DreamHost vs HostGator 2020: salīdziniet cenas, iespējas un citu

Divi grizzled veterāni hostinga pasaulē: DreamHost un HostGator. DreamHost paliek neatkarīgs un piedāvā lielisku cenu par taisnīgu cenu. HostGator ir bezmaksas migrācijas un vairāk atbalsta stundu, arī ar ļoti lētām cenām. Kopumā tas būs tuvu – salīdzināsim.

CENAS  |  VĒRTĪBAATBALSTS  |  UPTIME  |  ĀTRUMS  |  IESPĒJAS  |  SECINĀJUMS  


DreamHost ir vēl viens no tiem lielajiem, lētajiem hostinga uzņēmumiem, kas tikko darbojas mūžīgi. Dibināta 1996. gadā, viņiem ir daži apmierināti klienti, kuri darbojas vairāk nekā 20 gadus. Ja jūs meklējat lētu hostingu masu tirgū, DreamHost ir viens no labākajiem.

3.9

Recenzents

3.8

Lietotāji 

VS

HostGator ir vairāk nekā 1 miljons vietņu, kuras tiek mitinātas, un tā ir īsta bedrota. HostGator ir lielisks sākuma resursdators tiem, kas meklē lētu mitināšanu ar dažām papildu funkcijām.

3.8

Recenzents

4.2

Lietotāji (11 balsis)

Cenu noteikšana

Rezultāts: 4,5

DreamHost agrāk bija dārgākas nekā citi kopīgotie resursdatori, taču tagad viņi tur atrodas visaugstākajā lētākajā vietā. Izmantojot ikgadēju dalīta hostinga plānu, jūs varat nokļūt durvīs tikai par USD 2,59 mēnesī. Ja nevēlaties saistības, jūs varat ieturēt mēnesī tikai USD 4,95 mēnesī. Labākā daļa? Pēc sākotnējā perioda DreamHost jums cenu nepieaug – tie ir lēti un godīgi visapkārt.

SharedDreamPressVPS bizness
Gada cenaUSD 2,59 mēnesī16,95 USD / mēnUSD 27,50 mēnesī
Mēneša cenaUSD 4,95 mēnesī19,95 USD / mēn30,00 USD / mēn
VislabākIesācējiemStarpposma WordPress vietnesAudzē mazos uzņēmumus

Skatīt cenu noteikšanu

Rezultāts: 4,5

HostGator ir plašs plānu klāsts, sākot no kopīga piedāvājuma bin hostinga un beidzot ar dārgu VPS hostingu. HostGator ļoti agresīvi izturas pret viņu cenām, piešķirot milzīgas atlaides, kad tās vēlas iegūt tirgus daļu. Viņu mērķis ir jūsu ieguvums:

SharedWordPressVPS
Pārdošanas cenaUSD 2,75 mēnesīUSD 5,95 mēnesīUSD 29,95 mēnesī
Normāla cena10,95 USD / mēnUSD 14,95 mēnesī89,95 USD / mēn
VislabākIesācējiemWordPress vietnesAugšanas vietas

Skatīt cenu noteikšanu

Vērtība

Rezultāts: 4,5

Runājot par vērtību, DreamHost ir viens no labākajiem. Zemas cenas apvienojumā ar noderīgām funkcijām un superdāsna 97 dienu naudas atdošanas garantija ir ieguvums mazajiem uzņēmumiem.

Turklāt tie piedāvā neierobežotu joslas platumu, bezmaksas domēnu nosaukumus, bezmaksas SSL sertifikātus un kompensē jums par nokavēšanos uptime laikā. Tie patiesībā nodrošina vienu no labākajiem pieejamajiem pakalpojumu līmeņa līgumiem.

Salīdzinot ar Bluehost un HostGator, DreamHost iznāk spēcīgs. Vienīgais resursdators ar izdevīgāku piedāvājumu var būt SiteGround.

Rezultāts: 4,5

HostGator piedāvā pārsteidzošu cenu par cenu. Patiesībā tas nav tik spēcīgs kā SiteGround, kas ir vismīļākais, taču HostGator ļoti lēti pievilks jūs durvīs..

Tam kopumā ir ļoti liela vērtība, jo par to, ko maksājat, jūs saņemat ļoti daudz funkciju, piemēram, bezmaksas migrēšanu, neapmērītu joslas platumu un 24/7/365 atbalstu.

Mēs neredzam lielu vērtību tur, kur viņi iekasē papildu maksas, kuras citi iekļauj bez maksas, piemēram, dublējumus – kas ir kritiski jūsu vietnes veselībai. Viņi arī vēlas iekasēt papildu samaksu par vēl labāku darbspējas laiku, kam, mūsuprāt, vajadzētu būt pamatfunkcijai, kas jāiekļauj visos plānos neatkarīgi no tā, cik lēti.

Klientu atbalsts

Rezultāts: 3,5

Viena no jomām, kuras DreamHost vienkārši nav ideāla, ir klientu atbalsts. Atbalsts tiek nodrošināts pa e-pastu un tiešajā tērzēšanā, vai arī jūs varat pieprasīt atzvanīšanu. Hmm, tāds galvas skrāpētājs. Viņiem nav 24/7/365 atbalsta, kāds ir lielākajai daļai hostinga uzņēmumu.

Turklāt, pat atrodoties vietnē kā potenciālajam klientam, jums tiek ieteikts atgriezties darba laikā. Patiesībā hostinga atbalsts ir darbs visu diennakti, un DreamHost to nedara.

Skatīt vairāk

Rezultāts: 3

HostGator pārbauda visas rūtiņas uz virsmas ar savu atbalstu: 24 stundas diennaktī un 365 dienas gadā. Ar tērzēšanu un pa tālruni. Bet klienti stāsta citu stāstu.

Ir daudz sūdzību par lēnu atbildi, nekompetentu personālu un vispārējo atbalstu. Ir daudz cilvēku, par kuriem nav sūdzību, tāpēc pirms pirkšanas ieteicams pārbaudīt viņu atbalstu.

Skatīt vairāk

Hostings Uptime

Rezultāts: 4,0

Pārskati tīmeklī parāda, ka DreamHost uptime ir diezgan spēcīga – no 99,99% līdz 100%.

Labākā daļa? Viņu 100% darbspējas garantija. Ja kāda iemesla dēļ jūsu vietne nedarbojas, viņi par katru dienu, kad tā darbojas, ieskaitīs jūsu kontā vienu dienu bezmaksas mitināšanu.

Labi ir tas, ka viņu uptime pagājušajā gadā ir bijis vidēji aptuveni 99,98% – tāpēc negaidiet, ka būs nepieciešams iekasēt naudu šajā kredītā.

Rezultāts: 4,5

Ar vairāk nekā 99,5% uptime, atkarībā no avota, HostGator nav par ko sūdzēties.

Turklāt HostGator piedāvā bezmaksas hostinga mēnesi, ja tas ir zemāks par Garantija 99,9%.

Mēs tos piestiprinājām puspunktam, jo ​​ir bijušas dažas neregulāras lietotāju sūdzības, un mēs arī labprātāk redzam 99,99% uptime labāko klases pakalpojumu sniedzējiem..

Ātrums

Rezultāts: 4,0

DreamHost ir lieliski ziņojumi par ātrumu un stabili atrodas 25% saimnieku, ciktāl tas ir ielādēts. Viņi to nekoncentrē kā galveno funkciju, taču jūs neredzat daudz klientu sūdzību.

Savā DreamPress plānā viņi ir optimizējuši savas datu bāzes tikai WordPress, kā arī ieviesuši Memcache. Tāpēc viņiem noteikti ir prātā ātrums. Noteikti sazinieties ar viņu atbalstu, ja tas jūs satrauc.

Rezultāts: 3,0 

Kopīgotajai mitināšanai parasti ir problēmas ar ātruma jautājumiem, kuru pamatā ir tikai zemākas mitināšanas izmaksas. HostGator ir stingri iesaiņojuma vidū, kad runa ir par ātrumu. Kad jūs meklējat Twitter, jūs neredzat tik daudz sūdzību kā citiem koplietotajiem resursiem, piemēram, Bluehost, kas ir laba anekdotiska zīme.

Ja meklējat ātrāku HostGator produktu, pārbaudiet HostGator Cloud hostingu. Tomēr, ja vēlaties vēl ātrāku dalītu mitināšanu, kas neizjauks banku, mēs ļoti iesakām vai nu A2 hostingu, vai vietni SiteGround. Ar tiem jūs būsit daudz laimīgāki.

Iespējas

Rezultāts: 4,0

Mārciņa par mārciņu, DreamHost piedāvā vislabākās iespējas, ko piedāvā jebkura lēta hostinga kompānija. Viņu lētākajā koplietotajā plānā ir iekļauts bezmaksas domēns, neierobežots joslas platums, iepriekš instalēts WordPress un bezmaksas SSL sertifikāts. Viņu DreamPress WordPress mitināšana ir spēcīgs vērtības piedāvājums pilnvērtīgai WordPress mitināšanai, kas kaut kādā līmenī var konkurēt ar WP Engine un Kinsta..

Jūs nesaņemat bezmaksas migrāciju, un jums trūkst diennakts tālruņa atbalsta, ko piedāvā citi mitinātāji, tāpēc mums viņiem ir jāpieliek punkts. Kopumā – lielisks saimnieks, lieliskas iespējas.

Skatīt visas funkcijas

Rezultāts: 4,0

HostGator cenu un funkciju ziņā bieži salīdzina ar Bluehost, un kopumā HostGator šeit gūst uzvaru.

Starp diviem uzņēmumiem HostGator tika izveidots vairāk profesionāļu. Un, salīdzinot HostGator ar jebkuru citu hostinga uzņēmumu, tas jums jāpatur prātā.

Mums patīk tas, ka ir iekļautas migrācijas, tām ir viena klikšķa instalēšana, tās atrodas cPanel un piedāvā 99,9% garantiju. Mums joprojām patīk citi saimnieki, piemēram, SiteGround, lai labāk izmantotu funkcijas, taču HostGator ir tas, kas jums nepieciešams, lai sāktu.

Skatīt visas funkcijas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map