Labākās bezmaksas tīmekļa mitināšanas vietnes (2020. gada maijs)

Labākās bezmaksas tīmekļa mitināšanas vietnes (2020. gada maijs)

Labākās bezmaksas tīmekļa mitināšanas vietnes (2020. gada maijs)

Jūs esat tikko uzsācis biznesu un vēlaties vietni, bet nevarat izvietot skaidru naudu?


Par laimi, ir dažas faktiski bezmaksas mitināšanas iespējas – lai gan jums ir jāzina par to, ko nokļūstat, pretējā gadījumā jūs varat kļūt neapmierinātāks nekā jebkad agrāk.

mitiniet savu vietni no mājām

Vietnes izveidošana var būt grūts uzdevums, un, ņemot vērā ilgtermiņa izmaksas, daudzi cilvēki meklē bezmaksas servera mitināšanas iespējas..

Ir daudz plusi un mīnusi, kas iet kopā ar bezmaksas mitināšanas vietnēm. Ja jūs interesē bezmaksas servera mitināšana, ir laba ideja uzzināt mazliet par tā darbību un to, kādi ir daži no bezmaksas vietņu mitināšanas uzņēmumiem. Apskatīsim dažus no lielākajiem biznesā, un tad mēs apspriedīsim, kas jums jāpatur prātā, izmantojot bezmaksas tīmekļa serveri.

000 tīmekļa mitināšana

000webhost

Reakcijas laiks: 230 ms

Laiks: 99,75%

Skatīt 000 tīmekļa mitināšanas plānus

000webhosting ir nopelnījis bezmaksas vietņu mitināšanas uzņēmuma reputāciju, kas piedāvā tādu ātrumu, kāds daļēji ir lielo suņu biznesā. Lietotāji ar saviem bezmaksas kontiem saņem vairākas priekšrocības, tostarp:

 • 10 Gb joslas platuma
 • Viena Gb diska vietas
 • Piekļuve forumu programmatūrai un Discord tērzēšanas sistēmām

Kā jūs varētu gaidīt ar augstas veiktspējas bezmaksas tīmekļa serveri, jā, ir daži brīdinājumi. Liela nozīme ikvienam, kas izveido mazu biznesu, ir tas, ka viņi mitina e-pasta kontus. Tāpat jūs varat vienkārši aizmirst par kaut ko līdzīgu klientu atbalstam. Un tur ir doozie: viņi arī katru dienu darbosies jūsu vietnē bezsaistē.

Jūs varēsit iestatīt MySQL datu bāzi, kā arī savā kontā varat ievietot divas vietnes. Pieejama arī FTP piekļuve. Varbūt visiespaidīgāk, ka viņu serveros darbojas PHP 7.3 un jaunāka versija. Jūs varat izmantot savu domēna vārdu, un apakšdomēni ir atļauti bez maksas. Tas ietver automātiskos uzstādītājus, kas var iestatīt WordPress, Joomla un citas emuāru veidošanas un CMS sistēmas.

Ir arī ziņojumi par “neaktivitātes reklāmām” 000 tīmekļa mitināšanas vietnēs. Tie izmanto uznirstošo logu stilu, un tas, iespējams, neder kopā ar ļaudīm, kuri meklē bezmaksas tīmekļa mitināšanu bez reklāmām. Acīmredzot jūs varat atspējot šo funkciju cPanel, taču iesācēji to neizdomās, kamēr nebūs problēmu.

Skatīt pilnu 000webhosting pārskatu

Bezgalība

bezgalības bezmaksas

Reakcijas laiks: 1000+ ms

Laiks: 99,9%

Skatiet bezgalības plānus

Lielais Infinityfree pārdošanas rādītājs ir tāds, ka tie piedāvā gan neierobežotu joslas platumu, gan diska vietu. Tomēr jāņem vērā, ka tīmekļa lapu apmeklējumu skaits dienā nepārsniedz 50 000. Tas ir vairāk nekā pietiekami ikvienam, kurš tikai ievieto vietni ģimenes attēlu vai personīga projekta izveidošanai, taču tas nav lieliski piemērots uzņēmumiem. Arī MySQL varat mitināt līdz 400 datu bāzēm.

