Salīdzināti 12 labākie WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēji (2020. gada maijs)

Kā zināt WordPress mitināšanas pasaulē, kas jums ir vislabākais?


Vai tas nejūtas pārliecinoši?

Kā izdarīt pareizo izvēli?

Mūsuprāt, hostinga uzņēmumiem vislabāk ir skatīties caur objektīvu par to, ko viņi dara labi.

labākais WordPress hostings

WordPress mitināšanas iespēju pasaule ir pilna ar uzņēmumiem, kas piedāvā visu, sākot no sākuma līmeņa dalīta hostinga izvēles līdz uzņēmuma līmeņa WordPress hostinga serveriem. Personai vai organizācijai, kas tikai mēģina noteikt vislabāko WordPress mitināšanu viņu vajadzībām, tas var likt mulsināt.

Šajā mitināšanas pārskatā mēs apskatīsim, kurš piedāvā labāko variantu daudzās dažādās vietņu mitināšanas nišās, kurām klientiem ir vislielākā nozīme. Kad mēs būsim pabeiguši, mēs izskaidrosim arī dažus terminus, kurus parasti izmanto nozarē, un kāds tam ir sakars ar jūsu mitināšanas pakalpojumu vajadzībām.

Vislabākais ikvienam: SiteGround

vietnes laukums

Sākuma līmeņa plāna cena: Mēnesī 11,95 USD

Reakcijas laiks: 500 ms

Laiks: 100%

Skatīt vietnes zemes plānus

Vietnes vietne WordPress klientiem piedāvā trīs lētu hostinga plānu komplektus. Viņu StartUp līmenis uztur vienu vietni, piedāvā 10 Gb krātuves vietas un pieņem 10 000 apmeklējumu. GrowBig un GoGeek līmeņi piedāvā neierobežotu vietņu skaitu un vēl vairāk vietas un apmeklētāju mēnesī.

Vēl svarīgāk ir tas, ka SiteGround ir tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas nodrošina ātrumu, darbspēju un funkcijas. Uz PHP balstīta mitināšana ir jau iepriekš instalēta, un sistēmā ietilpst arī vietņu migrācijas spraudnis, kas paātrina pārvietošanas procesu. Viņi pārdod arī domēnus, padarot vietnes URL savienošanas pārī ar jūsu īpašo mitināšanas iestatījumu procesu vienkāršu. Jūs varat arī saņemt diennakts klientu atbalstu, izmantojot:

 • E-pasts
 • Tālr
 • Bojājumu biļetes
 • Tērzēšanas atbalsts

Negatīvie ir tas, ka SiteGround nav paredzēts tikai WordPress vietnes mitināšanai. Viņi apstrādā citus vietņu mitināšanas veidus, un viņi arī nav lieli spēlētāji pārvaldīto WordPress vietņu mitināšanā. Tomēr kopumā SiteGround piedāvā vislabāko ātruma, cenas un funkciju kombināciju visiem, izņemot enerģijas komplektu.

Lasiet pilnu vietnes Ground pārskatu

Vislabākais digitālajiem uzņēmumiem: Kinsta

kinsta

Sākuma līmeņa plāna cena: Mēnesī 30 USD

Reakcijas laiks: 235 ms

Laiks: 99,8%

Skatiet Kinsta plānus

Kinsta izraksta rēķinu kā uzņēmums, ko kvalificēti izstrādātāji ir uzcēluši digitālā mārketinga aģentūru, grafisko dizaineru, vienkāršu jaunuzņēmumu, uzņēmēju un iekšējo dizaina komandu labā. Uzņēmums ir nopelnījis vietu daudzu mārketinga un dizaina kopienu sirdīs, piedāvājot jaudīgu hostinga pakalpojumu komplektu tādā veidā, kas padara tos pieejamus ļaudīm, kuriem nav datorzinātņu doktoru. Tomēr vissvarīgākais ir tas, ka Kinsta ietilpst mazā pakalpojumu sniedzēju klasē, kas koncentrējas tikai uz WordPress specifiskiem hostinga uzņēmumiem..

