārsteidzošu atbalstu un varat iztērēt apmēram USD 15 mēnesī, es ieteiktu salīdzināt Bluehost vs SiteGround. Ja jūs meklējat stabilu resursdatoru ar lieliskām atsauksmēm, apskatiet Bluehost vs A2 Hostings. Ja mēnesī varat iztērēt no 30 līdz 100 ASV dolāriem tam, ko daži uzskata par labāko WordPress mitināšanu, pārbaudiet Bluehost vs WP Engine pārskatu.

Labi – vienkārši bija jādod šis konteksts, jo šeit tiešām ir liela atšķirība starp AWS un SiteGround, tāpēc jums ir jāiegūst konteksts.

Dīkstāves / darba laika salīdzinājums

Salīdzinot dīkstāves / darbības laika pārskatus, viens no šiem resursdatoriem to nodrošina, bet otrs nē – tam vajadzētu kaut kā norādīt uz kvalitāti.

AWS nodrošina to pakalpojumu veselības informācijas panelis sabiedrībai jebkurā laikā apskatāma. Bluehost nesniedz neko līdzīgu tam.

Bluehost savās mārketinga lapās nesniedz pretenzijas par uptime procentiem, lai gan viņi kopumā sola lielisku kvalitāti. Viņi pārtrauc īsu laika procentuālo rādīšanu, kad viņu pakalpojums ir pieejams. Pašreizējie klienti apgalvo, ka viņu sniegtais pakalpojums darbojas un darbojas 99,9 procentus laika. Jums ir arī iespēja savai vietnei pievienot SSL un SSH šifrēšanu, kas uzlabos drošību un palīdzēs izveidot arī spēcīgāku savienojumu. Uzņēmums izmanto UPS barošanas rezerves sistēmu un spēcīgu serveru kombināciju, lai palīdzētu jūsu pakalpojumu uzturēt pēc iespējas efektīvāk.

Amazon Web Services (AWS) hostings, iespējams, ir īstais nozares līderis attiecībā uz to serveru nodrošināto uptime procentuālo daļu. Uzņēmums izmanto to pašu serveru tīklu kā viņu tiešsaistes mazumtirdzniecības veikals, tāpēc vienmēr, kad uzņēmums iegulda tehnoloģijās, lai uzlabotu Amazon.com, teorētiski šī pati tehnoloģija nonāk līdz AWS serveriem, kurus jūs varat iegādāties bizness. Uzņēmums nodrošina arī pilnīgu vietņu atlaišanu un automātiskas dublēšanas sistēmas, kas darbojas, lai nodrošinātu, ka viņu serveri vienmēr darbojas un darbojas. Palīdzībā ar pakalpojumu pieejamību viņi piedāvā datu centrus no visas pasaules, ieskaitot Sanpaulu, Singapūru, Tokiju un Kaliforniju. Amazon Lightsail apkalpošanas līmeņa līgumā (SLA) sola 99,95% uptime.

Īpašību salīdzinājums

Bluehost saviem klientiem piedāvā plašu funkciju klāstu. Jums patiks gandrīz katrs rīks, ko varat iedomāties, lai uzlabotu savu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu. Uzņēmums pilnībā atbalsta dažādus kodēšanas veidus, ieskaitot PHP, Perl 5, Javascript un Flash. Jums patiks neierobežots diska vietas un e-pasta kontu skaits, kas ir pieejams lietošanai pēc jūsu ieskatiem. Varat arī pārvaldīt neierobežotu skaitu dažādu domēna vārdu, kas ir lieliski piemērots, ja jūsu bizness strauji paplašinās.

Amazon Web Services (AWS) mitināšana nodrošina plānotas dublējumkopijas un virtuālo mākoņu krātuvi, kas ir izdevīgi gadījumos, kad kaut kas noiet greizi, un jums ir jāvelk informācija no laika, kad jūsu vietne darbojās pareizi. Viņu mitināšanas pakalpojums pilnībā atbalsta dažādas platformas, ieskaitot Joomla, Ruby, WordPress un Magento. Ja vēlaties, varat arī izmantot Windows un Linx mitināšanas opcijas.