Viens no iespaidīgākajiem uzņēmuma piedāvājumiem ir bezmaksas SSL, DNS un Cloudflare CDN. Ja jūs mēģināt radīt trafiku saskaņā ar Google pašreizējām SEO vadlīnijām, tas ir daudz labu lietu. Ja vēlaties izveidot vienkāršu un bezmaksas domēnu mitināšanas kontu, tas var būt ļoti izdevīgi. Tāpat savā kontā varat mitināt neierobežotus domēna vārdus. Lietotāji var izmantot arī līdz 10 e-pasta kontiem, un viņiem katram ir atļauts viens FTP konts. Infinityfree rēķins pats par sevi neuzliek “piespiedu reklāmas”. Nedaudz skaidrs, ko viņi ar to domā, bet uzņēmums tomēr mudina atbalsta lietotājus izslēgt savus reklāmu bloķētājus.

Ātrums ir neliels jautājums. Vietņu ielādes laiki bieži tiek skaitīti desmitos sekunžu, it īpaši WordPress instalēšanas gadījumos. Ja meklējat mitināšanas plānu ar zibens slodzes laikiem, jūs, iespējams, vēlēsities medīt starp citiem bezmaksas tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem. Arī trāpījumu skaita ierobežojums negatīvi ietekmē neizmērītās diska vietas un joslas platuma vērtību.

Wix

Wix

Reakcijas laiks: 400 ms

Laiks: 99,9%

Skatiet Wix mitināšanas plānus

Jūs varat pamanīt modeļa veidošanos. Ikvienam bezmaksas tīmekļa serveru sektoram ir sava niša, ar kuru viņi veido savu pārdošanas piķi. Wix runa nav par ātrāko vai absolūti visuzticamāko. Tā vietā viņi koncentrējas uz to, ka ir uzņēmums, kas nodrošina jaukāko vietņu veidotāju ar vilkšanas un nomešanas saskarni. Īpaši tiem cilvēkiem, kuri ir tikko iesākumā tīmekļa dizainā, mitināšanas pakalpojumu sniedzēji ar labām ēku lietotnēm, kas integrēti piedāvājumā, var būt ļoti pievilcīgi.

Wix ir viens no labākajiem uzņēmumiem gan darbības laika, gan atsaucības ziņā. Tas prasa lielu daļu no brīva plāna iegūšanas. Tie nodrošina niecīgu 500 MB joslas platumu mēnesī un ne pārāk lielu 500 MB diska vietas. Arī e-pasta konti nav pieejami.

Bezmaksas vietņu veidotājs, kā jūs varētu iedomāties, var nedaudz pierast. Par laimi, Wix nodrošina klientu atbalstu arī ar tērzēšanas, e-pasta un tālruņa palīdzību. Arī celtnieks var izveidot tiešsaistes veikalus. Ja jūs nezināt daudz kodu un mēģināt izveidot vietni dažu minūšu laikā, ir ļoti labs arguments, lai dotos uz Wix.

x10hosting

x10hosting galvenais

Reakcijas laiks: 340 ms

Laiks: 100%

Skatīt x10hosting plānus

Vēl viens tirgus dalībnieks neierobežotā diska vietas un joslas platuma segmentā ir x10hosting. Viņi izmanto mākonī balstītu sistēmu, kas izmanto SSD diskus, lai nodrošinātu labu atsaucību. Jums būs pieejams arī cPanel, PHP un MySQL, un tas padara uzņēmuma piedāvājumus par lielisku izvēli ikvienam, kam ir vismaz vidējs fons tīmekļa programmēšanā. Visas programmatūras pakotnes stekā ir iestatītas uz jaunākajām versijām. Viņi darbojas arī vairāk nekā desmit gadus, un viņu paketē ietilpst vietņu veidotājs.

Mēģinot mazliet atšķirties, x10hosting mērķis ir būt viena klikšķa instalēšanas uzņēmumam. Jūs varat ielādēt dažādas lietotnes, tostarp:

 • WordPress
 • Joomla
 • PHPBB
 • Magento

Magento piedāvājums ir jauks papildinājums, jo tas iesācējiem ļauj ātri sākt darbu ar e-komerciju.