Kinstā jūs atradīsit:

 • Dalīta mitināšana
 • Mākonis mitināšana
 • Pārvaldītās konta iespējas

Pirmā līmeņa atbalsts ir viegli pieejams, un tehnoloģiski prasmīgi WordPress eksperti gaida jums palīdzību. Viņi tomēr nepārdod domēna vārdus, tāpēc jums būs jātiek galā ar nedaudz netīro uzdevumu – piesaistīt domēnu vietnei. Tomēr, ņemot vērā gaišo pusi, Kinsta padara to ļoti viegli:

 • Iestatījumu vietņu iestatīšana
 • Pārsūtiet vienu vietni uz klienta kontu
 • Automātiski veiciet ikdienas dublēšanu

Viņiem ir arī tehniskais personāls, kas palīdzēs veikt vietņu migrāciju, un šis pakalpojums tiek sniegts bez maksas. Ja meklējat uzņēmumu, kas ir vērsts uz to, lai palīdzētu jums kā dizaineram ātri izveidot WordPress vietni un nodot to kādam citam, ir grūti pārspēt Kinsta.

Lasiet pilnu Kinsta pārskatu

Vislabākais uzņēmumiem ar augstu izaugsmi: WP Engine

wpengine

Sākuma līmeņa plāna cena: Mēnesī 35 USD

Reakcijas laiks: 650 ms

Laiks: 100%

Skatīt WP dzinēja plānus

WP Engine sāka savu darbību ātrāk kā lielākie WordPress mitināšanas uzņēmumi, un nav pārsteidzoši, ka tas saglabā labu reputāciju agrīno inženieru acīs, kuri to pieņēma. Uzņēmums ir attālinājies no sākuma līmeņa lietotāja kā mērķa – tas ir pierādījums samērā augstajos sākuma līmeņa cenu piedāvājumos. Tie palielinās diezgan ātri, un nākamais līmenis ir USD 115 mēnesī, un augstākā līmeņa izmaksas ir USD 290 mēnesī, un tas ir paredzēts tiem, kam ir intensīva satiksme..

Tie ir patiešām labi piedāvājumi, ja vēlaties ātri palielināt simtiem tūkstošu apmeklētāju mēnesī. Visas paketes ar WP Engine ietver vairāku vietņu mitināšanu, un uzņēmumam ir pieejami globālie datu centri. Cilvēkiem, kuri sāk darbu, cena var būt nedaudz strauja.

Klientu atbalsts WP Engine nav lielisks, it īpaši zemākajā līmenī. Uzņēmums piedāvā atbalstu pa tālruni 24 stundas diennaktī tikai divos augstākajos līmeņos. Viņi ir ASV uzņēmums, kas jau ilgu laiku atrodas WordPress mitināšanas tirgus telpā, un tas var daudz nozīmēt klientiem, kuri novērtē pieredzi. 60 dienu naudas atdošanas garantija no WP Engine ir arī jauks ieskats tiem, kuri vēlas uzsākt projektus, neuzņemoties daudz risku.

Lasiet pilnu WP Engine pārskatu

Vislabākais dizaineriem: spararats

spararats

Sākuma līmeņa plāna cena: Mēnesī 23 USD

Reakcijas laiks: 700 ms

Laiks: 99%

Skatīt spararata plānus

Spararats ir viena no WordPress mitināšanas kompāniju jaunākajām klasēm, kas uzsver to, ka tā ir pieejama un draudzīga. Šajā gadījumā viņi koncentrējas uz platformas nodrošināšanu dizaineriem un mārketinga aģentūrām. Uzņēmuma pārvaldītā hostinga puse ir pilnībā viņu problēma, un viņi vēlas, lai jūs varētu veltīt visu savu enerģiju lielisku vietņu projektēšanai..

Cenas ir nedaudz labākas nekā līdzīgiem dalībniekiem tajā pašā klasē. Daudzpakāpju cenu struktūra ir līdzīga lielākiem web hostinga uzņēmumiem, piemēram, WP Engine, un arī Spararats piedāvā:

 • Bezmaksas SSL sertifikāts
 • Bezmaksas vietņu migrācija
 • Izvietošanas vietas
 • Piekļuve vairākām tēmām
 • Atbalsts PHP 7 un WordPress pārzinošām tehnoloģijām
 • Neskaitāmi mācību resursi viņu klientiem

Reakcijas laiks mēdz notikt nedaudz lēnāk nekā dažiem lielajiem spēlētājiem, taču 700 ms joprojām ir labāki par ieteikto minimālo 1000 ms. Tomēr viens milzīgs pluss ir tas, ka uzņēmums apņemas nodrošināt pārvaldītus WordPress mitināšanas plānus. Tieši tā. Viņi nepiedāvā neko citu.

Tāpat kā citi konkurenti, kas mērķē aģentūras un nodarbina pieturvietas, arī hostinga konta pārsūtīšana klientam ir brīze. Ja redzat sevi kā dizaineru, tirgotāju vai aģentūras daļu, šī ir mitināšanas platforma, kuru vispirms vēlēsities aplūkot meklēšanā. Tas ir tikpat tuvu viena klikšķa WordPress mitināšanas risinājumam, kā jūs atradīsit.

