Amazon Web Services (AWS) salīdzinājumā ar SiteGround mitināšanas salīdzinājumu 2020. gadā

Vietnes salīdzināšana ar AWS ir dīvaini.


Nopietni, ka šie ir divi pilnīgi atšķirīgi pakalpojumu veidi.

AWS ir paredzēts vai nu pieredzējušiem izstrādātājiem, kuri zina, kā iestatīt un palaist tehnisko mitināšanu, kurai SiteGround ir īpaši draudzīgs lietotājs un kas paredzēts maziem un vidējiem uzņēmumiem.

Tātad, lai sagrieztu pakaļdzīšanos. Izstrādātājs? Izvēlieties AWS.

Uzņēmējs vai tirgotājs? Izvēlieties SiteGround.

Mēs salīdzinām mazāk zināmu iespēju un mitināšanas spēkstaciju, kuras abas ir saņēmušas fantastiskas atsauksmes un ir apmierinājušas daudzu apmierinātu klientu vajadzības.

Amazon tīmekļa pakalpojumi (AWS)

Amazon Web Services, kas ir tiešsaistes mazumtirdzniecības un izklaides lielveikals, Amazon Web Services sāka darbu kā nodaļa 2006. gadā ar informācijas tehnoloģiju infrastruktūras pakalpojumiem. Tagad mēs to saucam par mākoņdatošanu. Iespējot atteikties no vietējiem serveriem, daudzi uzņēmumi ir secinājuši, ka dod priekšroku mākoņdatošanai tās elastības un uz rezultātiem balstītas veiktspējas dēļ.

 • Cenu noteikšana: konta izveidošana vietnē Amazon Web Services ir bezmaksas, un tas piedāvā lietotājiem bezmaksas līmeni 12 mēnešus pēc reģistrēšanās datuma. Viņi nodrošina arī citus bezmaksas pakalpojumus, kas turpinās arī pēc gada. Pēc tam viņi piedāvā maksas par e-pastu cenu noteikšanu vairāk nekā 50 mākoņa pakalpojumiem. Pirmos 12 mēnešus lietotāji saņem:
  • Amazon EC2: maināma skaitļošanas jauda, ​​kas ietver 750 stundas mēnesī Linux, RHEL vai SLES t2.micro gadījumu izmantošanu vai 750 stundas mēnesī Windows t2.micro instanču lietojumam.
  • Amazon S3: Mērogojama, maza latentuma datu glabāšanas infrastruktūra, kas ietver 5 GB krātuves, 20 000 saņemšanas pieprasījumu un 2000 ievietošanas pieprasījumu.
  • Amazon RDS: Relāciju datu bāzes pakalpojums piedāvā piecas dažādas datu bāzes, un tajā ietilpst 750 stundas Amazon RDS Single-AZ db.t2.micro instanču lietojuma, 20 GB dublējumiem un 10 000 000 I / O..
  • AWS IoT: tas ļauj mēnesī saņemt 250 000 publicētu vai piegādātu ziņojumu.
  • Amazon EC2 konteineru reģistrs: 500 MB krātuves katru mēnesi.
 • Klientu atbalsts: Amazon Web Services piedāvā četrus pakalpojumu līmeņus, visos kontos iekļaujot 24/7/365 pamata atbalstu. Šajos atbalsta pakalpojumos ietilpst tehniskais atbalsts, produktu bieži uzdotie jautājumi, pašpalīdzības centri un atbalsta forma. Par paaugstinātu maksu Amazon Web Services piedāvā arī izstrādātāju, uzņēmējdarbības un uzņēmējdarbības atbalsta klases.
 • Ātrums: ātrums nav viegli pieejams, un tas dažādos reģionos var ievērojami atšķirties.
 • Vērtība: Daudzi Amazon Web Services lietotāji novērtē to, ka programma ļauj viņiem maksāt par pakalpojumiem, kurus viņi faktiski izmanto. Maksa ir par gigabaitu un par pārsūtīšanu datu glabāšanas segmentā un no tā.
 • Funkcijas: Daudzi lietotāji ir apmierināti ar ekstras, ko nodrošina Amazon Web Services, ieskaitot dzēšanas pieprasījumus, Glacier datu atjaunošanu, bezmaksas ienākošo datu pārsūtīšanu, kā arī izejošo uz Amazon EC2 Ziemeļvirdžīnijā. Visi citi saņem pirmo 1 GB izejošo pārskaitījumu par brīvu.
 • Dīkstāve / Uptime: katru dienu Amazon Web Services publicē aktuāls pakalpojumu pieejamība tā reģioniem. Tajos parādīti arī pakalpojumu pārtraukumi, kas notikuši pēdējā gada laikā.
 • Lai izpētītu visas jūsu mitināšanas iespējas, apskatiet mūsu AWS un GoDaddy ziņu.

Vietnes zemes mitināšana

Bulgārijā dibinātā vietne SiteGround jau vairāk nekā 12 gadus nodrošina mitināšanu, ne tikai veidojot pieejamas paketes, kas atbilst visdažādākajām vajadzībām, bet arī veidojot komandas vidi ar rokdarbu filozofiju, kas nozīmē, ka viņi rada savus augstas kvalitātes risinājumus. Tie nodrošina pievienoto vērtību gan darbiniekiem, gan klientiem, sniedzot darbiniekiem jautru, radošu vidi un sniedzot lietotājiem 10 GB diska vietas, neierobežotu joslas platumu, lielu ātrumu un godalgotu pakalpojumu

 • Cenu noteikšana: SiteGround plāni var būt nedaudz augstāki nekā citi vietņu mitinātāji, taču vairums klientu aizraujas ar detaļām, kuras SiteGround ir iekļāvis katrā līmenī.
  • Koplietojamais hostings: Regulāri maksā 9,95 USD, kupona kodi ir zemāki par USD 3,95.
  • Mākonis Hostings: Sākot no 60 USD mēnesī.
  • Tālākpārdevēja mitināšana: kredīta plāns, kas vienāds ar hostinga gadu, ir vismaz USD 42 par katru kredītu, pērkot 11 vai vairāk kredītus.
  • Dedicated Hosting: ASV veltītā servera plāni sākas ar 229 USD mēnesī.
 • Klientu atbalsts: Neviena sekundē klientu apkalpošanas pārstāvji nav pieejami tūlītējai tērzēšanai, tūlītējām atbildēm pa tālruni un biļetēm, uz kurām tiek atbildēts apmēram 10 minūšu laikā. Servisa pārstāvji spēj un bieži dara tehnisko problēmu novēršanu, operatīvi izpilda klientu pieprasījumus un pārsniedz cerības.
 • Ātrums: visos mitināšanas plānos ir ietverti cietvielu diskdziņi, kā arī uzlabota veiktspēja ar NGINX, HTTP / 2, PHP7 un bezmaksas CDN. Vietne Ground ir uzrakstījusi vismaz 800 WAF noteikumus, lai novērstu nulles dienas ievainojamības, un uzlabo ātrumu, kešatmiņā saglabājot WordPress un Joomla vietnes.
 • Vērtība: ir tik daudz detaļu un funkciju, kā arī augsts klientu atbalsta līmenis, ka SiteGround vairāk nekā veido nedaudz augstākas ikmēneša pakešu izmaksas.
 • Funkcijas: SiteGround nodrošina WordPress, Magento un Joomla vietņu motīvus un apmācības, kā arī piedāvā bezmaksas ikdienas dublējumus. Neatkarīgi no tā, kuru vietnes tēmu izvēlaties, SiteGround nodrošina uzlabotu, lietotāju integrētu cPanel ar papildu funkcijām, vietņu izveidi un migrāciju, kā arī iestatīšanu bez problēmām..
 • Dīkstāve / Uptime: Uzņēmums lepojas ar 99.9965 procentu ikgadēju uptime likmi un 99.999 procentiem ikmēneša uptime likmi. Vietnē SiteGround ir arī ātruma pārbaude, kas ļauj pārbaudīt vietnes reāllaika ielādes ātrumu. Lietotāji no visas pasaules var izvēlēties datu centrus Amsterdamā, Čikāgā, Londonā un Singapūrā. Pateicoties programmatūras izstrādei, kas nodrošina automātisku reāllaika noteikšanu un automatizētu tūlītēju reakciju, kurai parasti nav nepieciešama nekāda cilvēka mijiedarbība, vairāk nekā 90 procenti serveru veiktspējas problēmu tiek atrisināti uzreiz, norāda vietne SiteGround..

Visas vietņu vietnes iespējas skatiet šeit

Kas ir labākais jums?

Amazon Web Services un SiteGround salīdzināšana tiešām ir kā ābolu un apelsīnu salīdzināšana. Tā pamatā Amazon Web Services ir lētu mākoņu krātuves opcija, kas lietotājiem palīdz pārvaldīt datus. Hostinga pakalpojums palīdz jums samazināt izmaksas, jo jūs maksājat tikai par nepieciešamo, taču ir ļoti svarīgi zināt un saprast visus tīmekļa attīstības aspektus. Tas ir lieliski piemērots tīmekļa un lietotņu izstrādātājiem, kuri zina, ko viņi dara, taču citi lauki, kas labprātāk strādātu ar veidnēm un motīviem, varētu šķist, ka tas ir izaicinājums. SiteGround ir tradicionāls tīmekļa mitināšanas uzņēmums, padarot to par labāku izvēli e-komercijas uzņēmumiem, tirgotājiem un mazo uzņēmumu īpašniekiem, kuri regulāri nestrādā tīmekļa izstrādē. Uzņēmums ir arī laba iespēja izstrādātājiem, kuri novērtē elastīgumu un pielāgošanas iespējas. Tīmekļa mitināšanas salīdzinājumu starp līdzīgiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem skatiet vietnē Siteground vs GoDaddy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map