Kā parasti lielākajai daļai uzņēmumu, kas nodarbojas ar bezmaksas tīmekļa mitināšanu, netiek rādītas reklāmas, varat sagaidīt, ka uz jūsu servera nebūs e-pasta. Katrā kontā ir atļauts arī tikai viens domēns un vietne.

Liels kairinājums ar x10hosting kā vienu no “bezmaksas un neierobežotiem ar zvaigznīti” tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem ir tas, ka viņi izmanto kontu apturēšanas politiku, kas izmanto daudz resursu. Tas tiek darīts pēc viņu ieskatiem, un bloka noņemšanai nepieciešama lietotāja iejaukšanās. Daži lietotāji ir pat ziņojuši par vietņu dzēšanu.

Lielisks ātrums un darbspējas laiks vilina. Resursu izmantošanas politikas risināšana nozīmē, ka jārisina situācija, kas ir gandrīz tikpat slikta, kā tiek deformēta. Pietiek ieguldīt daudz darba vietnes veidošanā mitināšanas platformā tikai tāpēc, lai redzētu, kā tā darbojas.

AwardSpace

balvu telpa

Reakcijas laiks: 800 ms

Laiks: 100%

Skatiet AwardSpace mitināšanas plānus

AwardSpace ienāk tirgū kā simtprocentīgs uzņēmums bez reklāmām, kas nodrošina klientu atbalstu visu diennakti. Ir gan viena klikšķa iespējas gan Joomla, gan WordPress instalēšanai, un tie nodrošina 99% uptime garantiju, kaut arī vairums viņu piedāvājumu novērtējumu piesaista tos 100% uptime.

Kādas ir nozvejas? Jūs iegūsit tikai vienu Gb diska vietas un 5 Gb joslas platuma. Tas nav šausmīgi, bet, padziļinoties uzņēmuma pakalpojumu sniegšanas noteikumos, lietas kļūst mazliet sarežģītākas. Apbedīts TAS ir atļauja pārdot jūsu datus trešajām personām.

Ātrums ir jautājums arī par AwardSpace. Lai gan testēšana, šķiet, rāda sliktu 800 ms reakcijas laiku, ir bijuši ziņojumi par gadījumiem, kas tuvāk 1500 ms.

Uzņēmums mēģina arī jūs informēt par viņu apmaksātajiem līmeņiem. Lai gan daži no viņu izcenojumiem izskatās lēti, par dolāru par dolāru, jūs, iespējams, varat atrast mitināšanas paketi mūsu vēlākajā sadaļā par gandrīz bezmaksas tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kas veiks daudz labāk.

Vietne FreeHosting.com

freehosting galvenā

Reakcijas laiks: 948 ms

Laiks: 98,79%

Skatiet FreeHosting plānus

Funkciju ziņā FreeHosting.com ir viens no labākajiem bezmaksas tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem. Stingrā, pieņemamā lietojuma politikā jūs iegūstat 10 Gb diska vietas un nemērītā joslas platuma. Lietotāji arī var katrā vietnē mitināt vienu e-pasta kontu! Arī vadības panelis ir pieejams vairākās valodās.

Tā kā datu centri atrodas Eiropā, veiktspēja ir masīva problēma vietnē FreeHosting.com. Uptime ir nepieņemami zema, tuvojas ekvivalentam bezsaistē vismaz pusi dienas katru mēnesi. Arī atsaucība ir diezgan slikta. Lappušu ielādes laiks ir sliktāks, un jūs domājat, ka vietnēm, kas izmanto uz PHP balstītas satura pārvaldības sistēmas, ielādēšana prasīs vairākas sekundes.

FreeHosting.com ir grūti neviens, kas vada mazu biznesu. Patiesību sakot, pat ja jūs vienkārši vēlaties kādā lapā ievietot ģimenes fotoattēlus, jūs, iespējams, varētu rīkoties labāk. Ja vien jums absolūti nav vajadzīgs patiesi neapzināts joslas platuma vāciņš, meklējiet bezmaksas pakalpojumus citur.