Lasiet pilnu spararata pārskatu

Vislabāk WooCommerce: LiquidWeb

šķidrā tīmeklī

Sākuma līmeņa plāna cena: 29 USD mēnesī par WordPress un 39 USD mēnesī par WooCommerce

Reakcijas laiks: 152 ms

Laiks: 100%

Skatīt LiquidWeb WordPress plānus

WooCommerce ir WordPress spraudnis, kas lietotājiem ļauj izveidot pilnībā Featured e-komercijas vietnes. Ņemot vērā iespējamās problēmas, kas saistītas ar šādas vietnes izveidi un darbību, ir labi, ja tur atrodas pārvaldīta atbalsta komanda, kas palīdzēs jums izlīdzināt lietas. Liquid Web ir arī reputācija, ka tas ir izstrādātājiem draudzīgs mitināšanas risinājums. Ja uztraucaties par piekļuvi WordPress vietnes uzgriežņiem un bultskrūvēm, Liquid Web ir ļoti pievilcīga mitināšanas iespēja.

Ja jūs strādājat ar šādu projektu, jūs, iespējams, to darāt ar tāda cilvēka atbalstu, kurš zina, kā kodēt. Viņi priecāsies dzirdēt, ka LiquidWeb nodrošina piekļuvi arī:

 • VPS serveri
 • Mākonis mitināšana
 • Dedicated serveri
 • Serveru kopas

Liquid Web dažos veidos ir pretstats tam, kas cenšas būt tādi uzņēmumi kā Flywheel un Kinsta. Tā vietā, lai visu padarītu ļoti vieglu dizaineriem, viņi piedāvā ātrumu, jaudu un zemu piekļuvi. Jūs varat netīrīt rokas šādās lietās:

 • SSH apvalks
 • SSL sertifikāta pakete
 • Git versijas vadība
 • Tieša piekļuve MySQL datu bāzei, kas virza WordPress

Tajā pašā laikā ir nepieciešama automatizācija un atbalsts. Piemēram, gan spraudņi, gan WordPress kodols tiek regulāri atjaunināti. Iekļauta arī vietnes uzturēšana. Informācijas panelis ir izveidots, lai vietņu pārvaldība būtu vienkārša un lietotājiem būtu piekļuve viņu vietņu analītikai.

Ja vēlaties izdomāt nopietnu attieksmi pret WP motoru un e-komerciju, Liquid Web ir daudz ko piedāvāt. Ikvienam, kas vada mazu biznesu ar tiešsaistes veikalu, būtu jāsāk meklēšana Liquid Web.

Lasiet pilnu Liquid Web pārskatu

Vislabāk lēti un ātri: A2 mitināšana

a2hosting

Sākuma līmeņa plāna cena: Mēnesī 3,92 USD

Reakcijas laiks: 1730 ms

Laiks: 99%

Skatīt A2 mitināšanas plānus

A2 Hostings piedāvā lētu paketi, kurai nav lēta, kurai nav ierobežojumu ne datu pārsūtīšanai, ne apmeklētājiem. Fiziskā atmiņa pat mazāk lētajiem plāniem ir sāpīgi zema, lai gan no 512 MB līdz 2 GB ir skaitļi, kuru citi WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēji ir zaudējuši gandrīz desmit gadus. Izņemot pārvaldītu DNS palīdzību un vietņu migrāciju, arī tiešam darbam ar jūsu vietni nav pieejams daudz bezmaksas atbalsta.

Uzņēmums pārdod domēnus, kā arī nodrošina VPS mitināšanu un speciālus serverus. Tomēr jūsu jaunināšanas ceļš ir pilnībā atkarīgs no jums, kaut ko gaidītu par cenu.

Viņu serveri nekad netiks apsūdzēti par ātrgaitas zibspuldzi, taču viņi nav šausmīgi par cenu. E-pasta mitināšana ir iekļauta, un cilvēki, kuri vēlas iekļūt savos serveros kā administratori, var izmantot cPanel. Papildus WordPress savā vietnē varat izmantot arī citu CMS. Viņi arī piedāvā iespēju izvēlēties no datu centriem ASV, Eiropā un Āzijā. Pat ņemot vērā šo faktu, negaidiet lielu lapas ielādes laiku.

