Namecheap vs Godaddy: kurš ir labākais domēnu reģistrators? (2020. gada maijs)

Namecheap vs Godaddy: kurš ir labākais domēnu reģistrators? (2020. gada maijs)

Namecheap vs Godaddy: kurš ir labākais domēnu reģistrators? (2020. gada maijs)

Ja nākamajam domēna vārda pirkumam jāizvēlas GoDaddy vai Namecheap?


Vai esat sajaukts? Nezinu, ko izvēlēties?

Nelietojiet izmisumā.

Mums ir atbilde jums.

Lai iegūtu objektīvu viedokli par to, kura no šīm divām populārajām izvēlēm ir labākais domēna reģistrators, var būt grūti. Pēc daudzu domēnu iegādes no abiem uzņēmumiem mēs jums atbildēsim.

Nosaukumā Namecheap vs GoDaddy ir jāņem vērā daudzi faktori. Izdevumu ziņā gan GoDaddy cenas, gan Namecheap cenas ir ļoti saprātīgas, it īpaši ar regulārām akcijām, sezonas izpārdošanām un ievērojamām atlaidēm liela apjoma pirkumiem. Abi uzņēmumi piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, piemēram, e-pastu un vietņu mitināšanu, taču šajā rakstā galvenokārt koncentrējamies uz to, kurš uzņēmums ir labākais domēna vārdu reģistrators.

GoDaddy, pirmo reizi dibināts 1997. gadā, iespējams, ir vispazīstamākais domēnu reģistrators nozarē. Viņu plašās mārketinga kampaņas ir palīdzējušas izplatīt patērētājiem un profesionāļiem izpratni par savu zīmolu, īpaši reklāmas, kas tika izlaistas sezonālā Superbowl ad blitz laikā ASV, taču vai tās ir labākā vieta, kur iegādāties domēna vārdus?

Namecheap, kas dibināta 2000. gadā, ir ievērojams GoDaddy konkurents. Viņi ieguva daudzu balsu atbalstu privātuma atbalstīšanas vestibilā, iebilstot pret Likumu par tiešsaistes pirātismu (SOPA). Kā viens no lielākajiem domēnu reģistrētājiem nozarē, viņi saviem klientiem piedāvā dažādus TLD (augstākā līmeņa domēnus)..

Cenu noteikšana

Varbūt vissvarīgākais faktors klientiem ir tas, cik daudz naudas būs jāmaksā, lai iegādātos savu domēna vārdu. Gan GoDaddy, gan Namecheap ir konkurētspējīgas cenas ar daudzām atlaidēm, kas pieejamas visa gada garumā, taču apskatīsim pašreizējās cenas, lai iegūtu priekšstatu par to, cik jums izmaksātu domēna iegāde jūsu hobija vietnei vai uzņēmumam.

GoDaddy cenu noteikšana

GoDaddy cenas mainās atkarībā no tā, kādu TLD jūs pērkat (.com, .net. .Org, valstu domēni utt.) Un no tā, vai pērkat gadu, divus gadus vai vairāk. Arī sezonas izpārdošanas un reklāmas kuponi cenu vēl vairāk pazemina.

Ja vēlaties domēna vārdu iegādāties lēti, vēlēsities izmantot kuponu vai gaidīt reklāmas vai pārdošanas vietni. Bieži vien, ja jūs pērkat savu jauno jauno domēnu kopā ar uzņēmumu, jūs iegūsit labākos piedāvājumus. Lai gan GoDaddy smagi piemeklēs jūs par atjaunošanu, tāpēc esiet piesardzīgs.

 • .com Domēni: 2,99 USD (bet 0,99 USD ar šo saiti) pirmo gadu ar 2 gadu iegādi, bet par otro gadu rēķins ir USD 17,99
 • .neto domēni: USD 13,99 par pirmo gadu, bet par otro gadu rēķins ir USD 19,99
 • .org Domēni: USD 11,99 par pirmo gadu, bet par otro gadu rēķins ir USD 20,99
 • .io domēni: 49,99 USD par pirmo gadu, bet par otro gadu rēķins ir 59,99 USD
 • .xyz domēni: USD 0,99 par pirmo gadu, bet par otro gadu rēķins ir USD 14,99

Šie ir tikai GoDaddy piedāvāto populārāko TLD paraugi.

Iegādājieties pirmo jauno domēnu par USD 0,99 vietnē GoDaddy

Namecheap cenu noteikšana

Patiesībā uz viņu vārdu, Namecheap mēdz darboties nedaudz lētāk nekā GoDaddy. Tāpat kā viņu konkurentam, Namecheap ir daudz pārdošanas un sezonālu atlaižu visa gada garumā, kā arī kuponi, kas var palīdzēt samazināt jūsu pirkuma izmaksas.
Lēta domēna vārda reģistrācija, protams, ir viena no labākajām izvēlēm.

 • .com Domēni: USD 8,88 gadā
 • .neto domēni: USD 12,98 gadā
 • .org domēni: USD 12,98 gadā
 • .io domēni: 32,88 USD gadā
 • .xyz domēni: USD 1,38 gadā

Namecheap piedāvā daudzus TLD ārpus šīm izvēlēm, tāpēc ir vērts to apskatīt.

Iepazīstieties ar jaunākajām Namecheap atlaidēm (atlaide līdz 46%)

Privātā domēna vārda reģistrācijas cenu noteikšana

Ikvienam, kam pieder domēna vārds, vajadzētu uztraukties par viņu privātumu. Privātā domēna vārda reģistrācija ir pakalpojums, ko piedāvā abi šie uzņēmumi. Bez šīs aizsardzības ikviens var doties uz publisko direktoriju un meklēt jūsu domēnā informāciju, kas varētu ietvert jūsu tālruņa numuru, vārdu un uzvārdu un citu personu identificējošu informāciju, kuru jūs sniedzat reģistratūrai..

Ļaunprātīgi dalībnieki, piemēram, hakeri, var izmantot šo informāciju, lai uzbruktu jūsu biznesam, tiešsaistē meklētu jūsu privātā sociālā tīkla profilus vai pat integrētu šo informāciju stratēģijās, kuras tiek izmantotas, lai uzbruktu jūsu vietnei. Identitātes zagļi var meklēt arī jūsu domēnu par to pašu informāciju, mēģinot nozagt jūsu identitāti. Cilvēki, kuri profesionāli iegādājas un uzspiež vērtīgus domēna vārdus, arī nesazinās ar jums jūsu mājās vai uzņēmumā, lai jūs iebiedētu, lai viņi varētu iegādāties jūsu domēnu par mazāk, nekā ir vērts!

Namecheap piedāvā bezmaksas privāta domēna vārda reģistrāciju, lai paslēptu jūsu akreditācijas datus no Whois vaicājumiem, kamēr GoDaddy piešķir piemaksu par domēna cenu par to pašu pakalpojumu. Namecheap ir nepārprotams uzvarētājs šeit.

GoDaddy atlaižu domēnu klubs

Ja plānojat domēnu iegādi vairumā, ir vērts padomāt par GoDaddy lētu domēna vārda reģistrāciju. Par USD 120 gadā jūs saņemat .com atjaunošanu tikai par USD 8,29 gadā.
Kā interneta tirgotājam, kurš vēlas apjomīgi iegādāties PBN domēnus, vai pat kā globālam zīmolam, kurš cenšas apturēt visas iespējamās jūsu domēna vārda permutācijas, varētu būt jūsu laika vērts, lai pievienotos klubam.

Nav tieša ekvivalenta Namecheap, lai gan baumo, ka Namecheap šobrīd strādā pie viņu pašas idejas versijas.

Lietotāja pieredze & Klientu atbalsts

Cena nav vienīgā lieta, kas jāņem vērā, kad jūs izlemjat par Namecheap vs GoDaddy. Lietotāja pieredze un klientu atbalsts ir būtisks faktors jūsu izvēlē.
Ja kādam uzņēmumam ir interfeiss, kas jums nepatīk, vai arī jums nav API, kas ir saderīga ar jūsu tīmekļa izstrādātāja izvēlēto programmēšanas valodu, saziņa ar citu uzņēmumu var pilnībā pārtraukt jūsu darbplūsmu.

Šeit ir daži iemesli, kāpēc daži lietotāji dod priekšroku vienam uzņēmumam, nevis otram. Tāpat kā ar visiem tiešsaistes atzinumiem, jūsu nobraukums var atšķirties.

GoDaddy lietotāja pieredze

ej tēti

Tīrot internetu, jūs varat atrast daudz viedokļu par GoDaddy klientu pieredzi.