Bezmaksas tīmekļa mitināšanas vietņu plusi un mīnusi

Plusi

Diezgan droši var apgalvot, ka lielākie bezmaksas pakalpojumu sniedzēju izmantošanas ieguvumi ir tas, ka viņi piedāvā savas lietas par brīvu. Tas ir liels pārsteigums. Tomēr kopumā bezmaksas ceļš jums ir jāvirza tikai tad, ja meklējat kaut ko līdzīgu bezmaksas domēna mitināšanai, kur jūs vienkārši novietojat vārdus vēlākai lietošanai vai pārdošanai. Tas var būt arī labs veids, kā iegūt kādu praksi, izmantojot tādas programmatūras pakotnes kā PHP un MySQL, taču ņemiet vērā, ka ierobežojumi failu pārvaldniekam un piekļuvei datu bāzēm joprojām var liegt jums kļūt par vietņu dizaineriem vai programmētājiem. Cilvēkiem, kas mēģina tikt galā ar HTML un CSS, tomēr vajadzētu būt labiem.

Mīnusi

Viens no mīnusiem ir diezgan acīmredzams. Bezmaksas reti nozīmē patiesi brīvu. Piemēram, uz neierobežotu joslas platuma mērīšanu gandrīz vienmēr attiecas izmantošanas ierobežojumi, resursu ierobežojumi un pat patvaļīgi ierobežojumi, cik daudz trāpījumu dienā jūsu vietne var pieņemt.

Ja nezināt, kā tiek konfigurēts vidējais bezmaksas hostinga pakalpojums, pastāv lielas nepatikšanas. Bezmaksas mitināšana gandrīz vispārēji nozīmē dalītu mitināšanu. Tas nozīmē, ka jūsu vietne ne tikai izmanto tos pašus resursus kā citas servera vietnes, bet ir arī liela iespēja, ka jūsu vietne tiks mitināta tajā pašā failu sistēmā.

Daudzas lētas tīmekļa mitināšanas vietnes, pat tādas, par kurām tiek maksāts, izmanto šo modeli, lai samazinātu izmaksas, taču tas ir problemātiski drošības apsvērumu dēļ. Mēs nevaram pietiekami stingri uzsvērt, ka jums nevajadzētu glabāt slepenus datus nevienā dalīta hostinga sistēmā. Ja neesat 100% pārliecināts, ka jūsu plāns ir saistīts vismaz ar virtuālo veltīto serveri, kuram ir savs sadalīts atmiņa un atmiņas telpa, jums noteikti nevajadzētu glabāt neko, kas prasa drošību failu sistēmā vai datu bāzē.

Problēma ir nepilnīga funkciju pieejamība. Jo īpaši kaitinošs ir bezmaksas e-pasta trūkums. Jūs redzēsit arī daudzus “bezmaksas” piedāvājumus, kas patiesībā nesniedz pilnu lietu par brīvu. Piemēram, “bezmaksas SSL” parasti ir tikai lietotāja izveidots sertifikāts, kas nav pilnībā validēts.

Faktiski bezmaksas SSL sertifikāts nebūs paredzēts bez maksas mitināšanas plānā. Jums, visticamāk, būs jāmaksā vismaz USD 10 mēnesī, lai iegūtu pareizu bezmaksas SSL sertifikātu, kas iet caur atzītu drošības uzņēmumu. Tas pats attiecas uz patiesi bezmaksas domēna vārda iegūšanu.

Cilvēkiem, kas ir diezgan pieredzējuši, īpaši kodētājiem, bezmaksas pakalpojums bieži ir ļoti problemātisks. Bezmaksas saimnieki parasti pieturās pie vecās skolas LAMP kaudzītes. Varat aizmirst par tādas vietnes iestatīšanu, kas, piemēram, izmanto Node.JS vai Ruby. Mūsdienīgākas datu bāzes, piemēram, NoSQL, par brīvo līmeni var vienkārši aizmirst.

Kāda ir alternatīva, jūs varētu jautāt? Pieņemsim, ka jūs neskatāties uz bezmaksas saimniekiem, jo ​​vēlaties dakšot daudz naudas. Paturot to prātā, šeit ir dažas gandrīz bezmaksas alternatīvas, kuras ir vērts apsvērt.

Labāk nekā bez maksas: Ļoti lēti tīmekļa mitināšanas plāni

Lēts ir labāks nekā bezmaksas, jo jūs faktiski iegūsit mitināšanu un reālu atbalstu bez reklāmām. Bezmaksas mitināšana nav īsta lieta, viņi kaut kā jūs piemeklēs. Varētu arī vienkārši sagriezt līdz pakaļdzīšanās brīdim un iztērēt dažus dolārus mēnesī.

iPage

ipage

Sākumcena: Mēnesī 1,99 USD

Reakcijas laiks: 780 ms

Laiks: 99,95%

Skatiet iPage mitināšanas plānus

Pārvietošanās ar iPage galvenokārt ir saistīta ar neierobežotas vietas diskā un joslas platuma iegūšanu par ļoti zemu cenu. Tie nav visvairāk zibens ātrumi no gandrīz bezmaksas pakalpojumu sniedzējiem, un viņiem ir tikai divi datu centri ASV. Uzņēmums ir arī cieši koncentrējies uz LAMP steku, tāpēc jūs nenovērsīsities no bezmaksas pakalpojumu sliktākajiem trūkumiem. mitināšanas vietnes. Viņi arī nodrošina stabilu klientu atbalstu, izmantojot tērzēšanas sistēmu, bet atbalsts pa tālruni un e-pastu nav pieejams.

Pirmo gadu varat iegūt bezmaksas domēna vārdu, un ir pieejams pat bezmaksas SSL sertifikāts. Cena ir lieliska, taču, iespējams, citur var atrast ātrākas un jaudīgākas iespējas. Ir patīkami arī sniegt nelielu cenu pārliecību, un iPage piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Skatīt pilnu iPage mitināšanas pārskatu

NameCheap

namecheap galvenā 19. jūlijā

Sākumcena: Mēnesī 1,37 USD

Reakcijas laiks: 535 ms

Laiks: 100%

Skatīt NameCheap mitināšanas plānus

NameCheap ir uzņēmums, kas darbojas vairāk nekā desmit gadus, un viņi jau sen ir koncentrējušies uz domēnu pārdošanu un zemu izmaksu mitināšanas plāniem. Liels pārdošanas punkts ir tas, ka viņi piedāvā bezmaksas palīdzību vietņu migrēšanā. Ja esat jau izveidojis klātbūtni cita uzņēmuma serveros, ir patīkami zināt, ka tur būs pieejams tehniskais atbalsts, kas palīdzēs jums visu procesu.

Uzņēmumam ir mazliet pozitīva reputācija domēnu vārdu tirgotāju vidū. Ja jūs meklējat labu autostāvvietas iespēju, kur varat nomest domēnu, ir grūti pārspēt NameCheap.

Lai gan NameCheap klientu atbalsts ir nedaudz plankumains. Pat ļaudis, kas ir strādājuši ar otrā līmeņa pārstāvjiem, ir ieguvuši atbildes nokopēšanas un ielīmēšanas iespējas no zināšanu bāzes.

Ja esat iesācējs, kurš baidās, ka jums varētu būt nepieciešama palīdzība, NameCheap nav paredzēts jums. Tomēr prasmīgākiem un pieredzējušākiem ļaudīm NameCheap piedāvā viszemāko cenu, kādu jūs atradīsit izmantojamam tīmekļa mitinātājam bez reklāmām jūsu vietnē.

Skatīt pilnu NameCheap Hostinga pārskatu

Vietne

siteground main 19. jūlijs

Sākumcena: Mēnesī 3,95 USD

Reakcijas laiks: 570 ms

Laiks: 99,97%

Skatiet SiteGround mitināšanas plānus

Siteground ir uzņēmums, kas koncentrējas uz sniegumu uzņēmuma līmenī, un lielākajai daļai tā plānu tiek noteikta atbilstoša cena. Viņi tomēr nevēlas atstāt sākuma līmeņa lietotājus un iesācējus tuksnesī, un tieši šeit ir jārēķinās ar viņu lēto mitināšanas līmeni. Tiek piedāvāti bezmaksas vietņu pārsūtījumi, un jūs varat saņemt klientu un tehnoloģiju atbalstu visu diennakti, izmantojot tālruni, e-pastu vai tērzēšanu.

