HostGator vs GoDaddy 2020: salīdziniet cenas, iespējas un citu

HostGator un GoDaddy ir divi lieli, labi pazīstami saimnieki, kas pārdod par zemākajām cenām un ir lieliski iesācējiem. Jāsaka, ka abos saimniekdatoros ir daudz pārdošanas gadījumu un trūkstošu funkciju. Mēs tos salīdzinām līdzās un sniedzam ieteikumu ar plusiem un mīnusiem.

CENAS  |  VĒRTĪBAATBALSTS  |  UPTIME  |  ĀTRUMS  |  IESPĒJAS  |  SECINĀJUMS  


HostGator ir vairāk nekā 1 miljons vietņu, kuras tiek mitinātas, un tā ir īsta bedrota. HostGator ir lielisks sākuma resursdators tiem, kas meklē lētu mitināšanu ar dažām papildu funkcijām.

3.8

Recenzents

4.2

Lietotāji (11 balsis)

VS

GoDaddy nav nepieciešams ievads – tas, iespējams, ir atzītākais resursdatoru un domēnu vārdu nodrošinātājs pasaulē. Tas nozīmē, ka tas ir tāds pats kā McDonald’s hostings – lēts, masveida tirgus, bet ne īpaši labs. Salīdzinot ar jebkuru citu saimnieku, parasti uzvar otrs saimnieks. Tomēr, ja esat lojāls GoDaddy domēns, var būt vērts pieturēties pie viņiem maziem projektiem un izcilam tālruņa atbalstam..

3.4

Recenzents

4.1

Lietotāji (26 balsis)

Cenu noteikšana

Rezultāts: 4,5

HostGator ir plašs plānu klāsts, sākot no kopīga piedāvājuma bin hostinga un beidzot ar dārgu VPS hostingu. HostGator ļoti agresīvi izturas pret viņu cenām, piešķirot milzīgas atlaides, kad tās vēlas iegūt tirgus daļu. Viņu mērķis ir jūsu ieguvums:

SharedWordPressVPS
Pārdošanas cenaUSD 2,75 mēnesīUSD 5,95 mēnesīUSD 29,95 mēnesī
Normāla cena10,95 USD / mēnUSD 14,95 mēnesī89,95 USD / mēn
VislabākIesācējiemWordPress vietnesAugšanas vietas

Skatīt cenu noteikšanu

Rezultāts: 5,0

GoDaddy cena ir ļoti zema un lieliska iesācējiem. Tā kā reklāmas piedāvā ekonomisku mitināšanu tikai par USD 1 mēnesī, hostings ir praktiski bez maksas. Tomēr viena lieta, kurai jāuzmanās, ir atjaunošanas likmes. Kad jūsu pirmais periods ir beidzies, ekonomikas mitināšana palielinās līdz USD 8,99 mēnesī, tāpēc esiet piesardzīgs.

EconomyDeluxeUlimimate
Pārdošanas cenaUSD 1,00 mēnesī7,99 USD / mēnUSD 12,99 mēnesī
Normāla cena8,99 USD / mēn11,99 USD / mēn16,99 USD / mēn
VislabākIesācējiemMazs biznessVietnes ar intensīvu satiksmi

Skatīt cenu noteikšanu

Vērtība

Rezultāts: 4,5

HostGator piedāvā pārsteidzošu cenu par cenu. Patiesībā tas nav tik spēcīgs kā SiteGround, kas ir vismīļākais, taču HostGator ļoti lēti pievilks jūs durvīs..

Tam kopumā ir ļoti liela vērtība, jo par to, ko maksājat, jūs saņemat ļoti daudz funkciju, piemēram, bezmaksas migrēšanu, neapmērītu joslas platumu un 24/7/365 atbalstu.