Ja jums ir darīšana ar vecāku WordPress kodu, A2 mitināšana iekļauj vismaz vienu interesantu iespēju. Tie ļauj jums izvēlēties PHP versijas, kas atgriežas uz 5.5. Jums arī būs atbalsts MySQL, Node.JS, SSH GIT, Python un Ruby. Ja esat nedaudz kompetents kā izstrādātājs, tas ir daudz ko piedāvāt WordPress vietnes mitināšanas pakotnei, kas ir tik lēta.

Mēs neieteiktu šo paketi nevienam, kam nav zināšanu par lietpratību. Dizaineriem, tirgotājiem un aģentūrām vajadzētu būt piesardzīgiem, ja vien viņiem nav kodētāja, ar kuru viņi ērti strādā.

Lasiet pilnu A2 mitināšanas pārskatu

Vispiemērotākās augstākā līmeņa mākoņu mitināšanas opcijām: Cloudways

mākoņu ceļi

Sākuma līmeņa plāna cena: Nedaudz neskaidrs

Reakcijas laiks: 580 ms

Laiks: 100%

Skatīt Mākoņu ceļu plānus

Augstākās pakāpes tīmekļa mitināšanas tehnoloģiju ieviešana var būt izaicinājums cilvēkiem, kuriem nav attīstības vai programmēšanas fona. Cloudways ir tīmekļa mitināšanas pakalpojums, kura mērķis ir sniegt klientiem vieglu piekļuvi tādām tehnoloģijām kā:

 • AWS
 • Google Cloud
 • Digitālais okeāns

Tas viss tiek papildināts ar tehniskā, administratīvā un klientu atbalsta līmeni, kas vajadzīgs, lai palīdzētu dizaineriem, aģentūrām un citiem izstrādātājiem, kas nav izstrādātāji, likt lietā tik daudz skaitļošanas jaudas. Jūs saņemat modernu programmatūras paketi, kas izmanto:

 • Viegla Nginx vide
 • MariaDB

Lietotāji, kas vēlas pieturēties pie vecās WordPress ekosistēmas Apache un MySQL, arī priecāsies šeit Cloudways piedāvā mitināšanas plānus, kas atbildīs arī viņu vajadzībām.

Liels mākonis ar Cloudways ir tas, ka uzņēmums nedara lielu darbu, lai novilktu līniju tieši no cenu veidošanas struktūras līdz konkrētam WordPress vietnes mitināšanas plānam. Tas kļūst vēl sarežģītāks, kad saprotat, ka dažas iespējas, piemēram, izmantojot AWS, seko mākoņa pakalpojumu sniedzēja mērīšanas struktūrai. Piemēram, Amazon izmanto CPU pulksteņa stundas norēķinu metodi, kas cenu noteikšanu var padarīt mainīgu un neparedzamu.

Izmantojot mākoņa veidus, jūs saņemat WordPress tīmekļa mitināšanas iestatījumu, kas izmanto modernās mākoņdatošanas tehnoloģijas, lai nodrošinātu gan ātrumu, gan stabilitāti. Ja jūs meklējat labāko mākonī pieejamo WP dzinēja mitināšanu, ir grūti pārspēt Cloudways. Tomēr neparedzamā cenu struktūra var likt daudziem ļaudīm.

Lasiet pilnu Cloudways pārskatu

Vislabākais sākuma līmenim: Bluehost

bluehost

Sākuma līmeņa plāna cena: Mēnesī 7,99 USD

Reakcijas laiks: 410 ms

Laiks: 99,99%

Skatīt Bluehost plānus

Bluehost ir sena rezerves pozīcija nozarē daudziem, kas ir izmantojuši vismaz vienu WordPress emuāru mitināšanas kontu. Pirmo gadu viņi piedāvā bezmaksas domēna vārdu, un tas, protams, nozīmē arī domēnu pārdošanu. Izmantojot viņus, varat arī iegūt bezmaksas SSL sertifikātu. Tas ir pārspīlējums cilvēkiem, kuri vēlas visu savu saturu glabāt vienā mitināšanas kontā.

Zemākajā galā jums ir 50 GB SSD atmiņas. Tomēr par gandrīz divreiz lielāku cenu jūs varat doties uz kādu no viņu augstākās klases hostinga plāniem un vienā kontā iegūt neierobežotu krātuvi un neierobežotas vietnes. Jums būs pieejams arī satura piegādes tīkls, kas palīdzēs apkalpot statiskos failus, piemēram, attēlus, PDF un HTML lapas. Bluehost ir arī viens no trim hostinga uzņēmumiem, kurus WordPress.org ir ieteicis kā partneri.

Ja jūs meklējat sākuma līmeņa opciju, kas nodrošina daudz naudas jūsu buksam, Bluehost ir lieliska izvēle. Jūs saņemsit stabilu ātrumu un pieejamību, un jūsu vietne būs droša un regulāri atjaunināta. Tā ir īpaši laba izvēle, ja vēlaties veikt tādas darbības kā, piemēram, novietot domēna vārdus vai izveidot vairākas mārketinga vietnes.

Lasiet pilnu Bluehost pārskatu

Vislabākais lētu mākoņu izvietošanai: HostGator WordPress Cloud

hostgators

Sākuma līmeņa plāna cena: Mēnesī 5,95 USD

Reakcijas laiks: 1400 ms

Laiks: 100%

Skatiet HostGator plānus

HostGator ir tīmekļa mitināšanas gaidīšanas režīms, kas darbojas jau kopš 2002. gada, un tam uzticas daudzi lietotāji. Mākonis piedāvā pakalpojumu sniedzējiem vienkāršu cenu noteikšanu, un, palielinoties mazam biznesam, plānus var viegli palielināt. Reakcijas laiks ir mazāks, taču darbspējas laiks ir lielisks.

Ja jūs meklējat garlaicīgu un vienkāršu mitināšanas plānu par taisnīgu cenu, HostGator būs vairāk nekā tikai paveiktais darbs. Hostgator savā informācijas panelī izmanto pārbaudīto cPanel. Tā nav lieliska vide cilvēkiem, kuriem nav attīstības fona, bet tā ir pareiza iestatīšana, ja jums ir kāds, kas pārzina vecos vadības paneļus, ko izmanto vairums vecāku vietņu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Jūs nesaņemsit satraucošu un ātru WordPress mitināšanas paketi, taču tas tiks darīts.

Lasiet pilnu HostGator pārskatu

Vislabāk pārvaldītajiem uzņēmumiem: Peidža

lappušu

Sākuma līmeņa plāna cena: Mēnesī – 199 USD

Reakcijas laiks: 1400 ms

Laiks: 100%

Skatīt lappušu plānus

Ja šī 199 ASV dolāru cena mēnesī par lētāko iestatījumu no Pagely dod jums zināmu pauzi, jūs, iespējams, neesat viņu mērķa klients. Pagely nodarbojas ar vislabākā VPS nodrošināšanu WordPress uzņēmuma mēroga klientiem. Viņu piedāvājumi mēnesī nonāk tūkstošos, un tie piedāvā joslas platuma mērīšanu, sākot no simtiem GB.

Paredzēts, ka konfigurācija ir ļoti droša un rūpīgi pārvaldīta. Atbalsta komanda ir gatava palīdzēt klientiem visu diennakti.

Ja jūs meklējat augstākās klases risinājumu, kas ļauj piekļūt AWS mākoņa arhitektūrai, Peidža ir lieliska izvēle. Viņi nav jaunuzņēmumu un mazo uzņēmumu labākais draugs, taču noteikti ir uzņēmums, kuru vēlēsities paturēt prātā, pieaugot jūsu prasībām. Galu galā jūs varat sasniegt lielu trafika daudzumu, ja rentablāk ir pirkt Pagely “lēto” paketi, nekā turpināt palielināties ar citu pakalpojumu sniedzēju augstākās klases pakotnēm..

Lasīt pilnu Pagely pārskatu

Vislabāk netīrumiem lēti: EasyCP by NameCheap

namecheap 2019. gada jūnijs

Sākuma līmeņa plāna cena: Mēnesī 3,88 USD

Reakcijas laiks: 350 ms

Laiks: 99,9%

Skatīt Namecheap plānus

Kad lēts jums nav pietiekami labs, ir pieejams nosaukums NameCheap. Jūs saņemat bezmaksas domēna vārdu un bezmaksas palīdzību vietņu migrācijā, un tas nav nekas. Viņi piedāvā dalītas mitināšanas paketes, kas nodrošina gaidīto veiktspēju.

Uptime faktiski ir diezgan pieņemama uzņēmumam, kas WordPress mitināšanas pārskatos ne vienmēr izceļas labi, kā arī atsaucība. Jūs nesaņemsit daudz palīdzības par četriem dolāriem, taču šajā cenu segmentā jūs varētu rīkoties sliktāk. Ja neesat apmierināts, varat arī atpūsties, zinot, ka viņi piedāvā arī 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Lasiet pilnu NameCheap pārskatu

Vislabākais domēna īpašniekiem: GoDaddy WordPress

ej tēti

Sākuma līmeņa plāna cena: Mēnesī 9,99 USD

Reakcijas laiks: 800 ms

Laiks: 99,8%

Skatīt GoDaddy plānus

GoDaddy pirms daudziem gadiem izveidoja milzīgu domēna vārdu tirgus segmentu. Nav pārsteidzoši, ka tā piedāvājumā ietilpst arī WordPress emuāru mitināšana. Viņiem ir daudz vilkšanas un nomešanas risinājumu, un tas varētu būt saistošs cilvēkiem, kuriem jau ir domēni.

Uzņēmums nav īsti lētākais vai ātrākais. Viņi patiesībā nav augstākās klases. Tomēr, ja jums ir vairāki domēni, visa tā glabāšana vienā mitināšanas kontā ir tā priekšrocība.

Lasiet pilnu GoDaddy pārskatu

WordPress mitināšanas iespējas, kas jāņem vērā pirms pirkšanas

Jūs pamanīsit dažas tēmas, kas attīstās pie dažādiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem. Daži uzņēmumi ir vērsti uz ļaudīm, kuriem nepieciešama neapstrādāta jauda un ātrums, savukārt citi mēģina lēti pārdot pakalpojumus netīrumiem. citi rūpējas par noteiktiem segmentiem, piemēram, tiem, kas ir vērsti uz aģentūrām un dizaineriem, piedāvājot:

 • Pakāpju vietnes
 • Publikācija ar vienu klikšķi
 • Bezmaksas migrācijas palīdzība
 • Bezmaksas domēni un SSL sertifikāti

Ja jūs uztrauc tas, ka izstrādātājam ir kontrole pār vietni, jūs arī vēlaties uztraukties par tādām lietām kā SSH un FTP piekļuve, tādu tradicionālo vadības paneļu pieejamība kā Plesk un cPanel, Git versiju vadīklas un piekļuve pakārtotajai datu bāze.

Iepriekš instalēti spraudņi ir arī liels darījums. WordPress papildinājumi nekad nav tik vienkārši apstrādājami. Jums, iespējams, ir kaut kas pasakaini darbojies PHP 5.1, bet tagad tiek izmantots kods, kura versija 7.3 ir novecojusi. Iepriekš instalēšana un regulāra automatizēta spraudņu atjaunināšana ir vienkāršākais veids, kā izvairīties no šāda veida konfliktiem.

Cena nav viss, bet tai ir nozīme. Vēl svarīgāk ir laba ideja spēt iespiest pirkstu ūdenī un redzēt, kāda ir pieredze. Sekojiet līdzi naudas atdošanas garantijām.

Ir arī noderīgi izprast dažus pamatjēdzienus. Apskatīsim dažus no tiem.

Kas ir WordPress koplietojamais hostings?

Dalīta hostings tiek plaši uzskatīts par hostinga plānu absolūto zemāko līmeni. Dalīta mitināšanas sistēma ir viens servera gadījums, kas nodrošina mitināšanu katrai vietnei, izmantojot vienu operētājsistēmu. Tas nozīmē, ka jūs kopīgojat atmiņu un CPU ciklus ar citu cilvēku vietnēm.

Vairāk par to, ka jūs koplietojat failu sistēmas telpu ar citiem. Tas padara visu jūsu iestatījumu neaizsargātāku. Pilnīgi nelieciet e-komercijas vietni vai jebko citu, kas apkopo sensitīvus lietotāju datus, uz dalīta mitināšanas iestatījumu. Šī pieeja būtu jāizmanto tikai vietnēm ar minimālu minimumu, kuras jāsastāda par iespējami lētāku cenu. Ja vēlaties ievietot WordPress emuāru par vilcieniem, dodieties prātā, izmantojot koplietojamo hostingu.

Arī kopīgotās iespējas bieži ir ierobežotas. Jūs, iespējams, nevarēsit instalēt savus spraudņus vai pat motīvus. Lielākā daļa nepiešķirs jums SSH līmeņa piekļuvi, tāpēc izstrādātāji, iespējams, var par tām aizmirst. Pielāgojamība ir ierobežota, un parasti ir arī grūti mitināt hostinga paketi koplietotā vidē.

Jūs, iespējams, būsit iestrēdzis, migrējot, kad būsit sasniedzis sava resursdatora robežas. Sliktāk, ka jūs varat atklāt sava saimnieka robežas pat lēnā savas vietnes dienā. Atcerieties, ka jūsu resursi ir ikviena resursi. Nepieciešams tikai viena cita lietotāja iespiešanās, lai visas pārējās koplietotā resursdatora vietnes palēninātos vai pat avarētu.

Kas ir WordPress Cloud Hostings?

Biznesa ēka, debesskrāpis meklē

Mākoņu mitināšana ir paredzēta masīvu serveru fermu izmantošanai, lai daudz resursu novirzītu uzdevumiem. Tas padara to par mašīnmācības pūļa mīļotāju, un tas ir arī ļoti populārs uzņēmumos, kas nodrošina programmatūru kā pakalpojumu (SaaS). Būtībā WordPress ir tikai vēl viena SaaS iespēja.

Kas ir lieliski par mākoņa mitināšanu, jūs varat ātri palielināt vai samazināt resursus. Tas var būt reāls atšķirību radītājs uzņēmumiem, kuriem ir sezonālas prasības. Ja brīvdienu iepirkšanās sezonā gaidāt lielu satiksmi, mākoņu mitināšanas risinājums nodrošinās, ka jums būs resursi, kas nepieciešami kravas apstrādei. Tāpat jūs varat iegūt ātrumu gandrīz uzreiz, vienkārši jauninot kontu.

Mākoņu mitināšanas galvenais negatīvais elements ir cenu noteikšana. Jo īpaši AWS ir bēdīgi slavens ar neparedzamiem rēķiniem. Pirms reģistrēšanās ir ieteicams jautāt par paredzamām cenām. Piemēram, ja viens neatklāts uzbrukums pakalpojumu atteikšanai varētu ļaut jums iekarot milzīgu rēķinu.

Kas ir WordPress VPS mitināšana?

VPS nozīmē virtuālu privātu serveri. VPS būtībā darbojas tā, it kā tā būtu neatkarīga mašīna, taču faktiski tā ir sadalīta lielākā mašīnā.

Sākumā sarkt, tas var izklausīties kā dalīta mitināšana, bet tā nav. Atšķirība ir tāda, ka VPS jūsu virtuālajai mašīnai ir izdalīta krātuves, atmiņas un CPU jaudas sadaļa. Tam ir sava operētājsistēma un failu sistēma, un tiem nav mijiedarbības ar citu kontiem. Tas nozīmē, ka sliktākajā VPS jūsu mitināšanas konts ir daudz drošāks un stabilāks nekā labākajā koplietotajā kontā.

VPS ir laba izvēle, ja jums nav naudas lielākam rēķinam. Tas nav tik labi, kā ar speciālu mitināšanas mašīnu, taču atšķirību reti pamanīsit, ja vien netiksit bombardēts ar simtiem pieprasījumu sekundē..

Kas ir WordPress pārvaldītā mitināšana?

Pārvaldīts hostings ir liels ikvienam, kam nav daudz attīstības pieredzes. Pat izstrādātājiem patīk pārvaldīt kontus, jo tas nozīmē, ka uzņēmumā ir kāds cilvēks, kurš ir gatavs tos glābt, ja rodas nepatikšanas. Ja jūs strādājat ar nepārvaldītu kontu, jums nav labāk nekā tad, ja jūsu birojā darbotos tīmekļa serveris.

Viena liela lieta, kas jāpatur prātā pārvaldītajos hostinga kontos, ir tā, ka atbalsta komandas kvalitātei ir liela nozīme. Daudzi uzņēmumi teiks, ka viņi piedāvā pārvaldītu atbalstu, taču tas nepalīdzēs, ja 40 minūtes būs nepieciešamas, lai saņemtu atbildi no cilvēka, kamēr Google jūsu serverī atzīmē vīrusu..

Parasti uzņēmumi, kas sevi uzskata par tādiem, kas nav pasaules tehniķi, veic labākus darbus ar pārvaldītu WordPress mitināšanu. Dizaineri un aģentūras ilgi negaidīs ar atbalsta trūkumu. Viņi vienkārši gatavojas uzvilkt likmes un doties uz citu uzņēmumu.

Vai bezmaksas WordPress hostings ir reāls?

Vai ir pieejamas bezmaksas iespējas? Jā. Viņi nav Bigfoot un Loch Ness Monster nelikumīgie bērni.

Vai tie tomēr ir labi? Nē.

Atgriezieties un izlasiet sadaļu par koplietojamo mitināšanu. Tagad turiet galvā visas idejas no šīs sadaļas un iedomājieties visas iespējamās lietas, kas darbojas sliktāk.

Nebūs vadīta atbalsta komanda, kas gaidīs jums palīdzību. Faktiski jums paveiksies saņemt palīdzību no AI balstīta tērzēšanas robota. Jā, jums ir viena slikta diena ar bezmaksas mitināšanu, un jūs vēlēsities tām dienām, kad zvanu centrā planētas otrā pusē varētu sarunāties ar angļu valodā runājošiem, kuriem nav dzimtā valoda..

Bezmaksas WordPress mitināšana ir tikai cieta nē. Pat ne reizi. Tavs kods tev neko sliktu nedarīja, lai būtu to pelnījis.

Piezīme par ātrumu

ātrums, Munich, gaismas

Arī ātrums ir ļoti svarīgs. Lai būtu pilnīgi skaidrs, vietņu ielādes laiki visā pasaulē ir briesmīgi. Lielākajiem mazumtirgotājiem un automobiļu zīmoliem ir vietnes, kuru ielāde notiek no 9 līdz 11 sekundēm. Lielākā daļa veiktspējas vadlīniju liecina, ka lietotāji sāk atteikties no vietnēm pēc tikai trīs sekundes. Tikai slepkavas saturs ļauj cilvēkiem atrasties apmēram 10 sekundes.

Aplūkojot mūsu uzskaitītos ātrumus, 1000 milisekundes (ms) tiek pārveidotas par vienu pilnu sekundi. Pirmajā pārskatā varētu domāt: “Forši, visi šie ātrumi ir mazāki par trim sekundēm. Es esmu iestatīts! Dod man lētāko! ”

Šeit ir problēma: atbildes laiki tikai norāda, cik ilgs laiks pārlūkam un serverim ir nepieciešams, lai apstrādātu tā saucamo HELO pieprasījumu. Tas tikai ļauj pārlūkam Chrome, Firefox, Edge, Opera vai Safari zināt, ka ir īpaši pieprasīts resurss un tas tiks piegādāts. Citiem vārdiem sakot, tas ir tik ilgs laiks, kamēr serveris paņem tālruni un saka: “Sveiki, jūs esat nokļuvis WordPress vietnē, kas darbojas ar LAMP kaudzīti.”

Pievienojot WordPress kaudzei, jūs pievienojat arī skaitļošanas laiku. WP motora PHP kods katra uzdevuma apstrādei prasa dažas milisekundes. Iemetiet dažus spraudņus un motīvu, lai padarītu to vēl lēnāku. Ja lapā darbojas Javascript, piemēram, no analītikas paketes ārpus vietnes, jūs tagad pievienojat pilnas sekundes.

Pēkšņi atšķirība starp 200 ms un 1400 ms ielādes laiku šķiet būtiska. It īpaši, ja jums ir sarežģīta iestatīšana, šī papildu sekunde var būt atšķirība starp apmeklētājiem, kuri redz jūsu saturu vai aiziet.

Secinājumi

WordPress resursdatora atrašana ir līdzsvarojoša darbība. Jūs acīmredzot vēlaties saņemt tik daudz atbalsta, ātruma un funkcionalitātes, cik iespējams, par savu dolāru. To, protams, ierobežos precīzi tas, cik daudz dolāru jūs varat atļauties izņemt no naudas attiecīgajā mēnesī.

Parasti jums vajadzētu apsvērt šādas iespējas:

 • VPS
 • Dedicated serveri
 • Specializēta WordPress mitināšana
 • Mākoņu bāzes saimnieki

Neviens no šiem nav ideāls risinājums, taču tie pārspēj visu, ko redzat brīvajā vai koplietotajā sektorā.

Jums arī jāveic jūsu prasību uzskaite. Uzņēmuma iekšējam izstrādātājam, kas uztur un uztur vienu vietni, būs ļoti atšķirīgas vajadzības nekā aģentūrā – dizainerim. Izstrādātājs vēlas, lai būtu viena iestatīšana, kuru viņi varēs daudz kontrolēt, iegūstot tādas lietas kā SSH, FTP, MySQL un Git. No otras puses, dizainers var gūt lielu labumu no iestatīšanas, kas dažu mēnešu laikā ļauj klientam nodot kontu klientam ar kontu, krājumu un mucu..

Tomēr ar īsu pašnovērtējumu jūs varat ātri noteikt savas prasības. Izveidojiet rakstisku kontrolsarakstu un pārskatiet šī raksta saturu. Noteikti iekļaujiet arī drausmīgo budžeta pozīciju. Salīdzinot savu kontrolsarakstu ar katras hostinga kompānijas stiprajām un vājajām pusēm, jūs diezgan ātri noskaidrosit, kurš no tiem ir vispiemērotākais.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map