Bluehost vs GoDaddy 2020: salīdziniet cenas, iespējas un citu

Bluehost vs GoDaddy 2020: salīdziniet cenas, iespējas un citu

Bluehost vs GoDaddy 2020: salīdziniet cenas, iespējas un citu

Bluehost vs GoDaddy: divi vārdu zīmolu mitinātāji, kas plaši reklamē plašu sabiedrību. Vai kāds no viņiem ir labs? Mēs domājam, ka abi var būt piemērots sākumpunkts iesācējiem vai tiem, kas vēlas lētāko mitināšanu. Ja GoDaddy rīcībā ir ļoti daudz domēnu un jūs strādājat ar iesācēju vietni, var būt lieliski tos ievērot. Ja meklējat iesācēju tīmekļa mitināšanu, Bluehost šajā jomā ir vairāk specializējies. Katrā ziņā mēs abiem ieteiktu vietni SiteGround.

CENAS  |  VĒRTĪBAATBALSTS  |  UPTIME  |  ĀTRUMS  |  IESPĒJAS  |  SECINĀJUMS  


Bluehost ir viens no populārākajiem hostinga uzņēmumiem visā pasaulē, bet vai tas ir piemērots tieši jums? Ar vārdu atpazīšanu un uzlabotu klientu atbalstu tā ir piemērota izvēle iesācējiem.

4.5

Recenzents

4.6

Lietotāji (12 balsis)

VS

GoDaddy nav nepieciešams ievads – tas, iespējams, ir atzītākais resursdatoru un domēnu vārdu nodrošinātājs pasaulē. Tas nozīmē, ka tas ir tāds pats kā McDonald’s hostings – lēts, masveida tirgus, bet ne īpaši labs. Salīdzinot ar jebkuru citu saimnieku, parasti uzvar otrs saimnieks. Tomēr, ja esat lojāls GoDaddy domēns, var būt vērts pieturēties pie viņiem maziem projektiem un izcilam tālruņa atbalstam..

3.4

Recenzents

4.1

Lietotāji (26 balsis)

Cenu noteikšana

Rezultāts: 4,5

Bluehost ir dažas no vispieejamākajām sākuma līmeņa cenām, un vispopulārākā hostinga cena ir viszemākā. Par cenu veidošanu tika atskaitīts puspunkts, jo bija nepieciešams 3 gadu termiņš, kas vajadzīgs vislabākajam darījumam, bet kopumā tas ir apmēram tikpat lēts, cik tas kļūst:

SharedWordPressVPS
Pārdošanas cena2,95 USD / mēn19,95 USD / mēn18,99 USD / mēn
Normāla cena7,99 USD / mēn29,99 USD / mēn29,99 USD / mēn
VislabākIesācējiemWordPressUzņēmumi

Skatīt cenu noteikšanu

Rezultāts: 5,0

GoDaddy cena ir ļoti zema un lieliska iesācējiem. Tā kā reklāmas piedāvā ekonomisku mitināšanu tikai par USD 1 mēnesī, hostings ir praktiski bez maksas. Tomēr viena lieta, kurai jāuzmanās, ir atjaunošanas likmes. Kad jūsu pirmais periods ir beidzies, ekonomikas mitināšana palielinās līdz USD 8,99 mēnesī, tāpēc esiet piesardzīgs.

EconomyDeluxeUlimimate
Pārdošanas cenaUSD 1,00 mēnesī7,99 USD / mēnUSD 12,99 mēnesī
Normāla cena8,99 USD / mēn11,99 USD / mēn16,99 USD / mēn
VislabākIesācējiemMazs biznessVietnes ar intensīvu satiksmi

Skatīt cenu noteikšanu

Vērtība

Rezultāts: 4,5

Mūsuprāt, Bluehost ir milzīga vērtība. Izmantojot cenu, sākot no tikai 2,95 USD / mēnesī (promo cena), jūs joprojām saņemat ļoti liela uzņēmuma atbalstu ar paredzamo klientu atbalstu un apkalpošanas kvalitāti. Dažas no galvenajām funkcijām, kas iekļautas viszemākajā sākuma cenu noteikšanā, kas palielina vērtību, ir neizmērojams joslas platums, bezmaksas SSL sertifikāts un 50 SSD krātuvē.

Mēs domājam, ka Plus kopīgotā mitināšana ir labāks risinājums neierobežots iekļautas vietnes, neierobežota krātuve un neierobežoti domēni. Pārejot pie citiem plāniem, jūs redzēsit, cik liela ir jūsu iztērētās naudas vērtība. Jūs patiesībā negrasāties iegūt super premium funkcijas, taču tā vērtība būs ļoti augsta. 

Rezultāts: 4,0

GoDaddy vērtība ir diezgan laba tam, ko jūs saņemat. Jūs maksājat diskontētas cenas masu tirgus saimniekam. Piemēram, tas, ko jūs iegūstat ar Economy plānu (tagad tiek pārdots par USD 1 mēnesī) ir 1 vietne, neapmēram joslas platums un 100 GB krātuves un bezmaksas domēns. Pat ja cena palielinās līdz USD 8,99 mēnesī, tā joprojām ir pienācīga vērtība. Tomēr mēs iesakām apmeklēt Deluxe, jo jums ir neierobežots vietņu un krātuves apjoms (saprāta robežās).

Visos plānos ir 24 stundu diennakts atbalsts, kas ir obligāts, kā arī drošības uzraudzība un DDoS aizsardzība.

Divas lielas problēmas ar šiem GoDaddy koplietotajiem hostinga plāniem: nav bezmaksas SSL sertifikāta, kas kļūst par nozares standartu, kā arī 1 GB ierobežojums datu bāzēm. Ja izmantojat WordPress un jums ir daži augstas kvalitātes fotoattēli, varat ātri pārsniegt šo datu bāzes ierobežojumu. Šo divu iemeslu dēļ mēs pilnībā piesaista GoDaddy.

Klientu atbalsts

Rezultāts: 3,5

Bluehost klientu atbalsts ir jaukta soma. Dažiem nesenajiem recenzentiem nekad nav bijis problēmu, citiem ir stāsti par ilgu gaidīšanu un subpar atbalsta saņemšanu.

Izmantojot diennakts atbalstu gan pa tālruni, gan izmantojot tiešraides tērzēšanu, jūs vienmēr varat tos aizrauties. Atšķirībā no citiem, vairāk piemaksu, atbalsta, tomēr jūs, iespējams, nesaņemsit ne augstākās kvalitātes tehnoloģijas, ne ātrāko pakalpojumu.

Skatīt vairāk

Rezultāts: 4,0

GoDaddy lepojas ar savu diennakts tālruņa atbalstu, kas ir pilnīgi jēga viņu masu tirgus klientu lokam. Viena no vājajām vietām bija fakts, ka tālrunis bija vienīgais veids, kā viņus apmaldīties. Kopš tā laika viņi to ir mainījuši un tagad piedāvā tērzēšanas atbalstu, kam dod priekšroku daudzi interneta nervi.

Atbalsts pa tālruni parasti ir augstākas kvalitātes, jo tie sāk dzīties pakaļ un var ātrāk atbildēt uz jūsu jautājumiem. Esmu atklājis, ka tērzēšanas atbalsts ātri izveido savienojumu, taču jums ir jāpāriet pa dažiem stīpām, ieskaitot ievadot PIN kodu un gaidot viņu atbildi. Atbalsta kvalitāte parasti ir ātra reakcija, atšķirībā no SiteGround, kur tie nodrošina pilnīgus risinājumus. Kopumā labs atbalsts, bet ne ideāls. 

Skatīt vairāk

Hostings Uptime

Rezultāts: 4,5

Pārskati tīmeklī parāda, ka Bluehost uptime ir diezgan spēcīga – no 99,99 līdz 100%.

Tomēr ir grūti atrast, vai tie piedāvā kādas īpašas izmantojamības garantijas HostGator (māsas uzņēmums) dara. Viņu servera darbības laika līguma lapa tikai sola neskaidrus solījumus, kas pirms nepilnības nosaka mazāk nekā 15 minūtes dīkstāves. 

Viņu dalītajā mitināšanas lapā nav norāžu uz konkrētu uptime solījumu. Tāpēc pat ar ļoti lieliem uptime pārskatiem ar minimālu dīkstāvi mēs tos pieliekam pie puspunkta, jo trūkst pārredzamības šajā jautājumā.

