Amazon Web Services (AWS) un GoDaddy salīdzināšana: izmaksas vai ērtības? Hostings – salīdziniet cenas un plānus – 2020. gada maijs

Amazon Web Services (AWS) salīdzināšana ar GoDaddy ir kā ābolu un apelsīnu salīdzināšana.


Vai, piemēram, salīdzinot kosmosa atspoles (AWS) ar komerciālo lidmašīnu (GoDaddy). Viņi abi iepazīstinās jūs visā pasaulē, bet viens ir daudz sarežģītāks, ar daudz lielāku potenciālu, bet otrs ir ļoti sasniedzams.

GoDaddy ir vienkāršots iesācējiem, Amazon Web Services (AWS) ir izstrādātājiem un pieredzējušiem lietotājiem. Kā malu jūs varat iegūt visas AWS mēroga un cenu priekšrocības, taču ar pārvaldītu atbalstu dodieties uz Cloudways.

Piezīme: Sākot ar 2020. gadu, izmantojot šo saiti (GoDaddy pārvaldīto WordPress hostinga kuponu) jūs varat saņemt GoDaddy pārvaldīto WordPress mitināšanu tikai par USD 1 mēnesī. Šis ir SCREAMING DEAL, un nav paredzams, ka tas ilgs ļoti ilgi.

AWS vs GoDaddy: cenu noteikšana

Salīdzinot AWS un GoDaddy cenu noteikšanu, jāzina, ka cenas tiek noteiktas atšķirīgi.

GoDaddy iekasē fiksētas ikmēneša izmaksas, sākot no USD 1 mēnesī, ar reklāmas cenām.

AWS piedāvā vairākas iespējas – gan ar minūti, gan ar fiksētu cenu ar Amazones LIghtsail.

Viena milzīga priekšrocība ir tā, ka Amazon pirmo gadu faktiski piedāvā bezmaksas mitināšanu. Tagad tas ir ļoti ierobežots bezmaksas mitināšanas risinājums, taču tas ir lielisks veids, kā sākt.

AWS vs Godaddy: funkcijas

Kā iesācējs mēģiniet aplūkot šīs AWS opcijas un neuztraucieties:

aws hostinga iespējas

Tā kā GoDaddy mitināšana ir nedaudz vienkāršāka:

Godaddy tīmekļa mitināšanas iespējas

Tagad GoDaddy iedziļinās nedaudz sīkāk nekā tikai šīs trīs iespējas, bet parāda, ka viņi koncentrējas uz jūsu vidējo mammu n pop vietņu veidotāju.

Klientu atbalsts

GoDaddy un AWS ir vērstas uz diviem dažādiem tirgiem, un tāpēc viņu atbalsts ir atšķirīgs.

GoDaddy galvenokārt atbalsta savu atbalstu pa tālruni, un viņi patiešām koncentrējas uz palīdzības sniegšanu mazajiem uzņēmumiem un personīgo vietņu īpašniekiem.

AWS ir paredzēts uzņēmumiem, tāpēc, paturot to prātā, jums jāpievieno AWS atbalsts, izmantojot Uzņēmējdarbības atbalsts ir USD 100 mēnesī.

AWS piedāvā daudz atbalsta ar saviem produktiem. Emuāri, saite, sazinieties ar mums, diskusiju forumi, palīdzība, tiešraides tērzēšana un atbalsts ļauj ikvienam sazināties ar pārstāvi.

GoDaddy ir tiešsaistes krātuve, produktu atbalsts, atbalsta biļešu iesniegšana un domēna pārsūtīšana. Klientu atbalsts no abām pusēm ir aptuveni vienāds ar jums dažādām iespējām. Ir grūti pateikt, kurš no tiem ir labāks, jo tie piedāvā ļoti atšķirīgu atbalstu. Ja jums nekavējoties jāsazinās ar kādu personu, labāks risinājums ir AWS. Ja jums ir nepieciešams zināms atbalsts produktiem, labāka izvēle būtu GoDaddy.

Ātrums

Abas nodrošina ātru ātrumu jūsu vietnes darbināšanai. Šķiet, ka AWS ātrums ir ātrāks nekā GoDaddy, jo jūs varat ātrāk sazināties ar pārstāvi. Ja skatāties uz ātrumu, kāds ir nepieciešams, lai jūsu vietne darbotos, GoDaddy piedāvā dažus ātrus ātrumus, lai jūs varētu izveidot un palaist. Ātrums mainās atkarībā no jūsu vajadzībām, taču tas darbosies, lai jūs palaistu. Neviena no tām nav drausmīga iespēja, tāpēc jums būs labi ar vienu no tām. Ja jūs meklējat bezmaksas gada abonementu ar AWS, ātrums būs daudz lēnāks, nekā jums nepieciešams.

Vērtība

Ja jūs varat atļauties AWS cenu, tā vērtība būtu labāka. Tā kā ar AWS jūs saņemat daudz vairāk vietas diskā, iespējams, ir vērts augstākas cenu zīmes. Par zemāku cenu zīmi GoDaddy ir labāka cena.

Iespējams, ka ar GoDaddy neiegūsit labākās iespējas, taču makā tas noteikti ir vieglāk. Tas viss ir atkarīgs no jūsu vajadzībām, lai sasniegtu savus mērķus. GoDaddy ir vairāk domēnu, kas pārsūtīti vai izdzēsti, kas nozīmē, ka varat vieglāk pazaudēt vietnes domēnu. Izmantojot AWS, jums par to nav jāuztraucas.

Iespējas

1TB joslas platums, ko iegūstat ar AWS, nodrošina lielu ātrumu. 1 TB diska vietas, ko iegūstat, izmantojot AWS, ir lieliska AWS funkcija. GoDaddy ir neierobežots joslas platums, tāpēc jūs nepārsniedzat savu joslas platumu. 100 GB diska vietas

tomēr tas nav ideāli piemērots daudz informācijas glabāšanai. Pārsūtījumu skaits GoDaddy sistēmā un ārpus tās nozīmē, ka domēna vārdu var atrast ātrāk nekā AWS. Tas nozīmē, ka varat arī ātrāk pazaudēt savu GoDaddy domēnu. Šķiet, ka vairāk cilvēku bauda AWS, salīdzinot ar GoDaddy, taču viņi abi piedāvā izcilus produktus.

Laiks

AWS ir izcils darbspējas laiks, kas piedāvā līdz pat 100%.

GoDaddy ir gandrīz tāds pats, bet viņi ir otrajā vietā ar 99,94%.

Vietnes, kuras mitina AWS, darbojas ilgāk nekā GoDaddy, taču atšķirība ir gandrīz nenozīmīga. Iemesls daļēji var būt tāpēc, ka GoDaddy vienlaikus mitina gandrīz miljonu dažādu vietņu. AWS rīko mazāk nekā 3000 dienā. Šī neatbilstība neizraisīs jūsu vietnes avāriju nevienā no mitināšanas vietnēm. Izmantojot abus, jūs iegūsit gandrīz vienādus rezultātus, taču labāks risinājums ir AWS, ja meklējat labāku darbības laiku.

Secinājums

Visi zina GoDaddy, tas ir mitināšanas Wal-Mart. Tas ir lētāk (lai arī nav lētākais ilgtermiņā), darbu veic tikai labi un tam ir labs atbalsts. Viņi dara lietas savā veidā, bet GoDaddy ir pie tā pieradis.

AWS ir lieliski piemērots pieredzējušiem tīmekļa izstrādātājiem un sys administratoriem, bet ne ikdienas biznesa īpašniekam. A ideāls hibrīds kas jums sniedz vislabāko AWS ātrumu un cenu noteikšanu, apvienojumā ar klientu atbalstu Mākoņi, jauna tīmekļa mitināšanas platforma, kas piesaista AWS tehnoloģiju ar savu iekšējo IT administratora komandu, lai palīdzētu iegūt vislabāko sprādzienu jūsu naudas izteiksmē, kā arī klientu atbalstu.

Ja jūs interesē AWS salīdzināšana ar citu pieejamu resursdatoru, pārbaudiet mūsu Amazon AWS vs Bluehost ziņu. Vai arī apskatiet mūsu Bluehost vs GoDaddy ziņu, lai redzētu, kā šie budžeta saimnieki pieceļas viens pret otru!

Atgādinājums: Kopš 2020. gada ar šo saiti (īpašu GoDaddy pārvaldītu WordPress mitināšanas kuponu) jūs varat saņemt GoDaddy pārvaldīto WordPress mitināšanu tikai par USD 1 mēnesī. Šis ir SCREAMING DEAL, un nav paredzams, ka tas ilgs ļoti ilgi.

Atjaunināt žurnālu

2020. gada 11. marts: Pārskats un nelieli labojumi
2019. gada 2. septembris:
Atjaunināts kupona datums, pievienota Cloudways informācija.
2018. gada 30. aprīlis: Visā mazie atjauninājumi, ieskaitot AWS, atbalsta cenu noteikšanu. Vairāk salasāmas galvenes.
2018. gada 25. februāris: 
Iekļauts īpašs GoDaddy pārvaldīts WordPress mitināšanas kupons.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map