Mēs neredzam lielu vērtību tur, kur viņi iekasē papildu maksas, kuras citi iekļauj bez maksas, piemēram, dublējumus – kas ir kritiski jūsu vietnes veselībai. Viņi arī vēlas iekasēt papildu samaksu par vēl labāku darbspējas laiku, kam, mūsuprāt, vajadzētu būt pamatfunkcijai, kas jāiekļauj visos plānos neatkarīgi no tā, cik lēti.

Rezultāts: 4,0

GoDaddy vērtība ir diezgan laba tam, ko jūs saņemat. Jūs maksājat diskontētas cenas masu tirgus saimniekam. Piemēram, tas, ko jūs iegūstat ar Economy plānu (tagad tiek pārdots par USD 1 mēnesī) ir 1 vietne, neapmēram joslas platums un 100 GB krātuves un bezmaksas domēns. Pat ja cena palielinās līdz USD 8,99 mēnesī, tā joprojām ir pienācīga vērtība. Tomēr mēs iesakām apmeklēt Deluxe, jo jums ir neierobežots vietņu un krātuves apjoms (saprāta robežās).

Visos plānos ir 24 stundu diennakts atbalsts, kas ir obligāts, kā arī drošības uzraudzība un DDoS aizsardzība.

Divas lielas problēmas ar šiem GoDaddy koplietotajiem hostinga plāniem: nav bezmaksas SSL sertifikāta, kas kļūst par nozares standartu, kā arī 1 GB ierobežojums datu bāzēm. Ja izmantojat WordPress un jums ir daži augstas kvalitātes fotoattēli, varat ātri pārsniegt šo datu bāzes ierobežojumu. Šo divu iemeslu dēļ mēs pilnībā piesaista GoDaddy.

Klientu atbalsts

Rezultāts: 3

HostGator pārbauda visas rūtiņas uz virsmas ar savu atbalstu: 24 stundas diennaktī un 365 dienas gadā. Ar tērzēšanu un pa tālruni. Bet klienti stāsta citu stāstu.

Ir daudz sūdzību par lēnu atbildi, nekompetentu personālu un vispārējo atbalstu. Ir daudz cilvēku, par kuriem nav sūdzību, tāpēc pirms pirkšanas ieteicams pārbaudīt viņu atbalstu.

Skatīt vairāk

Rezultāts: 4,0

GoDaddy lepojas ar savu diennakts tālruņa atbalstu, kas ir pilnīgi jēga viņu masu tirgus klientu lokam. Viena no vājajām vietām bija fakts, ka tālrunis bija vienīgais veids, kā viņus apmaldīties. Kopš tā laika viņi to ir mainījuši un tagad piedāvā tērzēšanas atbalstu, kam dod priekšroku daudzi interneta nervi.

Atbalsts pa tālruni parasti ir augstākas kvalitātes, jo tie sāk dzīties pakaļ un var ātrāk atbildēt uz jūsu jautājumiem. Esmu atklājis, ka tērzēšanas atbalsts ātri izveido savienojumu, taču jums ir jāpāriet pa dažiem stīpām, ieskaitot ievadot PIN kodu un gaidot viņu atbildi. Atbalsta kvalitāte parasti ir ātra reakcija, atšķirībā no SiteGround, kur tie nodrošina pilnīgus risinājumus. Kopumā labs atbalsts, bet ne ideāls. 

Skatīt vairāk

Hostings Uptime

Rezultāts: 4,5

Ar vairāk nekā 99,5% uptime, atkarībā no avota, HostGator nav par ko sūdzēties.

Turklāt HostGator piedāvā bezmaksas hostinga mēnesi, ja tas ir zemāks par Garantija 99,9%.

Mēs tos piestiprinājām puspunktam, jo ​​ir bijušas dažas neregulāras lietotāju sūdzības, un mēs arī labprātāk redzam 99,99% uptime labāko klases pakalpojumu sniedzējiem..

Rezultāts: 3,5

GoDaddy uptime ir samērā labs, bieži 99,95% vai labāks. Tīmekļa lietotāju atsauksmes ir dažādas, taču parasti darbspējas / dīkstāves netiek uzskatītas par galveno problēmu.

GoDaddy ir servera darbspējas garantija (brīdinājums – juridiskais žargons!) – bet tas tikai aptver 99,90% (trūkst .09.) – tas nozīmē, ka jūsu mitināšana mēnesī var būt 43 minūtes, un viņi to uzskata par normālu. Iedomājieties, ka jūsu vietne atrodas kritiskā iepirkšanās periodā gandrīz stundu! Turklāt GoDaddy tikai dod jums 5% kredīta atmaksa – kas var būt tikai penss. Mēs domājam, ka viņiem vajadzētu būt augstākiem standartiem un kredītam pilnu mēnesi.

Ātrums

Rezultāts: 3,0 

Kopīgotajai mitināšanai parasti ir problēmas ar ātruma jautājumiem, kuru pamatā ir tikai zemākas mitināšanas izmaksas. HostGator ir stingri iesaiņojuma vidū, kad runa ir par ātrumu. Kad jūs meklējat Twitter, jūs neredzat tik daudz sūdzību kā citiem koplietotajiem resursiem, piemēram, Bluehost, kas ir laba anekdotiska zīme.

Ja meklējat ātrāku HostGator produktu, pārbaudiet HostGator Cloud hostingu. Tomēr, ja vēlaties vēl ātrāku dalītu mitināšanu, kas neizjauks banku, mēs ļoti iesakām vai nu A2 hostingu, vai vietni SiteGround. Ar tiem jūs būsit daudz laimīgāki.

Rezultāts: 3,5

Cik ātri notiek ātruma pārbaude, GoDaddy nokrīt pakas vidū. Viņi mēģina jūs pamudināt viņu galīgajā plānā, lai iegūtu vairāk apstrādes jaudas un ātruma, kas mani noberzē nepareizā veidā. Arī ekonomikas plāniem ir nepieciešams ātrums!

Ieslēgts Twitter GoDaddy saņem nelielu summu sūdzību, bet, godīgi sakot, gaidīja vairāk no šī populārā saimnieka.

GoDaddy neizveidoja mūsu ātrāko tīmekļa mitināšanas sarakstu. Atzīmējiet šo ziņu, ja vēlaties doties kopā ar uzvarētāju.

Iespējas

Rezultāts: 4,0

HostGator cenu un funkciju ziņā bieži salīdzina ar Bluehost, un kopumā HostGator šeit gūst uzvaru.

Starp diviem uzņēmumiem HostGator tika izveidots vairāk profesionāļu. Un, salīdzinot HostGator ar jebkuru citu hostinga uzņēmumu, tas jums jāpatur prātā.

Mums patīk tas, ka ir iekļautas migrācijas, tām ir viena klikšķa instalēšana, tās atrodas cPanel un piedāvā 99,9% garantiju. Mums joprojām patīk citi saimnieki, piemēram, SiteGround, lai labāk izmantotu funkcijas, taču HostGator ir tas, kas jums nepieciešams, lai sāktu.

Skatīt visas funkcijas

Rezultāts: 3,5

Neesat milzīgs GoDaddy funkciju fanu pamatplānos. Lielākā daļa cilvēku šajās dienās sāk savas vietnes WordPress, un kamēr GoDaddy nav WordPress mitināšanas, jums atkal ir jāveic jaunināšana, lai, piemēram, iegūtu WordPress. Izmantojot GoDaddy ekonomikas mitināšanas plānus, jūs nesaņemat bezmaksas SSL, nesaņemat dublējumus un viņi neveic migrēšanu.

Kaut arī GoDaddy ir daži pielāgoti rīki, ko viņi ir izveidojuši, uzņēmumam, kas ir tik liels, es gaidītu, ka viņi piedāvās vairāk funkciju nekā mazāks, skrāpju resursdators, piemēram, SiteGround, taču viņiem ir jāiegūst peļņa. Kopumā funkcijas ir ok, nevis lieliskas.

Skatīt visas funkcijas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map