Nekustīga stabilitāte ir svarīgs faktors, it īpaši tad, kad sākat maksāt uzņēmumam, lai jūsu vietne tiktu uzturēta un darbotos. Par laimi Siteground piedāvā plašu papildinājumu klāstu, kas nodrošina stabilitāti. Tie ietver:

 • Bezmaksas CDN
 • Bezmaksas ikdienas dublējumi
 • Datu centri vairākās vietās visā pasaulē

Tas nav skaidri norādīts mitināšanas lapā, bet joslas platums nav noteikts. Jūs iegūsit arī 10 Gb diska vietas. MySQL krātuves vieta ir neierobežota, un jums būs pieejama gan cPanel, gan SSH. Arī SSL un HTTPS ir iekļauti bez maksas.

Tie, kas vēlas kaut ko tuvu uzņēmuma līmeņa sniegumam, nepiedodot daudz naudas, atradīs SiteGround par pievilcīgu iespēju. Varat arī viegli uzlabot jaunākās krātuves un resursus par pāris dolāriem vairāk. Palīdzība jums būs pieejama ik uz soļa, un tas padara SiteGround par vienu no interesantākajām gandrīz bezmaksas iespējām iesācējiem..

Skatīt pilnu vietnes Ground Hosting pārskatu

AWS mākonis

amazon lightsail

Sākumcena: Mēnesī 3,50 USD

Reakcijas laiks: 500 ms

Laiks: 99,99%

Iepazīstieties ar Amazon plāniem

Par Amazon Web Services izmantošanu vietnes mitināšanai jau iepriekš ir jānorāda divas lietas. Pirmkārt, tas vienkārši nav paredzēts iesācējiem. AWS ir izveidots tādām organizācijām kā Netflix un Major League Beisbols, kurām katru dienu nepieciešams straumēt milzīgu daudzumu video un datu. Mazajam puisim tā nav draudzīga vieta, kur peldēties.

Otrkārt, cenu struktūra var būt tieši neskaidra. Visa Amazon serveru izmantošana tiek aprēķināta un aprēķināta, pamatojoties uz izmantotajiem CPU cikliem. Viņi mēģina padarīt dažas vienkāršākas cenu struktūras pieejamas lētā līmenī par USD 3,50 mēnesī, taču patiesībā to ir diezgan grūti iestatīt..

Mērīšana un rēķinu sagatavošana šādā formā var būt laba lieta. It īpaši, ja jūs mēģināt uzturēt vietni un darboties laikā, kad svārstības ir starp sezonu un sezonu. Piemēram, mazs uzņēmums, kuram ir mazumtirdzniecības vietne, kas svētku brīvdienu sezonā piesaista tikai intensīvu satiksmi, iespējams, nevēlas par hostingu jūnijā maksāt to pašu, ko viņi dara decembrī.

AWS ļauj automātiski mērogot, taču jūs arī vēlēsities sekot līdzi norēķinu lapai, lai pārliecinātos, ka izmaksas netiek kontrolētas. Pat ja jūs pārvaldāt nelielu vietni un mitināt to AWS, neguliet uz šo problēmu. Atsevišķs neatklāts uzbrukuma atteikums pakalpojumam var patērēt resursus un maksāt naudu.

Viena no galvenajām AWS priekšrocībām ir tā, ka Amazon serveros varat mitināt visu, ko vēlaties. Nekas neliedz jums sadalīt mākoņa instanci un tajā instalēt jūsu izvēlēto operētājsistēmu. Tas ir neprātīgs šīs pakāpes kontroles līmenis.

Secinājums

Bezmaksas mitināšanai parasti ir pievienotas daudz virknes. Pirms izvēlēties saimnieku, ir prātīgi padomāt, kādas ir jūsu prioritātes. Vai lapas reklāmas rada bažas? Vai jums ir nepieciešama droša informācija? Vai esat iesācējs vai pieredzējis profesionālis?

Mēs ļoti iesakām ļaudīm padomāt par pāreju uz gandrīz bezmaksas iespēju, ja tas vispār ir iespējams. Bezmaksas mitināšanas plāni ir lieliski piemēroti, lai tikai izveidotu projektus vai nosūtītu mazliet informācijas par personīgo aizraušanos. Ja jūs mēģināt tīklā uzturēt mazu biznesu vai organizāciju, iespējams, vēlēsities iepludināt nedaudz naudas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector