Bluehost vs HostGator 2020: salīdziniet cenas, iespējas un citu

Bluehost vs HostGator lēmums ir grūts. Kāpēc? Viņi abi ir pieejami, sākuma līmeņa saimnieki ar daudzām iespējām. Tie ir zīmoli, par kuriem esat dzirdējis, un varbūt pat no slavenā podkāstera. Tātad, kurš jums ir vislabākais? Mēs rakt zemāk.

CENAS  |  VĒRTĪBAATBALSTS  |  UPTIME  |  ĀTRUMS  |  IESPĒJAS  |  SECINĀJUMS  


Bluehost ir viens no populārākajiem hostinga uzņēmumiem visā pasaulē, bet vai tas ir piemērots tieši jums? Ar vārdu atpazīšanu un uzlabotu klientu atbalstu tā ir piemērota izvēle iesācējiem.

4.5

Recenzents

4.6

Lietotāji (12 balsis)

VS

HostGator ir vairāk nekā 1 miljons vietņu, kuras tiek mitinātas, un tā ir īsta bedrota. HostGator ir lielisks sākuma resursdators tiem, kas meklē lētu mitināšanu ar dažām papildu funkcijām.

3.8

Recenzents

4.2

Lietotāji (11 balsis)

Cenu noteikšana

Rezultāts: 4,5

Bluehost ir dažas no vispieejamākajām sākuma līmeņa cenām, un vispopulārākā hostinga cena ir viszemākā. Par cenu veidošanu tika atskaitīts puspunkts, jo bija nepieciešams 3 gadu termiņš, kas vajadzīgs vislabākajam darījumam, bet kopumā tas ir apmēram tikpat lēts, cik tas kļūst:

SharedWordPressVPS
Pārdošanas cena2,95 USD / mēn19,95 USD / mēn18,99 USD / mēn
Normāla cena7,99 USD / mēn29,99 USD / mēn29,99 USD / mēn
VislabākIesācējiemWordPressUzņēmumi

Skatīt cenu noteikšanu

Rezultāts: 4,5

HostGator ir plašs plānu klāsts, sākot no kopīga piedāvājuma bin hostinga un beidzot ar dārgu VPS hostingu. HostGator ļoti agresīvi izturas pret viņu cenām, piešķirot milzīgas atlaides, kad tās vēlas iegūt tirgus daļu. Viņu mērķis ir jūsu ieguvums:

SharedWordPressVPS
Pārdošanas cenaUSD 2,75 mēnesīUSD 5,95 mēnesīUSD 29,95 mēnesī
Normāla cena10,95 USD / mēnUSD 14,95 mēnesī89,95 USD / mēn
VislabākIesācējiemWordPress vietnesAugšanas vietas

Skatīt cenu noteikšanu

Vērtība

Rezultāts: 4,5

Mūsuprāt, Bluehost ir milzīga vērtība. Izmantojot cenu, sākot no tikai 2,95 USD / mēnesī (promo cena), jūs joprojām saņemat ļoti liela uzņēmuma atbalstu ar paredzamo klientu atbalstu un apkalpošanas kvalitāti. Dažas no galvenajām funkcijām, kas iekļautas viszemākajā sākuma cenu noteikšanā, kas palielina vērtību, ir neizmērojams joslas platums, bezmaksas SSL sertifikāts un 50 SSD krātuvē.

Mēs domājam, ka Plus kopīgotā mitināšana ir labāks risinājums neierobežots iekļautas vietnes, neierobežota krātuve un neierobežoti domēni. Pārejot pie citiem plāniem, jūs redzēsit, cik liela ir jūsu iztērētās naudas vērtība. Jūs patiesībā negrasāties iegūt super premium funkcijas, taču tā vērtība būs ļoti augsta. 

Rezultāts: 4,5

HostGator piedāvā pārsteidzošu cenu par cenu. Patiesībā tas nav tik spēcīgs kā SiteGround, kas ir vismīļākais, taču HostGator ļoti lēti pievilks jūs durvīs..

Tam kopumā ir ļoti liela vērtība, jo par to, ko maksājat, jūs saņemat ļoti daudz funkciju, piemēram, bezmaksas migrēšanu, neapmērītu joslas platumu un 24/7/365 atbalstu.

Mēs neredzam lielu vērtību tur, kur viņi iekasē papildu maksas, kuras citi iekļauj bez maksas, piemēram, dublējumus – kas ir kritiski jūsu vietnes veselībai. Viņi arī vēlas iekasēt papildu samaksu par vēl labāku darbspējas laiku, kam, mūsuprāt, vajadzētu būt pamatfunkcijai, kas jāiekļauj visos plānos neatkarīgi no tā, cik lēti.

Klientu atbalsts

Rezultāts: 3,5

Bluehost klientu atbalsts ir jaukta soma. Dažiem nesenajiem recenzentiem nekad nav bijis problēmu, citiem ir stāsti par ilgu gaidīšanu un subpar atbalsta saņemšanu.

Izmantojot diennakts atbalstu gan pa tālruni, gan izmantojot tiešraides tērzēšanu, jūs vienmēr varat tos aizrauties. Atšķirībā no citiem, vairāk piemaksu, atbalsta, tomēr jūs, iespējams, nesaņemsit ne augstākās kvalitātes tehnoloģijas, ne ātrāko pakalpojumu.

Skatīt vairāk

Rezultāts: 3

HostGator pārbauda visas rūtiņas uz virsmas ar savu atbalstu: 24 stundas diennaktī un 365 dienas gadā. Ar tērzēšanu un pa tālruni. Bet klienti stāsta citu stāstu.

Ir daudz sūdzību par lēnu atbildi, nekompetentu personālu un vispārējo atbalstu. Ir daudz cilvēku, par kuriem nav sūdzību, tāpēc pirms pirkšanas ieteicams pārbaudīt viņu atbalstu.

Skatīt vairāk

Hostings Uptime

Rezultāts: 4,5

Pārskati tīmeklī parāda, ka Bluehost uptime ir diezgan spēcīga – no 99,99 līdz 100%.

Tomēr ir grūti atrast, vai tie piedāvā kādas īpašas izmantojamības garantijas HostGator (māsas uzņēmums) dara. Viņu servera darbības laika līguma lapa tikai sola neskaidrus solījumus, kas pirms nepilnības nosaka mazāk nekā 15 minūtes dīkstāves. 

Viņu dalītajā mitināšanas lapā nav norāžu uz konkrētu uptime solījumu. Tāpēc pat ar ļoti lieliem uptime pārskatiem ar minimālu dīkstāvi mēs tos pieliekam pie puspunkta, jo trūkst pārredzamības šajā jautājumā.

Rezultāts: 4,5

Ar vairāk nekā 99,5% uptime, atkarībā no avota, HostGator nav par ko sūdzēties.

Turklāt HostGator piedāvā bezmaksas hostinga mēnesi, ja tas ir zemāks par Garantija 99,9%.

Mēs tos piestiprinājām puspunktam, jo ​​ir bijušas dažas neregulāras lietotāju sūdzības, un mēs arī labprātāk redzam 99,99% uptime labāko klases pakalpojumu sniedzējiem..

Ātrums

Rezultāts: 3,5

Pēdējos gados uzņēmums Bluehost ir ievērojami uzlabojis ātrumu. Agrāk bija daudz lietotāju sūdzību, taču viņi ir modernizējuši savu aparatūru, lai to uztvertu nopietni.

Tomēr jums ir nepieciešams tikai pārlec uz Twitter lai redzētu daudz sūdzību. Tagad daudz ātruma problēmu rada jūsu vietnes vispārējā iestatīšana, nevis tikai mitināšana, tāpēc noteikti ņemiet to vērā. Bluehost ir arī ļoti daudz klientu, tāpēc ir dažas sūdzības. 

Bluehost cienījamos pieminēja mūsu visātrākajā tīmekļa mitināšanas salīdzināšanas ziņā. Pārbaudiet šo ziņu, ja jums ir nepieciešams maksimālais vietnes ātrums.

Rezultāts: 3,0 

Kopīgotajai mitināšanai parasti ir problēmas ar ātruma jautājumiem, kuru pamatā ir tikai zemākas mitināšanas izmaksas. HostGator ir stingri iesaiņojuma vidū, kad runa ir par ātrumu. Kad jūs meklējat Twitter, jūs neredzat tik daudz sūdzību kā citiem koplietotajiem resursiem, piemēram, Bluehost, kas ir laba anekdotiska zīme.

Ja meklējat ātrāku HostGator produktu, pārbaudiet HostGator Cloud hostingu. Tomēr, ja vēlaties vēl ātrāku dalītu mitināšanu, kas neizjauks banku, mēs ļoti iesakām vai nu A2 hostingu, vai vietni SiteGround. Ar tiem jūs būsit daudz laimīgāki.

Iespējas

Rezultāts: 3,5

Bluehost ir visas pamata funkcijas, kas jums nepieciešams, lai sāktu, un ļoti pieņemams veids, kā sākt blogerus. Tajos ietilpst bezmaksas SSL no “Let’s Encrypt”, kas ir obligāts, kā arī neapmēra joslas platums.

Tomēr, salīdzinot ar citiem uzņēmumiem, piemēram, SiteGround un A2 Hosting, Bluehost trūkst dažu ļoti noderīgu funkciju. Viena no sūdzībām ir fakts, ka jums ir jāmaksā par migrāciju, kas ir kaitinoši.

Jums arī ir jājaunina uz dažiem dārgākiem koplietotajiem plāniem, piemēram, Choice Plus un Pro, lai iegūtu vietņu dublējumus – kas ir svarīgi katrai vietnei.

Skatīt visas funkcijas

Rezultāts: 4,0

HostGator cenu un funkciju ziņā bieži salīdzina ar Bluehost, un kopumā HostGator šeit gūst uzvaru.

Starp diviem uzņēmumiem HostGator tika izveidots vairāk profesionāļu. Un, salīdzinot HostGator ar jebkuru citu hostinga uzņēmumu, tas jums jāpatur prātā.

Mums patīk tas, ka ir iekļautas migrācijas, tām ir viena klikšķa instalēšana, tās atrodas cPanel un piedāvā 99,9% garantiju. Mums joprojām patīk citi saimnieki, piemēram, SiteGround, lai labāk izmantotu funkcijas, taču HostGator ir tas, kas jums nepieciešams, lai sāktu.

Skatīt visas funkcijas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map