GoDaddy mīnusi:

 • Izskatās, ka GoDaddy pašreizējā biznesa stratēģija koncentrējas uz pārdošanu, dodot klientam plašu dažādu domēna papildinājumu iespēju klāstu, kas palēnina pirkšanas procesu.
 • Dažiem lietotājiem GoDaddy saskarne kopumā ir mulsinoša vai nomākta. Parasti sūdzība ir tāda, ka saskarne ir pārblīvēta un koncentrējas uz citu pakalpojumu pārdošanu klientam, nevis nodrošina ērtu piekļuvi kritiskai informācijai..
 • E-pasts un tērzēšanas atbalsts ir pamatoti atsaucīgs, taču daži lietotāji sūdzas, ka tehniķi un atbalsta aģenti izmanto konservētas atbildes un atbild uz jautājumiem tikai ar vispārīgiem risinājumiem.
 • GoDaddy ir kritizēts kā pret privātumu un brīvību vērsts viedoklis, izsakoties par Atbalstu tiešsaistes pirātisma aktam (SOPA) un aizliedzot klientu domēnus par aizskaroša satura mitināšanu.
 • Klienti, kuri ir izmantojuši GoDaddy domēna izsoļu sistēmu, ir skaļi sūdzējušies par ēnas biznesa praksi, nepilnībām ar izsolēm un citām problēmām.
 • Dažiem recenzentiem ir aizdomas, ka vairāki kritiski procesi GoDaddy aizmugures versijā ir pilnībā automatizēti bez jebkādas uzraudzības un cilvēku ieguldījuma, kas ir radījis problēmas ar izsolēm un citām vietnes funkcijām..

GoDaddy plusi:

 • GoDaddy ir plaša un labi apmācīta tīkla un informācijas drošības komanda. Tā kā viņi darbojas kopš 1997. gada, viņiem ir bijis salīdzinoši maz pārkāpumu un drošības apsvērumu.
 • Vietne ir plaši dokumentēta, un tajā ir plašs palīdzības rakstu krājums un skaidras instrukcijas klientiem.
 • GoDaddy ir lielisks atbalsts pa tālruni, ātrs reakcijas laiks un uzmanīgs personāls. Šķiet, ka vairums klientu dod priekšroku zemāka līmeņa e-pastam un tiešraides tērzēšanai.
 • Runājot par TLD, GoDaddy ir plašāks augstākā līmeņa domēnu klāsts nekā jebkuram citam uzņēmumam. Lielākā daļa TLD vispirms tiek izlaisti GoDaddy, pirms tie tiek ieviesti visiem citiem reģistratūrām.
 • GoDaddy mitināšanas paketes dažreiz ir lētākas nekā Namecheap, it īpaši ņemot vērā, ka katram domēna pirkumam ir iekļauta ierobežota mitināšanas pakete..
 • Izmantojot tālruni, jūs varat piekļūt diennakts klientu atbalstam, kā arī tērzēšanas iespējām
 • Pienācīga BUJ zināšanu bāze, kā arī dinamiski un nesmuki forumi

Namecheap lietotāju pieredze

vārda lēta

Parasti klientu vērtējumā Namecheap noteikti ir bez dažiem trūkumiem. Vietnēs Reddit un Stackoverflow tā bieži tiek uzskatīta par vienu no labākajām vietām, kur lēti iegādāties domēna vārdu.

Namecheap mīnusi:

 • Daži lietotāji ir sūdzējušies par sarežģījumiem, kas saistīti ar automātiskās atjaunošanas sistēmu, lai gan šīs problēmas ir novērstas no šī gada.
 • Vietnes minimālistiskais dizains nozīmē, ka daži lietotāji, kuri dod priekšroku spēcīgākam informācijas panelim, nevēlas izmantot Namecheap pliko kaulu izkārtojumu.
 • Namecheap ziņo par nedaudz zemāku darbības laiku (99,8% ~) nekā daži viņu konkurenti.

Namecheap plusi:

 • Namecheap ir ieņēmis privātuma un brīvības atbalstīšanas nostāju atšķirībā no GoDaddy, iznākot pret Likumu par tiešsaistes pirātismu (SOPA).
 • Namecheap informācijas paneļa minimālistiskais dizains ir viegli lietojams, viegli lasāms un ļoti atsaucīgs.
 • Izturīgs ieteikumu dzinējs, kas sniedz lieliskas idejas alternatīviem domēna vārdiem.
 • Vienkāršs norēķinu process bez uzpūstām funkcijām vai invazīviem pirkumiem.
 • Iespaidīgi, ka, cik mēs zinām, Namecheap DNS nekad nav apdraudējis neviens hakeris.
 • Diezgan labs klientu atbalsts kopumā
 • Pienācīga FAQ bāze

Papildu iespējas un pārdošana

Abi uzņēmumi gūst papildu peļņu, pārdodot citus pakalpojumus, piemēram, tīmekļa mitināšanas paketes un e-pasta mitināšanu saviem klientiem. Starp abiem ir dažas atšķirības.

GoDaddy papildinājumi

 • Ekspertu pakalpojumi CMS vadībai, drošības auditiem, migrēšanai, VPS pārvaldībai, Apache optimizēšanai un virknei citu lietošanas gadījumu ar 72 stundu apgrozījuma laiku.
 • Office 365 sākot no USD 8,49 mēnesī.
 • SSL sertifikāti, sākot no 63,99 USD gadā.
 • Tīmekļa mitināšana, sākot no 2,99 USD mēnesī.
 • WordPress hostings, sākot no 4,99 USD mēnesī.
 • WHOIS Guard privātā domēna vārda reģistrācijas pakalpojums par papildu samaksu, pamatojoties uz izvēlēto TLD.
 • Daudz vairāk, pakalpojumu nepārtraukti mainoties un kļūstot pieejamākiem.

Namecheap papildinājumi

 • Bezmaksas kalpošanas laiks, kas līdzvērtīgs GoDaddy WHOIS sargam <- tas ir milzīgi! Tas nozīmē, ka jūs saņemat WHOIS privātuma aizsardzību, tāpēc neviens nezina jūsu vārdu un adresi
 • Bezmaksas e-pasta pāradresācija.
 • Bezmaksas pielāgoti vārda serveri.
 • Dalītas, tālākpārdevējs, VPS un speciālas hostinga paketes.
 • WordPress mitināšana par USD 1 mēnesī, sākot no USD 3,88 mēnesī pēc tam.
 • SSL sertifikāti, sākot no USD 7,88 gadā.
 • Piemaksu DNS par USD 4,88 gadā.
 • Daudz vairāk pakalpojumu.

Tīmekļa mitināšana

Vēl viena lieta, kas jāņem vērā pēc domēna pirkšanas no viena no šiem diviem uzņēmumiem, ir viņu tīmekļa mitināšanas piedāvājums. Patiesība ir tāda, ka jūs varat savienot vienu no šiem domēniem ar jebkuru tīmekļa mitinātāju, nav svarīgi, kur jūs to iegādājaties. Tomēr, saglabājot domēna vārdu un tīmekļa mitināšanu tajā pašā uzņēmumā, ir nelielas priekšrocības, kas saistītas ar ērtībām un klientu apkalpošanu.

GoDaddy mitināšana

 • Plašs hostinga piedāvājums, sākot no ļoti lētas ekonomikas līdz pat speciāliem serveriem
 • E-pasta mitināšana iekļauta cenā
 • Pārvaldītā WordPress mitināšana, sākot no tikai USD 1, taču to nevar salīdzināt ar kaut ko līdzīgu WP Engine
 • SSL tiek maksāts, kas ir negatīvs faktors. Jūs varat augšupielādēt pats savu SSL, taču tas to apgrūtina
 • Hostinga pakalpojumi visumā ir draudzīgi lietotājam, taču dažos mitināšanas piedāvājumos tie neizmanto cPanel
 • Skatiet šeit visas GoDaddy mitināšanas atsauksmes, kā arī GoDaddy pārvaldītās WordPress atsauksmes

Namecheap hostings

 • Namecheap ir dažas smieklīgi lētas hostinga cenas (tagad 50% atlaide)
 • E-pasta mitināšana iekļauta cenā
 • Viņi ir jaunāki spēlē, tāpēc nav tik pieredzējuši mitināšanas jomā
 • Jums ir īpašs WordPress mitināšanas piedāvājums EasyWP – kuram ir dažādas atsauksmes
 • Lietotājam draudzīgi admin paneļi kopumā
 • Ja jums ir vienkārša vietne, ieteicams apmeklēt
 • Saņemiet šeit 50% atlaidi

Secinājums

Atkarībā no jūsu projekta lieluma un budžeta labākā domēnu vārdu pirkšanas vieta atšķiras. Namecheap ir skaidrs ieguvējs lielākajai daļai klientu, lai gan GoDaddy var būt pievilcīga izvēle klientiem, kuri vēlas iegādāties lielapjoma domēnus. Abi uzņēmumi ir daudz labāki nekā konkurence, vadot nozari jauninājumu, stabilitātes, drošības un cenu noteikšanas jomā.

Iegūstiet Namecheap piedāvājumus šeit ->

Saņemiet šeit GoDaddy piedāvājumus, USD 0,99 par pirmo domēnu ->

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector