AWS mitināšana salīdzinājumā ar HostGator mitināšanu – salīdziniet cenas un plānus – 2020. gada maijs

Atrodoties jebkura lieliska saraksta augšgalā, tas ne tikai notiek. Lai jūsu vārds būtu sarakstā, jums jābūt ļoti labam neatkarīgi no tā, ko jūs darāt. HostGator ir izveidojis šī gada lielāko tīmekļa mitināšanas uzņēmumu sarakstu. Apbrīnojamajam pakalpojumam, ko viņi sniedz par tik nelielām izmaksām, ir liela loma šajā balvā. Tā kā viņi piedāvā atalgojumu, tiklīdz jums tiek piedāvāti hostinga plāni, klienti var izmēģināt HostGator pakalpojumus bez saistības ar gada plānu. Tie neprasa nekādas sākuma maksas vai citas nevajadzīgas maksas, kas ļauj vietnei tīklā būt par USD 10,00.


Visas HostGator vietnes ir īpaši aizsargātas ar pielāgotajiem ugunsmūra noteikumiem. Visas vietnes, kuras viņi mitina, ir pasargātas no DDoS hakeru uzbrukumiem. ASV Tirdzniecības ministrija ir atzinusi HostGator sistēmu par atbilstošu, un tā ir droša osta, ko sertificējusi Eiropas Komisija.

Izmantojot HostGator, tiek piedāvātas vairākas funkcijas un ekstras, kas viņu pakalpojumus padara vēl vērtīgākus. Katrā vietnē, ko viņi mitina, ir neierobežots e-pasta konts. Viņi nodrošina diska vietu ar katru piedāvāto plānu. Katrā plānā ir arī ērti lietojams vietnes veidotājs, kas ikvienam dod iespēju izveidot un attīstīt vietnes izskatu. Viņi klientiem piešķir reklāmas kredītus, kurus var izmantot, izmantojot AdWords, Facebook, Google un Bing / Yahoo. Tie nodrošina noderīgus videoklipus un SEO padomus, kas ļauj vietni atpazīt gan Google, gan Bing. Skeneris ir paredzēts arī Google melnajam sarakstam un ļaunprātīgai programmatūrai.

Neatkarīgi no tā, vai visu nakti veicat vislabākos darbus vai arī esat gatavs un agri no rīta, HostGator vienmēr palīdzēs kādam palīdzēt. Viņi ir pazīstami ar draudzīgo klientu atbalstu, ko viņi nodrošina 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā. Tie ir pieejami tiešajā tērzēšanā, biļešu sistēmā un pa tālruni. HostGator ir arī nodrošinājis vairāk nekā 650 palīdzības rakstus un vairāk nekā 500 video pamācības.

Lai redzētu, kā HostGator sakrīt ar citiem hostinga pakalpojumiem, apskatiet mūsu vietni SiteGround un HostGator.

Amazon Web Services, citādi pazīstams kā AWS, ir tīmekļa pakalpojuma platforma, kuras pamatā ir mākonis. Tie klientiem nodrošina lietotnes un citus rīkus, kas nepieciešami tiešsaistes lietojumprogrammu izveidei un pilnveidošanai, tīmekļa datu izsekošanai, servera vietas apstrādei un visiem citiem uzdevumiem, lai attīstītu klātbūtni tiešsaistē. Klientiem tiek dotas vairākas iespējas, no kurām izvēlēties, ņemot vērā viņu individuālos mērķus un to, ko viņi cenšas sasniegt, izmantojot vietni. Ja klientam nepieciešami papildu serveri, lai nodrošinātu lielu korporatīvo datu bāzi vai izveidotu un apstrādātu daudzas programmas, ir pieejama papildu krātuves vieta. Uzņēmums var paātrināt informācijas nosūtīšanu vai saņemšanu, izmantojot satura piegādes pakalpojumus, ko nodrošina AWS. Tas gan palielinās ieņēmumus, gan ļaus samazināt laiku. Datu lietojuma uzraudzība un tā efektivitāte ir pakalpojumi, ko nodrošina AWS, kas nodrošina reāllaika atsauksmes par konkrētas vietnes veiktspēju. Tas arī padara klientu zināmu par visām izmaiņām, kas varētu uzlabot viņu vietni un tās efektivitāti.

Pamatkomplektā, ko nodrošina AWS, ir bezmaksas mitināšana. Tomēr šajā paketē nav palīdzības un pieejams atbalsts Amazon Web Service klientiem, kas maksā. Jāatzīmē, ka vairumam klientu, kuri sāk ar pamata paketi, jaunināšana beidzas ļoti ātri. Šķiet, ka šī tendence ir pastāvīga ar katru AWS nodrošināto paketi. Šie plāni var pārsniegt 45 USD mēnesī atkarībā no izmantošanas. HostGator piedāvā ikmēneša paketes, sākot no USD 4,00, kas ietilpst standarta komplektācijā ar diennakts atbalsta komandu. Viņi arī piedāvā garu citu šī plāna funkciju sarakstu.

Ņemot to vērā, skaitļi joprojām ir neticami par labu AWS. Saskaņā ar datanyze.com, HostGator ieņem 36 vietas, ciktāl tiek mitināts vietņu skaits, kamēr Amazon Hosting Services ir otrajā vietā. Saskaņā ar Datanyze sniegtajiem pētījumiem HostGator ir atbildīgs par 17 570 vietnēm. AWS resursdators pārsniedz 1 miljonu. Visu 2016. gada aprīļa mēnesi AWS pievienoja vairāk nekā 38 000 vietņu, savukārt HostGator to skaitu palielināja tikai par 634.

Man personīgi nav pieredzes nevienā no šiem diviem uzņēmumiem. Es izveidoju viedokli par dažiem lasītajiem rakstiem. AWS ir daudz labāki skaitļi nekā GatorHost. Viņi ir arī starptautiska kompānija, kas sava zīmola un reputācijas veidošanai ir veltījusi daudz laika un pūļu. Man patīk ideja par palīdzību un atbalstu, ko HostGator sniedz neatkarīgi no klienta izvēlētās paketes. Es domāju, ka kāds no mārketinga vai jaunattīstības profesijas pārstāvjiem novērtētu atbalsta lielumu, kas ir pieejams HostGator. Ja es būtu maza uzņēmuma īpašnieks, es labprātāk ieguldītu savu laiku un naudu līdzīgi domājošā uzņēmumā. Mana personīgā pieredze vienmēr ir bijusi labāka darba attiecības ar mazākiem uzņēmumiem. Lielākas korporācijas reizēm var iebiedēt, un tās ne vienmēr izrāda vienādu cieņu un atzinību mums, mazākiem puišiem

Lai redzētu, kā AWS izturēts pret citiem hostinga pakalpojumiem, apskatiet mūsu AWS un BlueHost ziņu. Lai izpētītu citas mitināšanas iespējas, apskatiet mūsu ziņu DreamHost vs. IPage.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map