Klientu atbalsta salīdzinājums

Bluehost ir uzlabojumu telpa klientu apkalpošanas nodaļā. Viņu tīmekļa vietnē teikts, ka klientu apkalpošanas atbalsts ir viegli pieejams, izmantojot tiešsaistes diennakts tērzēšanu, biļetes pa e-pastu un tālruņa zvanus. Ir pieejama arī video bibliotēka, lai sniegtu palīdzību kopīgos tehniskā atbalsta jautājumos. Tomēr tas, ka trūkst klientu apkalpošanas atbalsta, ir bieža sūdzība gan bijušajiem, gan esošajiem klientiem. Ir ziņojumi par ilgu gaidīšanas laiku un neatbilstīgu atbalsta kvalitāti. Vislabāk ir vispirms sākt tērzēšanu ar kādu no viņu pārdevējiem, lai palīdzētu noteikt kvalitāti.

Klientu apkalpošanas atbalsts nedaudz mulsina ar Amazon Web Services (AWS). Ārpusē viņi nesniedz daudz klientu atbalsta pretenziju par kvalitāti, bet, lai sāktu, liek jums pieteikties konsolē. Viņi arī apspriež klientu atbalsta plāna izvēli, kas nav pārliecinoši. Tā kā AWS mērķis ir izstrādātāju tirgus, viņiem ir jāpielāgo klientu atbalsts, lai tie atbilstu vienam no daudzajiem produktiem. Īsāk sakot, viņu klientu atbalsta kvalitāte nav skaidra.

Cenu salīdzinājums

Bluehost ir izveidojies diezgan lēts sākuma plāns, lai pievilinātu jūs durvīs, taču pēc kāda laika cenu paaugstināšanās notiek, savukārt AWS ir konsekventāka cenu noteikšana, kas ir arī lēta.

Cenu struktūra uzņēmumam Bluehost ir veidota, izmantojot jūsu standarta daudzpakāpju plānus, mudinot jūs izvēlēties vidējo variantu. Koplietojamo hostinga plānu sākums ir 3,95 USD mēnesī (ar atlaidi), un tie nodrošina jums vienu vietni, kurā ir pieejama 50 GB vietas. Jūs saņemat arī piecus e-pasta kontus, kuriem katrā ir 100 MB krātuves un standarta izpildes garantija. Nākamā cenu struktūra ir paredzēta VPS plānam, kas sākas ar USD 29,99 mēnesī. Par šo cenu jūs saņemat 2 CPU serdeņus, 30 GB SAN un 2 GB krātuves.

Bluehost nodrošina 30 dienu naudas atdošanas garantiju:

“Ja atceļat 30 dienu laikā, pilnu atmaksu saņemat tikai par savu hostinga pakalpojumu. Naudas atdošanas garantija neattiecas uz lielāko daļu papildu produktu, piemēram, domēniem, ņemot vērā to izmaksu unikālo raksturu. ”

Tas ir noderīgi tiem, kas vēlas pārbaudīt kvalitāti, galu galā nezaudējot naudu.

Amazon Web Services (AWS) mitināšanai ir daži dažādi mitināšanas produkti, tāpēc cenu noteikšana ļoti atšķiras atkarībā no vajadzībām. Vienkāršākais plāns biznesa īpašniekiem būtu viņu Lightsail opcija, kas sākas ar USD 5 mēnesī. Tas vienkāršo cenu noteikšanu, salīdzinot ar dažiem citiem viņu produktiem, kas maksā pēc minūtes vai stundas. Ja jums ir jāmaina vai jājaunina funkcijas, tie piedāvā gandrīz visas iespējamās funkcijas zem saules. Lightsail piedāvā: viena mēneša bezmaksas izmēģinājums arī.

Galīgais AWS vs Bluehost ieteikums

Salīdzinot Amazon Web Services (AWS) mitināšanu un Bluehost, tas ir kā ābolu un apelsīnu salīdzināšana.

Bluehost ir paredzēts pirmreizējiem emuāru autoriem un uzņēmējiem, kuri vēlas vienkāršā veidā izveidot vietni. AWS ir sarežģīts un mulsinošs iespēju klāsts iesācējiem, lai gan viņu Lightsail piedāvājums ir labs vienkāršs veids, kā sākt.

Ja jums vajadzēja izvēlēties starp diviem, un jūs gribējāt lētu un vienkāršu mitināšanu, Bluehost ir šis ceļš. Lai gan tas nāk ar stingru ieteikumu aplūkot dažus citus augstāk novērtētus sākuma līmeņa resursdatorus, piemēram, Siteground vai A2 Hosting.

AWS ir lēts, ātrs un ļoti elastīgs, un tas būtu ieteicams pirmo reizi iesācējiem, ja viņi ir nedaudz tehniski prasmīgi. Ja jūs neiebiedē apgūt jaunu sistēmu un parasti varat meklēt informāciju par problēmām, iespējams, AWS tehniskie jauninājumi būs pievilcīgi un spēcīgs ilgtermiņa risinājums. Ja jūs tikko sākat darbu, jums vajadzētu sākt ar Amazon Lightsail.

Vēl viena iespēja? Iepazīstieties ar Cloudways. Viņi piedāvā pārvaldītu tīmekļa mitināšanu, kuras pamatā ir AWS vai Google Cloud platformas. Ideāls cenas un atbalsta hibrīds. Mūsu pilnajā Cloudways pārskatā ir iegremdēta visa informācija.

Bluehost pārskats

Zemāk ir mūsu pilnīga Bluehost pārskata kopsavilkums.

Bluehost pārskats 3.6 / 5 Recenzents {{reviewsO Kopējais}} / 5 Lietotāji (18 balsis) Plusi

 • Dažas no lētākajām cenām
 • Daudzas funkcijas
 • Labi iesācējiem
 • Lieliski drošības līdzekļi budžeta mitināšanai

Mīnusi

 • Ātrums var būt problēma
 • Laiks netiek garantēts
 • Dažas atbalsta problēmas

Kopsavilkums Tā kā Bluehost ir tik liels un dalās resursos ar māsas uzņēmumiem, viņi var piedāvāt dažas no lētākajām hostinga cenām. Un par neticami zemām cenām Bluehost plāni aptver lielāko daļu no pamatiem, piemēram, WordPress mitināšanu, VPS, stabiliem drošības elementiem un tonnām bezmaksas rīku sāknēšanai. Bet dienas beigās jūs saņemat to, par ko jūs maksājat. Trūkst Bluehost klientu apkalpošanas, darbspējas laiks ir trūcīgs, un to ātrums atstāj daudz vēlama. Tīmekļa pārziņi, kuru budžets neparedz lielu trafiku vai atbalsta biļetes, atradīs visu, ko viņi meklē, izmantojot Bluehost cenu noteikšanu. Bet, ja jums ir svarīga lielāka uzticamība, ir vērts atdalīt papildu naudu klientam orientētākam resursdatoram, piemēram, SiteGround vai WP Engine. Atbalsts3.5Speed2.5Features4Value4.5Pārredzamība3.5

AWS pārskata kopsavilkums

Zemāk ir mūsu pilnā AWS pārskata kopsavilkums.

Amazon Web Services pārskati 4 / 5 Recenzents {{reviewsO Kopējais}} / 5 Lietotāji (8 balsis) Plusi

 1. Automātiski pielāgojama krātuve
 2. Piedāvājiet modeli “Maksāt par lietošanu” ar zemām izmaksām
 3. Lieliskas atbalsta iespējas
 4. Bezmaksas plāns jauniem lietotājiem
 5. Lieli terabaitu faili

Mīnusi

 1. Standarta paketes nav pieejamas
 2. Cenas mainās pēc atrašanās vietas
 3. Jums jānovērtē un jāaprēķina jūsu lietojums
 4. Ar atbalstu ir grūtāk sazināties

Support3Speed4.5Features4.5Value4.5Pārredzamība3.5

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector