DreamHost vs GoDaddy 2020: salīdziniet cenas, funkcijas un citu

DreamHost un GoDaddy: divi ļoti populāri saimnieki ar miljoniem klientu. DreamHost ir ļoti lojāli klienti, un tā piedāvā lielu cenu par godīgu cenu. GoDaddy ir pieejams atbalsts pa tālruni 24 stundas diennaktī un 7 ASV dolāru mēnesī hostinga piedāvājums, kuru ir grūti pārspēt. Ar kuru jums vajadzētu iet?

CENAS  |  VĒRTĪBAATBALSTS  |  UPTIME  |  ĀTRUMS  |  IESPĒJAS  |  SECINĀJUMS  


DreamHost ir vēl viens no tiem lielajiem, lētajiem hostinga uzņēmumiem, kas tikko darbojas mūžīgi. Dibināta 1996. gadā, viņiem ir daži apmierināti klienti, kuri darbojas vairāk nekā 20 gadus. Ja jūs meklējat lētu hostingu masu tirgū, DreamHost ir viens no labākajiem.

3.9

Recenzents

3.8

Lietotāji 

VS

GoDaddy nav nepieciešams ievads – tas, iespējams, ir atzītākais resursdatoru un domēnu vārdu nodrošinātājs pasaulē. Tas nozīmē, ka tas ir tāds pats kā McDonald’s hostings – lēts, masveida tirgus, bet ne īpaši labs. Salīdzinot ar jebkuru citu saimnieku, parasti uzvar otrs saimnieks. Tomēr, ja esat lojāls GoDaddy domēns, var būt vērts pieturēties pie viņiem maziem projektiem un izcilam tālruņa atbalstam..

3.4

Recenzents

4.1

Lietotāji (26 balsis)

Cenu noteikšana

Rezultāts: 4,5

DreamHost agrāk bija dārgākas nekā citi kopīgotie resursdatori, taču tagad viņi tur atrodas visaugstākajā lētākajā vietā. Izmantojot ikgadēju dalīta hostinga plānu, jūs varat nokļūt durvīs tikai par USD 2,59 mēnesī. Ja nevēlaties saistības, jūs varat ieturēt mēnesī tikai USD 4,95 mēnesī. Labākā daļa? Pēc sākotnējā perioda DreamHost jums cenu nepieaug – tie ir lēti un godīgi visapkārt.

SharedDreamPressVPS bizness
Gada cenaUSD 2,59 mēnesī16,95 USD / mēnUSD 27,50 mēnesī
Mēneša cenaUSD 4,95 mēnesī19,95 USD / mēn30,00 USD / mēn
VislabākIesācējiemStarpposma WordPress vietnesAudzē mazos uzņēmumus

Skatīt cenu noteikšanu

Rezultāts: 5,0

GoDaddy cena ir ļoti zema un lieliska iesācējiem. Tā kā reklāmas piedāvā ekonomisku mitināšanu tikai par USD 1 mēnesī, hostings ir praktiski bez maksas. Tomēr viena lieta, kurai jāuzmanās, ir atjaunošanas likmes. Kad jūsu pirmais periods ir beidzies, ekonomikas mitināšana palielinās līdz USD 8,99 mēnesī, tāpēc esiet piesardzīgs.

EconomyDeluxeUlimimate
Pārdošanas cenaUSD 1,00 mēnesī7,99 USD / mēnUSD 12,99 mēnesī
Normāla cena8,99 USD / mēn11,99 USD / mēn16,99 USD / mēn
VislabākIesācējiemMazs biznessVietnes ar intensīvu satiksmi

Skatīt cenu noteikšanu

Vērtība

Rezultāts: 4,5

Runājot par vērtību, DreamHost ir viens no labākajiem. Zemas cenas apvienojumā ar noderīgām funkcijām un superdāsna 97 dienu naudas atdošanas garantija ir ieguvums mazajiem uzņēmumiem.

Turklāt tie piedāvā neierobežotu joslas platumu, bezmaksas domēnu nosaukumus, bezmaksas SSL sertifikātus un kompensē jums par nokavēšanos uptime laikā. Tie patiesībā nodrošina vienu no labākajiem pieejamajiem pakalpojumu līmeņa līgumiem.

Salīdzinot ar Bluehost un HostGator, DreamHost iznāk spēcīgs. Vienīgais resursdators ar izdevīgāku piedāvājumu var būt SiteGround.

Rezultāts: 4,0

GoDaddy vērtība ir diezgan laba tam, ko jūs saņemat. Jūs maksājat diskontētas cenas masu tirgus saimniekam. Piemēram, tas, ko jūs iegūstat ar Economy plānu (šobrīd tiek pārdots par USD 1 mēnesī) ir 1 vietne, neapmēram joslas platums un 100 GB krātuves un bezmaksas domēns. Pat ja cena palielinās līdz USD 8,99 mēnesī, tā joprojām ir pienācīga vērtība. Tomēr mēs iesakām apmeklēt Deluxe, jo jums ir neierobežots vietņu un krātuves apjoms (saprāta robežās).

Visos plānos ir 24 stundu diennakts atbalsts, kas ir obligāts, kā arī drošības uzraudzība un DDoS aizsardzība.

Divas lielas problēmas ar šiem GoDaddy koplietotajiem hostinga plāniem: nav bezmaksas SSL sertifikāta, kas kļūst par nozares standartu, kā arī 1 GB ierobežojums datu bāzēm. Ja izmantojat WordPress un jums ir daži augstas kvalitātes fotoattēli, varat ātri pārsniegt šo datu bāzes ierobežojumu. Šo divu iemeslu dēļ mēs pilnībā piesaista GoDaddy.

Klientu atbalsts

Rezultāts: 3,5

Viena no jomām, kuras DreamHost vienkārši nav ideāla, ir klientu atbalsts. Atbalsts tiek nodrošināts pa e-pastu un tiešajā tērzēšanā, vai arī jūs varat pieprasīt atzvanīšanu. Hmm, tāds galvas skrāpētājs. Viņiem nav 24/7/365 atbalsta, kāds ir lielākajai daļai hostinga uzņēmumu.

Turklāt, pat atrodoties vietnē kā potenciālajam klientam, jums tiek ieteikts atgriezties darba laikā. Patiesībā hostinga atbalsts ir darbs visu diennakti, un DreamHost to nedara.

Skatīt vairāk

Rezultāts: 4,0

GoDaddy lepojas ar savu diennakts tālruņa atbalstu, kas ir pilnīgi jēga viņu masu tirgus klientu lokam. Viena no vājajām vietām bija fakts, ka tālrunis bija vienīgais veids, kā viņus apmaldīties. Kopš tā laika viņi to ir mainījuši un tagad piedāvā tērzēšanas atbalstu, kam dod priekšroku daudzi interneta nervi.

Atbalsts pa tālruni parasti ir augstākas kvalitātes, jo tie sāk dzīties pakaļ un var ātrāk atbildēt uz jūsu jautājumiem. Esmu atklājis, ka tērzēšanas atbalsts ātri izveido savienojumu, taču jums ir jāpāriet pa dažiem stīpām, ieskaitot ievadot PIN kodu un gaidot viņu atbildi. Atbalsta kvalitāte parasti ir ātra reakcija, atšķirībā no SiteGround, kur tie nodrošina pilnīgus risinājumus. Kopumā labs atbalsts, bet ne ideāls. 

Skatīt vairāk

Hostings Uptime

Rezultāts: 4,0

Pārskati tīmeklī parāda, ka DreamHost uptime ir diezgan spēcīga – no 99,99% līdz 100%.

Labākā daļa? Viņu 100% darbspējas garantija. Ja kāda iemesla dēļ jūsu vietne nedarbojas, viņi par katru dienu, kad tā darbojas, ieskaitīs jūsu kontā vienu dienu bezmaksas mitināšanu.

Labi ir tas, ka viņu uptime pagājušajā gadā ir bijis vidēji aptuveni 99,98% – tāpēc negaidiet, ka būs nepieciešams iekasēt naudu šajā kredītā.

Rezultāts: 3,5

GoDaddy uptime ir samērā labs, bieži 99,95% vai labāks. Tīmekļa lietotāju atsauksmes ir dažādas, taču parasti darbspējas / dīkstāves netiek uzskatītas par galveno problēmu.

GoDaddy ir servera darbspējas garantija (brīdinājums – juridiskais žargons!) – bet tas tikai aptver 99,90% (trūkst .09.) – tas nozīmē, ka jūsu mitināšana mēnesī var būt 43 minūtes, un viņi to uzskata par normālu. Iedomājieties, ka jūsu vietne atrodas kritiskā iepirkšanās periodā gandrīz stundu! Turklāt GoDaddy tikai dod jums 5% kredīta atmaksa – kas var būt tikai penss. Mēs domājam, ka viņiem vajadzētu būt augstākiem standartiem un kredītam pilnu mēnesi.

Ātrums

Rezultāts: 4,0

DreamHost ir lieliski ziņojumi par ātrumu un stabili atrodas 25% saimnieku, ciktāl tas ir ielādēts. Viņi to nekoncentrē kā galveno funkciju, taču jūs neredzat daudz klientu sūdzību.

Savā DreamPress plānā viņi ir optimizējuši savas datu bāzes tikai WordPress, kā arī ieviesuši Memcache. Tāpēc viņiem noteikti ir prātā ātrums. Noteikti sazinieties ar viņu atbalstu, ja tas jūs satrauc.

Rezultāts: 3,5

Cik ātri notiek ātruma pārbaude, GoDaddy nokrīt pakas vidū. Viņi mēģina jūs pamudināt viņu galīgajā plānā, lai iegūtu vairāk apstrādes jaudas un ātruma, kas mani noberzē nepareizā veidā. Arī ekonomikas plāniem ir nepieciešams ātrums!

Ieslēgts Twitter GoDaddy saņem nelielu summu sūdzību, bet, godīgi sakot, gaidīja vairāk no šī populārā saimnieka.

GoDaddy neizveidoja mūsu ātrāko tīmekļa mitināšanas sarakstu. Atzīmējiet šo ziņu, ja vēlaties doties kopā ar uzvarētāju.

Iespējas

Rezultāts: 4,0

Mārciņa par mārciņu, DreamHost piedāvā vislabākās iespējas, ko piedāvā jebkura lēta hostinga kompānija. Viņu lētākajā koplietotajā plānā ir iekļauts bezmaksas domēns, neierobežots joslas platums, iepriekš instalēts WordPress un bezmaksas SSL sertifikāts. Viņu DreamPress WordPress mitināšana ir spēcīgs vērtības piedāvājums pilnvērtīgai WordPress mitināšanai, kas kaut kādā līmenī var konkurēt ar WP Engine un Kinsta..

Jūs nesaņemat bezmaksas migrāciju, un jums trūkst diennakts tālruņa atbalsta, ko piedāvā citi mitinātāji, tāpēc mums viņiem ir jāpieliek punkts. Kopumā – lielisks saimnieks, lieliskas iespējas.

Skatīt visas funkcijas

Rezultāts: 3,5

Neesat milzīgs GoDaddy funkciju fanu pamatplānos. Lielākā daļa cilvēku šajās dienās sāk savas vietnes WordPress, un kamēr GoDaddy nav WordPress mitināšanas, jums atkal ir jāveic jaunināšana, lai, piemēram, iegūtu WordPress. Izmantojot GoDaddy ekonomikas mitināšanas plānus, jūs nesaņemat bezmaksas SSL, nesaņemat dublējumus un viņi neveic migrēšanu.

Kaut arī GoDaddy ir daži pielāgoti rīki, ko viņi ir izveidojuši, uzņēmumam, kas ir tik liels, es sagaidītu, ka viņi piedāvās vairāk funkciju nekā mazāks, skrāpju resursdators, piemēram, SiteGround, taču viņiem ir jāiegūst peļņa. Kopumā funkcijas ir ok, nevis lieliskas.

Skatīt visas funkcijas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map