Rezultāts: 3,5

GoDaddy uptime ir samērā labs, bieži 99,95% vai labāks. Tīmekļa lietotāju atsauksmes ir dažādas, taču parasti darbspējas / dīkstāves netiek uzskatītas par galveno problēmu.

GoDaddy ir servera darbspējas garantija (brīdinājums – juridiskais žargons!) – bet tas tikai aptver 99,90% (trūkst .09.) – tas nozīmē, ka jūsu mitināšana mēnesī var būt 43 minūtes, un viņi to uzskata par normālu. Iedomājieties, ka jūsu vietne atrodas kritiskā iepirkšanās periodā gandrīz stundu! Turklāt GoDaddy tikai dod jums 5% kredīta atmaksa – kas var būt tikai penss. Mēs domājam, ka viņiem vajadzētu būt augstākiem standartiem un kredītam pilnu mēnesi.

Ātrums

Rezultāts: 3,5

Pēdējos gados uzņēmums Bluehost ir ievērojami uzlabojis ātrumu. Agrāk bija daudz lietotāju sūdzību, taču viņi ir modernizējuši savu aparatūru, lai to uztvertu nopietni.

Tomēr jums ir nepieciešams tikai pārlec uz Twitter lai redzētu daudz sūdzību. Tagad daudz ātruma problēmu rada jūsu vietnes vispārējā iestatīšana, nevis tikai mitināšana, tāpēc noteikti ņemiet to vērā. Bluehost ir arī ļoti daudz klientu, tāpēc ir dažas sūdzības. 

Bluehost cienījamos pieminēja mūsu visātrākajā tīmekļa mitināšanas salīdzināšanas ziņā. Pārbaudiet šo ziņu, ja jums ir nepieciešams maksimālais vietnes ātrums.

Rezultāts: 3,5

Cik ātri notiek ātruma pārbaude, GoDaddy nokrīt pakas vidū. Viņi mēģina jūs pamudināt viņu galīgajā plānā, lai iegūtu vairāk apstrādes jaudas un ātruma, kas mani noberzē nepareizā veidā. Arī ekonomikas plāniem ir nepieciešams ātrums!

Ieslēgts Twitter GoDaddy saņem nelielu summu sūdzību, bet, godīgi sakot, gaidīja vairāk no šī populārā saimnieka.

GoDaddy neizveidoja mūsu ātrāko tīmekļa mitināšanas sarakstu. Atzīmējiet šo ziņu, ja vēlaties doties kopā ar uzvarētāju.

Iespējas

Rezultāts: 3,5

Bluehost ir visas pamata funkcijas, kas jums nepieciešams, lai sāktu, un ļoti pieņemams veids, kā sākt blogerus. Tajos ietilpst bezmaksas SSL no “Let’s Encrypt”, kas ir obligāts, kā arī neapmēra joslas platums.

Tomēr, salīdzinot ar citiem uzņēmumiem, piemēram, SiteGround un A2 Hosting, Bluehost trūkst dažu ļoti noderīgu funkciju. Viena no sūdzībām ir fakts, ka jums ir jāmaksā par migrāciju, kas ir kaitinoši.

Jums arī ir jājaunina uz dažiem dārgākiem koplietotajiem plāniem, piemēram, Choice Plus un Pro, lai iegūtu vietņu dublējumus – kas ir svarīgi katrai vietnei.

Skatīt visas funkcijas

Rezultāts: 3,5

Neesat milzīgs GoDaddy funkciju fanu pamatplānos. Lielākā daļa cilvēku šajās dienās sāk savas vietnes WordPress, un kamēr GoDaddy nav WordPress mitināšanas, jums atkal ir jāveic jaunināšana, lai, piemēram, iegūtu WordPress. Izmantojot GoDaddy ekonomikas mitināšanas plānus, jūs nesaņemat bezmaksas SSL, nesaņemat dublējumus un viņi neveic migrēšanu.

Kaut arī GoDaddy ir daži pielāgoti rīki, ko viņi ir izveidojuši, uzņēmumam, kas ir tik liels, es gaidītu, ka viņi piedāvās vairāk funkciju nekā mazāks, skrāpju resursdators, piemēram, SiteGround, taču viņiem ir jāiegūst peļņa. Kopumā funkcijas ir ok, nevis lieliskas.

Skatīt visas funkcijas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector