Labākie VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzēji – salīdziniet cenas un iespējas 2020. gadam

VPS hostings ir ideāls cenu un veiktspējas apvienojums.


Ar tik daudzām iespējām ainava tomēr ir mulsinoša.

Mēs sadalām labāko VPS hostingu pasaulē, lai palīdzētu jums izlemt.

labākais hostings maziem uzņēmumiem

Pareiza līdzsvara atrašana starp rentabilitāti un administratora jaudu, maksājot par mitināšanas risinājumu, var būt izaicinājums.

Tomēr viena no pievilcīgākajām iespējām ir vērsties pie VPS nodrošinātāja.

Kas ir VPS hostings?

VPS nozīmē “virtuālais privātais serveris”. VPS ideja ir tāda, ka būtu tāda vide, kurai būtu savs fiziskais serveris, nemaksājot par aparatūras izmaksām, kas rodas, nogādājot visu mašīnu pie sevis..

Īpaši cilvēkiem un organizācijām, kurām nepieciešami pienācīga lieluma iestatījumi, vislabākā VPS mitināšanas uzņēmuma atrašana var radīt būtiskas izmaiņas. Tas ļauj jums ievērojami kontrolēt, nekā jūs varat iegūt ar daudzām citām mitināšanas iespējām, un cena ir pietiekami saprātīga, lai vairumam cilvēku būtu patīkami..

Šajā VPS mitināšanas salīdzinājumā mēs apskatīsim desmit VPS uzņēmumus, to piedāvātās iespējas, kā arī to plusus un mīnusus. Noslēgumā mēs izpētīsim arī dažus pamatus tam, ko mitināšanas pakalpojumu sniedzējs dara un kāpēc jūs varētu vai nevēlaties iet šajā virzienā. Mēs arī apspriedīsim, kā VPS salīdzina ar alternatīvām, piemēram, dalītu mitināšanu, īpašu serveri un mākoņa mitināšanu.

1. InMotion Hostings – Pārvalda & Mākoņu VPS

vadība vps hostings

Zemākā cena: Mēnesī USD 27,99 ar divu gadu līgumu

Reakcijas laiks: 635 ms

Laiks: 100%

Skatiet InMotion VPS mitināšanas plānus

Tāpat kā daudzi uzņēmumi, kas piedāvā VPS mitināšanas plānus, InMotion nodrošina virkni dažādu pakalpojumu. Ir labi zināt, piemēram, ka jūs varat pāriet uz īpašu serveri. Uzņēmuma atbalsta komandas locekļiem ir jāveic arī vairāk nekā 160 stundu apmācība pirms saskarsmes ar klientiem, tāpēc, zvanot uz klientu atbalsta dienestu, jūs būsit labās rokās..

Liela priekšrocība ļaudīm, kuri nav tik lietpratīgi, ir tāda, ka InMotion savā VPS plānā piedāvā gan pārvaldītas, gan pašapkalpošanās iespējas. Ja esat tirgotājs ar nelielu pieredzi mitināšanas pakalpojumu iestatīšanā vai nodarbojaties ar tādām lietām kā pati operētājsistēma vai saknes pieeja, pārvaldīts plāns nodrošinās, ka kāds būs tur, lai palīdzētu jums visā procesā. Viņi pat piedāvā vietņu dizaina pakalpojumus, lai jūs visu varētu sakārtot bez liekām satraukumiem.

Skatīt pilnu InMotion Hostinga pārskatu

2. A2 mitināšana – pārvalda & Nepārvaldīts VPS

a2 hostinga vps hostings

Zemākā cena: USD 5 mēnesī par pilnīgi nepārvaldītu VPS

Reakcijas laiks: 279 ms

Laiks: 99,66%

Skatīt A2 mitināšanas plānus

A2 vislētākā iespēja ir ļoti pievilcīga noteiktam klientu lokam. Ja jums ir tehniskās prasmes, kas vajadzīgas, lai pats pārvaldītu servera darbību, dakšu pārsniegšana tikai par USD 5 mēnesī, iespējams, ir labākā VPS mitināšanas izvēle, pamatojoties uz cenu un veiktspēju. Lēts piedāvājums nav zvērīgi, jo jūs tiksit galā ar vienu procesora kodolu, taču tas var būt ļoti rentabls, ja vien jūs neplānojat darbināt kaut ko intensīvi skaitļošanas ziņā, piemēram, FFmpeg video augšupielādei un reklāmguvumi.

Ja neesat īsti pārliecināts, kāds ir vadības panelis, nemaz nerunājot par tā izmantošanu, ir pārvaldīta VPS servera mitināšanas opcija, kas palīdzēs jums risināt šīs vajadzības. Tas ir diezgan nedaudz dārgāks nekā viņu sākotnējais piedāvājums, taču pārvaldītais risinājums joprojām ir konkurētspējīgs ar apmēram USD 35 mēnesī. Izmantojot šo iestatījumu, jūs iegūsit arī vairāk CPU kodolu un diska vietas, tāpēc jūs varētu vēlēties to pārbaudīt mūsu pat tad, ja esat hardcore izstrādātājs ar servera administratora prasmēm.

Ātrums ir arī liels plus A2 hostingam. Ja virtuālās servera plāns tiek ievadīts īsākā laikā par 300 ms reakcijas laikā, tas sniedz tik labi, kā jūs varētu gaidīt no speciālas mitināšanas paketes.

Skatīt pilnu A2 mitināšanas pārskatu

3. Bluehost

bluehost vps hostings

Zemākā cena: Ievads mēnesī 18,99 USD un mēnesī pēc USD 29,99

Reakcijas laiks: 2200 ms

Laiks: 99,98%

Skatiet Bluehost hostinga plānus

Lai gan iespējamā pilna laika cena USD 30 mēnesī ir diezgan liela nozares standartam, Bluehost piedāvā dažas iespējas, kas varētu padarīt to pievilcīgāku. Proti, uzņēmums nodrošina bezmaksas domēnu ar visiem saviem hostinga plāniem, un šis bezmaksas domēna vārds faktiski paliek kontā visu plāna darbības laiku. Tas nav tikai ievadpiedāvājums. Ir arī naudas atdošanas garantijas periods – 30 dienas.

Jūs arī saņemat diezgan vidēju diska vietu 30 GB diska vietas, taču uzņēmums piedāvā SSD krātuvi ārpus ierīces. Līdzīgi jūs savā serverī saņemat divus CPU kodolus ar pat viszemāko cenu plānu. Izmantojot KM hipervizoru, uzņēmums arī nodrošina, ka tiek garantēts, ka katra resurss, par kuru jūs maksājat, tiks piesaistīts jūsu virtuālajam serverim..

Negatīvie ir tas, ka Bluehost reakcijas laiks ir pārmērīgs. Ja jūs vēlaties palaist kaut ko tādu, kas pats par sevi nav bēdīgi atsaucīgs, piemēram, WordPress, tas padara Bluehost par grūtu nē. Jūsu galalietotāju pieredze būs lēna vai pat sāpīga.

Klientu atbalsts ir liels plus arī Bluehost. Laiks, kas pavadīts laiks, ir stabils, un jūs vienmēr varat gaidīt palīdzību, kad varētu rasties nepatikšanas.

Skatīt pilnu Bluehost pārskatu

4. HostGator

hostgator vps hostings

Zemākā cena: Mēnesī 29,99 USD

Reakcijas laiks: 1610 ms

Laiks: 100%

Skatiet Hostgator mitināšanas plānus

Sākumā sarkt HostGator piedāvājumi, šķiet, nav tik traki, kā VPS mitināšanas salīdzinājumi. Viņiem ir cena iepakojumā, bet vismaz viņi nemēģina jūs pievilināt ar jebkādiem nemanāmiem iepazīšanās piedāvājumiem. Kur HostGator patiešām izceļas ar kopējo piedāvāto diska vietu. Jūs saņemat 120 GB lielu krātuvi cietvielu diskdziņos ar viszemākā līmeņa plānu, viegli atkāpjot daudzus konkurentus..

Ja vēlaties izveidot ietilpīgu vietni, piemēram, fotogrāfiju vai PDF failus, kas ir smagi, ir lieliski iegūt šāda veida disku. Jūs to novērtēsit arī tad, ja mēģināsit iestatīt pats savu WordPress mitināšanu un jums būs jāuzņem daudz satura.

HostGator ir VPS pakalpojums, kas darbojas gandrīz divas desmitgades. Viņi nodrošina klientu apkalpošanu 24 stundas diennaktī, izmantojot bezmaksas tālruņa līniju. Ar birojiem un datu centriem četros kontinentos viņi klientiem arī nodrošina labu vietu izvietojumu ar mašīnām, lai VPS varētu dzīvot.

Grūtākais DIYers negatīvs fakts tomēr ir tas, ka HostGator lielākoties ir vērsts uz pakalpojumu pārdošanu saviem klientiem. Viņi labprāt jums pārdos domēna vārdu, IP adresi un palīdzību SEO. Runājot par pozitīvo pusi, tas ir lieliski, piemēram, mārketinga aģentūrai, kuras personāls nesniedz daudz tehnikas atbalstu.

Skatīt pilnu Hostgator pārskatu

5. iPage

ipage vps hostings

Zemākā cena: Mēnesī – 19,99 USD

Reakcijas laiks: 708 ms

Laiks: 99,75%

Skatiet iPage mitināšanas plānus

iPage darbojas kā labs, nevis lielisks VPS servera nodrošinātājs, kas apkalpo noteiktu tirgus daļu. Viņi galvenokārt koncentrējas uz domēnu nosaukumiem un pārvaldītu WordPress mitināšanu, taču, ja zināt, kur meklēt, viņi piedāvā VPS mitināšanas pakalpojumus. Par nedaudz zemāku cenu par vidējo jūs saņemat daudz standarta funkciju, tostarp:

 • Atsevišķs CPU kodols jūsu VPS
 • 40 GB diska vietas
 • Viena joslas platuma TB
 • Viena VPS
 • Bezmaksas piekļuve cPanel

Viņu standarta instalācija ir Linux izplatīšana, CentOS, kurai ir laba reputācija. Nav nevienas Windows opcijas, taču jums būs pieejama pareiza LAMP kaudze. PHP versija ir 5, un tas, diemžēl, ir novecojis. Pārvaldītais atbalsts tomēr ir pieejams bez papildu maksas.

Ja vēlaties izveidot ļoti drošu un modernu vietni, kas darbosies atkarībā no zibatmiņas koda, iPage nav lieliski. Cilvēkiem, kuriem vienkārši nepieciešama spēja uzņemt dinamiskus skriptus, tas tomēr ir tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Jūs nesaņemsit augstas veiktspējas sistēmu, bet par cenu iegūsit pienācīgu sistēmu.

Skatīt pilnu iPage mitināšanas pārskatu

6. Šķidrais tīmeklis

šķidrā tīmekļa vps mitināšana

Zemākā cena: Mēnesī 29 USD

Reakcijas laiks: 603 ms

Laiks: 100%

Skatiet šķidros tīmekļa mitināšanas plānus

Liquid Web ir vēl viens vidēja lieluma uzņēmums, kam ir mazs pagrieziens. Viņu sistēma izmanto mākoņa VPS arhitektūru, nevis standarta serveru pārvaldības iestatījumus, ko izmanto daudzi uzņēmumi.

Šai pieejai ir savi plusi un mīnusi. Galvenā priekšrocība ir tā, ka mākonī balstītā sistēmā mērogojamība ir daudz vienkāršāka. Piemēram, ja jums jāpārvietojas uz vairāk krātuves, varat tikai veikt dažus klikšķus sava konta vadības panelī, un pāris minūšu laikā tas jums būs pieejams. Izmantojot tradicionālāku iestatīšanu, šim uzdevumam ir nepieciešams pārvaldīts pakalpojumu atbalsta speciālists, lai viņš jūsu virtuālo serveri varētu atkārtoti pārskatīt, un jūs, iespējams, iestrēdzīsit, lai visu pārinstalētu..

Tomēr tā nav īsta VPS. Tas vienkārši darbojas kā viens. Šī atšķirība, iespējams, nav liela lieta lielākajai daļai lietotāju, jo gan mākoņa VPS, gan parastās virtualizētās konfigurācijas paļaujas uz vienu un to pašu ideju – resursu nodrošināšanu no lielākas aparatūras resursu kolekcijas. Uz mākoņa jūs vienkārši zīmēsit no daudz lielāka baseina.

Liquid Web ir pilnībā pārvaldīts mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Kamēr jums būs pilna saknes pieeja, jūs nepaliksit viens pats tuksnesī, ja kaut kas tiks izjaukts. Viņi piedāvā tikai Linux operētājsistēmas ar zemāko līmeni, bet Windows serveri ir pieejami, ja jūs pārvietojaties pat par vienu līmeni augstāk.

Skatīt pilnu Liquid Web pārskatu

7. GoDaddy

godaddy vps hostings

Zemākā cena: Ievada mēnesī 19,99 USD un mēnesī pēc tam 29,99 USD

Reakcijas laiks: 697 ms

Laiks: 100%

Skatīt GoDaddy mitināšanas plānus

GoDaddy ir sava veida kaitinoši visuresošais uzņēmums. Viņi savulaik uzcēla vārdu, kas domēnu vārdus pārdod lēti, bet tas ir pagājis pagātnē. Mūsdienās viņi piedāvā tikai mazliet par visu, ieskaitot gan VPS, gan speciālus hostinga serverus. Diemžēl GD var būt diezgan orientēts uz pārdošanu, un pie kases ekrāna jūs varat sagaidīt daudz sarunu, kas piedāvā jums pārdot SEO pakalpojumus, SSL sertifikātu un gandrīz visu, kas nav cilvēka niere..

Uzņēmumam ir viens būtisks augšupvērstais virziens uz to. Viss joslas platums nav pilnībā izmērīts. Ja jūsu VPS var izturēt kravu, viņiem nav vienalga, cik daudz trafika jūs to satverat. Jūs arī saņemat trīs speciālas IP adreses, kas iekļautas katrā VPs servera kontā. Tas var būt jauki, it īpaši, ja vienā sistēmā mitina daudz domēnu.

Tomēr jābrīdina, ka nepārvaldīts konts GoDaddy ir gadījums, kad viņš jāatstāj nāvei tuksnesī. Viņi ar prieku iekasēs maksu no jums, taču ar viņiem jums nevajadzētu doties, izmantojot nepārvaldītu kontu, ja vien jūs neesat pārliecināts par savām administratora prasmēm. Uzņēmumā ietilpst cPanel standarts.

Katrā resursdatora serverī tiek izmantoti divi CPU ar 6 kodoliem katrā. Tas nozīmē, ka jūs dalīsit savu apstrādes jaudu ar citām mašīnām.

GoDaddy nav neviena iecienīts, taču tas var būt ļoti parocīgs, ja jums ir daudz lietu, kuras vēlaties glabāt vienā kontā. Piemēram, ja jūs mitināt 100 domēna vārdus un viņiem visiem ir nepieciešami savi SSL sertifikāti, ir patīkami, ka tas viss atrodas vienā vietā.

Skatīt pilnu GoDaddy pārskatu

8. Sapņa gars

dreamhost vps hostings

Zemākā cena: Mēnesī – 10 USD

Reakcijas laiks: 418 ms

Laiks: 100%

Skatiet Dreamhost hostinga plānus

Ja jūs meklējat līdzīgu iestatījumu tam, ko piedāvā GoDaddy, ir daudz ko teikt par Dreamhost. Cena ir daudz zemāka, un minimālajam iepakojumam ir par 10 GB mazāk vietas diskā. Viss darbojas uz SSD diskdziņiem, un jūs joprojām saņemat neierobežotu un neizmērojamu joslas platumu. Jūs saņemsit arī bezmaksas SSL sertifikātu.

Uzņēmuma klientu atbalsta komanda ir pieejama tālruņa zvaniem visu diennakti. Viens no galvenajiem bonusiem ir tas, ka viņi iemet automatizētas dublējumus cilvēkiem, kuri darbojas WordPress vietnēs. Tas ir arī pilnībā pārvaldīts risinājums, un USD 10 mēnesī ir vislētākais, par kuru saņemsit pārvaldītu palīdzību. Arī operatīvo atmiņu var ātri palielināt. Tomēr negatīvā puse ir tāda, ka Dreamhost nedara Windows.

Ātrums, izmantojot Dreamhost, ir ļoti ātrs, īpaši šim cenu līmenim. Tāpat ir grūti sūdzēties par 100% uptime.

Skatīt pilnu Dreamhost pārskatu

9. Saimnieka vējš

hostwinds vps hostings

Zemākā cena: Mēnesī 4,49 USD par nepārvaldītu, uz Linux balstītu mitināšanu

Reakcijas laiks: 1093 ms

Laiks: 100%

Skatiet Hostwinds mitināšanas plānus

Hostwinds piedāvā gan pārvaldītus, gan nepārvaldītus risinājumus. Lētākās pārvaldītās sistēmas cena sākas ar USD 5,17 mēnesī, bet pēc ievadperioda beigām tā sasniedz USD 10,99 mēnesī. Jūs saņemsiet diezgan standarta piedāvājumu:

 • Viens CPU kodols
 • 30 GB SSD krātuve
 • Viena TB datu pārsūtīšana
 • Viens GB operatīvās atmiņas

Ir arī pieejamas pārvaldītās Windows opcijas.

Klientu atbalsts ir pieejams 24.7, taču uzņēmums mēģina iedziļināt lietotājus tiešraides tērzēšanas rindā. Vietņu pārsūtīšana ir bezmaksas, un Hostwinds uztur vairākus datu centrus. Ir arī instalēts uzņēmuma līmeņa ugunsmūris.

Kopumā Hostwinds piedāvā izcilu cenu un veiktspējas piedāvājumu. Tā kā nav labāka varianta, kā to izdarīt, tā ir tur, ja vēlaties kaut kur citur meklēt.

Skatīt pilnu Hostwinds pārskatu

10. 1 un 1 IONOS

1 un 1 jonu vps mitināšana

Zemākā cena: Mēnesī 2 USD par nepārvaldītu, uz Linux balstītu mitināšanu

Reakcijas laiks: 918 ms

Laiks: 100%

1. skats&1 IONOS mitināšanas plāni

Ja jūs vēlaties absolūti lētāko un visbrīnišķīgāko VPS mitināšanas iespēju, iespējams, IONOS ir tāls ceļš. Sākot ar tikai 2 USD mēnesī, jūs saņemat vienu virtualizētu CPU kodolu un tikai pusi megu RAM. Ir arī tikai 10 GB SSD vietas, taču atkal šī ir lēti netīrumi, kas nodrošina minimāli dzīvotspējīgu vietnes mitināšanas serveri.

Nav pārsteidzoši, ka šajā līmenī jums būs tikai operētājsistēmas Linux izvēles. Jūs tomēr varat izvēlēties savus datu centrus:

 • ASV
 • Vācija
 • Spānija

Lietotāji var izvēlēties arī no Ubuntu, Debian vai CentOS.

Viena interesanta lieta ir tā, ka, ja vēlaties maksāt nozares standarta 30 ASV dolārus mēnesī, varat iegūt diezgan labu iestatījumu. Šajā līmenī jūs iegūstat cPanel vai Plesk vadības paneļiem, kā arī Archlinux un OpenSUSE. Par vēl USD 20 mēnesī varat pievienot sistēmu Windows. Visintriģējošāk, tomēr augstākā līmeņa plānā ir četri virtuālie CPU kodoli, 160 GB SSD atmiņas un 8 GB RAM. Tas ir diezgan labs cenu diapazona komplekts. Ir iekļauta arī ugunsmūra pārvaldība.

Skatīt pilnu 1&1 IONOS pārskats

Izpratne par VPS mitināšanu

Pārlūkojot desmit VPS firmas, jūs gūstat diezgan labu sajūtu par to, kā izskatās šī nozare. Lielākā daļa uzņēmumu apvieno savus piedāvājumus ar apmēram USD 30 mēnesī. Parasti viņi maksā vairāk par pārvaldītu mitināšanu, un arī Windows parasti ir papildu maksa.

Liela lieta, kas jāsaprot par VPS resursdatoriem, ir tāda, ka viņi ir tikpat tuvu īpaša servera izmantošanai, cik jūs varat iegūt, nemaksājot par vienu mašīnu. Virtualizācija ir process, kurā viena datora vai datoru kolekcijas resursi, izmantojot mākoņa programmatūru, lietotājiem tiek sadalīti. Virtualizācijas saskarnē uzņēmuma tehniķis nodrošina resursus tikai jūsu serverim.

Piemēram, uzņēmums var izmantot mašīnu ar četriem procesoriem, kuriem katram ir 56 kodoli. Katrs kodols atbalsta divus pavedienus. Rezervējot dažus serdeņus administratīvo vajadzību apmierināšanai, tas viņiem dod iespēju lietotājiem nodrošināt aptuveni 400 virtuālo kodolu ekvivalentu, nevienam nepārklājoties. Viņi var arī izmantot kaut ko līdzīgu 500 TB krātuvei RAID masīvā un nodrošināt to līdzīgā veidā.

Katrs no šiem nodrošinātajiem serveriem uzvedas tā, it kā tā būtu sava mašīna. Katrā no tiem varat instalēt operētājsistēmu un jebkuru programmatūru, kuru vēlaties, un tā ir liela VPS priekšrocība. Tu iegūsti:

 • Gandrīz ar vienas mašīnas pieredzi
 • Pilnīga administratīvā kontrole pār OS
 • Piekļuve pilnam servera gadījumam par daudz lētāk nekā vienas mašīnas cena

Operētājsistēmām ir liela nozīme. Ja neesat pazīstams ar Linux, ieteicams to izpētīt, it īpaši, ja nevēlaties maksāt prēmiju par Windows serverī. Jūs varat nolīgt vai slēgt līgumu ar kādu, kurš pārzina Linux, lai nodrošinātu jums palīdzību, kad jums tā nepieciešama.

Vissvarīgākais – jums nebūs jāierobežo sistēmas konfigurēšana. Piemēram, attēlu mitināšanas vietnei, iespējams, būs jāinstalē GD, lai varētu bez piepūles rīkoties ar failu tipiem. Izmantojot kopīgu risinājumu, jūs to nevarēsit izdarīt.

VPS hostinga negatīvie punkti

VPS izmantošanas negatīvie ir tas, ka ir ierobežoti to resursu apjomi, kurus varat zaudēt. Dedicated serveri un pat milzīgi mākoņu gadījumi var sasniegt tūkstošiem dolāru. Tas bieži vien ļauj lietotājiem izvietot serverī no diviem līdz 96 kodoliem. Lielākajai daļai cilvēku nav vajadzīgs tik daudz enerģijas, un tieši tāpēc VPS ir lieliska izvēle klientiem, kas apzinās izmaksas un kuriem nepieciešama vide, kuru viņi pilnībā kontrolē.

Secinājums

VPS mitināšana ir populāra opcija, jo tā bieži ļaudīm ļauj gūt labāko no abām pasaulēm. Cenu noteikšana ir saprātīga, parasti zem 50 USD par sākuma līmeņa plānu. Tajā pašā laikā jūs pats iegūstat to, kas funkcionāli ir viens serveris. Ja vēlaties izmantot visas pielāgošanas iespējas, netraucējot bankai, VPS sniedzējs ir tā vērts.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map